Ordu Ankara Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Ordu Ankara uçak biletleri

30 Eyl 2023

01 Eki 2023

02 Eki 2023

03 Eki 2023

04 Eki 2023

Ordu Ankara Uçak Bileti

Ankara Hakkında Bilmeniz Gerekenler 

Ankara, ülkemizin en kalabalık ikinci şehri olmasının yanı sıra başkentidir. Nüfusu 2022 senesi itibarıyla 5.750.340 kişi olmaktadır. Bahsi geçen nüfus ise 25 ilçe ve ilçelere bağlı olan 1425 mahalleden meydana gelmektedir. Ankara genelinde nüfus yoğunluğu 220 olmaktadır. Bu şehir, coğrafi açıdan Türkiye’nin merkezine yakın bir yerdedir ve kuzey kesimleri Batı Karadeniz Bölgesi’ne bakar.

Fakat büyük bir kısmı İç Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Yüzölçümü açısından ülkenin üçüncü büyük şehri olmaktadır. Çankırı, Bolu, Kırşehir, Kırıkkale, Aksaray, Eskişehir ve Konya illeriyle çevrelenmiştir. Ankara, 13 Ekim 1923 tarihinde başkent olmuştur. Bu tarih itibarıyla şehir bir anda gelişmeye başlamıştır. Böylece Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden bir tanesi haline gelmiştir.

TC’nin ilk senelerinde ekonomisi hayvancılık ve tarım gibi sektörlere dayanan şehrin topraklarının büyük bir kısmı halen tarım amacıyla kullanılmaya devam etmektedir. Ekonomik etkinlikler yüksek düzeyde sanayi ve ticarete dayanmaktadır. Hayvancılık ve tarımın ağır bastığı noktalar ise gün geçtikçe düşüşe geçmektedir.

Ankara ve etrafındaki özel sektör yatırımları, farklı şehirlerden göç gelmesine neden olmuştur. Cumhuriyetin ilanından bugüne, nüfusu ülke nüfusunun birkaç katı kadar artmış olan illerdendir. Nüfusun büyük bir kısmı gelirini hizmet sektöründen elde etmektedir. Bu sektörler memuriyet, haberleşme, ulaşım ve ticaret türevi işlerde çalışmaktadır. Bir kısmı da sanayi ve tarım alanında çalışma yapar.

Ankara’da Gezilmesi Gereken Yerler

Ankara, gezi noktaları açısından incelendiğinde çok seçeneği olan şehirler arasında yerini alır. Her biri de farklı zevklere hitap eden eşsiz güzellikte yerlerdir. Başlangıç Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kabrinin yer aldığı Anıtkabir ile yapılır. Anıtkabir ziyareti herkesi çok mutlu eder; bu duygu yoğunluğunun hayli yüksek olduğu ortamı herkes mutlaka ziyaret etmelidir. Ankara’daki diğer durak da her zaman için Seğmenler Parkı’dır.

Seğmenler Parkı, yemyeşil ambiyansı ve dost canlısı kedileri, köpekleri ile kendini çok sevdiren büyük bir parktır. Ankara’nın yerlileri hafta sonlarını bu parkta sevdikleriyle geçirmekten fazlası ile hoşlanır. Bazı zamanlar bu parkta birçok değişik etkinlik de yapılır. Bir başka Ankara gezi noktası ise Seğmenler Parkı’na yakın konumda olan Kuğulu Park’tır. Kuğulu Park’ta kafe ve restoranlar yer alır.

Ayrıca gerçekten bu parkta bir sürü kuğu vardır. Sıcak havalarda ortaya çıkan kuğular çok sempatik bir görünümdedir. Her iki park da Tunalı Hilmi Caddesi üzerinde yer alır. Bu caddede de birçok farklı mekan gezilebilir; keyifle yemek yenir, bir şeyler içilebilir. Konser alanları da genelde bu cadde üzerinde konumlandırılmıştır. Ankara’nın en göz alıcı caddelerinden biridir hiç şüphesiz.

Eşsiz Hamamönü de mutlaka gezilmesi gereken noktalardan olmuştur. Eski evleri, sanat dolu sokağıyla cezbedici halde olan Hamamönü’nde yaz mevsimi boyunca çeşitli birçok etkinlik düzenlenir. Böylece herkes bu etkinliklere katılarak keyifli bir Ankara tatili yapabilir. Yine buraya yakın konumda olan Ankara Kalesi de ihtişamıyla kendini her yerden gösterir. Muhteşem bir güzelliği vardır.

Atakule ise Ankara’nın kalbi sayılır. Devasa bir halde olan bu yapının içerisinde alışveriş merkezi bulunmaktadır. Mağazalar, restoran ve kafeler her daim buradadır. Ankara’nın bir başka ilgi çekici semti ise Bahçelievler’dir. Bahçelievler’de barlar, publar, mağazalar, kafeler, restoranlar, spor merkezleri kısacası hayatı içerisine alan her mekan bulunur. Mutlaka gidilmelidir.

Ankara alışveriş merkezleriyle hayli ünlüdür. Gordion, Kızılay, Ankamall, Karum, Taurus, Arcadium, Maidan, A City, 365, Atakule ve Next Level Alışveriş Merkezi gibi sayısız merkez burada yer alır. Her birinin sundukları da birbirinden farklıdır. Semt olarak ise bambaşka yerlerdedirler. Bu yüzden her semtte bir alışveriş merkezinin muhakkak olduğu söylenebilir. Her açıdan işlevsel bir şehir olan Ankara’da bir şeyler satın almak için mağaza bulmak bu denli kolay olmaktadır. 

Doğal alanları gezmeyi her zaman için severim diyenler için de Ankara’da seçenek çoktur. Mavi Göl, Mogan Gölü ve Eymir Gölü gibi yerler de çokça ziyaret eden ve beğeni toplayan noktalar arasındadır. Mogan Gölü’nde mavi ve yeşilin karışımından doğan manzaralar bir güzel izlenir, piknik yapılır. Eymir Gölü’nde ise restoranlarda zaman geçirilir, bol bol bisiklet sürülür. Göl manzarasını izleyerek bisiklet turu yapmak herkes açısından gerçekten de çok özeldir.

Mavi Göl’de sakin ve kaliteli zaman geçirmek de herkesin hayallerini süsler. Kızılcahamam Soğuk Su Parkı’nda da doğa ile iç içe olmak mümkündür. Mangal yapmak, kedi ve köpeklerle iç içe zaman geçirmek buranın en güzel aktivitelerinden biridir. Sayısız meyve ağacı vardır; dağ manzaralarıyla gönüllerde taht kuran mekanların başında gelir. 

Sıra geldi Ankara’nın incisi olan Altınköy’e! Altınköy’de her şey var. Sayısız ağaç, birden fazla kahvaltı mekanı ve değirmen var. Buraya gelen turistler mis gibi bir kahvaltı yaptıktan sonra soluğu değirmenin önünde güzel bir fotoğraf çekilmekte alır. Birbirinden şık manzaralara sahip olan güzel Ankara’da Altınköy mucizesi kesinlikle görülmelidir. Herkes burayı çok beğenir ve birbirine de ivedilikle tavsiye eder. Çeşitli sosyal medya mecralarından da Altınköy’de çekilen fotoğraflar incelenebilir; buna göre bir fikirle oraya gitmek kesinlikle çok daha keyifli olacaktır. 

Müzeler de Ankara’da geniş yer kaplayan alanlardır. Başlangıç Anadolu Medeniyetleri Müzesi ile yapılabilir. Müze konusunda geniş bir listeye sahip olan şehirde; Ankara Resim ve Heykel Müzesi, Cumhuriyet Müzesi, Şefik Bursalı Müzesi, Kurtuluş Savaşı Müzesi gibi müzeler önemli uğrak noktaları arasında yer alır. Bunun dışında; Etnografya Müzesi, Gordion Müzesi, Roma Hamamı Açık Hava Müzesi ve Ören Yeri, Alagöz Karargah Müzesi, Anıtkabir Atatürk ve Kurtuluş Savaşı Müzesi, Devlet Mezarlığı Müzesi gibi birçok yer müze kart ile ücretsiz olarak gezilebilir.

Ankara’nın Tarihi 

Ankara’da gezilebilecek tarihi yerler genel olarak Ankara Kalesi, Estergon Kalesi, Kalecik Kalesi, Akköprü, Kalecik Köprüsü, Pembe Köşk, Atatürk Müze Köşkü, Abidin Paşa Köşkü, Rahmi M. Koç Müzesi, Tarihi Ulucanlar Cezaevi Müzesi, Ankara Olgunlaşma Enstitüsü 100. Yıl Müzesi, Hacı Bayram Veli Camii ve Türbesi gibi yerlerin her biri de tarihi mekan kategorisinde bulunan eşsiz mekanlardır. 

Ankara’da Kültürel Etkinlikler

Ankara, kültürel açıdan birçok etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Senede binlerce kez konserler gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra opera, dans, tiyatro ve kahve festivali gibi çeşitli etkinlikler de devamlı olarak oluşturulur. Böylece yüzler tamamen güler, keyifli zaman geçirilebilecek pek çok aktivite meydana gelmiş olur. Yöresel festivaller de Ankara genelinde oldukça meşhurdur. Karadeniz günleri, Erzurum günleri gibi günler Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilir. 

Ankara’da Konaklama 

Ankara’da konaklama imkanları hayli geniştir. Oteller, pansiyonlar, günlük kiralık ev ve odalar, apart oteller, lüks oteller, ekonomik oteller ve hosteller daimi bir biçimde hizmet sunmaktadır. Bu yüzden kalacak yer sıkıntısı çekmek imkansız olmaktadır. Fakat önceden rezervasyon yaptırılmazsa boş yer bulma şansı da düşebilir; erken rezervasyon işe yarayacak olan bir yöntemdir. 

Ankara Lezzetleri

Beypazarı Güveci ile Ankara’nın güzel yemeklerine taze bir başlangıç yapılabilir. Ankara’nın Beypazarı isimli ilçesinden gelen bu harika tat, ilçe sınırlarını geçerek tüm ülkemize yayılmıştır. Kuyruk yağı, kuzu eti, domates, sivribiber, pirinç, tuz ve öteki baharatların harmanlanması ile hazırlanan bu yemek, toprak kapta pişirilir mis gibi servis edilir.

Bir diğer lezzet ise İnceğiz çorbasıdır. Bu çorbanın içerisinde kuzu eti yer alır. Kış vakti bol bol tüketilir. Kuzu eti, buğday ve haşlanmış nohut karışımıyla meydana getirilen bu özel tat, adıyla da tadıyla da hayli doyurucudur. Üzerine tereyağı dökülür ve bazlama ekmeği ile sunulur. Kusursuz bir tadı vardır, ilk kez deneyen herkes de bu özel çorbayı çok beğenir.

Tamtak tiridi ise kebap türü bir yiyecektir. İçerisindeki çemenin ete verdiği aroma herkesçe çok sevilir. Kıyma ve çemenle hazırlanan bu yemek günün her saatinde yenebilir. Ankaralı bireylerin çok sevdiği tamtak tiridini yabancı turistlerin de çoğunluğu beğenerek tüketir. Bir diğer Ankara lezzeti ise Efelek sarmasıdır. Bu yiyecek yaprak sarmasının aynısıdır. Sadece biçim olarak üçgen formu ile sunulur.

Görüntüsüyle de tadıyla da Ankara’nın en popüler yemeği her zaman için Ankara Tava olmaktadır. Şehrin tüm yöresel detayları bu yemekte gizlidir. Bu yemek; şehriye, biber, kemikli et ve domatesle beraber güzelce hazırlanır. Sunumu sırasında ise yanında bol köpüklü yayık ayranı servis edilir. Eşsiz bir et yemeği yemek isteyen herkes muhakkak Ankara Tava yemeğini denemelidir.

Adı farklı olan öllüğün körü yemeği ise et severlerin gözdesi olan yiyecekler arasında yer alır. Erişte üzerine kavrulan kıymanın ilave edilmesiyle hazırlanan bu yemek, yoğurt sosuyla daha lezzetli bir hal alır. Ankara’nın yöresel olan yemekleri arasında yer alan öllüğün körü, fırından çıkarılır ve ters çevrilir. Böylece porsiyon haline getirilerek en güzel şekilde konuklara sunulur.

Ankara Kızılcahamam’ın meşhur ekmeği haline gelen bazlama ile tanışmayan varsa çok şey kaçırıyor demektir. Yumuşacık bazlamalar sabahın erken saatlerinde ocakta pişirilir ve kahvaltıda bol tereyağı sürülerek servis edilir. Son derece leziz bir tadı olan bazlamayı tüm turistler çok beğenirler. Adıyla tadıyla gönüllerde taht kurmuş olan bazlama, bu zamana değin pişirilen en güzel ekmek çeşitlerindendir.

Bici aşı da Ankara’nın köklü lezzetlerinden biridir. Asma yapraklarıyla bulgurun buluşması hiç bu denli güzel olmamıştı! Ortaya çıkan eşsiz tat herkesi büyüleyecek cinstendir. Ankara’nın yöresel yiyeceklerinden biri olan ve sürekli hazırlanan bici aşı, sarımsaklı yoğurtla beraber sunulunca daha da bir güzel oluyor. Bir diğer yiyecek ise çıkınağıl asıdası olmaktadır. Görüntü olarak acılı ezme gibidir.

Fakat öncesinde eritilen tereyağının üzerine pekmez eklenir ve tamamen ıslatılır. Ardından üzerine katılan pekmez ve un karışımı ile kavrulur. Böylece eşsiz bir lezzet olgusu ortaya çıkar. Sıra geldi Ankara’nın en özel yemeklerinden biri olan karga beynine! Pekmez ve süzme yoğurt karıştırılır, ekmeğe sürülerek yenir. Yanında çay ve bazlama da yenebilir; hayli lezzetli olur.

Bir başka çorba çeşidi ile devam ediyoruz. Ankara’nın en sevilen çorbalarından biri olan aş çorbası genel olarak Ramazan ayında yapılır. Yeşil mercimek, nohut, kıyma ve tereyağı ile hazırlanır. Tadı lezzetlidir ve besin değeri de bir hayli yüksek düzeydedir. Kış mevsiminde hazırlanan bir anne çorbasıdır. Esnaf lokantalarında da sık çıkarılan uygun fiyatlı bir çorba olmaktadır.

Dutmaç çorbası ise aş çorbasının vejetaryen halidir denebilir. Kıyma eklenmez ama mercimek ve nohut gibi malzemeler başroldedir. Genel olarak bazlama ve ayranla beraber servis edilen bir çorbadır. Bu yüzden de daimi bir biçimde doyurucudur. Bir başka Ankara lezzeti de çılbır yemeği olur. Süzme yoğurt, yumurta, doğal tereyağı, baharat türleri ve sarımsakla hazırlanan bir yemektir. Kahvaltılarda oldukça sık tüketilir. 

Kebap severler için de sayısız seçenek sunan bu şehirde orman kebabı mutlaka denenmelidir. Lezzet harikası olan bu yemeğin içerisinde her şey vardır. Kuşbaşı etler kızartılır ve güveç içerisinde fırına sürülür. Birçok kişi tarafından hangi yöntemle yapılıyorsa yapılsın her daim sevilen bir kebap çeşididir. Ankara usulü ile bu yemeği denemek ise apayrı bir zevktir.

Ankara’nın tatlı lezzetleri kendine has bir boyuttadır. En meşhur tatlısı ise şerbetli cevizli Ankara tatlısıdır. Tereyağlı baklava, kaymaklı burma gibi tatlılar da tamamen Ankara’ya özgüdür. Sütlü tatlılar açısından da zengin bir kültüre sahip olan Ankara’nın fırın sütlacı çok sevilir. Eşsiz tatlılar denemek için her sene birçok turist Ankara’yı ziyaret etmek ister. Tadına doyum olmayan lezzetlerin adresi her daim Ankara’dır. Yediden yetmişe hemen hemen her birey bu şehrin tatlılarına hayli aşina haldedir.

Ankara’da Ulaşım 

Ankara, ulaşım ağı açısından hayli gelişmiş şehirlerden biridir. Otobüs, taksi, dolmuş, metro ve araç kiralama gibi çeşitli yöntemlerle Ankara’da herhangi bir yerden başka yere ulaşım sağlamak çok basittir. Kalabalık ve aksayan bir trafiği de yoktur. Sadece akşamüzeri iş çıkışı trafiği kısa süreli yoğun olabilir. Günden güne değişim gösteren bir trafiği olduğunu söylersek hiç de yanılmış olmayız; fakat hiçbir zaman zorluk çıkaran bir durum meydana gelmez. Trafik güzelce akar; herkes gideceği yere rahatça ulaşabilir. 

Taksi ile Ulaşım 

Taksi ile ulaşım Ankara’da son derece revaçtadır. Taksi dolmuş olarak da bilinen taksiler, birden fazla yolcunun birbiriyle anlaşarak taksiye binmesiyle de hizmet sunmaktadır. Taksimetreye göre fiyat belirlenir, genelde pazarlık yapılmaz. 

Otobüs ile Ulaşım 

Ankara’da otobüs ile ulaşım Ankara Kart ile sağlanır. Ankara Kart bayilikleri hemen hemen her yerde vardır. Sık aralıklar ile sağlanan bu ulaşım günlük rutinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Metro ile Ulaşım

Metro hattı senelerdir Ankara’da bulunmaktadır. Çayyolu, Ümitköy, Bahçelievler, ODTÜ, Koru, Demetevler, Yenimahalle ve daha birçok Ankara semtine metro ile konforlu bir şekilde gidilebilir. Metro hattı düzenli olarak bakımdan ve kontrolden geçtiği için son derece güvenli olmaktadır. 

Araç Kiralama Yöntemi ile Ulaşım

Araç kiralama yöntemi ile Ankara içerisinde kolayca ulaşım sağlanabilir. Araç kiralama acentelerine internet üzerinden tek bir tıkla ulaşılabilir. Konforlu bir Ankara gezisi için bu yöntem etkilidir. Firmadan firmaya ve araba modelinden araba modeline ücretlendirme tamamen değişiklik gösterecektir.

Dolmuş ile Ulaşım

Ankara’nın her semtinde dolmuş hattı bulunur. Bu yüzden de sık tercih edilen bir ulaşım aracı olduğu söylenebilir. Ücret tarifesi ise gidilecek yerin uzaklığına göre belirlenir. Bu yüzden şoföre gidilecek yerin söylenmesi ve akabinde ücret ödenmesi en mantıklısı olacaktır. 

Ordu Giresun Havalimanı’na En Hızlı ve En Uygun Ulaşım 

Ordu Giresun Havalimanı’na en hızlı ve en uygun ulaşım şekli HAVAŞ servisleri ile sağlanır. Ordu otogarından kalkan bu servisler Kumbaşı’nda yolcu alıp havalimanına doğru yol almaktadır.

Ordu Ankara Arası Uçuş Kaç Saat Sürer?

Ordu ve Ankara arası uçak mesafesi 1 saattir. 1 saatlik yolculuk sonucunda Ankara’ya varılmış olur.

Ordu Ankara Arası Mesafe Kaç Kilometredir?

Ordu ve Ankara arası mesafe 552 kilometredir. Bu mesafe, karayolu araçlarıyla gidilen mesafeyi simgelemektedir. 

Ordu Ankara Uçak Bileti En Ucuz Ne Zaman Alınır?

Ordu – Ankara uçak bileti en uygun her zaman alınabilir. Önemli olan ise uçuş firmalarının indirim süreçlerini düzenli olarak takipte kalmaktır. Kampanyalı fiyatlarla en uygun Ankara uçak biletini almak her zaman için mümkündür. 

Ankara’da İklim Nasıldır?

Ankara’nın iç kesimlerine karasal iklim hakimdir. Kış mevsimi bir hayli soğuk ve kar yağışlı geçerken yaz mevsimleri çok daha sıcak geçer. Kuru ve sıcak bir hava vardır, zaman zaman nem de görülür. Yazları çok yağmur yağar. Kış mevsimi haricinde fazla zorlayıcı bir hava şartı meydana gelmez.
img

Ankara Hava Durumu

30 Eylül 2023

Sun

17 °C

14 °C

Uçuş süreleri

Ankara

İstanbul

55 dk

Ankara

İzmir

1 sa 10 dk

1 sa 20 dk

Ankara

Lefkoşa

1 sa 15 dk

Ankara

Van

1 sa 30 dk

Ankara

Antalya

1 sa 5 dk

Ankara

Trabzon

1 sa 15 dk

Ankara

Gaziantep

1 sa 10 dk

Ankara

Erzurum

1 sa 20 dk

1 sa 20 dk

Ankara

Bakü

2 sa 20 dk

Ankara

Berlin

3 sa 15 dk

3 sa 40 dk

Ankara

Viyana

2 sa 40 dk

Ankara

Paris

3 sa 55 dk

Ankara

Londra

4 sa 50 dk

Ankara

Moskova

4 sa 30 dk

Ankara

Bişkek

4 sa 40 dk

Ankara

Almanya

4 sa 20 dk

8 sa 25 dk

Ordu Hava Durumu

30 Eylül 2023

Sun

21 °C

21 °C

Uçuş süreleri

1 sa 30 dk

Ordu

Ankara

1 sa 5 dk

Ordu

İzmir

1 sa 55 dk

2 sa 10 dk

2 sa 45 dk

Ordu

Adana

2 sa 5 dk

Ordu

Bodrum

2 sa 20 dk

2 sa 15 dk

2 sa 40 dk

Ordu

Hatay

3 sa 15 dk

Alternatif uçuşlar

Ordu çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
561,29TRY'den
başlayan fiyatlarla
715,49TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.535,08TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.375,63TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.442,09TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.541,80TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.745,50TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.909,83TRY'den
başlayan fiyatlarla

Ordu çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

3.908,01TRY'den
başlayan fiyatlarla

Ankara varışlı yurt içi uçak biletleri

431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
719,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
668,20TRY'den
başlayan fiyatlarla
616,80TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
677,45TRY'den
başlayan fiyatlarla

Ankara varışlı yurt dışı uçak biletleri

2.819,26TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.860,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.446,17TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.659,51TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.972,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.753,01TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.715,87TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.006,48TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.006,48TRY'den
başlayan fiyatlarla
18.645,91TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis