Mykonos Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Mykonos Uçak Bileti

Mykonos Hakkında

Mykonos, Ege denizi'nde yer alan ve Yunanistan'ın başkenti Atina'dan 150 kilometre uzaklıkta doğuda yer alan bir adadır. 85 kilometrekare civarında bir alana sahip olan bu adanın en yüksek noktasının yüksekliği 341 metredir. Sınırları içerisinde nehir bulunmayan adada birçok mevsimsel akarsu yer almaktadır. Mykonos kasabasının Güneydoğu kısmında 4 kilometre uzaklıkta Mykonos hava limanı bulunmaktadır ve yaz ayları geldiğinde burada uluslararası uçuşlar yapılmaktadır. Atina'dan yapılan uçuşlar ile buraya 25 dakikalık uçuş sonrası varmak mümkündür. Kiklad takım adaları arasında en popüler adalardan biri olan bu adada eşsiz gün batımının yanı sıra masmavi bir deniz ve oldukça hızlı gece hayatı bulunmaktadır. Bu adaların en küçüğü olmasına rağmen en fazla ziyaret edilenleri arasında yer almaktadır. Resmi dili Yunanca olan bu adada para birimi olarak Euro kullanılmaktadır. Turistik bir bölge olması nedeniyle Adada yaşayan halk genellikle İngilizce de konuşmaktadır. Ada genelinde Yunan mimarisinin hakim olduğunu görebilirsiniz. 

Yaz aylarında 35 derece civarına kadar sıcaklığın arttığı bir yer olması nedeniyle bu adayı ziyaret etmek için en uygun zaman yaz aylarıdır. Bu dönemde uçak, feribot ve ada içindeki konaklama fiyatlarının yüksek olması nedeniyle sakinlik seven biriyseniz, Nisan - Mayıs ayları ya da Eylül - Ekim ayları sizin için uygun bir ziyaret zamanı olacaktır. Bu adayı iyice keşfetmek istiyorsanız, 3 ile 5 gün arasında bir seyahat planlayabilirsiniz. Bu adaya gitmek istediğinizde ulaşımınızı tarifeli uçaklar ile gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda deniz yolunu kullanabilirsiniz. Türkiye'den belli noktalardan deniz ulaşımı olduğu gibi Atina'da Pire limanından da buraya deniz yoluyla ulaşmak mümkündür. Eğer turizmin yoğun olduğu yaz aylarında bu adayı ziyaret etmek istiyorsanız, deniz yoluyla yapacağınız ulaşırlar için feribot rezervasyonunu yapmak ve yer ayırtmak faydalı olacaktır. Yaklaşık 4 saatlik bir yolculuk sonrası feribot ile adaya varacaksınız.

Mykonos Gezilmesi Gereken Yerler

Mykonos, özellikle yaz aylarının yoğun geçtiği bir turizm adasıdır. Yılın tamamı incelendiğinde 10 binlerce yabancı ve yerli turist bu adada ağırlanmaktadır. Adanın sahip olduğu harika gün batımı hızlı ve oldukça renkli gece hayatı ile sahip olduğu otantik mimarinin bir araya gelmesinde en fazla tercih edilen adalardan biri olan haline gelmiştir. Bu adada yapılacak birçok şey bulunmakla birlikte hızlı bir tatil isteyenlerin oldukça memnun kalacağı bir yerdir. Adada kültürel aktiviteler bulunsa da, genellikle gezebileceğiniz yerler deniz turizmi ile alakalı yerlerdir. Gün batımını izlemek için adada bulunan birçok noktayı tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte adada yer alan plajlarda denize girmek de mümkündür. Ayrıca adada bulunan şapel ve kiliseleri gezerek farklı bir deneyim elde edebilirsiniz. Adada düzenlenen festivallere denk geldiğiniz zaman mutlaka renkli anlar yaşayacağınız bir tatil olacaktır.

Mykonos Yel Değirmenleri 

Mykonos'nin nereler gezilir sorusuna verilecek öncelikli cevaplardan biri Mykonos yel değirmenleri demek olacaktır. Adayı etkisi altında olan ve oldukça kuvvetli bir şekilde esen rüzgarları kesmek amacıyla bu yel değirmenleri inşa edilmiştir. Adada yer alan ve adanın simgeleri haline gelen pelikanlar yer değirmenleri içerisinde oldukça geniş bir alanı kaplamaktadır. Ada genelinde günbatımının harika bir şekilde görüldüğü yerlerden biri olan yel değirmenleri birçok turistin öncelikli ziyaret ettiği yerler arasında yer almaktadır. Adanın güzel manzarasını eşsiz bir şekilde kayıt altına almak ve ölümsüzleştirmek istiyorsanız, bunun için fotoğraf makinenizi yanınıza mutlaka almanız gerekiyor. 

Little Venice 

Küçük Venedik olarak da adlandırılacak bu yer, adanın gezilecek en önemli yerlerin arasındadır. Ada geneline göre daha pahalı olan bu yer aslında adanın en güzel ve en önemli yerleri arasında yer almaktadır. Birçok kişinin özellikle akşam saatlerinde yeme içme için tercih ettiği bu alanda denize 0 restoranların farklı menülerini değerlendirebilirsiniz. Dilediğiniz restoranı ve menüsü seçme fırsatınız olan Küçük Venedik sokaklarında yemek yedikten sonra doyasıya dolaşabilir ve kaybolana kadar bunu sürdürebilirsiniz. Adanın sahip olduğu bembeyaz sokaklar sizi mutlaka kendine hayran bıraktıracaktır. 

Panagia Paraportiani Kilisesi 

Panagia Paraportiani Kilisesi adada bulunan en önemli kültürel ve tarihi yapılar arasındadır. 13. yüzyıl döneminde yapımına başlanan bu kilise yaklaşık 400 yıl civarı bir inşaat süresine sahiptir. 17. yüzyıldan sonra inşaatı biten kilise o günden bu güne kadar önemini korumaktadır. Oldukça önemli bir kilise olmasının yanı sıra aynı öneme sahip bir ibadet merkezidir. Küçük Venedik kısmında kalan bu kilise de yoğun ziyaretçi akınına uğramaktadır. 

Mykonos Ano Mera Köyü 

Mykonos Ano Mera Köyü geleneksel Yunan hayatının oldukça önemli bir parçasıdır. Geleneksel Yunan hayatını merak edenler için burayı gezip görmek bu konuda daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlayacaktır. Köy içerisinde 16. yüzyıl döneminde yapılan Panagia Tourliani Manastırı da ziyaret edilen yerler arasındadır. 

Mykonos Plajları 

Mykonos plajları turistlerin oldukça yoğun ziyaret ettiği ve yoğun ilgi gösterdiği yerler arasında yer almaktadır. Doğa harikası olmaları nedeniyle sıklıkla adından bahsettiren bu plajlar, adadaki oldukça sevilen yerler arasında yer almaktadır. Şehir merkezinden otobüsleri kullanarak ya da liman üzerinden hareket eden tur tekneleri ile bu plajlara erişim sağlanmaktadır. Aynı zamanda öğleden sonra akşam vaktine doğru düzenlenen partiler bu adada oldukça önemlidir. Aynı zamanda adada özel olarak çıplaklar kampı da bulunmaktadır. Yine adadaki yerel otobüsleri kullanarak bu plajlara erişim sağlayabilirsiniz. Dönüş saatleri için mutlaka otobüs saatlerini öğrenmeniz sizin yararınıza olacaktır. 

Mykonos Tarih

Mykonos tarih boyunca pek çok kişinin egemenliği altında kalan bir adadır. Roma İmparatorluğu’nun kontrolünde 12. yüzyıla kadar devam eden ve Bizans İmparatorluğu'nun parçası olan bu ada 1204 yılında dördüncü haçlı seferi sonrasında Andria Ghrissi tarafından işgal edilmiştir. Daha sonraki dönemde Katalanların saldırısına uğrayan bu ada, 1390 yılında Venedik yönetiminin kontrolüne geçmiştir. 1537 yılında Venedik hükümdarlığı devam ederken Kanuni Sultan Süleyman’ın amirali olan Barbaros Hayrettin paşa tarafından ele geçirilen adaya Osmanlı Donanması yerleştirilerek Osmanlı kontrolüne girmiştir. 1718 yılında Osmanlı Ordusu tarafından Tinos Kalesi'nin ele geçirilmesi ile adada yer alan Venedikliler’in son bölümü de adadan çekilmiştir. 

Bir ada olması nedeniyle tarih boyunca denizcilik ve ticaret faaliyetlerinin devam ettiği bu şehir ekonomik olarak da hızlı bir şekilde gelişmiştir. 19. yüzyıl sonunda korint kanalı açılması ve Birinci Dünya Savaşı dönemlerinde gerilemeye başlayan bir ekonomi sebebiyle ada sakinlerinin birçoğu Yunanistan'a anakaraya ve Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkelere iş bulmak amacıyla göç etmiştir. Başka bir açıdan Mykonos Adası'nın tarihine bakıldığında antik Yunan mitolojisi göze çarpmaktadır. Bu ada Apollon ve Afrodit'in doğduğu yer olarak kabul edilmektedir. İlerleyen dönemlerde liman kenti olarak kullanılan bu adada deniz ticareti her zaman aktif bir rol oynamıştır. Bu adada İyonyalılardan başlayarak Perslilerle devam eden daha sonraki süreçte Venedikliler ve Osmanlıların hakimiyetinin yer aldığı bir deniz ticareti bulunmaktadır. En son Rus hakimiyetinde kalan bu ada daha sonra Yunanlılar tarafından geri alınmıştır ve günümüzde Yunanistan sınırları içerisinde yer almaktadır.

Mykonos’ta Kültürel Etkinlikler

Mykonos'de kültürel etkinlikler yapmak istediğinizde öncelikli olarak alışverişe yönelebilirsiniz. Adada herhangi bir alışveriş merkezi bulunmamaktadır. Fakat oldukça fazla butik dükkanlar bulunmaktadır. Özellikle begonvillerin süslediği bembeyaz sokaklarda gezerken bu butiklerde yöresel kıyafetler ve hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz. Özellikle ada halkının el emeğiyle yaptığı çok sayıda hediyelik eşya ürünü ada genelinde bulunmaktadır. Bu tezgahlardan biblo, magnet, kolye ve bilezik gibi eşyalar satın alabilirsiniz. Aynı zamanda uzo ve farklı üzüm bağlarından üretilen üzümlerle yapılan harika şarapları da burada satın alabilirsiniz. 

Mykonos ziyareti sırasında birçok festivalle karşılaşacağınızı da unutmayın. Bu adanın kendine özgü yerel festivalleri oldukça fazladır ve turistleri her zaman çekmektedir. Nisan ayında Paskalya Bayramı ile başlayan festivaller Ağustos ayında Meryem Ana'nın göğe yükselmesi olarak adlandırılan festivalle zirve yapmaktadır. Aslında bu dini bir durum olsa bile zaman içerisinde adada festival haline gelmiştir. Bunun dışında Eylül ayında bağ bozumu şenlikleri de adadaki kültürel faaliyetler arasında yer almaktadır. Adanın simgesi haline gelen şarapları burada tadabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Bunun dışında adadaki gece hayatı da oldukça renklidir. Bembeyaz sokaklar gibi bembeyaz kumsallarda sabahlara kadar devam eden plaj partileri bulunmaktadır. Hızlı bir gece hayatının olması nedeniyle Yunan adaları arasında çok popüler bir yerdir. Yıl boyunca burada dünyanın birçok farklı bölgesinden gelen turistleri ağırlamaktadır. Eğlence severler için burası adeta biçilmiş bir kaftan olmaktadır. Sabah ilk ışıklar gökyüzünü aydınlatmaya başlayıncaya kadar devam eden partilerle oldukça renkli vakit geçirebilirsiniz. Gece hayatının devam ettiği alanlar genellikle aralıksız hizmet veren plajlar olmaktadır. Bu civarda toplanan eğlence merkezleri sayesinde birçok kişi burayı yoğun bir şekilde ziyaret etmektedir. Birbirinden farklı çok sayıda özelliği bulunan ve bu sayede rağbet gören bu adanın gece hayatı her zaman renkli olmaktadır. Eğer sakin bir tatil geçirmek istiyorsanız, buna uygun plaj ve diğer alanlar da yine ada sınırları içerisinde yer almaktadır. Resmen bir özgürlükler adası olan Mykonos Adası'nda her zaman kendinize uygun tatil ve gezilecek yerleri bulabilirsiniz.

Mykonos Konaklama

Mykonos konaklama seçenekleri oldukça fazla olan bir adadır. Zaten turistik yönden bu kadar yoğun bir ilgi görmesi ister istemez konaklama ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır. Özellikle yaz aylarında kalabalık bir turist kitlesinin olması nedeniyle bu adada birçok farklı konaklama çeşidini bulabilirsiniz. Turizmin yoğun olduğu yaz aylarında konaklama biraz daha pahalıdır fakat istediğiniz özelliklere sahip çok sayıda seçeneği bu adada bulabilirsiniz. Konaklama açısından gerekli ihtiyaçları karşılayan bu adada her zaman kendinizi rahat hissedebileceğiniz konaklama tesislerini değerlendirebilirsiniz. Otellerin yanı sıra pek çok pansiyon ve motel tarzı işletmenin de yer aldığı bu ada her zaman size keyifli bir konaklama imkanı sunuyor. Eğer kalabalığı sevmiyorsanız ve ucuz yollu bir konaklama istiyorsanız bunun için size Nisan - Mayıs ayları ve Eylül - Ekim ayları arasında hizmet verecek tesisler de bulunmaktadır. Böylece hem sakin hem de konaklama açısından uygun fiyatlı bir tatil yapmış olursunuz.

Mykonos Lezzetleri

Ege'nin gözde adalarından birine gelmişken, buranın lezzetlerini denememek olmaz. Bu yüzden Mykonos lezzetleri için Mykonos mutfağını deneyimlemek gerekmektedir. Mykonos, ziyaret edildiğinde burada ne yenir sorularının asla cevapsız kalmayacağı bir adadır. Mykonos mutfağı incelendiğinde genel olarak. Ege'ye özgü mutfaklarda olduğu gibi deniz ürünleri ve zeytinyağlılarının ağırlıklı olduğu görülmektedir. Ege mutfağı incelendiğinde, ülkemizde bir hayli paralellik bulunan tatlara rastlamak da mümkündür. Buradaki lezzetler arasında deniz ürünü olarak ahtapot, kalamar ve karidesin ön plana çıktığı görülmektedir. Bununla birlikte ülkemizdekine oldukça benzer olan ve herkesin damak tadına uygun şu lezzetler bulunmaktadır. 

Souvlaki (Yunan Şiş Kebabı) , 

Gyros (Döner), 

Tzatziki (Cacık),

 Kadaifi (Kadayıf), 

Dolmaki (Dolma), 

Bu lezzetleri düşünürken yanında ne içeceğim sorusu da akıllara gelmektedir. Eğer alkol kullanıyorsanız, Yunanistan’ın en meşhur içkileri arasında yer alan uzo sizin için ideal bir seçenek olacaktır. Yunan rakısı olarak da bilinen bu içkiyi gün batımı eşliğinde yiyeceklerinizin yanında içebilirsiniz. Eğer restoranda yemek yemek istiyorsanız bunun için birçok farklı restoran, ada çapında popüler bir şekilde hizmet vermektedir. Sahil restoranlarının yoğun olduğu bu adada birçok restoran ve lokanta bulabilirsiniz. Bunun dışında fazla masraf yapmak istemiyorsanız şehir merkezinde yer alan farklı yerlerde karnınızı ucuza doyurabileceğiniz ama lezzeti bulabileceğiniz yerlerde bulunmaktadır. 

Mykonos’ta Ulaşım 

Bu adaya havayolu veya denizyolu ile ulaştıktan sonra adada gezmek veya farklı aktivitelerde bulunmak için şehir içi ulaşımı kullanmanız gerekmektedir. Öncelikli olarak ada içerisinde ulaşımın yerel otobüslerle gerçekleştirildiğini söylemek gerekir. Otobüs saatleri sezona göre değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden doğru bir şekilde bu otobüsleri kullanmak adına otobüs terminallerinde saatleri öğrenebilirsiniz. Adanın kuzey ve güney kısımlarında yer alan otobüs. firmaları sizi aynı firma olması nedeniyle daha konforlu bir şekilde seyahat ettirecektir. Adanın güney kısmında yer alan otobüsleri tercih ederseniz; Platys Gialos, Paraga, Argos Ioannis Bölgelerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Kuzey bölgelerinde yer alan otobüsleri tercih ettiğinizde ise Kalafatis, Ponoromos bölgelerine ulaşmak mümkün olacaktır. 

Havalimanından şehir merkezine gelmek istediğinizde taksi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Fakat bu adada taksit sayısı oldukça azdır ve bu yönden yoğun talebi karşılamak adına rezervasyon sistemi kullanılmaktadır. Ortalama 10 € olan taksi kullanımı için mutlaka önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Aynı zamanda ada genelinde ATV ya da motor kiralamak sizi bir yerden bir yere ulaştırmak için oldukça iş görecektir. Günlük ücret olarak 10 € Ile 20 € arasında ATV ya da motor kiralama imkanını da değerlendirebilirsiniz. Plajlara gidip gelmek için ise burada size hizmet veren tur tekneleri bulunmaktadır. Bu tekneleri tercih ederek 5 € ile 10 € arasında ücret ödeyerek bu. Alternatifi de kullanabilirsiniz. Teknelerin kalkış yeri olarak şehir merkezi sabit olarak belirlenmiştir. 

Mykonos’a en uygun uçak bileti ne zaman alınır?

Mykonos uçuşları için uçuştan birkaç hafta öncesinde bilet almak daha uygun fiyatlı seçenekleri size sunacaktır. Bununla birlikte Mykonos uçuşları için ortalama fiyatlar baz alındığında yapılacak uçuşlarda en uygun uçuş fiyatlarının salı günü olan uçuşlar olduğu görülmektedir. Ülkemizde yurt dışı uçuşların genellikle İstanbul üzerinden yapıldığı düşünüldüğünde, 517 kilometrelik uçuş mesafesine sahip olan bu 2 lokasyon arasındaki uçak yolculuğu ortalama bir saat sürecektir. Aktarmalı uçuşlar tercih edilirse bu süre daha da uzayacaktır. 

Mykonos’da İklim Nasıldır? 

Mykonos bölgesi iklim olarak incelendiği zaman yaz döneminde ılık kurak ve havanın açık olduğu görülmektedir. Kış aylarında ise uzun gecelerde özellikle soğuk ve parçalı bulutlu bir hava hakimdir. Yıl boyu rüzgarlı olmasıyla bilinen bu ülkede yıl genelinde sıcaklık ortalaması baz alındığında en düşük ve en yüksek sıcaklıklar. 8 santigrat derece ile 29 santigrat derece arasında değişkenlik göstermektedir. Çok nadir dönemlerde soğuk havalarda 4 santigrat derece altına düşen hava yine nadir olarak yaz aylarında 32 santigrat derece üzerine çıkmaktadır. Bu adada sürekli esen kuvvetli rüzgarlar olması nedeniyle bu adaya aynı zamanda rüzgarlar adası adı da verilmektedir.

ABD Küçük Dış Adaları Hava Durumu

21 Eylül 2023

Sun

26 °C

26 °C

Uçuş süreleri

Rota bilgisi bulunamadı

Alternatif uçuşlar

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis