Ordu Antalya Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Ordu Antalya uçak biletleri

1.783,34TRY'den
başlayan fiyatlarla

03 Ara 2023

03 Ara 2023

1.783,34TRY'den
başlayan fiyatlarla

14 Ara 2023

14 Ara 2023

2.145,59TRY'den
başlayan fiyatlarla

15 Ara 2023

15 Ara 2023

1.990,34TRY'den
başlayan fiyatlarla

16 Ara 2023

16 Ara 2023

1.783,34TRY'den
başlayan fiyatlarla

28 Ara 2023

28 Ara 2023

Ordu Antalya Uçak Bileti

Antalya Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

Akdeniz Bölgesi’nde bulunan Antalya, ülkemizin en kalabalık ve gelişmiş şehirlerinden biridir. 2022 yılı verilerine göre şehrin nüfusu 2 milyon 669 bin kişiden oluşur. Türkiye’nin en ünlü turizm şehri olarak bilinen Antalya plajları, ilçeleri, doğal alanları ve tarihi yapılarıyla dikkat çeker. Turizmin etkisiyle sürekli nüfus artar ve tatil için ilk tercihler arasında yer alır. 

Her yıl yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olan Antalya’da pek çok müze, dağ, plaj, sahil, cami, kilise, kanyon, göl, şelale, kale, antik kent, mağara bulunur. Bahsi geçen güzellikleri ile misafirlerine güzel zaman geçirme fırsatı sağlar. Antalya özellikle yaz ve bahar aylarında geçici olarak göç alır. Bu şehirde geçim tarıma, ticarete ve turizme dayalı olarak gerçekleştirilir. 

Antalya’ya gidildiğinde görülmesi gereken yerler arasında Beldibi Mağarası, Olympos Antik Kent, Yanartaş, Karain Mağarası, Side Antik Kenti, Köprülü Kanyon, Aspendos, Patara Antik Kenti, Antalya Arkeoloji Müzesi ve Kaleiçi vardır. Şehre en az 1 hafta ayırarak tüm güzelliklerine şahit olunabilir. 

Antalya’da Görülmesi Gereken Önemli Yerler 

Türkiye’nin turizm cennetlerinden biri olan Antalya, renkli ve eğlenceli zamanlar geçirmek için harika bir destinasyondur. Başta yaz ayları olmak üzere her mevsimde tercih edilebilir niteliktedir. Şehirde tatil, kum, güneş üçlüsünü yaşamak isteyen insanlar bahar ve yaz aylarında gidebilirler. Onlarca sahil ve plaja sahip olan Antalya her beklentiye ve her zevke hitap eder. Antalya geçmişten günümüze kadar pek çok medeniyetin etkisinde kalmış bir ildir. Haliyle şehirde tarihi ve kültürel alanlar da çok fazladır. Müze, mağara, kilise, antik kent, cami gibi daha pek çok tarihi ve kültürel eser vardır. Antalya’ya gidildiğinde görülmesi gereken ilk yer arasında Kaleiçi vardır. Burası tarihi ve kültürel izlerin bulunduğu en önemli yerdir. Bahsi geçen alandaki evler, orijinalliği bozulmadan günümüze ulaşmıştır. İçerisinde bulunan restoranlara gidilerek yöresel yemek ve tatlılardan yenebilir. Aynı şekilde hediyelik eşya dükkanlarından hem kendinize hem de sevdiklerinize hediye alabilirsiniz. 

Antalya Kaleiçi ziyaret edildikten sonra Hadrianus Kapısı, bir diğer ismiyle Üç Kapılar görülebilir. Aynı şekilde Eski Liman, tarihi ve kültürel bakımdan önem arz eden noktadır. Antalya’nın kemer ilçesine bağlı olan Yanartaş da ziyaret edilmesi gereken noktalar arasında yer alır. Yanartaş’a tırmanırken hem doğanın hem de denizin zarafetine bakılabilir: bu eşsiz manzara karşısında huzur bulunabilir. Antalya Saat Kulesi, zamanın ne hızla geçtiğinin kanıtıdır. 1901 yılında Alman İmparatoru 2. Wilhelm kuleyi inşa ederek 2. Abdülhamit’e hediye etmiştir. Kesik Minare, aktif şekilde kullanılmasa da ziyaretçi akınına uğrayan bir yerdir. Şehzade Korkut tarafından camiye dönüştürüldüğü için Korkut camii olarak da anılır. Yangından sonra 1974 yılında tekrardan inşa edilen minare, ilk önce kilise olarak kullanılmak üzere yaptırılmıştır. Murat Paşa Cami, 1500’lü yıllardan bugünlere kadar varlığını sürdürebilmiş en nadide camilerden biridir. Antalya’da görülmesi gereken bir nokta da Hıdırlık kulesidir. Kule, çok sağlam yapıda olduğu için iyi bir savunma mekanı olarak görülür. Keza bu kule, deniz feneri olarak da kullanılmıştır.

Karain Mağarası, Ülkemizin en büyük doğal oluşumlu mağaralarından biri olup son derece önemlidir. 500 bin senedir varlığını sürdüren bu mağara, size tarihten bir yolculuğa çıkıyormuş gibi hissettirebilir. Antalya’da gezilmesi gereken yerler dendiğinde akla ilk gelenler arasında Düden şelalesi yer alır. Olağanüstü güzelliğiyle cennetten kopmuş gibi duran şelale, bunaltıcı sıcaklarda çok iyi gelebilir. Şelalenin etrafında yer alan mesire alanlarında piknikte yapılabilir. Kurşunlu şelalesi, 7 ayrı şelalenin birleşmesiyle meydana gelen bir doğa harikasıdır. Yemyeşil ormanların içerisinde bulunan bu şelale huzur verir. Antalya’da görülmesi gereken diğer yerler arasında Magydos Antik Kenti, Sillyon Antik Kenti, Tarihi Saat Kulesi, Alara Han Kalesi, Xanthos Antik Kenti, Theimussa (Kale İskelesi), Aya Yorgi Kilisesi Noel Baba Kilisesi ve Perge Antik Kenti vardır. Antalya da deniz, kum, güneş üçlüsünü doruklara kadar yaşamak için gidilmesi gereken plajlar arasında ilk sırada Konyaaltı Plajı vardır. Bunun dışında Kleopatra Plajı, İnce kum Plajı, Olimpos Plajı Kemer Plajı, Lara Karpuz Kaldıran Plajı ve Kaputaş Plajına gidilebilir. Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Manavgat Şelalesi, Karain Mağarası, Aspendos, Termessos Antik Kent, Xanthos Antik Kent, Arykanda Ören Yeri, Side Antik Tiyatrosu, Rhodiapolis Antik Kent, Selge Antik Kent, Phaselis Antik Kenti Antalya’ya miras kalan ve ziyaret edilmesi gereken antik kentlerdir. Kaleiçi, Antalya Saat kulesi, Hadrian Kapısı (Üç kapılar), Alanya Kalesi, Kesik Minare, Murat Paşa Camii, Hıdırlık Kulesi önemli tarihi mekanlardan bir kaçıdır.

Köprülü Kanyon yaz aylarında sunduğu serinlik, doğa yürüyüşü, rafting, kamp ve kaya tırmanma gibi çeşitli etkinlik fırsatları ve suyunun muhteşem turkuaz rengi sebebi ile her sene gelen ziyaretçilerini büyülemektedir. Köprülü Kanyon Milli Parkı’na dahil olan bu baş döndürücü Kanyon hem amatör hem de profesyonel raftingciler için düzenlenen yarışmaların da merkezinde yer alır. Roma döneminden kalan pek çok antik kent, kale ve köprüye ev sahipliği yapan Kanyon, el değmemiş doğal güzelliği ile nefes keser.

Antalya’nın Tarihi Dokuya Sahip Yerleri

Antalya’da doğal güzelliklerin dışında tarihi ve kültürel güzellikler de bir hayli fazladır. Geçmiş yıllarda pek çok medeniyeti yaşayan şehirde görkemli yapılar, etkileyici eserler ve sıra dışı bölgeler vardır. Müzeler, kaleler, kuleler, antik kentler, camiler gibi daha pek çok yapı ziyaret edilebilir. Tarihi alanlar arasında yer alan Kaleiçi, Orta Çağ yerleşiminin bulunduğu yer olarak bilinir. Kaleiçi geçmiş zamanlarda Roma, Osmanlı, Selçuklu, Bizans gibi daha pek çok egemenlik yaşamıştır. Kaleiçi ve Yivli Minare, Antalya’nın pek çok noktasından görülen harika yapılardır. Antalya’nın sembolü olarak bilinen Yivli Minare, Selçuklu döneminde yaptırılmıştır. Antalya’da görülmesi gereken antik kentler arasında Rhodiapolis Antik Kenti, Lyrboton Antik Kenti, Letoon Antik Kenti, Phaselis Antik Kenti ve Phellos Antik Kenti vardır. 

Antalya Müzesi, Dünya savaşı esnasında Anadolu’dan yağmalanmak istenen tarihi yapı ve eserlerin korunması için kurulmuştur. Bu müze ülkemizin en büyük ve en kapsamlı müzelerinden biridir. Elmalı Müzesi, Kalkolitik dönem ve tunç dönemine ait olan bölümleriyle dikkat çeker. Bunun yanı sıra, içerisinde çeşitli medeniyetlere ait olan sikkeler bulunur. Antalya Atatürk Evi Müzesi, Antalya Oyuncak Müzesi ve Suna & İnan Kıraç Kaleiçi Müzesi de ziyaret edilmesi gereken müzeler arasındadır. Bunların dışında Antalya’da görülmesi gereken yerler arasında Perge Antik Kenti, Xanthos Antik Kenti, Myra Antik Kenti, Tarihi Liman Antalya-Marina, Aspendos Tiyatrosu-Serik, Alanya Kalesi, Apollon Tapınağı, Phaselis Antik Kenti, Hadrian Kapısı, Limyra Antik Kenti, Side Apollon Tapınağı, Rhodiapolis Antik Kenti, Lyrboton Antik Kenti, Termessos Antik Kenti ve Olimpos Antik Kenti bulunmaktadır. 

Kültürel Etkinliklerin Odağında Antalya Şehri 

Antalya doğal güzellikleri, tarihi alanları ve yöresel lezzetlerinin yanı sıra, sunduğu eşsiz ve keyifli etkinlikleriyle de dikkat çeker. Şehrin hemen hemen her noktası eğlenceli ve hareketli anlara şahit olmak mümkündür. Hem şehir merkezinde hem de sahil kenarlarında bulunan gece kulüpleri, meyhaneler, barlar, diskolar, publar sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenilebilecek mekanlardır. Bu mekanlar her bütçeye ve her beklentiye cevap verebilecek niteliktedir. 

Antalya’da daha sakin mekan arayanlara ise kafe, restoran, çay bahçesi, canlı müzik mekanları gibi daha pek çok mekan vardır. Alkollü ve alkolsüz olarak ayrılan bu mekanlar her beklentiye cevap verir. Üstelik mekanlar fiyat olarak da çeşitli seçeneklere ayrılır. Şehirde gündüz denizin, doğal güzelliklerin ve tarihi noktaların tadına varıldıktan sonra şehir merkezindeki eğlence merkezlerine geçilebilir. Bunların dışında şehirde her sene şenlik, festival ve konser düzenlenir. 

Antalya’da düzenlenen festivallerden bazıları Altın Portakal, Film Festivali ve Uluslararası Antalya Piyano Festivalidir. Birbirinden eğlenceli ve renkli anlara şahit olabileceğiniz festivallerde doyasıya zaman geçirebilirsiniz. Sevdiklerinize veya kendinize alışveriş yapmak için alışveriş merkezlerine gidebilirsiniz. 

Antalya’da Konaklama İmkanları

ordu_antalya

Antalya Hava Durumu

03 Aralık 2023

Sun

15 °C

14 °C

Uçuş süreleri

Antalya

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 40 dk

Antalya

Adana

1 sa 5 dk

Antalya

Van

1 sa 50 dk

Antalya

Lefkoşa

50 dk

Antalya

Ankara

1 sa 5 dk

Antalya

İzmir

1 sa 10 dk

Antalya

Gaziantep

1 sa 15 dk

Antalya

Samsun

1 sa 35 dk

Antalya

Trabzon

1 sa 45 dk

Antalya

Moskova

3 sa 25 dk

Antalya

Taşkent

4 sa 10 dk

Antalya

Berlin

3 sa 20 dk

Antalya

Bakü

2 sa 50 dk

Antalya

Amsterdam

4 sa 5 dk

Antalya

Bişkek

4 sa 50 dk

Antalya

Paris

4 sa 10 dk

Antalya

Köln

3 sa 45 dk

Antalya

Stuttgart

3 sa 25 dk

Antalya

Viyana

2 sa 50 dk

Ordu Hava Durumu

03 Aralık 2023

Sun

13 °C

13 °C

Uçuş süreleri

1 sa 30 dk

Ordu

Ankara

1 sa 5 dk

Ordu

İzmir

1 sa 55 dk

2 sa 10 dk

2 sa 45 dk

Ordu

Adana

2 sa 5 dk

Ordu

Bodrum

2 sa 20 dk

2 sa 15 dk

2 sa 40 dk

Ordu

Hatay

3 sa 15 dk

Alternatif uçuşlar

Ordu çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
510,92TRY'den
başlayan fiyatlarla
514,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.369,34TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.375,63TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.442,09TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.541,80TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.745,50TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.413,30TRY'den
başlayan fiyatlarla

Ordu çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

3.415,35TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.377,94TRY'den
başlayan fiyatlarla

Antalya varışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla

Antalya varışlı yurt dışı uçak biletleri

6.055,47TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.818,18TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.589,69TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.367,10TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.393,39TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.932,28TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.289,29TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.475,35TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.390,39TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.279,77TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis