Prag Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Prag varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.957,15TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.406,41TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.465,51TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.409,06TRY'den
başlayan fiyatlarla

Prag Uçak Bileti

Çek Cumhuriyeti'nin başkenti Prag, ülkenin kuzeybatı kesiminde yer almaktadır. Orta Avrupa'nın en popüler turistik yerlerinden biridir. Bu muhteşem şehir, 9. yüzyılda Çek Cumhuriyeti'nin Orta Bohemya bölgesindeki Vltava Nehri kıyısında kurulmuştur. Prag Bohemya Krallığı’nın, daha sonra Çekoslovakya’nın, şimdi ise Çek Cumhuriyeti’nin başkentidir. Çekoslovakya'dan ayrıldı, 1993'te bağımsızlığını ilan etti ve 2004'te Avrupa Birliği'ne tam katılımını tamamladı. İkinci Dünya Savaşı'ndan bu yana Prag, zengin tarihi dokusuna zarar vermeden bu güne kadar korumayı başarmıştır. 

Yapılan kazılar sonucunda ilk yerleşimin Paleolitik çağda başladığı ve Prag'ın bulunduğu bölgeye Bohemya adını verilmesine Keltler yani altı ulustan oluşan halk neden olmuştur. Prag Kalesi'nin inşaatı 9. yüzyılın sonunda başladı. İlerleyen zamanlarda Bohemya bir krallık haline gelmeye çalışırken şehir gelişmeye devam etti. Ayrıca IV. yüzyılda Charles'ın Kutsal Roma İmparatoru ve Kral Bohemya unvanlarını kazandı Bundan sonra Prag imparatorluk başkentine dönüşerek Roma ve İstanbul'dan sonra Avrupa'nın üçüncü büyük şehri olmuştur.

Resim, heykeltıraş ve müzik alanında birçok ünlü sanatçıyı ağırlamış şehirdir. Prag şehri bugün dahi masallar şehri, sanatçılarının şehri, Avrupa’nın kalbi, altın şehir ve şehirlerin anası gibi isimlerle anılmaktadır. 

Prag’ı Ne Zaman Ziyaret Etmeliyim?

Kentte yerleşim alanlarını birbirinden ayıran üç farklı sistem kullanılıyor. Turizm için sistemdeki en önemli şey “eski”dir. Bunun nedeni, şehirdeki tüm sokakların ve evlerin, Prag'ın yerleşim alanını 10 parçaya bölen bu sisteme göre numaralandırılmış olmasıdır. Prag 1 ve 2, Prag'da gezilecek yerler listesine eklemeye değer tüm tarihi yerleri ve müzeleri içerir. Şehrin bu bölümünün en önemli alanları Kale, Eski Şehir, Yeni Şehir, Küçük Şehir, Yahudi Yerleşimi’dir. 3'ten 10'a kadar numaralandırılmış diğer Prag yerleşimleri, Vltava Nehri'nin doğu kıyısındadır.

Prag'a seyahat etmek için en iyi zaman sonbahar ve ilkbahar aylarıdır. Bu dönemdeler de hem hava daha ideal oluyor hem de şehir daha az kalabalık olmaktadır. Şehrin genel hava koşullarının yıl boyunca serin veya soğuk olması nedeniyle sıcak yaz aylarında otel fiyatları artmaktadır. Bundan dolayı daha uygun fiyatlarla Prag'ı ziyaret etmek istiyorsanız, sonbahar ve ilkbahar aylarında ziyaret etmek ideal bir seçim olacaktır. Ayrıca Prag'ın Noel döneminde farklı bir güzelliğe sahip olmasından dolayı bu dönemde de ziyaret edebilirsiniz. Dünyaya yayılan ünlü Prag gece hayatını tanımak ve birçok turistik mekanları rahatça gezmek istiyorsanız yaz sezonunu tercih edebilirsiniz. 

Prag’a Nasıl Gidebilirsiniz? 

Her yaştan turistler için popüler bir şehirdir. Dünyanın her yerinden Prag'a günün farklı saatlerinde uçuşlar var. Bulunduğunuz şehirden direkt uçuşunuz yoksa Prag'a aktarmalı bir uçuş düşünmenizi öneririz. Türkiye ile Prag Václav Havel Havalimanı arasında doğrudan seferler ile ortalama 3 saat sürmektedir. Havalimanı ile şehir merkezi arasında direkt metro ya da trenle bağlantı bulunmamaktadır. Bu nedenle ziyaretçilerin halk otobüslerini ya da servisleri tercih etmesi gerekmektedir. 119 ve 110 numaralı halk otobüsleri ile şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Prag'da halk otobüsleri gece yarısından sonra çalışmamaktadır. Bundan dolayı havalimanına gece saatlerinde varan ziyaretçilerin taksi kiralamaları gerekmektedir. 

Şehir merkezine ulaşım için en sık kullanılan toplu taşıma araçları metro ve tramvaylardır. Metroda 3 ana hat ve 57 istasyon bulunuyor. Metro seferleri 05.00 ile 24.00 saatleri arasında yapılır ve seferler yaklaşık 5 dakikada bir düzenlenmektedir. Şehrin tüm noktalarına ulaşım sağlayan tramvay günün her saatinde seferlerini sürdürmeye devam etmektedir. Tramvay ve metro hatları arasında aktarma durakları bulunmaktadır. Şehir merkezinden uzaklara ulaşmak için ilk tercih edilen seçenek otobüslerdir. Ayrıca tarihi ve şehre özel toplu taşıma araçlarından yararlanmak isteyen ziyaretçiler için şehir merkezinde füniküler de bulunmaktadır.

Prag’da Gezilmesi Gereken Yerler Listesi

Prag’da görülmesi gereken yerler arasında Kafka Müzesi, Lesser Town (Küçük kasaba) ,New Town (Yeni Şehir), Yahudi Mahallesi, Prag’ın kalbi olarak kabul edilen Eski Şehir (Old Town) merkezini, Strahov Manastırı ve Kütüphanesidir. Bunun dışında Letna Parkı, Petrin Gözlem Kulesi, Prag Hayvanat Bahçesi, 20. yüzyılın sonunda inşa edilen Dans Eden Ev gibi şehrin önemli turistik yerlerini de ziyaret edebilirsiniz. 

Prag’ın yakın çevresinde günü birlik gezilerle Karlovy Vary, Terezin, Kutna Hora, Dresden, Cesky Krumlov görebileceğiniz şehirlerdir.

Karl Köprüsü (Charles Bridge)

Vltava Nehri üzerine inşa edilen Karl Köprüsü, dünyanın en ünlü ve Prag’ın en görkemli ve en çok ziyaret edilen köprüsüdür. Kral IV. 1357 1400 tarihleri arasında yaptırmıştır. Karl köprüsünün mimarı Peter Parler’dir. Karl Köprüsü 516 metre uzunluğunda ve 10 metre genişliğine sahiptir. Köprünün her iki ucunda birer kule ve 30 adet heykel bulunur. Bu köprü trafiğe kapalıdır. Avrupa'nın en etkileyici köprüsüdür. Şehrin fotoğraflarını çekebileceğiniz, şehrin yapılarının, köprülerinin ve kalelerinin çoğunu görebileceğiniz tek yerdir ve müzisyenler, ressamlar ve hediyelik eşya dükkanları bulunmaktadır.

Prag Kalesi

Guinness Rekorlar Kitabı'nda "dünyanın en büyük antik kalesi" olarak listeleniyor. 880’de inşa edilmiştir. Prag Kalesinde farklı mimari tarzlarda saray ve kiliseler bulunmaktadır. Prag Kalesi 9. yüzyılda tamamen ahşaptan inşa edildikten sonra 11. yüzyılda kraliyet sarayına bağlanmıştır. Kalenin içinde kraliyet sarayı, katedral ve üç kilisenin yanı sıra manastır, küçük muhteşem bahçeler, savunma kuleleri, kraliyet ahırları vardır. Prag Kalesi başlı başına bir tablo olarak kabul edilir. Bu nedenle büyük bir bölümü artık başkanlık sarayı olarak kullanılmaktadır. Kalenin önemli yapıları; Aziz George Manastırı, Aziz Vitus Katedrali, Eski Kraliyet Sarayı, Altın Yol, Kraliyet Bahçeleridir.

Prag Astronomik Saat Kulesi

Görülmesi gereken yerlerden biri olan ve Eski Şehir Meydanında bulunan Astronomik Saat Kulesi, 600 yıldır çalışan dünyanın en eski üçüncü saati olarak biliniyor. Orijinal ismi “Orloj”dur. Şehrin simgelerinden biri olan bu kule 1410 yılında yapılmıştır. 15. yüzyıldan beri varlığını sürdüren bu saat, tarihi boyunca pek çok bakım ve onarımdan geçmiştir. Astronomik Saat Kulesi yıldız saatini, Güneş’in, Dünya’nın ve Ay’ın konumunu, gün doğumu ve batımını, burçların sembollerini, Hıristiyanlığın kutsal günlerini gösteren birçok işlevsel özelliğe sahiptir. Saat üzerinde yazılar, semboller ve tasarımlar da bulunmaktadır. Astronomik saatin ünlü olmasının ana nedenlerinden biri, bugün hala çalışıyor olmasıdır. 

Tarihi Meydan

Tarihi meydan 1992'den beri UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndedir. Şehrin birçok tarihi binasına ev sahipliği yapmaktadır. Bu meydan şehrin birçok tarihi binasına ev sahipliği yapmıştır. Tarihi 10. yüzyıla kadar uzanan meydanda birçok restoran, mağaza, galeri ve büyüleyici mimarisi ile ev sahipliği yapmaktadır. Meydanın bir tarafında Prag'ın en ünlü binaları bulunurken, diğer tarafında ise restoran ve dükkanlar Prag'ın bugününü yansıtır.

John Lennon Duvarı

Efsanevi Beatles üyesi John Lennon 1980’de vurularak öldürüldükten sonra onun anısına inşa edilen bu duvar o zamandan beri barış ve sevgiyi temsil ediyor. Bu duvar Prag’ın en önemli turistik yerlerinden biridir.

Powder Tower

Powder Tower, 1475 yılında Kral II. Vladislav tarafından yaptırılmıştır Önceleri saray olarak kullanılan yapı, günümüzde belediye binası olarak kullanılmaktadır. Kulede 186 adet basamak bulunmaktadır. Wenceslas, alışveriş severlerin tercih ettiği en gözde bölge olan Prag’ın iki şehir meydanından birisidir. Şehrin en işlek meydanı alışveriş merkezi ve mağazalarla doludur. Prag'ın en eski yapılarından biridir.

Tarihi Tiyatro Binası (Prag Ulusal Tiyatrosu)

Vltava Nehri üzerinde bulunan bu bina 19. yüzyılın sonlarında inşa edilmiş olup, özgürlük ve kültürün sembolü olarak kabul edilmektedir. Altın çatı turistlerin ilgisini çekiyor. Ayrıca, Vltava nehrine çarpan ve geceleri onu aydınlatan ışık muhteşem bir görüntü de sergilemektedir. 

Prag Ulusal Müzesi

1818 yılında kurulmuş, Prag'ın en büyük müzesidir. Wenceslas Meydanı'na kurulan bu müze, muhteşem merdivenleri ve salonlarıyla mutlaka görülmesi gereken yerlerden biridir.

Prag’da Festivaller Ne Zaman Düzenlenmektedir?

Prag, meydanları, köprüleri ve heykelleri ile bir kültür ve sanat başkenti konumunda olan Avrupa'nın en çok turist çeken şehirlerinden biridir. Prag, eşsiz tarihi yapısı, doğal güzelliği ve yıl boyu süren müzik festivalleri ile ünlüdür Ocak ayında gerçekleşen Prag Kış Müzik Festivali ve Avrupa Film Günlerine katılma fırsatınız olabilir. Kültürel ağırlıklı Bohem Karnavalı ve Paskalya Festivali'nin Mart ayı başlarında, doğanın güzelleştiği bir zamanda kutlanması, şehre ilgiyi artırıyor. Yazın etkisini hissettirmeye başladığı Mayıs ayında şehir, 17 günlük Çek Bira Festivali'ne ev sahipliği yapıyor. Bu aylarda düzenlenen kültürel etkinlikler, başta caz olmak üzere müzikal temalara ayrılmış durumdadır. Bahar aylarında ise Cadılar Gecesi, Paskalya Pazarları, Uluslararası Bahar Müzik Festivali gibi etkinlikler düzenlenirken yaz festivallerinde Karlovy Vary, Bohemya Müzik Festivali, Uluslararası Film Festivali, Yaz Müzik Festivali ve sonbaharda ise Uluslararası Jazz Festivalleri büyük ilgi görmektedir. 

Prag’da Mutlaka Yenmesi Gereken Lezzetler Nelerdir?

Köprüleri, kaleleri, kiliseleri, müzeleri ve saraylarının yanı sıra sanat ve kültürüyle de büyülenen Orta Avrupa'nın masalsı şehri Prag, gezi rotanıza mutlaka eklemeniz gereken gezi duraklarından birisidir. Prag öyle bir şehir ki insanlar sürekli bir şeyler yemek istiyor. Aroması ve harika menüleri ile restoranlar ve insanı kendine hayran bırakan sokak lezzetleri bulunur. Çek mutfağında da Alman-Polonya mutfağına benzer şekilde et, patates ve hamur dolması ilk olarak karşınıza çıkıyor. Prag mutfağının yöresel yemekleri arasında çorba çeşitleri de oldukça fazladır. Kaprova Plovka çorbası ekşitilmiş süt ve dil eti ile yapılır. Farklı damak zevklerine sahip kişilerin mutlaka denemesi gereken bir çorbadır. 

Büyük hamur parçalarından yapılan bir çeşit mantı olan Knedliky, etin ve hamur işinin bir araya getiren gulaş ve ızgara ördek eti ile yapılan Pecena Kachna Prag’ın olmazsa olmazları arasında yer alan yemeklerini mutlaka yemelisiniz. Prag’a gittiğinizde sizi etkileyen, yönlendiren ve besleyen bir şehirdir. Sosisli sandviçler Prag'ın hemen hemen her köşesinde bulunabilir. Öğle yemeklerinden birinde dana sosisi ile yapılan büyük sandviçin tadını çıkarın. Prag’ın en önemli sokak lezzetlerinden biri de her on adımda bir karşılaşacağınız tarçınlı ‘trdelnik’ hamur tatlısıdır.

Svickova na smetane, özel pişirme yöntemine göre farklı tadı olan biftekle yapılır. Kulajda (sebze çorbası), apple strudel tatlısı, ovocne knedliky hamur işi tatlısıdır ve tatlının içi meyve ile doldurulur. Prag pastane menülerinin olmazsa olmazları profiterolleri, sufleleri ve cheesecake’leri de denemenizi öneririz.

Prag’da Nerelerde Kalınmalıdır? 

Avrupa'nın en çok ziyaret edilen şehirlerinden biri olmasından dolayı yılın her döneminde birçok ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

Prag’da konaklamak için tercih edilen bölgeler arasında üç farklı semt öne çıkmaktadır. Prag’da nehrin sağ kıyısında şehrin en ünlü tarihi binalarının bulunduğu Stare Mesto bölgesinde popüler bir yer bulacaksınız. Eski Şehir Meydanı yakınlarındaki oteller daha uygun olabilir.

Stare Mesto bölgesinin yanı sıra nehrin diğer kıyısındaki sakinliği ile bilinen Mala Strana bölgesini ya da kent merkezinin güneyinde bulunan, ulaşım ve alışveriş seçenekleriyle Nove Mesto (Yeni Şehir) semtini de tercih edebilirsiniz

Prag’ta Neler Yapılmalı?

Şehrin tarihine ışık tutan anıtları, gotik mimarinin eşsiz örnekleri olarak kabul edilen katedralleri ve kiliseleri, sanat ve tarihin buluştuğu müzenin değerli koleksiyonunu keşfedin. Petrin Tepesi'nin banklarına oturup ve muhteşem manzaranın tadını çıkarın. David Czerny'nin şehre gerçeklik katan heykellerini mutlaka yakından görmelisiniz. Ayrıca görülmesi gereken yerler arasında Bebek İsa da vardır. Eski şehrin sokaklarında yürüyüşe çıkın ve bol bol fotoğraf çekin. Sigmund Freud heykelini arayın. Canlı bir gece hayatının tadını çıkarmak için Zhivkov'a gidin. Geleneksel bir kukla gösterisi izleyin.

Şehir Merkezinden Prag Václav Havel Havalimanı’na Nasıl Gidilir?

Çek Cumhuriyeti’nde bulunan Prag Václav Havel Havalimanı, Avrupa’nın en yoğun olduğu havalimanlarından biridir. Şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır. Eski adı Prag Ruzyne Havalimanıdır. Havalimanının adı 2012 yılında Prag Václav Havel Havalimanı olarak değiştirildi. Yılda ortalama 13 milyon yolcuyu ağırlayan havalimanı, dünyanın her yerine karşılıklı uçuş imkanı sunmaktadır. Üç farklı terminale hizmet veren havalimanıdır. Bu yüzden ziyaretçileri için çok sayıda sosyal alanı bulunmaktadır.

Prag Václav Havel Havalimanı'nda yolcu salonlarından, kafe ve restoranlardan, mağazalara, ATM’lere ve araç kiralama ofislerine kadar birçok imkan bulabilirsiniz. Prag’da şehir içi ulaşımda tramvay ve metro hatları çok yaygındır. Fakat havalimanına ulaşmak için raylı sistemler kullanılmamaktadır. Prag Václav Havel Havalimanı şehir merkezine 19 kilometre uzaklıktadır. Farklı ulaşım seçenekleri ile istediğiniz yere gidebilirsiniz.

Otobüs

Prag Václav Havel Havalimanı'ndan şehir merkezine gitmek için en iyi seçeneklerden biri belediye otobüsü. Havalimanında geliş ve gidişlerden önce otobüs durağına ulaşabilir ve şehir merkezine hizmet veren otobüsleri kullanabilirsiniz. İsterseniz havalimanından tramvay veya metro hatlarına belediye otobüsleri ile aktarma yapılabilmektedir. 

Servis 

Havalimanından şehir merkezine gitmek için tercih edebilecek bir diğer seçenek özel servislerdir. 

Taksi 

Prag şehir merkezine toplu taşıma ile seyahat etmek istemiyorsanız, şehir merkezine veya çevre bölgelere 24 saat ticari taksilerle ve rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama 

Prag’da havalimanından şehir merkezine ulaşmanın en kolay yolu ise araç kiralamaktır. Havel Havalimanı'nda birçok güvenilir ve dünyaca ünlü araç kiralama firması hizmet vermektedir. Bu firmalardan günlük, aylık, haftalık veya saatlik olarak kiralanabilir. 

İstanbul Şehir Merkezinden İstanbul Havalimanı’na Ulaşım

Şehir merkezinden İstanbul Havalimanı'na direkt ulaşım istiyorsanız H1, H2, H3, H6, H8 ve H9 numaralı İETT otobüs güzergahlarını kullanabilirsiniz. İstanbul yeni Havalimanı’na doğrudan ulaşılamadığından dolayı havalimanına kolayca ulaşmak için İstanbul metro hatlarını da tercih edebilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına daha rahat ve konforlu bir ulaşıma ihtiyacınız varsa, araç kiralama şirketlerinin hizmetlerinden yararlanabilir ya da taksiye binebilirsiniz. 

Prag’ En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Hepsifly’dan birçok firmanın uçuş seçeneğiyle dilerseniz seyahat tarihinizden birkaç hafta önceden uygun bilet bulabilme şansına sahipsiniz.

Prag’ın Havası Nasıldır?

Orta Bohemya Bölgesi'nde yer alan şehir, tüm yıl boyunca karasal bir iklimden etkilenir. Kış sıcaklıkları 0°C civarındayken kar yağışı sık görülüyor. Karasal iklime sahip olan şehir, kışları soğuk ve karlı geçse de kışın dahi ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Doğal güzellikleri, tarihi yerleri, köprüleri, mimari eserleri, kanalları ve cana yakın insanları ile gezi keyfi yaşamak istiyorsanız ilkbahar ve sonbahar aylarında Prag’ı ziyaret etmek doğru bir tercih olacaktır.

Prag halkının çoğu herhangi bir inanç sistemine ait değildir. Prag sakinlerinin neredeyse dörtte biri Hıristiyan’dır. Farklı milletlerden toplulukların varlığı, şehirlere konuşulan dil açısından çeşitlilik katarken günlük yaşamda yerel dil olan Çekçe hakimdir.prag

Prag Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

-3 °C

-6 °C

Uçuş süreleri

2 sa 40 dk

2 sa 55 dk

Prag

İzmir

3 sa 25 dk

Prag

Ankara

3 sa 35 dk

Alternatif uçuşlar

Prag varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.957,15TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.406,41TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.465,51TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.409,06TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis