Ozbekistan Antalya Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Özbekistan Antalya uçak biletleri

Özbekistan - Antalya
uçuşları

Özbekistan Antalya Uçak Bileti

Tatil denilince akla ilk gelen rotalardan bir tanesi olan Antalya ili, Türkiye’nin en güzel noktalarından bir tanesidir. Birbirinden eğlenceli aktiviteleri, benzersiz doğası, bembeyaz kumları, pırıl pırıl denizi ile gönüllere taht kuran Antalya ili Türkiye başta olmak üzere dünyanın birçok farklı noktasından akın akın gelinen bir şehirdir. Tarihi bakımından antik kentleri ile dönemin izlerini taşımaya devam eden Antalya ili mutlaka keşfedilmesi gereken yerlerden bir tanesidir. Antalya her mevsim ayrı bir güzelliğe sahip olsa da en çok yaz aylarında daha çok tercih edilir. Mayıs ayının başından itibaren yerli ve yabancı turistleri misafir eden Antalya ili sahip olduğu koyları ve plajları ile sizlere unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatıyor. Sizler de sevdikleriniz ile birlikte kusursuz bir tatil geçirmek isterseniz Özbekistan üzerinden Antalya’ya uçak bileti satın alarak buraya kolaylıkla ulaşabilir, Antalya’nın en güzel noktalarını gezme fırsatı elde edebilirsiniz. 

Antalya Hakkında

Antalya ili Akdeniz bölgesinin incisi olan ve nüfus bakımından Türkiye’nin en kalabalık şehirleri arasına adını altın harfler ile yazdırmayı başaran bir ildir. Yaz ayları geldiği zaman mevcut nüfusunun neredeyse 2 katına çıkan Antalya ilinde TUİK tarafından yapılan son sayıma göre 2.548.308 kişinin yaşadığı belirlenmiştir. Her yıl farklı şehirlerden göç almaya devam eden Antalya’nın nüfusu günden güne artmaktadır. Antalya, Türkiye için stratejik bir öneme de sahiptir. Verimli topraklara sahip olmasının yanında turizm şehri olma özelliği ile de ön plana çıkar. Topraklarında yetişen mahsuller dış pazara ihraç edilip Türkiye için önemli bir gelir kaynağı sağlarken, yaz döneminde turizm sektöründe de önemli bir kazanç kaynağıdır. Havası, doğası ile yıllardır tercih edilen Antalya’da yaşayan insanların birçoğu geçimlerini turizm ve tarımdan sağlamaktadır. Antalya ilinde buğday, yulaf, arpa, pamuk, susam, soğan, yer fıstığı, nohut, mandalina, limon, greyfurt, elma, erik, ayva, şeftali, kayısı, üzüm, iğde gibi birçok ürün yetişmektedir.

Antalya’da Gezilecek Yerler

Antalya, gezmeye doyamayacağınız birçok koylara, denizlere, tarihi mekanlara ve doğal güzelliklere sahiptir. Gezdikçe tanımaktan keyif alacağınız bu ilde mutlaka gezip görmeniz gereken yerler mevcuttur. Antalya’ya geldiğiniz zaman gezip görmeniz gereken yerler şu şekildedir;

Kaleiçi

Tarihi zenginlikleri içerisinde barındırmaya devam eden Kaleiçi, Antalya’da gezi amaçlı tercih edilen önemli rotalardan birisidir. Muratpaşa ilçesine bağlı olan Kaleiçi, Selçuklular döneminden kalma bir nokta olması ile biliniyor. Kalenin iç kısımlarında 2000 yıllık geçmişi ile at nalı şeklinde surlar mevcuttur. Kaleiçi’ni ziyarete geldiğiniz zaman Oyuncak Müzesi’nin hemen yan kısmında bulunan Panaromik asansörü kullanarak şehrin manzarasını da izleyebilirsiniz.

 Düden Şelalesi

Antalya denildiği zaman akla ilk gelen yerlerden bir tanesi olan Düden Şelalesi, yeşilin her tonunu yakalayabileceğiniz, cıvıl cıvıl kuş sesleri ile kendinizi dinleyebileceğiniz, tepeden aşağı süzülen suların güzelliğine şahit olabileceğiniz bir noktadır. Çevrenin belirli noktalarında yeme içme mekanı da bulunmandadır. Aynı zamanda sizlere piknik yapma imkanı da sunan Düden Şelalesinde keyifli bir yürüyüş de yapabilirsiniz.

Konyaaltı & Sahil Antalya Yaşam ve Alışveriş Merkezi

Antalya’nın en turistik bölgesi olan Konyaaltı, her daim kalabalık olan bir noktadır. Konyaaltı Antalya Yaşam Alışveriş Merkezi, Antalya’nın önemli projelerinden birisidir. Konyaaltı sahilinin serin sularında yüzdükten sonra yaklaşık olarak 1 milyon metrekare alana kurulan park alanları sizlere sınırsız eğlence sunduğu gibi alışveriş yapma imkanı da tanır. Eğlence parkında 31 adet mavi bayraklı plaj mevcuttur. Her yaşam tarzına hitap eden sosyal etkinlik alanları, çocuk oyun alanı, spor aktivite alanı gibi birçok etkinlikler yapılır. Sizler de Antalya’ya ait plajları keşfedebilir ve sınırsız eğlence ile gönlünüzce eğlenebilirsiniz.

Yivli Minare

Tarihi noktaları gezmekten hoşlanıyorsanız Yivli Minare mutlaka ziyaret edilmesi gereken alanlardan birisidir. 1. Alaaddin Keykubat tarafından yaptırılan bu minare Antalya ilinin ilk İslami minarelerinden birisidir. Minare 38 metre yüksekliğe sahiptir. Şehrin her noktasından görülen bu minare müthiş manzarası ile sizleri mest ediyor. 

Kekova Koyu

Kekova koyu, 2.yüzyılda meydana gelen deprem nedeni ile sular altında kalmış bir kenttir. Kekova koyu turkuaz renkli bir denize sahiptir. Antik döneme ait olan evlerin sular altında kalması sebebi ile burada dalış yapmak ve yüzmek yasaklanmıştır. Kekova koyuna düzenlenen tekne turlarına katılarak bu benzersiz doğal güzelliği yerinde keşfedebilirsiniz.

Adrasan Suluada Koyu

Adrasan Suluada Koyu, Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinir. İncecik bembeyaz kumları ve turkuaz rengi denizi ile benzersiz bir deneyim yaşatan Adrasan, sakin ve huzurlu bir ortam arayanların tercih ettiği bir koydur. Maldivler deneyimini tatmak ve bu kusursuz denizde yüzme keyfini yaşamak isterseniz Adrasan Suluada’ya gelerek burayı ziyaret edebilirsiniz.

Hidayet Koyu Kaş

Etrafı yemyeşil zeytin ağaçları ile kaplı, tertemiz bir denizi olan Hidayet Koyu, Antalya’nın en çok ziyaret edilen koylarından birisidir. Antalya’nın Kaş beldesinden kalkan tekneler ile buraya kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Hidayet Koyuna gelmeden önce dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan bir tanesi teknelere rezervasyon yaptırmanızdır. Burada tek bir tesis olmasından dolayı belirli oranda ziyaretçi kabul edilir. 

Korsan Koyu

Sizlere kamp yapma imkanı sunan Korsan koyu, tarihi Likya yoluna yakın olmasından dolayı sizlere yürüyüş imkanı da sunar. Yaz dönemlerinde kamp yapmayı severlerin tercih ettiği bir nokta olan bu koy Antalya’nın en güzel denizine sahip noktalardan birisidir.

Sazak Koyu

Balayı koyu olarak bilinen Sazak koyu, sessiz sakin ve ihtişamlı bir görünüme sahiptir. Yüksek tepelerden izleyerek huzuru bulabileceğiniz Sazak koyu doğal ve korunaklı yapısı ile benzersiz bir yerdir. Adrasan koyundan tekneler ile 1 saatte ulaşabilirsiniz.

Yat Limanı

Antalya’nın en turistik lokasyonlarından birisi olan yat limanı, güzel manzaralara sahip bir noktadır. Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı bulunan bu nokta, Antalya’ya gelindiği zaman mutlaka ziyaret edilmesi gerekir. Yat limanından tekne kiralama hizmetlerinden yararlanarak Akdeniz’in masmavi denizlerini yakından görebilirsiniz.

Antalya Hayvanat Bahçesi

Hem yetişkinlerin hem de çocukların sevdiği bir yer olan hayvanat bahçesi Antalya ilinin ziyaret edilen bir diğer önemli noktalarından birisidir. Doğal yaşam sakinleri arasında çok çeşitli türde hayvanların bulunması sizlere ayrı bir deneyim yaşatıyor. Hayvanat bahçesi içerisinde; kanatlı hayvanlar, memeliler, sürüngenler, zebra, aslan ve benzeri birçok hayvan bulunuyor. Sevimli hayvanlar ile güzel bir gün geçirmek isterseniz hayvanat bahçesini ziyaret edebilirsiniz.

Olympos Antik Kent

Tanrılar kenti olarak bilinen Olympos Antik Kent, Likya döneminin en uğrak noktalarından bir tanesidir. Şimdiki dönemlerde kamp yapma imkanı sunan Olympos antik kenti, birçok farklı medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Sahip olduğu dağları ve doğal güzellikleri ile Olympos antik kenti mutlaka ziyaret edilmesi gereken noktadır. Sessiz sakin ortamı ile kendinizi dinleyebileceğiniz bir yer olan Olympos antik kenti benzersiz doğası ile de kendinizi cennetteymiş gibi hissedebilirsiniz.

Aspendos

Antalya’nın Serik ilçesinde yer alan bir noktadır. Antik bir kent olma özelliği ile dünyanın pek çok noktasından akın akın ziyaretçi gelir. Milattan önce 10. asırda Akalar tarafından yapıldığı bilinen bu kent, iki tepenin üst kısmına konumlandırılmıştır. İhtişamlı görünümleri ile sizleri o döneme götüren Aspendos, önemli bir ticaret merkezi üzerinde bulunmasından dolayı eski dönemlerde de uğrak noktalardan birisidir. Şimdiki dönemlerde müze olarak kullanılan Aspendos’u mutlaka ziyaret etmeniz tavsiye edilir. Şehir içi otobüsler ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Antalya’nın Tarihi

Antalya, Antik çağlarda birçok medeniyetin yaşadığı bir ildir. Eski dönemlerdeki ilk adı Pamphlia olarak bilinir. Antalya, uzun bir dönem Bizanslıların hakimiyeti altında kalmıştır. 1207 yılında Selçuklular tarafından işgal edilerek Türk topraklarına katılmıştır. Milattan önce 2000 yıllarda yaşamın olduğu bilinen Antalya’da Hitit, Kilikya, Lykia, Bergama Krallığı gibi birçok medeniyet yaşamıştır. Antalya ilini ilk kuran II. Attalos olarak bilinir. Bergama Krallığı sona erdikten sonra bağımsız kalan şehir daha sonradan korsanların eline geçmiştir. Birçok tarihi olaylara tanıklık eden Antalya, eski dönemlerden bugüne dek kendine artı katmaya devam etmiştir. 

Antalya’da Kültürel Etkinlikler

Antalya’da düzenlenen kültürel etkinlik ve festivaller doyasıya eğlenmenize yardımcı oluyor. Birbirinden eğlenceli konseptleri ile dünyanın birçok noktasından ilgiyi üzerine toplamayı başaran bu kültürel etkinliklerin tarihlerine bakarak seyahat planlamanızı bu etkinliklere göre yapabilirsiniz. Antalya’da düzenlenen festival ve kültürel etkinlikler şu şekildedir;

Geleneksel Kumluca Deve Güreşi Festivali

Kumluca Belediyesi ve Deveciler Derneği aracılığı ile düzenlenen bu festival oldukça ilgi odağıdır. Festivale katılan deve sayısının yaklaşık olarak 100’ü aştığı bilinir. Kartepe stadında düzenlenen bu festival ocak ayında düzenleniyor. Ocak ayında Antalya’yı ziyaret edecekseniz deve güreşi festivaline katılmanız tavsiye edilir.

Antalya Çiçek Festivali

Antalya çiçek festivalinin en önemli amaçlarından bir tanesi çiçeğin sunmuş olduğu pozitif etkiyi topluma yaymaktır. Çiçek kültürünün oluşması amacı ile bu sektörün tanıtımı yapılır. Turizm sektörüne de olumlu yönde etkileri bulunan Antalya çiçek festivali, dünyanın birçok noktasından getirilen devasa boyuttaki çiçekler ile apayrı bir ortam oluşturuluyor. Sizler de çiçekler ile ilgileniyor ve dünyanın pek çok noktasından getirilen çiçekleri yakından görmek istiyorsanız bu festivale katılabilirsiniz.

Antalya Uluslararası Altın Portakal Film Festivali

Hollywood’da düzenlenen festivalin bir benzeri Antalya’da da yapılmaktadır. Altın Portakal film festivali Türkiye’de yer alan film sektörü için ayrı bir öneme sahiptir. 1964 yılından bugüne dek her yıl düzenlenen bu festival başarı ile tamamlanıyor. Film sektörünü yakından takip ediyorsanız Antalya Uluslararası Altın Portakal Film Festivali tam olarak sizlerin eğlencesine uygun bir festivaldir. Festivalin yapılacağı tarihe göre tatil planınızı yaparak festivale katılabilirsiniz.

Antalya’da Konaklama

Antalya’da konaklama seçenekleri oldukça gelişmiştir. Herkesin hem bütçesine hem de yaşam tarzına uygun olan birçok konaklama seçeneği bulunur. Tatil planınızı yaptıktan sonra Antalya’da yer alan konaklama seçenekleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Antalya’da konaklama seçenekleri şu şekildedir;

Otel konaklaması

Antalya’da otel konaklaması oldukça yaygındır. Türkiye’nin en önemli tatil beldelerinden bir tanesi olan Antalya ilinde herkesin bütçesine uygun otel bulabilmesi mümkündür. Antalya’nın her bir noktası gelişmiş olmasından dolayı her bir ilçesinde otel bulabilme şansınız mevcuttur. Birbirinden devasa otelleri ile kendinizi harikalar diyarında hissedebilirsiniz. Sahil kesiminde ve kendine özgü plajı olan oteller fiyat bakımından daha yüksek fiyatlıdır. Denize uzak olan oteller fiyat bakımından daha makul fiyatlara sahiptir. Sizler de kendi bütçenize uygun otel araştırması yaparak Antalya’nın en güzel noktalarında konaklayabilirsiniz.

Apart Kiralama 

Apart kiralama seçenekleri en uygun konaklama seçeneklerinden bir tanesidir. İki kişilik, üç kişilik ve en fazla dört kişi konaklama yapabileceğiniz bu apartların günlük fiyatları otellerden daha farklıdır. Apartlar konseptlerine göre birbirlerinden ayrılırlar. Dilerseniz kahvaltı dahil apart kiralama seçimi yapabilirsiniz.

Antalya Lezzetleri

Turizm cenneti Antalya’nın en güzel noktalarını gezip deneyimledikten sonra Antalya’nın yemeklerini tatmadan olmaz. Akdeniz bölgesinin birbirinden güzel yemekleri Antalya’yı daha yakından tanımanıza vesile olur. Sizler de bu eşsiz lezzetleri yerinde tatmak isterseniz Antalya’nın benzersiz lezzetlerini tadabilirsiniz. Antalya’nın mutlaka deneyimlemeniz gereken lezzetleri şu şekildedir;

 • Kelle Paça Çorbası
 • Arabaşı Çorbası
 • Sedik Aşı
 • Testi Kebabı
 • Taratorlu Tekir Tava
 • Gökçesu Pilavı
 • Kabak Çiçeği Dolması
 • Barbunya Piyazı
 • Portakal Reçeli
 • Kabak Tatlısı

Antalya’da Ulaşım

Antalya’da aradığınız tüm ulaşım seçenekleri mevcuttur. Ulaşım bakımından sizlere kolaylık sunan çeşitli alternatifler olmasından dolayı gezinizi sorunsuz bir şekilde tamamlayabilir ve Antalya’nın gitmek istediğiniz her noktasına kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Antalya’ya geldiğiniz zaman kullanabileceğiniz ulaşım seçenekleri şu şekildedir;

Antalya Araç Kiralama

Antalya büyük bir şehir olmasından dolayı özellikle yaz aylarında sıcaktan kaçmak ve konforlu bir şekilde seyahat etmek isterseniz sizler için en uygun olan ulaşım seçeneği araç kiralama seçenekleridir. Araç kiralama hizmetlerinden direkt Antalya havalimanından sağlayabilirsiniz. Seyahat süreciniz boyunca kiralama yapabileceğiniz araç kiralama alternatifi Antalya’nın her noktasını keşfedebilme avantajı sunar. Dilerseniz bu hizmetlerden yararlanabilir ve Antalya şehir içi ulaşımda araç kiralamaları tercih edebilirsiniz. 

Tramvay

Antalya’nın merkezinde yer alan tramvay, en çok tercih edilen ulaşım araçlarından bir tanesidir. 16 farklı duraktan geçen bu tramvay gitmek istediğiniz her noktaya sizleri götürür. Fiyat olarak da uygun fiyatlara sahip olan tramvay biletlerini temin ederek Antalya’yı keşfedebilirsiniz.

Şehir İçi Otobüs 

Şehri içi halk otobüsleri Antalya’nın birçok noktasına ulaşım sağlamasından dolayı yerli ve yabancı turistler tarafından sıklıkla tercih edilir. Yaz aylarında şehrin kalabalık olmasından dolayı otobüs seferleri her yarım saatte bir düzenlenir. Şehir içi otobüs saatlerine bakarak sizler de gezi rotanızı oluşturabilirsiniz.

Özbekistan Antalya Arası Uçuş Kaç Saattir?

Özbekistan Antalya arası uçuş mesafesi 4 saat 11 dakika sürer. Aktarmalı uçuş tercih ederseniz 6, 7 saat içerisinde Antalya’ya ulaşabilirsiniz. 

Özbekistan Antalya Arası Kaç Kilometre?

 Özbekistan ve Antalya uzaklığı yaklaşık olarak 4.265 kilometredir.

Antalya’ya En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Antalya’ya uygun uçak bileti almak için pek çok farklı alternatif mevcuttur. Bu alternatifleri uygulayarak sizler de uygun uçak bileti alabilirsiniz. Uygun uçak bileti satın alabilmek için uygulanması gereken adımlar şu şekildedir;

 • Seyahat tarihlerinizi esnek tutmanız uygun uçak bileti alırken sizlere büyük oranda avantaj sağlar. Cuma günü satın alınan uçak bileti hafta ortasındaki günlere göre daha yüksek fiyatlıdır. Bu nedenle uçak bileti alırken bu noktayı göz önünde bulundurmanız gerekir. Hafta içi Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri uçuş için en iyi zaman dilimidir. 
 • Alternatif hava yolları uygun uçak bileti bulmanızda sizlere destek olur. Havayollarının kullanmış olduğu havaalanı seçimlerine de bakarak en uygun uçak biletini satın alabilirsiniz.
 • Bilet fiyatları gün geçtikçe artan bir politikaya sahip olmasından dolayı biletlerinizi mutlaka erkenden almanız gerekir. Seyahat tarihinizden 3 ila 4 hafta öncesinde uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Antalya’nın İklimi Nasıldır?

Antalya iklimi Akdeniz iklimine sahip bir ildir. Özellikle yaz ayları geldiği zaman sıcak ve kurak bir hava hakimken kış ayları da ılık ve yağışlı geçer. Sıcak deniz iklim sınıfına giren Antalya ili yazın tatil amaçlı olarak en uygun seçeneklerden bir tanesidir. ozbekistan_antalya

Antalya Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

16 °C

14 °C

Uçuş süreleri

Antalya

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 40 dk

Antalya

Adana

1 sa 5 dk

Antalya

Van

1 sa 50 dk

Antalya

Lefkoşa

50 dk

Antalya

Ankara

1 sa 5 dk

Antalya

İzmir

1 sa 10 dk

Antalya

Gaziantep

1 sa 15 dk

Antalya

Samsun

1 sa 35 dk

Antalya

Trabzon

1 sa 45 dk

Antalya

Moskova

3 sa 25 dk

Antalya

Taşkent

4 sa 10 dk

Antalya

Berlin

3 sa 20 dk

Antalya

Bakü

2 sa 50 dk

Antalya

Amsterdam

4 sa 5 dk

Antalya

Bişkek

4 sa 50 dk

Antalya

Paris

4 sa 10 dk

Antalya

Köln

3 sa 45 dk

Antalya

Stuttgart

3 sa 25 dk

Antalya

Viyana

2 sa 50 dk

Özbekistan Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

8 °C

8 °C

Uçuş süreleri

Taşkent

İstanbul

5 sa 15 dk

Taşkent

Antalya

5 sa 10 dk

Taşkent

Ankara

4 sa 45 dk

Taşkent

İzmir

5 sa 55 dk

Alternatif uçuşlar

Özbekistan çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

4.263,35TRY'den
başlayan fiyatlarla
6.055,47TRY'den
başlayan fiyatlarla

Antalya varışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla

Antalya varışlı yurt dışı uçak biletleri

6.055,47TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.818,18TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.389,67TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.367,10TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.393,39TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.932,28TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.289,29TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.463,21TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.390,39TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.279,77TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis