Ozbekistan Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Özbekistan varışlı yurt dışı uçak biletleri

3.693,49TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.875,55TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.959,89TRY'den
başlayan fiyatlarla
6.048,34TRY'den
başlayan fiyatlarla

Özbekistan Uçak Bileti

Özbekistan Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Özbekistan Türk aleminin nüfus açısından en büyük ikinci ülkesidir. Özbekistan ekonomik olarak büyük bir gelişme göstermiştir. Nüfusu 34 milyon 558 bin 913’dür. Bunun yanı sıra Tacikistan’da da yaklaşık bir milyon kadar Özbek halkı yaşamaktadır. Özbekistan’ın etnik dağılımı ise %5 Tacik, %5,5 Rus ve %80 Özbek şeklindedir. Ülkenin %2’si Hristiyan ve %96’sı Müslüman’dır. Özbekistan’ın başkenti ise Taşkent’tir. Yüz ölçümü olarak 447.400 km²'dir. Batıda ve kuzeyde Kazakistan, Doğuda Tacikistan ve Kırgızistan, Güneyde ise Türkmenistan’la komşudur. Denize de hiç kıyısı bulunmamaktadır. Özbekistan’ın para birimi ise Özbek Somudur. Toplamda on üç şehri vardır. İslam alemi Özbekistan’da gelişmiş ve güçlenmiştir. Semerkand ve Buhara başta gelmek üzere birden çok şehirde İslami eserlere yer verilmektedir. Orta Asya’nın askeri açıdan en güçlü ülkelerinden birisi de Özbekistan’dır. Çok önemli ticari yolların da kavşağıdır. Özbekistan’ın Güney bölümünü oluşturan toplamda dört bölgesi bulunmaktadır. Bu bölgeler oldukça zengindir. Yüzlerce kilometresi dağlar ve %80’ni ovadır. Toplamda 600 adet nehri vardır. Bunlardan en önemlisi ise Seyhun’dur. Nem oranı bir hayli düşük ve karasal iklimi ise oldukça serttir. Gece- gündüz ve yaz-kış ısı değişimi olmaktadır. Özbekistan’ın tarihi ise çok eskiye dayanmaktadır. Osmanlı İmparatorluğu ile olan ilk ilişkileri, Safevi Devleti’ne karşılık harp ederlerken, 16. Yüzyılda gerçekleşmiştir. Birden çok Osmanlı ve Safevi harbinde Osmanlı devletine destek vermiş, aArdından Osmanlı devletiyle birlikte Sefeviler’e saldırmışlardır. Özbekler, Babür Şah’ın ve Şah İsmail’in istilasından daha sonra küçük devletlere bölünmüşlerdir. Özbekistan Kırgızistan’ı, Hokand, Buhara, Hive hanlıkları Tacikistan'ı, kaplar ve de 19. yüzyılda bu üç han birbirleriyle çatışırken Çarlık Rusya’sı gelip bu üçünü birden kendi himayesi altına almıştır. Düşmana karşı tek bir yürek olmayı başaramadılar. 1917 yılındaki Şubat Devrimi’nden sonrasında Hokand’da da Türkistan Özerk birliği, Bolşevikler'e direnemeyince de Bolşevikler, Türkmenistan’da güçlerini tesis etmişlerdir. Ekim Devrimi’nden sonra 1918 yılında Türkistan Özerk Sovyet Cumhuriyeti kurulmuş ve 1991 yılı 31 Ağustos’ta bağımsızlığını herkese ilan etmiştir. Özbekistan’ın bayrağının anlamı ise, mavi zemini Türklüğü, beyaz zemini adilliği, yeşil zemini ise misafirperverliğin anlamına gelmektedir. On iki yıldızı ise Özbek vilayetleri anlamına gelmektedir. Ortasındaki kırmızı çizgileri de güçlü olmak anlamına gelir. Yıldızların başındaki ay yenilenmek anlamına gelmektedir. 

Özbekistan Gezilmesi Gereken Yerler

Özbekistan’da gezebileceğiniz birçok yer vardır. Gezilecek yer açısından son derece zengin olan bu yerde her güne birkaç plan sığdırabilirsiniz. Gezilecek yerlerin başında Özbekistan’ın başkenti olan Taşkent şehri gelmektedir. Özbekistan’ın doğusunda bulunan şehir, Orta Asya’nın nüfus açısından en büyük şehirleri arasında yer alır. Taşkent’in nüfusu 3 milyondur. Taşkent şehri, eski Sovyet Cumhuriyetleri içerisinde de 4. Büyük şehri olarak bilinmektedir. Tarihin en mühim ticaret yolundan biri olan İpek Yolu’nun üst kısmında bulunan şehir son derece eski bir yerleşim yeridir. 1966 senesinde büyük derece de bir deprem yaşamış ve Taşkent’in birçoğu zarar görmüştür. Bu deprem sonrasında Taşkent’te hızlı bir şekilde yenileme çalışmaları başlamıştır. Şehir planlamacılığı açısından son derece başarılı olarak şehirde hızlı bir şekilde modern bir görünüm sağlamıştır. Özbekistan’da gezebileceğiniz bir diğer yer ise Registan Meydanıdır. Orta Asya’nın ve Türklerin mimarlığının ender örneklerinden bir tanesinin sergilendiği meydan, Semerkand’ın merkezinde bulunan önemli meydanlardan bir tanesidir. Geçmiş zamanlarda şehir merkezi olarak bilinen ve üzerinde üç tane medresenin olduğu meydan, yerli ve yabancı turistlerin akınına uğramaktadır. Gezilmesi gereken yerlerin bir sonraki durağı ise Özbekistan Uygulamalı Sanatlar Müzesi’dir. Ülkede önem arzeden Özbek sanatçılara ait en değerli eserlerin sergilendiği müzede, el yapımı birçok eser bulunmaktadır. Halı, mücevherler, kafatası küpeleri, nakış işlemeleri ve birbirinden kıymetli birçok el işleri bu müzede sergilenmektedir. Bu bölgeye gelen yerli ve yabancı turistlerin de büyük ilgi odağı olmaktadır. Özbekistan’da Minor Camiini de görmeden gitmemelisiniz. Minor Camii, 2015 senesinde yapılmış ve Özbekistan’ın en modern camisi olarak bilinmektedir. Dış görünüş olarak son derece dikkat çekici bir yapıya sahiptir. Özbekistan’da Bağımsızlık Meydanı da gezilmesi gereken yerlerden bir tanesidir. Yeşil alanları, havuzları, heykelleri ile buraya gelenlerin ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Başkentin kalbi olan bu meydanı gezmelisiniz. Özbekistan’da bulunan önemli müzelerden biri de Emir Timur Müzesidir. Taşkent’te bulunan müzede Timur İmparatorluğunun Tarih müzesi, 1996 yılında 18 Ekim’de ziyaretçilerine kapılarını açmıştır. Müze, komutan Timur adına açılmıştır. Biraz dinlenmek isterseniz Japon bahçeyi ziyaret edebilirsiniz. Japon bahçesinde birden çok bitki türü vardır. Özbekistan’ın buram buram tarih kokan şehirlerini gezebilirsiniz. Buhara şehri, Orta Asya’nın en eski yerleşme yerlerinden birisidir. Özbekistan’ın sınırları içerisinde bulunan tarihi açıdan önemli bir şehirdir. Tarihi 2500 yıllarına kadar dayanmakta olup, uzun tarihi süreç boyunca pek çok uygarlık gelip geçmiştir. Ayrıca tarihi çok eskiye dayanan Semerkand, Andican ve Hive gibi yerleri de gezebilirsiniz. 

Özbekistan Tarihi Yerler

Özbekistan tarihi açıdan oldukça zengin bir yerdir. Ziyaret edebileceğiniz birçok tarihi yer vardır. Gur-i Emir Türbesi, 14. Yüzyıldan günümüze kadar ulaşmış olan eserlerden biridir. Timur İmparatorluğunun kurucusu olan Timur’a adanan bir külliye ve türbeden oluşmaktadır. İran mimarisi motiflerini görebileceğiniz bu yerin yüksekliği 37 metredir. Timur hanedanının en önemli aile üyelerinin defnedildiği yerdir. Yerli ve yabancı pek çok misafir tarafından akına uğrayan külliye ve türbeyi ziyaret etmelisiniz. Özbekistan’da tarihi dokuya sahip bir diğer yer ise Bibi Hanım Camiidir. Semerkant özel mimarisini içeren Bibi Hanım Camii, Timur mimarisini de taşımaktadır. Oldukça büyüleyici bir dini yapıttır. Timur’un eşi olan Bibi Hanım adına, Hindistan zaferi anısına Timur’un yaptırdığı bilinmektedir. Caminin kubbesinin yüksekliği 40 metredir. Özbekistan’ın tarihi yerlerinden bir diğeri de Ark of Bukhara’dır. Burası Buhara hanlarının yerleşim yeri olan kaledir. Ark Kalesi tarihi M.Ö. 4. Yüzyıla kadar dayanmaktadır. Yüksekliği 20 metre olan kale, oldukça ihtişamlı bir görünüme sahiptir. Burası Özbekistan’ın en önemli gezi yerlerinden bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Kukeldash Medresesi de tarihi yerlerden biridir. 1570 senesinde inşa edilmiş olan bu yer Taşkent’in önemli yapıtlarından bir tanesidir. Tarihi dokuya sahip yerlerden bir diğeri de Özbekistan Devlet Tarihi Müzesidir. 136 senelik bir tarihi olan müze, Orta Asya’da kuruluş tarihi en eski olan müzeler arasında olduğu bilinmektedir. Müze içerisinde Özbekistan’ın soylu tarihini anlatan yaklaşık 250 bin eser bulunmaktadır. Etnoğrafik, nümismatik ve arkeolojik konuların üzerinde yoğunlaşmaktadır. Dört katlı olan müze bütünüyle Özbeklerin tarihine uygun olarak kurgulanmış yapıya sahiptir. Özbekistan’ın önemli müzelerinden bir diğeri de Afrasiyab Semerkand Müzesidir. Bu müzeyi de ziyaret edip gezebilirsiniz. 

Kültürel Etkinliklerin Odağında Özbekistan

Özbekistan’da birçok kültürel etkinliğe katılabilirsiniz. Burada bulunan müze gezilerine, doğa yürüyüşlerine, tarihi şehir turlarına, kültürel turlara katılabilirsiniz. Yılın belirli senelerinde birçok önemli festival de düzenlenmektedir. Özbekistan’ın önemli festivallerinden bir tanesi olan, İpek ve Baharat Uluslararası Kültür Festivali’ne katılım sağlayabilirsiniz. Buhara’da tarihi yerlerinde düzenlenen bu festivalde, Özbekistan’da üretimi yapılan farklı ipek kumaşlar ile baharat çeşitleri gelenlere sergilenirken birçok ülkeden de buraya katılım sağlanmaktadır. Bu festival her sene mayıs ayında gerçekleşmektedir. Özbekistan’daki bir diğer festival de Şark Teranaleri Müzik Festivali’dir. Semerkant şehrinin kalbi olarak bilinen Registan Meydanı'nda düzenlenmektedir. Bu festival ise her sene Ağustos da veya Eylül ayında düzenlenir. Dünyanın birçok yerinden festivale gelen müzisyenler ağırlanmaktadır. Özbekistan’da bu etkinliklere sizlerde katılım sağlayabilirsiniz. 

Özbekistan Konaklama Olanakları

Turistik bakımdan oldukça gelişmiş olan Özbekistan, birçok sayıda konaklama olanağına sahiptir. Yerli ve yabancı turistlerin konaklama açısından rahat etmeleri için birçok otel seçenekleri bulunmaktadır. Özellikle de Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te çok fazla otel seçenekleri vardır. Dünyanın birçok yerinden turistlerin akınına uğrayan ülke, konaklama bakımından hemen hemen her insanın beklentisini karşılamaktadır. Taşkent şehrinde bulunan oldukça lüks oteller, rahatlığı en zirveye taşımak isteyen insanlar için oldukça uygundur. Bu otellerde keyifli vakit geçirmeniz son derece kolaydır. Her kültürden insanı kucaklayan Özbek halkı misafirperverliği ile ön plana çıkmaktadır. Özbekistan’da bulunan oteller son derece konforlu ve temiz biçimde dizayn edilmiştir. Otellerin bazı yerlerinde yöresel motifler bulunmaktadır. Bazı otellerse bütünüyle batı dekorasyonuna sahiptir. Bu ülkede oteller kadar aynı şekilde pansiyonlar da dikkat çekmektedir. Ayrıca Özbekistan’da oda ve daire kiralama olanağı da bulunmaktadır. 

Özbekistan Denenmesi Gereken Lezzetler

Özbek mutfağı birçok insan tarafından beğenilen ve sevilen lezzetleri bulundurur. Ekmek ve erişte çeşidi açısından son derece zenginliğe sahip olan ülke de asla aç kalmazsınız. Bunun yanı sıra Özbekistan’ın etlerinin büyük bir kısmı koyun eti olmaktadır. Et de Özbek yemeklerinin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Özbekistan’da denenmesi gereken lezzetler arasında Oshpaz ilk sıralarda yer almaktadır. Özel günlerin ve bayram sofralarının vazgeçilmez yemeği olan Oshpaz, ülkenin değişmeyen lezzetlerinden bir tanesidir. Özbek halkının en sevilen yemeklerinden bir tanesi olan Oshpazı sizlerde mutlaka denemelisiniz. Bunun yanı sıra Lepyoshka yemeği de Özbeklere özel lezzetli bir ekmektir. Türkiye’deki ramazan pidesini andırmaktadır. Fırından çıkmış ve yumuşacık Lepyoshkalar buraya geldiğiniz zaman deneyeceğiniz lezzetler arasında yer alabilir. Özbekistan’ın en meşhur yöresel yemeği olan Özbek Pilavı, akşam sofralarının vazgeçilmezleri arasındadır. Diğer bir adıyla palov yemeği, parça et, pirinç, soğan ve rendelenmiş havuç ile yapılmaktadır. Genel olarak kazan içinde pişirilen bu yemeğin içine isteğe bağlı olarak kuru üzüm, nohut ve meyve de eklenebilmektedir. Hem Özbek halkının hem de turistlerin beğenisini kazanan bu yemeği sizlerin de tatmasını tavsiye ederiz. Özbekistan’a gittiğiniz de deneyeceğiniz bir başka lezzet ise Tandır Kabobdur. Yumuşak koyun etinin tandır da pişirilmesiyle ortaya çıkar. Tandırda pişirilen bu yemek yiyenlerin damağında tarifsiz bir tat bırakmaktadır. Et pişirildikten sonrasında üzerine azıcık tereyağı sürülüyor ve servis ediliyor. Bu yemek Özbekistan’a gelen insanların yoğun ilgisini görüyor. Özbek halkının severek tükettiği bir başka lezzet olan Uzbek Mantısı, diğer mantılara göre biraz daha farklıdır. Öncelik olarak son derece büyük boyutlarda açılan mantı hamurlarının içerisine kıymalı harç ekleniyor ve daha sonrasında tamamen kapatılıp buharda pişiriliyor. Tadı ile kendine hayran bırakan bu lezzetli yemek, büyük görüntüsü ile öncelikle insanların gözüne hitap ediyor daha sonrasında lezzetiyle mideye hitap etmektedir. Özbekistan’da kesinlikle denemeniz gereken lezzetler arasındadır. 

Özbekistan Ulaşım Olanakları

Gelişmiş bir yer olan Özbekistan, ulaşım olanakları açısından da ülkede yaşayanlara ve ziyarete gelenlere birden çok seçenek sunmaktadır. Ülke dışından gelenler, toplu taşımalardan rahat bir şekilde yararlanabilirler. Şehir içinde, minibüs, otobüs ve taksiler en yaygın olan ulaşım araçları arasındadır. Bazı otobüsler şehit dışına da hizmet vermektedir. Özbekistan’ın başkentinde metro ile bir yere gitmeniz de mümkündür. Son derece gelişmiş olan metrolar hem hızlı hem de uygun fiyatlı ulaşım imkanı sağlar. Şehir içinde gezinti yapmak isteyenler istedikleri birçok noktaya hızlı bir şekilde ulaşım sağlar. Taşkent’te tek bir kartla bütün toplu taşıma araçlarına binebilirsiniz. Özbekistan’a gittiğiniz de bu karttan alarak istediğiniz araca binebilirsiniz. 

Taksi ile Ulaşım

Özbekistan’da şehir içinden sıklıkla tercih edilen ulaşım araçlarından bir tanesi de taksidir. Son derece uygun fiyatlı olan taksiler, sizlere hızlı ve rahat olup, kolay bir şekilde seyahat etmenizi sağlar. Özbekistan’a gelenler taksilerle hızlı bir biçimde istediği yere ulaşım sağlayabilir. Şehir içinde birçok yerde hazır halde bekleyen taksiler fiyatlarının uygun olmasından dolayı sıklıkla tercih edilir.

Metro ile Ulaşım

Özbekistan’ın başkenti olan Taşkent’te metro ile de ulaşım sağlanmaktadır. Kartlı sistemi olan metrolar ile istediğiniz yere hızlıca gitme fırsatını sağlarsınız. 

Otobüs ile Ulaşım

Ülke içerisinde özellikle de başkentinde sıklıkla tercih edilen ulaşım araçlarından bir tanesi de otobüslerdir. Kartlı sisteme sahip otobüsler ile uygun bir şekilde gitmek istediğiniz birçok noktaya ulaşım sağlarsınız. 

Tren ile Ulaşım

Tren aracılığıyla şehir dışına gitmek isteyen kişiler Urgenç, Buhara, Adijan, Termez’e gidebilir. 

Araç Kiralama

Özbekistan’ın oldukça gelişmiş olan toplu taşımalarının yanı sıra araç kiralama gibi seçenekleri de bulunmaktadır. Son derece konforlu ve rahat bir kullanıma sahip araç kiralama, özelliklede birden çok kişi için çok iyi bir tercihtir. Bütçenize ve zevkinize uygun olan araçları tercih ederek şehrin her bölgesine rahatlıkla ulaşmanız mümkün olmaktadır. 

Özbekistan Ucuz Uçak Bileti

Cumartesi, Salı ve Çarşamba günleri, uçuşların yoğunluğunun en aza düştüğü günlerdir. Bu günler ile haftanın geri kalan günleriyle kıyaslandığında uçak biletinizi daha makul bir fiyata alabilirsiniz. Bunun yanı sıra uçuş saatinizi sabahın erken saatlerine aldığınızda hem indirimli fiyatlardan yararlanabilir hem de uçak biletiniz günün diğer saatlerine göre daha uygun fiyata gelmiş olur. 

Özbekistan İklim Nasıldır? 

Özbekistan’ın açık denizlere kıyısı yoktur ve Orta Asya’da yer almaktadır. Bu sebeple Özbekistan’ın genelinde karasal bir iklim görülmektedir. Kırgızistan, Kazakistan, Afganistan, Türkmenistan ve Tacikistan ülkeleri ile sınır komşudur. Özbekistan’ın kuzeyi ile kuzeybatısında Aral Denizine kıyısı bulunmaktadır. Ülke genelinde kış ayları bir hayli sert geçer. Haziran ve eylül ayları aralığında sıcaklık ortalama 40 dereceye kadar yükselmektedir. Çok fazla sıcak ya da çok fazla soğuk sevmiyorsanız yaz aylarında ve kış aylarında buraya gittiğiniz de pek fazla keyif alamayabilirsiniz. Mayıs ve eylül ayları Özbekistan havası ılıman olmaktadır. Bu zamanlarda gitmeyi tercih edebilirsiniz. Özbekistan’ın güneyi sıcak bir iklime sahipken, ülkenin kuzey bölgesinde hava daha soğuktur. Özbekistan’ın doğu bölgesi dağlık kısımlardır. Özbekistan’ın çok sıcak ve de kurak geçen güney bölgesinde çöl oluşumları mevcuttur. Genel olarak Özbekistan’a bakıldığında kurak bir şekilde karasal iklimin hakim olduğunu görülür. Yaz ayları sıcak ve kurak, kış ayları ise sert ve soğuk geçtiği bilinmektedir. Ülkenin senelik yağış miktarı ülke geneline bakıldığında 200-300 mm civarında olduğu bilinmektedir. Ekim ve de şubat aylarında sıcaklık yaz aylarına bakılarak son derece düşüktür. Kış ayları sert geçtiği için kar ve don başlar. Gece ve gündüz sıcaklıkları arasındaki fark hayli fazladır. Ülkenin en fazla yağışlı olduğu dönem Aralık ayıdır. 

ozbekistan

Özbekistan Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

21 °C

21 °C

Uçuş süreleri

Taşkent

İstanbul

5 sa 15 dk

Taşkent

Antalya

5 sa 10 dk

Taşkent

Ankara

4 sa 45 dk

Taşkent

İzmir

5 sa 55 dk

Alternatif uçuşlar

Özbekistan varışlı yurt dışı uçak biletleri

3.693,49TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.875,55TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.959,89TRY'den
başlayan fiyatlarla
6.048,34TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis