Polonya Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Polonya varışlı yurt dışı uçak biletleri

2.308,95TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.019,77TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.862,48TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.606,52TRY'den
başlayan fiyatlarla

Polonya Uçak Bileti

Polonya Hakkında

Polonya hakkında bilgiler incelendiğinde bu ülkenin Kuzey kısmında Baltık Denizi ve Rusya ile çevrili olduğunu görüyoruz. Bunun dışında Almanya, Çekya, Beyaz Rusya, Slovakya ve Litvanya ile sınırları bulunuyor. En popüler şehir olarak Başkent Varşova karşımıza çıksa da bunun dışında Poznan, Lodz, Krakov ve Wroclaw gibi önemli şehirleri de bulunuyor. Özellikle 2. Dünya Savaşı nedeniyle büyük hasar gören bu ülke buna rağmen bulunduğu coğrafyadaki en önemli kültürel ve tarihi merkezler arasında yer

Yaklaşık 40 milyon nüfusu bulunan bu ülke Avrupa'daki en kalabalık nüfusa sahip olan ülkelerden biridir. Aynı zamanda bu ülke sadece Avrupa'da değil Avrupa dışında dünyanın birçok farklı bölgesinden gelen öğrenciler tarafından eğitim için tercih edilmektedir. Diğer taraftan bu ülke zengin yeraltı kaynaklarına sahip olmakla birlikte sanayisi de gelişmiştir. Başta kömür ve kurşun olmak üzere linyit ve çinko gibi yeraltı kaynakları açısından oldukça zengindir.

Polonya'nın gelişen sanayisi incelendiğinde makine demir çelik kimyasal ürünler ve pamuk işleme tesisleri gibi seçenekler ön plana çıkmaktadır. Ayrıca Avrupa'da hem tarım hem de hayvancılık ile alakalı konularda Polonya oldukça popüler bir ülkedir. Buğday, arpa, çavdar ve şeker pancarı en fazla yetiştirilen tarım ürünleri arasında yer almaktadır. Polonya'nın bir diğer özelliği ise çoğunluğu Hıristiyan olan bu halkın en dindar ülkelerden biri olmasıdır. Neredeyse Hıristiyan nüfusun tamamının Katolik olduğu bu ülkede birçok dini yapı ve kiliseler yoğun ziyaret edilen yerler arasında yer almaktadır. Bu durum dini kurumların ve dini yapıların birçok alanda kendisini fazla miktarda hissettirmesini de sağlamaktadır. Sayıları az olsa bile Türkiye ve farklı ülkelerden gelen Müslüman nüfus da bu ülkede yer almaktadır. Yazımızın başına belirttiğimiz gibi dini açıdan yoğun bir dindarlığın bulunduğu bu ülkede bunun etkileri günlük hayatta da görülmektedir. Bu yüzden Polonya'da gerçekleştirilen en önemli kutlamalar arasında Noel ve Paskalya bulunmaktadır. Özellikle Noel dönemi geldiği zaman ülkede başta büyük kentler olmak üzere birçok yerde en ünlü Sokaklar ve caddeler üstlenmektedir. Bu durum ülkenin her yerinde çok renkli ve keyifli görüntülerin ortaya çıkmasını da sağlamaktadır. 

Polonya'nın bu özelliğine rağmen Başkent Varşova ve Krakow şehirleri başta olmak üzere birçok üniversite öğrencisinin yoğun bulunduğu şehirlerde gece hayatı ve eğlence yaşamı da renkli bir şekilde bulunmaktadır. Çok aktif bir gece hayatının bulunduğu bu şehirde öğrenciler ve turistler oldukça hareketli eğlencelere Yelken açmaktadır. Bu bölgelerde sabahın ilk saatlerine kadar açık çok sayıda eğlence mekanını bulabilirsiniz.

Polonya'da sanat açısından bakıldığında bazı önemli isimler karşımıza çıkmaktadır. Dünyanın önemli bestecilerinden ve en ünlü piyanistlerinden biri olan Frederic Chopin ve sinema dünyasında en ünlü yönetmenler arasında yer alan Roman Polanski ilk akla gelen isimlerdir. Bununla birlikte çok sayıda yazar ve şair Polonya'da yetişmiştir.

Polonya'nın iklimi incelendiğinde iç kesimlerde karasal iklim etkili olurken kıyı bölgelerinde ise ılıman okyanus iklimi görülmektedir. Mevsim şartları ele alındığında ihbar ve yaz ayları güneşin etkisinin iyice görüldüğü dönemdir. Bu yüzden Polonya'yı ziyaret etmek istediğinizde çoğu zaman karlı ve soğuk geçer kış mevsimi yerine ilkbahar ve yaz aylarını tercih edebilirsiniz. Özellikle Polonya'da yıl boyu birçok festival ve kutlamaların olduğu düşünülürse ziyaretlerinizi Buna göre de ayarlayabilirsiniz. Çingene Festivali bir gün Varşova Film Festivali ve Krakov Jazz Festivali gibi çok sayıda festival ve kutlama senenin farklı dönemlerinde Polonya'da gerçekleşmektedir.

Polonya Mutfağı incelendiğinde ise genellikle et üzerine yemekler karşımıza çıkmaktadır patates kullanımının da yoğun bir şekilde görüldüğü bu mutfakta domuz eti, dana eti ve tavuk eti kullanılarak çok sayıda Polonya lezzetleri hazırlanmaktadır. Polonya usulü mantı bu ülkenin en popüler yemekleri arasında yer almaktadır. Kıyma patates ya da peynir ilave edilip hazırlanan pierogi, zürek adı verilen ekmek içerisinde servis yapılan çorba ve golapki dolması ilk akla genel lezzetler arasında yer almaktadır. Polonya'nın dağlık kesimlerine gittiğinizde ise yaygın bir biçimde tütsülenmiş etleri görebilirsiniz. Bunun dışında farklı sebzeler kullanılarak hazırlanmış turşu çeşitleri de Polonya lezzetleri arasında yer almaktadır. Ayrıca Bu ülkenin kültüründe yer alan yemek sonrası ikram edilen lezzetli kek çeşitlerini de unutmamak gerekiyor.

Polonya'da aynı zamanda farklı içki kültürleri de bulunuyor. Genel olarak votka tüketiminin yoğun bir şekilde görüldüğü bu ülkede farklı alkol türlerini de bulmak mümkün. Özellikle ülkenin milli içkisi olarak bilinen ve Polonya'daki en lezzetli ve en popüler tatlar arasında yer alan Zubrowka mutlaka denenmesi gereken içkiler arasında yer alıyor. Polonya'nın birçok bölgesinde kolay bir şekilde bu içkiyi bularak deneyebilirsiniz.

Orta Avrupa'da yer alan Polonya aynı zamanda birçok Avrupa ülkesine geçiş yapılabilmesi nedeniyle birçok turistin seyahat planları arasına eklenmektedir. Böylece Avrupa'daki birçok rotaya ziyaret gerçekleştirirken bu güzel ülkeyi de keşfetmek mümkün olmaktadır.

Polonya Gezilmesi Gereken Yerler

Avrupa'da yaşanmış çok sayıda tarihi olaya ev sahipliği yapan ve şahitlik eden bu ülkede yaklaşık 40 milyonluk nüfusun yanı sıra gezebileceğiniz 312.000 kilometre kare 100 ölçümü bulunmaktadır. Böylece Avrupa'nın en büyük yüzölçümüne sahip ülkelerinden biri olan Polonya'yı ziyaret ettiğinizde gezmeniz gereken çok sayıda yer bulunmaktadır. Polonya gezilmesi gereken yerler açısından her zaman ziyaretçilerini memnun eden bir ülkedir. Polonya'da gezilecek yerler araştırıldığında birçok farklı gezi rotası oluşturabilirsiniz. Çünkü Polonya birçok farklı ziyaret edilecek yere sahiptir. Bu açıdan oldukça geniş ve zengin olan bu ülkede hem tarihi hem de kültürel yerleri bulularak ziyaret edebilirsiniz. Polonya'da gezebileceğiniz başlıca önemli yerler şunlardır:

  • Ana Meydan (Rynek Glowny) 
  • Lazienki Park 
  • Old Town 
  • Market Meydanı 
  • Giewont Mountain 
  • Old Market

Polonya Tarih

Polonya tarihi antik zamanlara kadar ilerleyen bir geçmişe sahiptir. Lusat kültürlü milattan önceki yıllarda yüzyıllar boyu ülkenin yer aldığı coğrafyaya hakim olduğu yapılan araştırmalarda ortaya çıkmıştır. Bununla birlikte tarih boyunca çok sayıda farklı kültür Polonya bölgesinde yaşamıştır ve bu kültürlerin izleri günümüze kadar ulaşmaktadır. Milattan sonra Kavimler Göçü'nün yaşanması nedeniyle germelik kökenli olan kabilelerin neredeyse tamamı Polonya'nın bulunduğu bölgeyi terk etmiştir.

Polonya tarihi incelendiğinde Kavimler Göçü'nün yaşanmasının ardından bu coğrafyada Slavlar ve Baltlar bu bölgeye gelerek yerleşmiştir. Böylece modern Polonyalı kültürü ve kimliğinin ilk adımları atılmıştır. Polonya tarih boyunca farklı kültürlere ev sahibi yapmakla birlikte birçok savaşın yaşandığı bir ülke olma özelliğine de sahiptir. Bir dönem Osmanlı himayesi altında da bulunan Polonya o zamanki dönemde Lehistan olarak adlandırılmıştır.

Polonya’da Kültürel Etkinlikler

Polonya kültürel etkinlikler denildiği zaman akla yukarıda da bahsettiğimiz gibi Noel ve Paskalya kutlamaları gelmektedir. Derin bir dini yapıya sahip olan bu ülkede Noel ve Paskalya kutlanılması tüm aileler için oldukça önemlidir. Oldukça eğlenceli bir masa etrafında toplanan aile bir şölen havasında bu özel anları kutlanmaktadır. Aşırı dindar bir ülke olması Polonya'nın gelenekleri ve Polonyalıların düşünce yapısının bu yönde olmasını sağlamıştır. Bu nedenle Polonya'da kültürel etkinlikler arasında dini ağırlıklı çok sayıda özel gün yer almaktadır.

Polonya kültüründe yer alan önemli kültürel etkinlikler arasında Paskalya da yer almaktadır. Paskalya arifesi geldiğinde aileler hep birlikte 7 ürünü kutsamayı gerçekleştirmek için kiliseyi ziyaret ederler. Swieconka adı verilen özel bir sepet içerisine Paskalya kekleri yoğurt et füme ürünleri yumurta peynir kuzu ekmek ve tuz olarak adlandırılan 7 ürün koyulur. Paskalya günü geldiğinde önce kilise servisine katıldıktan sonra kutsanan bir yumurta ile eğlenceli bir kahvaltı başlatabilirsiniz. Daha sonrasında Paskalya tatili başlar ve bu Paskalya tatilinde kolonyalıların yumurta yarışları görülmektedir.

Bunların dışında Polonya'daki kültürel etkinlikler arasında bağımsızlık mücadelesini ifade eden 3 Mayıs tarihi ve Polonya Anayasası kabul günü önemli bir yere sahiptir. 18. yüzyıl döneminde Polonya'da Avrupa'nın ilk kabul edilen anayasası yer almaktadır. Polonya bağımsızlık günü 11 Kasım olarak kutlanır ve 8 Mayıs tarihinde halkın kurtuluşu kutlanmaktadır. 27 Ocak'ta ise 2. Dünya Savaşında oldukça ağır yaralar alan bu ülkede Holocaust anma günü kutlanmaktadır. Nazi Almanya’sının Polonya'yı işgal ettiği dönemde en korkunç işkencelerin yapıldığı ve 1 milyondan fazla insanın hayatını vahşi bir şekilde Auschwitz toplama kampında hayatını kaybedenler için anma düzenlenmektedir.

Polonya’da Konaklama

Polonya'nın gelişmiş kültürü ve eğlence yaşamını görmek isteyen kişiler gerçekleştirdikleri ziyaretlerde Polonya'da nerede kılınır sorusunu sormaktadırlar. Aynı zamanda ilgi çekici bir tarihe sahip olan bu ülkede konaklama yapmak istediğinizde birçok farklı alternatif sizlere sunulmaktadır. Polonya'da konaklamak istediğinizde en güzel bölgeleri seçerek birçok otel veya konaklama tesisinden faydalanabilirsiniz. Bu konaklama tesisleri aynı zamanda Polonya'nın çağdaş çehresini de yansıtmaktadır. Kafa dinlemek için şehir merkezinden uzak, doğa içinde yerleri tercih edebileceğiniz gibi canlı bir yaşamı seviyorsanız şehir merkezinde bulunan konaklama tesislerine tercih edebilirsiniz.

Polonya Lezzetleri

Polonya yer aldığı coğrafi bölgede birçok farklı kültürden etkilenmiştir. Komşu olduğu ülkelerin mutfağının da bazı yanlarını alan Bu ülkenin mutfağında Alman, Rus, Yahudi, Macar ve Litvanya etkileri görülmektedir. Rönesans dönemine ait saraylarda oldukça elit bir yapıya sahip olan bu ülkenin yemek kültüründe uzun süre himayesinde bulunduğu Osmanlı Devleti nedeniyle Türk damak zevkine yakın lezzetlere rastlamak da mümkün oluyor. Bu ülkenin yüzlerce yıl üzerinden oluşan bir süreçte farklı toplumlarla ve kültürlerle iç içe yaşaması ister istemez farklı alanlarda bundan etkilenmesine de yol açıyor. Bu alanlar arasında Polonya mutfağı ve lezzetleri de yer alıyor. Farklı kültürlerle her zaman etkileşim halinde bulunan bu ülke mutfağı günümüze kadar ulaşmış durumda nokta özellikle 2. Dünya Savaşı nedeniyle neredeyse yok olma durumuna gelen bu ülkede yaşanan çok sayıda olumsuz duruma rağmen Polonya Mutfağı hala popülerliğini koruyor. Ülkede komünist rejimin uygulandığı dönemde karne ile yiyeceklerin verilmesi lokanta ve restoranların faaliyetlerinin durdurulması ve farklı dönemlerde yiyecek kıtlığının yaşanması gibi olumsuz durumlara rağmen Polonya mutfağı yok olmak yerine kendini daha fazla geliştirmiştir. 

Bu gelişim sayesinde günümüzde bambaşka bir kimliğe bürünen Polonya Mutfağı için Rönesans dönemini yaşadığını söyleyebiliriz. Aynı zamanda yemek zevki de olan bu ülkenin yavaş yemek konusunda gösterdiği gayret yemek kültürünün daha rafine hale gelmesini sağlıyor. Böylece geleneksel yemekler ile birlikte yenilikçi ve çağdaş bir yapıyı birleştiren Polonya Mutfağı daha fazla ön planı çıkıyor. Polonya mutfağında ki yemek kültürü ve yemek çeşitleri incelendiğinde özellikle yerel malzemelerin en uygun mevsimde kullanılması yemek lezzetini arttıran en önemli unsur olarak görülüyor. Polonya yemek kültürü ile oluşturulan menüler aynı zamanda lahana ve patates gibi malzemeler ile gerçekleştirilen bazın lezzetleri de bulunduruyor. Genelde karbonhidrat ağırlıklı gıdaların yer aldığı Polonya mutfağı kümes hayvanlarının etlerinden av etlerine kadar farklı malzemeleri kullanılmasına da imkan sağlıyor. Bunun dışında balık eti ve Tahıllar ağırlığı olmak üzere pancar ve pırasa gibi kök sebzeler de Polonya mutfağında önemli bir yer tutuyor. Patatesin haşlama, kızartma veya püre gibi birçok farklı versiyonlarını Polonya mutfağında açık bir şekilde görebilirsiniz. Patates Polonya mutfağında bir nevi garnitür görevi de görüyor.

Polonya Ulaşım 

Polonya'da ulaşım farklı bir işleyişe sahiptir. Yer altında kullanılan metrolarda şehir içerisinde kullanılan otobüslere kadar özel bir bilet sistemi bulunmaktadır. Bu bilet satın alma işlemini metrolarda bulunan bilet makinelerinden yapabileceğiniz gibi bazı büfe ve bilet bayilerinden de satın alabilirsiniz. Günlük, haftalık ve aylık biletlerin olmasının yanı sıra 20 dakikalık veya 40 dakikalık bilet satın alma işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Toplu taşımaya bindiğiniz zaman bilet okuma makinelerini kullanabilir ve böylece biletinize otomatik olarak saat ve tarih eklemesi yapabilirsiniz.

Bunun dışında Polonya'da ulaşım için taksi kullanma imkanına da sahipsiniz. Özellikle şehir merkezlerinde sizi istediğiniz yere götürecek çok sayıda taksi seçeneği bulunmaktadır. Eğer Polonya ziyaretlerinde toplu taşıma ya da taksit bulma ile uğraşmak istemiyorsanız Polonya araç kiralama hizmetleri de bulunmaktadır. Havaalanında kiralayabileceğiniz gibi şehir merkezlerinde birçok farklı nokta üzerinden araç kiralama hizmetini satın alabilirsiniz.

Polonya’ya en uygun uçak bileti ne zaman alınır?

Polonya'ya en uygun uçak bileti ne zaman alınır konusunda kullanıcıların yaptığı araştırmalar en az 4 hafta öncesinden rezervasyon yapılması gerektiğini göstermektedir. Ülkede Turizm sezonunun en fazla yaşandığı Temmuz ve Ağustos aylarında bilet almak istiyorsanız en uygun fiyatları sabah uçuşlarında bulabilirsiniz. Böylece yaklaşık %40 daha ucuz Polonya uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Yıl boyu ortalaması alındığında ise en uygun Polonya uçak biletleri Mart ayında alınmaktadır. Polonya seyahatlerinizde uçak bileti alırken bu kriterleri takip ederseniz daha uygun fiyatlı uçak biletlerine daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Polonya’da İklim Nasıldır? 

Polonya'da iklim nasıldır diye bir inceleme yaparsanız yaz aylarının sıcak ama dönem dönem yağmurlu geçtiği görülmektedir. Kış aylarında ise oldukça soğuk olan bu ülkede kış ayı uzun sürmektedir. Yaz mevsimi için hava sıcaklığı yaklaşık 18 ile 20 santigrat derece arasındadır. Kış mevsimi geldiğinde ise sene başında -5 ile -2 santigrat derece arasında bir ortalama sıcaklık bulunmaktadır. Yaz aylarında bu ülkede haftanın farklı günlerinde birkaç defa yağmur yağdığı da görülmektedir. Kış aylarında ise kar yağışı kasım ayı gibi başlayarak Mart ayının ortalarına kadar farklı aralıklarla devam etmektedir. Ülkenin kuzey ve doğusunda kış ayları diğer yerlere göre daha sert geçmektedir. Mark ayının ardından ise kar yağışı azalır ve ülke sıcak hava ile tanışmaya başlar. Özellikle Haziran ve Temmuz aylarında sıcak iyiden iyiye hissedilir ve güneş daha fazla görülmektedir. Polonya'da İklimin en önemli özellikleri arasında havanın öngörülemeyen bir şekilde değişkenliğinin olması yer almaktadır. Bu ülkede en fazla yağış iklim şartları göz önünde bulundurulduğunda o görünümü tarzındaki bölgelerde görülmektedir buraların yağış ortalamaları diğer bölgelere nazaran çok daha yüksektir. Baltık kıyılarında ise bu yağış ortalaması daha yüksek rakamlara ulaşmaktadır. Yıllık yağışı en fazla olduğu yerler Polonya'nın dağlık kesimleri olmaktadır.polonya

Polonya Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

-3 °C

-6 °C

Uçuş süreleri

Varşova

İstanbul

2 sa 35 dk

Varşova

Antalya

2 sa 50 dk

Varşova

İzmir

2 sa 40 dk

Varşova

Ankara

3 sa 30 dk

Alternatif uçuşlar

Polonya varışlı yurt dışı uçak biletleri

2.308,95TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.019,77TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.862,48TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.606,52TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis