Paris Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Paris varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.676,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.592,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.184,70TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.053,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.708,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.866,21TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.593,03TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.604,12TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.723,46TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.530,76TRY'den
başlayan fiyatlarla

Paris Uçak Bileti

Paris Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

Fransa’nın başkenti olan Paris, Seine Nehri üzerinde yer almaktadır. 2022 verilerine göre Paris’in nüfusu 2 milyon 093 bin 769 kişiden oluşmaktadır. Bu şehir dünyada en çok ziyaret edilen şehirler arasında yer almaktadır. Aynı şekilde, yapılan araştırmalarda dünyanın en romantik şehri olarak kabul edilmiştir. Seine nehrinin üzerinde yer alan bu muhteşem metropol, Avrupa’nın en popüler şehirlerinden birini oluşturmaktadır. Bu şehirde bulunan pek çok değerli yapı UNESCO Dünya Mirası Listesine eklenmiştir. Paris’te gerçekleştiren Montmartre’den Quartier Latine’e kadar gezilerde, Orta Çağ’dan ve Romalılardan kalma eserleri görmek mümkün olmaktadır. Şehir adeta açık hava müzesine benzetildiği için dünyanın dört bir yanından ziyaret edilmektedir. 19.yüzyılda son derece modern olan bu şehri geliştirmek üzere atanan vali Baron Hausmann, 3. Napolyonla birlikte uzun bulvarlar, muhteşem binalar ve devasa büyüklükteki parklar yaparak şehrin bugünkü temelini oluşturmuştur. 

Türkiye’den ve dünyanın pek çok ülkesinden gelenler tarafından sıklıkla ziyaret edilmesinin nedenleri arasında neoklasik mimari üslubu ve bununla beraber gelişen moda ve sanatı yer almaktadır. Bu şehirde ne toplu taşımaya ne de özel bir araca ihtiyaç duyarsınız; şehri keşfetmek üzere yürüyüşe çıkmanız yeterli olacaktır. Milyonlarca turiste ev sahipliği yapan şehirde orijinalliğini kaybetmeyen Montmarte veya efsanevi Champs- Elysees görülmesi gereken yerlerdir. Bunların yanı sıra, Antik Canal St-Martin, Le Marais, veya Quartier Latin’de mutlaka görülmelidir. Eğer sanatsever biriyseniz müzeler ve sanat galerileri bu şehirde çok fazladır. Hem modern hem lüks hem de modanın başkenti olan Paris’in simgesi Eyfel Kulesidir. Paris’e gittiğinizde Eyfel Kulesi başta olmak üzere Orsay Müzesi, Notre Dame Katedrali, Louvre Müzesi, Sacre Coeur Bazilikası da görülmesi gereken alanlardır. 

Paris’te Görülmesi Gereken Yerler 

Fransa’nın en popüler şehri olan Paris, Avrupa’nın da en popüler şehirleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. 4.000 yıllık köklü geçmişe sahip olan şehirde gezip görebileceğiniz pek çok önemli merkez bulunmaktadır. Her yıl yerli ve yabancı milyonlarca turisti ağırlayan Paris’te 22 tane ilçe ve şehre bağlı olan pek çok banliyö bulunmaktadır. Şehirde bulunan pek çok yapı UNESCO Dünya Mirası Listesinde bulunmaktadır. Çünkü şehirde etkileyici tarihi yapılar, eğlence mekanları, büyüleyici güzellikte doğal alanlar, modanın devleşen markaları bulunmaktadır. Hem estetik güzelliğe hem büyüleyici atmosfere sahip olan şehirde kendinizi romantik bir filmin içerisinde hissetmeniz çok normal olacaktır. Paris’e ilk gittiğinizde aklınıza elbette Eyfel Kulesi gelecektir. Eyfel kulesi bu şehrin ikonik simgesi olarak tüm Dünya tarafından hayran duyulan bir yapıdır. Öyle etkileyici güzelliğe sahip olan Eyfel kulesini ister yakından isterseniz bir kafe veya restorana oturarak Paris’in her noktasından görebilirsiniz. Paris’in adı anıldığına akla gelen bir eserlerden biri de Zafer takıdır. Hem tarihi hem de turistik açıdan ilginç olan bu eseri görüp inceleyebilirsiniz. Concorde Meydanı, Paris’in meşhur meydanlarından biri olup, tarihte birçok önemli olaya tanıklık etmiştir. Fransa’nın önemli tarihi olaylarından biri olan Kraliçe Marie Antoinete’nin giyotin ile öldürülmesi bu meydanda gerçekleşmiştir. 

Vendome Meydanı, Paris’e gittiğinizde mutlaka görmeniz gereken diğer meydandır. 1702 yılında inşa edilen önemli meydan, şehirde görebileceğiniz en görkemli noktalardan birini oluşturmaktadır. Paris’te gezmeniz gereken diğer caddeler arasında Şanzelize, Rue Cremieux, Montmanrte, Saint Germain des Pres yer almaktadır. Şehre gittiğinizde müzeleri de görmeden dönmemelisiniz. En önemli müzeler arasında yer alan Louvre Müzesi, dünyanın en önemli eserlerine ev sahipliği yapmaktadır. Paris’in en ünlü müzelerinden biri de Orsay Müzesidir. Müzenin ev sahipliği yaptığı koleksiyonlarla beraber bu koleksiyonların sergilendiği bina çok önemli olduğu için mutlaka görülmelidir. Picasso Müzesi, Paplo Picasso’nun ünlü eserlerine ev sahipliği yapmaktadır. Görmeniz gereken diğer müzeler arasında Rodin Müzesi, Orangerie Müzesi, Jacquemart Andre Museum, Carnavalet Müzesi, Decouverte Müzesi yer almaktadır. Paris’te görmeniz gereken diğer alanlar arasında Versay Bahçesi, Tuileries Bahçesi, Boulogne Ormanı, Parc des Buttes- Chaumont, notre Dame Katedrali, Les Invalides, Madeleine Kilisesi, Pantheon, Palais Garnier yer almaktadır. Şehre gittiğinizde kültür ve sanat merkezlerini ziyaret etmek isterseniz başta Palais Garnier olmak üzere, Georges Pompidou Sanat Merkezi ziyaret edebilirsiniz. 

Kendine Hayran Bırakan Tarihi Doku 

Fransa’nın değerli şehri olan Paris, geçmişi Milattan Önce 3.yüzyıla uzanan son derece zengin bir şehirdir. Şehirde Roma döneminden kalma eserlerden 2. Dünya savaşı sonrasındaki anıtlara kadar pek çok yapı bulunmaktadır. Paris’in her sokağında çok büyük ve değerli bir tarih yatmaktadır. Seine kıyısında Kelt Kabilesi ile birlikte Paris’te ilk yerleşimin başladığı düşünülmektedir. Notre Dame Katedrali (Notre-Dame Cathedral), yapımı 1.163 yılında başlayan değerli yapıtın yapımı 200 yıl kadar sürmüştür. Paris’in en çok ziyaretçisi olan bu Katedrali mutlaka görmelisiniz. Saint-Denis Bazilikas (Saint-Denis Basilica), Dünya’daki en şaşırtıcı Gotik kiliseleri arasında yer almaktadır. 1.140 ile 1.144 yılları arasında yapılan bu eser Gotik mimarisinin en eski örneğidir. Sacre Coeur Bazilikası (Basilica of the Sacre Coeur), Paris’in en sembolik yapısından biri olup, şehrin en büyüleyici manzaralarına ev sahipliği yapmaktadır. Bu yapı Roma ve Bizans döneminde inşa edilmiştir. La Sainte Chapelle Vitraylar ile örtülü görkemli bir kilise olup, 1241 ile 1248 yılları arasında yapılmıştır. Eyfel Kulesi, 1889 yılında inşa edilmiş olup, Paris’te görülmesi gereken en güzel yapılar arasında yer almaktadır. Lüksemburg Sarayı (Luxembourg Palace), 1715 yılında inşa edilmiştir. Özgürlük Heykeli, Conciergerie, Saint Jacques Kulesi, Merkez Pompidou, Meryem Ana Meydanı, Opera Garnier, Hôtel National des Invalides görülmesi gereken diğer tarihi alanlardır. 

Kültürel Etkinliklerin Adresi Paris Şehri 

Paris her yıl çok sayıda gezgin ve misafir tarafından ziyaret edilmektedir. Şehir hem tarihi alanları hem doğal güzellikleri hem mimari yapıları hem de kültürel etkinlikleri ile doyasıya vakit geçirilmesine olanak sağlamaktadır. Paris’in sıra dışı bir kültürel yaşamı vardır ve bu yaşam şahit olanların oradan ayrılmak istememesine neden olmaktadır. Şehirde popüler olan meydanlara giderek kafe, restoran, lokanta gibi alanlara oturabilirsiniz. Geç saatlere kadar açık olan bu mekanlarda sevdiklerinizde doyasıya zaman geçirebilirsiniz. Paris lezzetlerini tadabilir, şehrin ışıl ışıl halini görebilir ve eğlenebilirsiniz. Gündüz müze ve sergilere katılabilirsiniz. Değerli eserlerin sergilendiği müzelerde tarihe şahit olabilirsiniz. Aynı şekilde birbirinden değerli eserlerin sergilendiği sergilere katılım sağlayabilirsiniz. Moda etkinlikleri ve defileler meraklıları için bir hayli etkileyicidir. Paris’te sıklıkla konserler verilmektedir. Birbirinden değerli sanatçıların katılım sağladığı konserlerde doyasıya eğlenebilirsiniz. Paris sokaklarında düzenlenen çeşitli etkinliklere gidebilir veya yolda sokak sanatçılarını büyük bir hayranlıkla izleyebilirsiniz. Her noktası ayrı bir heyecan ve eğlence sunan Paris’te kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz. Her yeri eğlence ve kaliteli vakit sunan Paris’te günlerinizin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. 

Paris’te Konaklama Kolaylığı 

Paris, dünyanın dört bir yanından en fazla turist çeken şehirlerden biridir. Haliyle şehir pek çok farklı konseptte konaklama tesisi sunmaktadır. Paris’in sokaklarından doyasıya gezmek, tarihi noktalarına şahit olmak, alışveriş yapmak ve kolay yolculuk gerçekleştirmek için şehir merkezinde bulunan konaklama alternatiflerinden tercih edebilirsiniz. Şehir merkezinde çok fazla sayıda otel bulunsa da konforu, kalitesi ve fiyatı birbirinden farklıdır. Her bütçeye ve her beklentiye hitap eden oteli seçmeniz gerekecektir. Paris, diğer şehirlere kıyasla konaklama konusunda biraz pahalı olsa da insanları turistlerin konforlu ve güvenli kalabilmeleri için titiz davranmaktadır. Gideceğiniz tarihten en az 2-3 ay önce rezervasyon yaparsanız daha ekonomik fiyatlara Paris’te konaklarsınız. Paris’te konaklamak için en uygun bölgeler arasında Bastille, Champs Elysees, St. Germain yer almaktadır. Bahsi geçen bölgeler şehrin tam merkezinde yer almaktadır. Dolayısıyla şehirde gezeceğiniz yerlere eşit mesafede bulunmaktadır. İster yürüyerek isterseniz araçla istediğiniz her yere ulaşabilirsiniz. 

Paris’te Denenmesi Gereken Lezzetler 

Paris hem sanatın hem modanın hem de tarihi yapıların başkenti olmasının yanı sıra, Avrupa’nın en sevilen gastronomilerinden biridir. Her yıl ziyaretine gelen her insanın damak zevkine hitap eden lezzetleri bulabileceği Paris’te, lezzetler her bütçeye hitap etmeyi de başarmaktadır. Birbirinden lezzetli yemeklerin, tatlıların ve içeceklerin bulunduğu şehri siz de ziyaret etmelisiniz. Paris’te hemen hemen her restoranda bulunan sembolik lezzetlerden olan Salyangoz, denenmesi gereken lezzetlerden biridir. Sarımsak, tereyağı ve ot kombinasyonundan oluşan salyangoz sıklıkla tüketilmektedir. Paris’in en meşhur lezzetlerinden biri de kruvasandır. Steak frites, Paris’in en popüler ana yemekleri arasında yer almaktadır. Makaron, dünyanın hem mecazi hem de gerçek anlamda en iyi tatlısı olabilir. Çünkü bu lezzetin görünüşü kadar kendisi de çok tatlıdır. Paris’te pek çok peynir çeşidi vardır. İster kahvaltılarda isterseniz ara öğünlerde tüketeceğiniz peynir çeşitlerine bayılacaksınız. Steak Tartare, çiğ bir yemek olup, dana veya sığır etinden elde edilmektedir. Francala, hamur işi bir lezzet olup Paris peynirleri ile şahane tüketilmektedir. Paris Brest, kremalı harika bir tatlı olup, tadı damağınızda kalacak cinstendir. Paris’te denenmesi gereken bir lezzet de soğan çorbası olup, son derece basit bir yemektir. Her restoranda tadabileceğiniz bu lezzet şehirde en ucuz yemektir. Krema ile doldurulan Ekler, en popüler Paris lezzetleri arasında bulunmaktadır. Baba au Rhum, Fransa’da çok tüketilen tatlılar arasında yer almaktadır. Ağır bir lezzete sahip olan tatlıyı ara öğünlerinizde tüketmeniz doğru olacaktır. Çikolata dendiğinde akla gelen Paris’te pek çok çikolata dükkanı bulunmaktadır. Hem alıp yiyebileceğiniz hem de paket yapıp sevdiklerinize götürebileceğiniz bu çikolatalar son derece lezzetlidir. Paris’te denemeniz gereken diğer lezzetler arasında Falafel, Magret de Canard, Sole meuniere, Blanquette de Veau, Confit de Canard, Croque Monsieur, Mousse ve Gougere yer almaktadır. 

Paris’te Ulaşım Olanakları 

Modanın kalbi, sanatın merkezi ve tarihi noktaların varlığı olan Paris’e olan ilgi son derece fazladır. Şehir bahsi geçen noktalar başta olmak üzere pek çok sebeple milyonlarca turist ağırlamaktadır. Paris’te yapılabilecekler listesi epey kalabalık olduğu için ulaşım merak konusu haline gelmektedir. Bunu dikkate alarak çalışmalarının arttıran kent ise 20. yüzyılda ulaşım alternatiflerini genişletmiştir. Hatta şehir içerisindeki ulaşım alternatifleri diğer Avrupa illerine nazaran daha zengindir. Belediye otobüsü, taksi, turistik otobüsler, tekne, metro bu ulaşım seçenekleri arasında bulunmaktadır. Şehirde ister merkezde isterseniz daha kıyılarda konaklayın hem bütçenize ve beklentinize hitap edecek ulaşım ağını bulursunuz. 

Belediye Otobüsü ile Ulaşım

Paris’te en sık kullanılan araçların başında belediye otobüsleri vardır. Özellikle şehir merkezinde konakladığınız sürece otobüsler en iyi yardımcınız olacaktır. Gitmek istediğiniz pek çok alana otobüsler ile ulaşmanız son derece kolaydır. Otobüsler gündüz hizmet verdiği gibi gece yarısından sonra hizmet veren otobüsler de bulunmaktadır. Yani otobüsler ile hem istediğiniz saatte yolculuk yapabilir hem de gitmek istediğiniz yerlere uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. 

Turistik Otobüsler ile Ulaşım

Hem uygun fiyata hem de konforlu bir yolculuk yapmak isteyenlere Paris şehir içinde hizmet veren turistik otobüsler vardır. Bir nevi turistleri gezdiren tur olan firmalar, gezeceğiniz yerlere kolay bir şekilde gitmenize olanak sağlamaktadır. Ancak bu turlar 18.00 19.00 gibi saatlerde hizmet vermeyi bitirmektedir. Bu saatten sonra ister toplu taşıma araçlarına isterseniz taksilere yönelebilirsiniz. 

Taksi ile Ulaşım 

Toplu taşıma araçlarına binmek istemiyor ve daha konforlu bir yolculuk arzuluyorsanız taksilere binebilirsiniz. Bunun için taksi firmalarına rezervasyon yaptırmanız gerekecektir. Özellikle havalimanından şehrin merkezine ulaşmak istiyorsanız boş taksiye nadir denk gelirsiniz. 

Metro ile Ulaşım

Paris’te en iyi ulaşım araçlarının başında metro yer almaktadır. Çünkü bu şehir dünyadaki en gelişmiş metro ağına sahiptir. Şehir merkezinde gezerken pek çok metro durağı görebilir, istediğiniz yere metrolar ile kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Metro duraklarının pek çoğu kentin tarihi yapısına uygun olacak şekilde tasarlandığı için adeta şehrin simgesi olarak görünmektedir. Şehrin pek çok noktasına gidebilmenizi sağlayan 16 farklı hat vardır. Bu hatlar sabah 05.00’dan 00.30’a kadar çalışmaktadır. Cumartesi gecesini pazara bağlayan günde ise 01.30 kadar hizmet vermektedir. 

Yürüme 

Paris’te ulaşımın en güzel yolu yürümekten geçmektedir. Otellerin geneli şehir merkezinde yer aldığı ve gezilmesi gereken birçok noktaya yakın konumlandığı için yürümek en güzel alternatif olmaktadır. Bulvarları ve caddeleri çevreleyen son derece geniş yürüme yolları ve düz yapısı Paris’te ulaşım için bir hayli kolaylık sağlamaktadır. 

Tekne ile Ulaşım 

Trafikle uğraşmak istemiyor ve daha eğlenceli bir yolculuk geçirmek istiyorsanız; Sen Nehri üzerinden geçen teknelere binebilirsiniz. Tekneler 9 farklı durakta kısa molalar vermektedir. Bu sırada tekneden inerek görmek istediğiniz alanlara gidebilirsiniz. Daha sonra iskeleye yaklaşan başka bir tekne ile yolculuğa devam edebilirsiniz. 

Paris’e Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Dünya’nın en çok turist ağırlayan şehirlerinden biri olan Paris, her yıl yerli ve yabancı misafirlerini muhteşem bir şekilde ağırlamayı başarmaktadır. Şehre gitmek isteyenlerin uygun fiyatlı uçak bileti almadan önce bir vizeye sahip olması gerekmektedir. Eğer geçerli bir vizeye sahipseniz Paris’e gidebilir ve şahane bir tatil geçirebilirsiniz. Böylesine şahane olan ülkeye daha ekonomik fiyatlara ulaşmak için firmaların zaman zaman düzenlediği avantajları ve indirimleri takip etmeniz doğru olacaktır. Bu sayede uygun fiyata uçak bileti alabilir ve tatilde doyasıya zaman geçirebilirsiniz. 

İstanbul ile Paris Arası Uçak Seferi Ne Kadar Sürede Gerçekleşiyor?

Paris ile Türkiye arasındaki zaman farklı yaklaşık 1 saattir. Bu saat dilimi dikkate alındığında İstanbul ile Paris arasındaki uçak yolculuğu hesap edilebilir. İstanbul’dan Paris’e yaklaşık 3 saat 35 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. 

İstanbul ile Paris Arası Gerçekleşen Uçuşlarda Hangi Havalimanı Tercih Edilmelidir?

Türkiye’den Paris’e gitmek için İstanbul Havalimanını ve Sabiha Gökçen Havalimanını kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, İzmir, Bodrum, Gaziantep, Antalya, Trabzon ve Van gibi şehirlerden de Paris’e gidilebilmektedir. Fransa’nın başkenti olan Paris’te 3 farklı havalimanı hizmet vermektedir. Bu havalimanları arasında ise Paris Charles de Gaulle Havalimanı, Paris Orly Havalimanı ve Beauvais-Tille Havalimanı bulunmaktadır. Yani 3 farklı havalimanından birini tercih edebilirsiniz. 

Türkiye’den Paris’e Direkt Uçuş Olan Havalimanı Hangileridir?

Türkiye’den Paris’e direkt uçuş olan havalimanı arasında Beauvais Tille - Paris Beauvais Havalimanı bulunmaktadır. 

paris

Paris Hava Durumu

03 Aralık 2023

Sun

27 °C

27 °C

Uçuş süreleri

3 sa 10 dk

Paris

İzmir

3 sa 25 dk

Paris

Ankara

3 sa 40 dk

Paris

Antalya

3 sa 50 dk

4 sa 50 dk

Paris

Adana

4 sa 40 dk

Paris

Kayseri

4 sa 30 dk

Paris

Bodrum

4 sa 10 dk

4 sa 55 dk

Paris

Sivas

4 sa 35 dk

Alternatif uçuşlar

Paris varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.676,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.592,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.184,70TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.053,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.708,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.866,21TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.593,03TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.604,12TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.723,46TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.530,76TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis