New York Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

New York Uçak Bileti 

New York Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

New York, görkemli, tarihi yapılara sahip ve renkli bulvarlarıyla muhteşem bir mimari yapıya sahiptir. Amerika Birleşik Devletleri’nin en gözde ve turistik eyaletlerinden bir tanesidir. Caddelerinin genişliği, yemyeşil parkları ve görsel şölenli sokaklarıyla ön plana çıkan bir şehir olmayı başarmıştır. Eğer bu şehre ilk defa gittiyseniz, buradan ayrılmak istemeyeceksiniz. Çünkü New York, yaşam alanı olarak her ihtiyaca uygun olan durumu bireylere sunmaktadır. Bu şehir, küçük bir ABD olarak da kabul edilmektedir. Bu nedenle, Amerikan rüyasının en net yaşandığı şehirlerden bir tanesi olduğunu söyleyebiliriz. NYC olarak bilinen bu şehir, sanat, ticaret, medya gibi farklı sektörlerde önde gelmektedir. Finans ve ticaret merkezi olarak da önemli bir yere sahiptir. New York’ta Birleşmiş Milletler Genel Konseyi binası bulunduğundan dolayı, dış ilişkiler bu şehirde oldukça gelişmiştir. 

New York nüfusu ise 18.7 milyon oranındadır. Bu nüfus yoğunluğuna sahip olması ise Amerika’nın en önemli eyaletlerinden biri olmasına yardımcı olmaktadır. Bu şehir, 1524 yılında Fransızların önderliğinde keşfedilmiştir. Önceleri ismi New Amsterdam olan bu şehrin, 1664 senesinde York Düküne hediye olarak verildiği için koloni ismi New York olarak isimlendirilmiştir. Bu eyalet, 18. YY’dan bu yana büyük bir liman şehri olarak kabul edilmektedir. Dünya üzerinde en fazla, büyük, meşhur gökdelenlerin bulunduğu eyaletlerin başında ise New York ilk sırada gelmektedir. Burası, Brooklyn, Manhattan, The Bronx, Staten Island olarak beş bölgeden oluşmaktadır. Her bir bölgenin ise kendine has kültür zenginlikleri vardır. Dolayısıyla New York’ta nerede yaşadığınız, kimliğiniz hakkında diğer kişilere bilgi vermektedir. Bu eyaletin iklimi ise farklı etkilerin altında seyretmektedir. Güneybatıdan gelen nemli ve sıcak havanın etkisinde olan bir şehirdir. Aynı zamanda, Kuzeybatıdan gelmekte olan kuru ve soğuk hava ise karasal hava dalgasının etkisinde olduğunu da gösterir. Genele bakacak olursak; New York’un nemli karasal bir iklim tipine sahip olduğunu söyleyebiliriz. 

Yaz aylarında hava sıcaklığı ortalama olarak, 25 ila 30 derecelerde iken kış aylarında -25 derecelere kadar hava sıcaklığı düşmektedir. Bunun yanı sıra, New York’ta sık sık kar fırtınaları ve tropik özellikte fırtınalar da görülmektedir. Sürekli bu şehir hareket halinde olduğu için uyumayan bir yapıda olduğunu söyleyebiliriz. Bu şehirdeki toplu taşıma araçları, bisikletler ya da taksiler ulaşım aracı olarak kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra, dünyanın en gelişmiş ve geniş olan metroları da New York’ta yer almaktadır. Yolculara 24 saat kesintisiz bir şekilde bu metrolar hizmet vermektedir. New York’un birçok dizi ve filme de sahiplik ettiğini söyleyebiliriz. İkonik olan Özgürlük Heykeli ve Brooklyn Köprüsü New York’ta yer almaktadır. Aynı zamanda, sayısız müze, galeri ve çeşitli performans merkezleriyle muhteşem bir Amerikan rüyasını bu eyalette yaşayabilirsiniz. 

New York’ta Gezilmesi Gereken Yerler?

New York, gezilecek yerler listesinin belki de ilk sırasında yer alabilecek bir eyalettir. Özellikle, bu eyaletin Times Meydanı, Amerikan yapımı filmlerde sık sık görebileceğiniz bir yerdir. Times Meydanı üzerinde, aklınıza gelebilecek her tarzdan cafe veya mağazayı görebilirsiniz. Çünkü bu bölgenin geniş bir meydanı vardır. Bu şehrin en canlı noktasının Times Meydanı olduğunu söyleyebiliriz. Tabi ki Amerika’nın da en işlek ve canlı yeri olarak Times Meydanı olarak kabul edilmektedir. Bu meydanın çevresinde ise birbirinden farklı oteller yer almaktadır. Şehrin otellerinde konaklayarak, Times Meydanı’nın tadını çıkarabilirsiniz. Times Meydanı çevresinde otellere yakın olarak, restoranlar da yerini almaktadır. Yemek yemek New York’ta yapılabilecek en iyi aktivitelerden bir tanesidir. Bu nedenle, otelinize yakın olan restoranda lezzetli yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz. 

New York’ta mutlaka gezilmesi gereken yerler arasında; Özgürlük Heykeli de yer alır. Özgürlük Heykeli, aynı zamanda UNESCO Dünya Mirasları listesine adını yazdırmış olan bir yapıttır. Bu ünlü heykel ise birçok film, dizi ve klipte kullanılmaktadır. Dolayısıyla Amerika Birleşik Devletleri’nin simgesi olarak Özgürlük Heykeli gösterilebilir. Çünkü New York’ta ilk akla gelen yapıtların başında bu yapıt yer almaktadır. New York eyaletine gittiğinizde, bu heykeli görmeden dönmemeniz gerekmektedir. Özgürlük Heykelinin yanı sıra; Brooklyn Köprüsü, Central Park, Broadway, Emripe State Binası gibi yerler de mutlaka görmeniz gereken yerler arasında bulunmaktadır. 

New York Tarihi Dokusu 

Amerika’nın en önemli eyaletleri arasında yerini alan New York, 1615 senesinde Hollandalılar tarafından farklı bir isim ile kurulmuştur. Bu isim New Amsterdam olsa da 1664 senesinde Birleşik Krallık’a geçerek, tekrar New York ismini almıştır. Kent 1778 senesinde 2 yıl boyunca, ABD başkenti olmuştur. Ancak başkentin Washington’a taşınmasının ardından, bu kentin ehemmiyeti daha da artmıştır. Tarihinden kaynaklı olarak, bu eyaletin mimarisi de oldukça gelişmiştir. New York, suyla çevrili olan bir şehirdir ve dünyanın en büyük gökdelenlerine sahiptir. Farklı kültürel ve tarihi dönemleri kapsayan tarihinden dolayı, çeşitli tarzlarda mimari yapıları bu eyalette görebilmeniz mümkündür. Büyük ölçekli gotik tarz mimari detayların ağırlıklı olduğu New York’ta, gotik bir canlanma gökdeleni olan Woolworth Binası yer almaktadır. İmar gereksinimlerinin tarihinin tam anlamıyla yansıtıldığı yapılar, New York sokaklarında yer almaktadır. Örneğin, Chrysler Binası, çoğu mimar ve tarihçi tarafından New York şehrinin en iyisi olarak kabul edilmektedir. 

Şehirdeki çelik kuleler, New York’un imar gereksinimlerini yansıtmaktadır. Aynı zamanda, şehirdeki kulelerin çelik bir uç ile V şeklindeki aydınlatma ekleri de beğeni toplayan mimari yapılardan bir tanesidir. New York’un büyük olan yerleşim yerlerinin karakteri 1870’lerden 1930’lara kadar gelişmeye devam etmiştir. Bu dönem içinde inşa edilen sıralı evleri ve apartmanları ile ikonik bir tarza bürünmüştür. New York’ta mahalle sayısı ise oldukça azdır. Yoğun nüfuslu olsa da konutlar birbirinden bağımsız şekilde tasarlanmıştır. 

New York Kültürel Etkinlikler 

Renkli bir eyalet olan New York city, kültürel etkinliklerin sık yapıldığı bir yerdir. Sık sık düzenlenen festival ve etkinlikler, şehrin eğlenceli bir yapıya sahip olduğunu göstermektedir. Şehrin Times Meydanı, yılbaşında Noel ağaçlarıyla süslenmektedir. Noelde, Rockefeller Center’ın içinde çok büyük bir Noel ağacı süslemesi yapılmaktadır. Yılbaşında, burada yüzbinlerce seyirci olmakla birlikte, özel törenlerle de şenlendirilmektedir. Yılda iki kez kutlanan New York’un en önemli festivalleri arasında; moda festivali yer almaktadır. Yapılan ilk Show tarihi Şubat ayında iken ikincisi Eylül ayında yapılır. New York Fashion Week, Şubat ve Eylül ayı arasında trend haline gelmiştir. Bu moda gösterilerinde, ilkbahar-yaz ve sonbahar-kış ürünleri tanıtılmaktadır. Ünlü ve farklı tasarımcılar, bu defilelerde tasarımlarını sergilemektedirler. Dünya’da en yeşil tören olarak bilinen ve 17 Mart’ta yapılan gösterim de bu eyalette yer almaktadır. 

St. Patrick Günü, New York sokaklarında bagpiperler ve mırıldanmalar eşliğinde tören şeklinde kutlanmaktadır. Senelik olarak, Aziz Patrick geçitleri Manhattan’ın kalbinde atmaktadır. Çoğunun kökeni İrlanda olan binlerce insan, yeşil koridorda, askeri şeritler şeklinde yürümektedir. Yaz aylarında bu şehri ziyaret edecekseniz, müzik festivalleriyle karşılaşacaksınız. Valiler Top Müzik Festivali’ni yaz ayında New York’ta görebilirsiniz. Bu etkinlik ise Woodstock’un huzurlu ruhunu ortaya çıkarmaktadır. Her yıl New York’ta spor adına da çeşitli festivaller düzenlenmektedir. Tenis kortları, golf sahaları, bisiklet parkurlarının yer aldığı pitoresk, Randall Adası’nda düzenlenmektedir. Governors Ball Festivali ise Haziran’ın 1’inde başlayarak 3 gün süreyle devam eder. Aynı zamanda, New York’ta çeşitli rock, dans elektroniği, disko, hip-hop, bluese gibi popüler müzik festivalleri de düzenlenmektedir. 

New York’ta Konaklama Olanakları

New York, her sene 50 milyon kadar turisti ağırlayan bir eyalettir. Gökdelenleri, ışıltılı caddeleri, eğlence merkezleri ve modern yapılarıyla görkemli bir tatil, turistlere sunulmaktadır. Gece hayatını benimseyen ve hoşlanan tatil tutkunları, bu eyaletteki koleksiyon ve müzeleri gezmek istemektedir. Böylece eşsiz tatillerin deneyimini de elde etmiş olursunuz. 20. YY başlarında ticaret, moda, kültür ve sanata yönelik olarak New York şehri önemli katkılar sağlamıştır. Bu nedenle, şehrin gezilip görülecek yerleri oldukça fazladır. Ziyaret edeceğiniz mekana ya da bölgeye göre de konaklama olanaklarından yararlanabilirsiniz. New York’ta tatiliniz boyunca konaklayacağınız farklı alternatifler bulunmaktadır. Öncelikle, bu eyaletin şehir merkezinde farklı otel seçeneklerini bulabilmeniz mümkündür. Her bütçeye uygun otel seçeneği New York’ta yerini almaktadır. 

New York’ta Manhattan’ın merkezinde yer alan Times Meydanı çevresinde, Midtown yer almaktadır. Bu bölgede konaklayarak, şehirde rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Çünkü farklı butiklere yakın olan bir bölgedir. Midtown bölgesinde; birçok farklı bütçelere uygun olarak hizmet veren konaklama mekanları bulunmaktadır. Chelsea bölgesinde şehrin ışıltılı sokaklarını gezmek ve New York’un tadına varmak için bu bölgedeki otelleri ziyaret edebilirsiniz. New York’un Greenwich Village bölgesinde kalacaksanız; son derece lüks ve konforlu konaklama alanlarıyla karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Şehrin Soho bölgesinde ise yine memnun kalacağınız ve kendinizi iyi hissedeceğiniz tatiller yapmak için birçok otel seçeneğiyle karşılaşacaksınız. 

New York’ta Denenmesi Gereken Lezzetli Yemekler

Amerika’nın en gözde ve işlek yerlerinden biri olan New York, yeme içme anlamında da kendini geliştirmiş olan bir şehirdir. Sürekli hareketli olan bu eyalet, heyecan dolu eğlence merkezleriyle ilgiyi üzerine çekmeyi başarmıştır. Bu nedenle, dünyanın birçok yerinden göç almaktadır. Çok yönlü olan New York’ta yemek çeşitliliği de oldukça fazladır. Fast food alanında zenginleşmiş olan bu şehirde, hazır yiyecekleri rahatlıkla tüketebilirsiniz. Örneğin, stil pizza oldukça sık tüketilen bir hazır yiyecektir. New York’a gittiğinizde, cupcake’i de mutlaka denemelisiniz. İçi yumuşacık ve dışı kıtır olan bu lezzet, her damağa hitap edecektir. 

Pastrami On Rye ise basit bir şekilde hazırlanan ancak lezzeti fazla olan bir yiyecektir. Pastırma dilimleri baharatlandıktan sonra, hardalla tatlandırılır. Çavdar ekmeğinin arasına koyularak kornişon turşu ile tüketilir. New York’a özel olarak tüketebileceğiniz New York Cheesecake ise muhteşem bir tatlı alternatifidir. Adından da anlaşılacağı gibi peynir ile hazırlanan lezzetli bir tatlıdır. New York’ta hot dog olarak adlandırılan lezzetlerden biri de sandviç arasına sosis, hardal, ketçap ve mayonezle tatlandırılan bir fast food yiyecektir. Black And White Cookie ise lezzeti yüksek tatlı alternatiflerinden bir tanesidir. New York’un olmazsa olmaz ve popülerleşmiş olan tatlıları arasında; donutlar yer almaktadır. Un, maya, süt, tereyağı, şeker, vanilya ile hazırlanan bu tatlı türü, puf puf bir hamura sahiptir. İç dolgulu olarak hazırlanan ve üzerine çeşitli çikolata ve şekerlemeler ile süslenen bu lezzet, sıklıkla tüketilmektedir. New York’a gittiğinizde tatmanız gereken diğer lezzetler arasında; Burger, Milkshake, Cronut, falafel, Ramen, bacon-egg-cheese, soft pretzel, buffalo wing gibi yemekler de yer alır. 

Bu şehir, kültürel olarak değişkenliklere sahip olduğu için yemek çeşitliliği de fazla olmaktadır. Asya’dan Afrika’ya ve Ortadoğu’dan Avrupa’ya kadar farklı mutfaklara ev sahipliği etmektedir. Bu anlamda ise farklı restoran seçeneklerini New York sokaklarında görebilmeniz mümkündür. Aynı zamanda, New York’ta sokak satıcıları da popüler hale gelmiştir. Şehrin çoğu bölgesinde bu satıcılardan lezzet düzeyi yüksek yemekler satın alabilirsiniz. Özellikle, hot dog olarak bilinen sandviçler, sokak satıcılarının en fazla sattığı lezzetlerden bir tanesidir. Yemeklerdeki çeşitliliğin yanı sıra, lezzetli oluşu da New York gezginlerinin dikkatini çekmektedir. Büyük bir metropol şehri olan bu eyalette, dilediğiniz lüks restoranlarda da yemek yiyebilmeniz mümkündür. 

New York’ta Ulaşım 

Tren İle Ulaşım; Trenler, daha çok merkezi bölgeden şehir dışına yapılan yolculuklarda tercih edilmektedir. New York’un şehir içinde ise bazı noktalara ulaşım için treni kullanabilirsiniz.

Otobüs İle Ulaşım; New York’ta tıpkı metro gibi şehrin hemen hemen her yerine otobüsle gidebilirsiniz. Otobüsler, 24 saat boyunca yolculara hizmet vermektedir. Metroya göre yavaş olan bir ulaşım aracı olsa da sık tercih edilmektedir. 

Taksi İle Ulaşım; Taksiler, Manhattan ve havaalanının yanı sıra, farklı bölgelerde de kullanılır. Ancak bu iki bölge dışındaki yerlere taksi bulmanız biraz zor olacaktır. Taksimetreler ise uygun fiyatlar ile açılışı yapmaktadır. Bu sayede, her kilometre başına ise oldukça bütçe dostu bir oran ödersiniz.

Araç Kiralama; Araba kiralama, New York’ta bazı bölgelerde sık alınan bir hizmettir. Havaalanında yer alan ofislerden gönül rahatlığıyla aracınızı kiralayabilirsiniz. Bu anlamda, araç kiralama hizmeti alabileceğiniz birçok Rent A Car ofisini New York sokaklarında bulabileceğinizi söyleyebiliriz. Farklı alternatifler olduğu için bütçenize uygun şekilde araç kiralayabilirsiniz. 

New York’a En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

New York, pahalı olan eyaletlerden bir tanesidir. Burada tatil yapmak için en uygun zamanı kollamalısınız. Çünkü en uygun zaman şehrin yoğunluğunun az olduğu süreçlerdir. Sonbahar ve ilkbahar aylarında, New York City eyaletine uygun fiyatlı bilet bulabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda, New York uçak biletleri, 4 Temmuz Bağımsızlık Günü, Noel gibi özel günlerde yüksek fiyatlı olmaktadır. Bu nedenle, özel günler haricindeki süreçlerde biletinizi kesmeniz uygun olacaktır. 

New York’ta İklim Nasıldır?

New York, Köppen iklimine sahip olan bir eyalettir. Bu iklim sınıflandırmasına bağlı olarak, nemli subtropikal bir iklimin de hakim olduğunu söyleyebiliriz. Bu şehir, senenin 234 günü güneşli geçmektedir. Yaz aylarında nemli olan New York iklimi, kış aylarında ise yağışlı ve soğuk geçmektedir. Ancak bu bölge, en fazla yağışı bahar aylarında almaktadır. Kış aylarında şehirde ortalama olarak sıcaklık değeri -3 dereceyle -5 derece arasında değişkenlik gösterir. Yaz aylarına gelindiğinde ise bu sıcaklık oranları 25 ila 30 derece değerlerinde seyretmektedir. 

New York Pahalı Bir Şehir mi?

New York, yoğun bir şehir olmasının yanı sıra, burada bulabileceğiniz alternatifler de fazladır. Genel olarak, pahalı bir şehir olarak kabul edilmektedir. Ancak ekonomik konaklama ve yeme içme bölümlerini de bu şehirde bulabilmeniz mümkündür. 

New York’u Gezmek İçin Kaç Gün Gerekmektedir?

Bu şehir, hem büyük hem de gezilip görülmesi gereken yerleri oldukça fazladır. New York’u bir tur rehberiyle gezmek için yaklaşık 1 hafta kadar bu şehirde kalmanız yeterli olacaktır. 

New York Amerika’nın Hangi Bölgesinde?

ABD’nin New York eyaleti, ülkenin Güneydoğusunda yer almaktadır. Hudson Irmağı’nın yukarısı ve güneyindeki körfez arasında kalmaktadır. 

new-york

New York Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

26 °C

26 °C

Uçuş süreleri

Rota bilgisi bulunamadı

Alternatif uçuşlar

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis