Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İzlanda Dusseldorf uçak biletleri

İzlanda - Dusseldorf
uçuşları

Reykjavik Duesseldorf Uçak Bileti

Duesseldorf Hakkında Bilinmesi Gereken Şeyler

Almanya’nın en büyük metropol kentlerinden biri olan Duesseldorf, Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinin başkentidir. Aynı zamanda Duesseldorf Vilayeti’nin de merkezidir. Şehir konum bakımından Ren Nehri kıyısında kurulmuştur. Özellikle de moda ve fuar şehri olarak da bahsedilebilecek oldukça büyük tekstil ve alışveriş alanlarına sahiptir. Kuzey kesiminde Ruhr Bölgesi, güneyde ise Köln bölgeleri bulunur. Duesseldorf şehrinin ismi bölgedeki Duessel deresinden gelmektedir.

Dünyanın uzun barı olarak da anılan Duesseldorf kent merkezi, oldukça çeşitli gece mekanlarını ve barları bulundurur. Bunun yanı sıra Duesseldorf şehrinin dünya çapında bilinmeye başlaması daha çok sanayi fuarlarıyla gerçekleşmiştir. Dünya genelinde sanayi alanında kendini oldukça geliştirmeyi başarmış olan Duesseldorf şehri pek çok farklı sektörde hizmet alanı oluşturur. Bu kapsamda da sanayi alanında Duesseldorf şehri Almanya’ya büyük bir katkı da sağlar. Duesseldorf hakkında bilmeniz gereken bir diğer önemli nokta ise 2011 yılında düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması Duesseldorf şehrinde gerçekleştirilmiştir. Bu dönemde şehirdeki turist akınında Duesseldorf oldukça beğenilmiş ve görenleri kendine hayran bırakan bir şehir olmuştur. 

Duesseldorf para birimi Almanya’da olduğu üzere Euro’dur.Şehir içerisinde kredi kartı kullanabileceğiniz noktalar olmasına karşın nakit para da mutlaka seyahatiniz boyunca yanınızda bulundurmalısınız. Şehrin bazı kesimlerinde kart geçmediğinden Euro üzerinden alışverişinizi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Duesseldorf halkının ana dili ise Almancadır. Bunun dışında şehir genelinde Türk sayısının oldukça fazla olması en sık konuşulan dillerden birinin de Türkçe olmasını sağlamıştır. Farklı dillerde konuşan kişiler de görebileceğiniz gibi en yaygın kullanılan dil Almancadır. 

Ilıman ve oykanusal iklime sahip olan Duesseldorf şehrini gezmeyi planlıyorsanız, hangi dönem şehri ziyaret ederseniz edin mutlaka yanınıza bir şemsiye almalısınız. Bu sayede seyahatiniz sürecinde olası bir yağışa karşı tedbirinizi de almış olursunuz. Böylelikle ara vermeden keyifli bir şekilde Duesseldorf tatilinizi doyasıya yaşayabilirsiniz. 

Duesseldorf’ta Gezebileceğiniz Yerler

Duesseldorf gezip görülebilecek yerler bakımından oldukça çeşitlilik gösteren şehirlerden biridir. Şehre geldiğinizde mutlaka görmeniz gereken yerleri kısıtlı bir zaman diliminde dahi ziyaret edebilmeniz mümkündür. Konum olarak şehirdeki tüm önemli yerler ve hareketli alanlar birbirine yakınlık gösterir. Bu doğrultuda da bulunduğunuz bölgede kısa bir zaman diliminde Duesseldorf şehrinin birçok önemli noktasını keşfetmiş olabilirsiniz. Ren Nehri, şehrin en popüler su kenarlarından biridir. Özellikle de deniz kenarında yürümeyi sevenlerdenseniz, mutlaka Ren Nehri kenarında bir yürüyüş deneyimi edinmelisiniz. Böylelikle Duesseldorf havasını ve tüm kentin güzelliğini bir kez daha hissedebilirsiniz. Bunun yanı sıra Benrath Sarayı, Königsallee Caddesi, Medienhafen ve Kunstammlung Nordrhein Westfalen gibi yerleri de şehir merkezinde dilediğiniz gibi gezebilirsiniz. Belirtmiş olduğumuz yerler şehrin merkezinde bir bölgede konumlandığı için de bir iki güne tüm bu güzel yerleri sığdırabilmeniz mümkündür. 

Benrath Sarayı dönemin Alman prensi olan Palatine Karl Theodor’un talebi doğrultusunda inşa edilmiştir. Saray dış görünüş bakımından gotik dönem mimarisini en iyi şekilde yansıtır. Aynı zamanda Prens için yapılan bu saray sefa sarayı şeklinde de ifade edilir. Birçok farklı ulaşım olanağını kullanarak Benrath Sarayı’na gidebilir ve dilediğiniz gibi ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanı sıra gezip görebileceğiniz yerlerden biri olan Medienhafen ve Kunstammlung Nordrhein Westfalen, eyaletin en büyük sanat enstitüsü olarak adlandırılır. Bu kapsamda da oldukça estetik görünüme sahip sanat eserlerini ve çok daha fazlasını burada görebilmeniz mümkündür. Üstelik enstitü içerisinde üç farklı sanat galesinin yer aldığı da belirtmeliyiz. Bu bağlamda sanata doymak için Duesseldorf Medienhafen ve Kunstammlung Nordrhein Westfalen’i tercih edebilirsiniz. 

Medienhafen olarak bilinen Medya Limanı da Duesseldorf şehrinin en güzel ve en gözde liman bölgelerinden biridir. Şehir sakinleri limanın atmosferini ve doğal güzelliğini koruyabilmek adına mimari anlamda hiçbir şekilde limanın iskelelerine veya inşasına dokunmamıştır. Aynı zamanda bu liman bölgesinde şehrin birçok popüler gece mekanını, otellerini ve eğlence yerlerini keşfedebilirsiniz. Medya Limanına karşı bir akşam geçirmek için de Medienhafen en güzel seçeneklerden birisidir. 

Duesseldorf Genel Tarihi

Almanya’nın önemli şehirlerinden biri olan Duesseldorf, İkinci Dünya Savaşı sırasında Batı Almanya’da bulunması sebebi ile çok büyük bir hasar almıştır. Şehrin neredeyse %80’lik bir bölümü zarar görmüş ve yıkılmıştır. Buna rağmen şehir savaşın bitmesinin hemen ardından harap olunan yerleri yeniden inşa ederek sanayi kapsamında dahi büyük bir yer olmayı başarmıştır. Günümüzde de metropol kentler arasında sanayi bağlamında en önemli yerlerden birini oluşturur. Avrupa’nın önemli uluslararası iş ve finansal çalışmalarını gerçekleştirdiği kentlerden de biri olmuştur. Tüm bu tarihi ile Duesseldorf şehrinde Alman sayısının yanı sıra yaşayan pek çok Türk de vardır. Bunun nedeni savaş sonrası dönemde sanayisi gelişim gösteren şehirde çalışan insan ihtiyacı sebebiyle Türkiye’den işçi kabul etmesidir. 

Duesseldorf’ta Yapabileceğiniz Etkinlik ve Aktiviteler

Duesseldorf’a gittiğinizde katılım sağlayabileceğiniz etkinlikler ve oldukça eğlenceli vakit geçirebileceğiniz birçok aktivite vardır. Özellikle de büyük ve metropol bir kent olmasıyla beraber Duesseldorf’ta alışveriş olanakları çok fazladır. Dünyaca ünlü markaların mağazaları ve özel tasarımlara sahip tekstil mağazalarının hepsini bulabilirsiniz. Alışveriş tutkunları için de Duesseldorf en çok tercih edilen yerlerden biridir. Köngsallee bölgesi bu bakımdan dikkat çeken ve çok fazla turist akınına uğrayan yerler arasındadır. Almanya’nın en büyük alışveriş caddesi olan Schadow Sokağı da Duesseldorf’da bulunur. Seyahatiniz sürecinde bu alışveriş yerlerini de keyifli bir şekilde gezerek hediyelik eşyalar alabileceğiniz gibi kendiniz için de bir hediye alabilirsiniz. Tekstil, aksesuar ürünleri ve çok daha fazlasını Duesseldorf sokaklarında bulabilmeniz mümkündür. 

Sadece alışveriş olanaklarıyla değil aynı zamanda Duesseldorf gece hayatıyla da turistlerin fazlasıyla ilgisini çekecek türden bir şehirdir. Oldukça renkli ve hareketli bir gece hayatı bulunan Duesseldorf’ta mutlaka bir geze turu yapmanızı tavsiye ederiz. Hafen ve Altstadt bölgeleri şehrin gece hayatının en yoğun olduğu kesimlerdir. Barları, eğlence yerleri ve dans mekanları gibi çok daha fazlasını burada bulabilirsiniz. Duesseldorf kısaca Almanya’da parti yapmayı severler için en uygun tercihler arasında yerini alır. 

Tüm yıl boyunca neredeyse her zaman festival havasında olan Duesseldorf şehrine seyahat ettiğinizde katılabileceğiniz çeşitli festivaller de vardır. Duesseldorf’un en popüler ve rağbet gösterilen festivalleri arasında Duesseldorf Karnavalı yer alır. Birbirinden eğlenceli ve güzel anlara şahit olabileceğiniz Duesseldorf Karnavalı her sene şubat ayında gerçekleşir. Büyük bir kortej oluşturulan Karnavalı hayranlıkla seyredebilirsiniz. Ayrıca Mayıs aylarında da özel olarak Japon Günü kutlanır. Duesseldorf şehrinde yaşayan Japonlar için bu oldukça keyifli bir gün olur. Siz de seyahatiniz sürecinde Mayıs ayında burada olursanız, Duesseldorf’ta Japon Gününe de katılım sağlayabilirsiniz. 

Opera günleri festivali, Grosste Kirmes am Rhein ve Latin müzik ve dans festivalleri de yıl boyunca gerçekleştirilen etkinlikler arasındadır. Tüm bu karnaval, festival ve etkinliklerde oldukça keyifli bir deneyim kazanmanız mümkündür. 

Duesseldorf’da Konaklama Olanakları

Konum bakımından Almanya’nın batısında yer alan Duesseldorf şehrinde konaklama olanakları bir hayli gelişmiştir. Bu doğrultuda eğer Duesseldorf seyahati yapmayı planlıyorsanız değerlendirebileceğiniz konaklama olanakları için uzun bir süre karar verme aşamasında kalabilirsiniz. Birçok farklı bölgeye de sahip olan Duesseldorf şehrinde, şehir merkezine yakın bir mevkiidei olan çeşitli oteller vardır. Bu oteller arasında kendi bütçenize uygun olacak türden bir konaklama yeri bulabilmeniz de mümkündür. Eğer şehir merkezinde bir konuma sahip olan otellerden birini tercih ederseniz şehrin tüm etkinliklerine, gece eğlencelerine kısacası tüm renkli aktivitelerine herhangi bir ulaşım aracı dahi kullanmadan ulaşabilirsiniz. Şehir merkezi konumunda bulunan bölgeler ise Oberbilk, Altstadt, Pempelfort ve Bilk bölgeleridir. Belirttiğimiz bölgelerde yaşam çok daha hareketli ve şehrin tüm olanaklarını taşıyan yerlerdir. Bu bölgelerde tercih edeceğiniz konaklama alanlarında keyifli bir şekilde Duesseldorf tatilinizin ve seyahatinizin tadını çıkarabilirsiniz. 

Şehir merkezine konum olarak uzak olan bölgelerde de uygun fiyatlarda konaklama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda Duesseldorf ulaşım bakımından oldukça gelişmiş bir şehir olduğu için de şehir merkezine de oldukça kısa bir sürede sorunsuz şekilde ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Bu bakımdan değerlendirildiğinde Duesseldorf tatiliniz öncesinde yapacağınız seyahat planınıza göre uygun bir konuma sahip konaklama seçeneklerini değerlendirmeye alabilirsiniz. Bu sayede hem konaklama sorununuzu çözebilir hem de ulaşım konusunda hiçbir problemle de karşılaşmamış olursunuz. Ayrıca konaklama yerinizi erken bir dönemde rezerve ettirmeniz daha uygun bir fiyat üzerinden konaklama hizmetlerinden faydalanmanızı da sağlar. 

Duesseldorf Lezzetleri

Almanya’nın en çok turist akınına uğrayan kentlerinden biri olarak da nitelendirilen Duesseldorf yemek konusunda da çeşitlilik gösterir. Şehrin büyük bir kısmı Almanların yanı sıra yoğun bir Japon kesimden oluşur. Bu doğrultuda Avrupa yöresel lezzetlerinin yanı sıra Japon yemek kültürüne de Duesseldorf’un birçok bölgesinde rastlayabilmeniz mümkündür. Özellikle de Japonların yoğun bir şekilde yaşadığı bölgelerde Japon yemeklerinin ve Duesseldorf yemek kültürünün kesişmesine şahit olabilirsiniz. Bunun yanı sıra şehirde birçok farklı uyruğa mensup olan topluluklar da bulunur. Genel anlamda Duesseldorf’un çeşitli kültürlere ve lezzetlere sahip olan bir mutfağı vardır. Eğer Duesseldorf’a seyahat etmeyi planlıyorsanız bu bağlamda burada sadece Duesseldorf yemekleri değil aynı zamanda Türk mutfağı lezzetlerine, Fransız, İtalyan, İspanyol ve Kore yemek kültürlerini yaşatan birçok restorana da gidebilirsiniz. Böylelikle tek bir şehirde birden fazla ülkenin mutfak kültürünü de öğrenebilmeniz mümkündür. 

Duesseldorf mutfağında daha çok et ve deniz mahsulü olan besinlerin kullanılması yaygındır. Eğer Alman yemeklerinden yana tercih kullanmak isterseniz de tavuk ve domuz etinden yapılan çeşitli et yemeklerini, sosis veya hamburgerleri deneyebilirsiniz. Imbiss olarak da bilinen ve bir atıştırmalık olarak tüketilen yemek Duesseldorf’un en meşhur mutfak lezzetlerinden biridir. Patatesin kızartılması ile yapılan Imbiss bilinen patatesten biraz daha farklı bir şekilde karşımıza çıkar. Şehre gelen turistler tarafından da sıklıkla denenen sokak lezzetleri arasında yer alır. 

Flönz olarak adlandırılan ve dana etinden yapılan oldukça lezzetli olan bu yemek de Duesseldorf mutfak kültürüne aittir. Bunun yanı sıra Duesseldorf mutfağının tadına bakmak istiyorsanız Aazezupp ve Rhenis Sauerbraten deneyebilirsiniz. Aazezupp aslında basit tabiriyle bir bezelye çorbasıdır. Ancak Rhenis Sauerbraten yani sirkeli kavrulmuş biftek ile tüketildiğinde Duesseldorf mutfak kültürünün damak zevkini çok daha iyi bir şekilde anlayabilirsiniz. Oldukça farklı tatların bir araya getirildiği ve lezzet şöleni oluşturulduğu Duesseldorf’da tüm bu yemekleri siz de yöresel restoranlarda veya çeşitli yemek yeme noktalarında deneyimleyebilirsiniz. 

Duesseldorf Ulaşım Seçenekleri

Duesseldorf Havaalanı, Almanya’da bulunan en büyük üç havalimanından biridir. Bu kapsamda Uluslararası Duesseldorf Havalimanının şehir merkezine olan mesafesi de oldukça yakındır. Birçok farklı ulaşım yöntemi ile havalimanından şehrin merkezine ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda konaklama yapacağınız bölgeye de hızlı bir şekilde varmanız mümkündür. Bu süreçte değerlendirebileceğiniz ulaşım seçenekleri arasında otobüs, taksi ve metro vardır. Bununla birlikte dilerseniz araç kiralama acentelerinden de hizmet alabilirsiniz. 

Otobüs ile Ulaşım

Duesseldorf şehir içi ulaşımında yerli kesimin en çok tercih ettiği ulaşım olanaklarının başında otobüs gelir. Birçok farklı otobüs numarası olan Duesseldorf’ta havalimanına güzergahı olan ve şehir merkezine rotası bulunan otobüsler de vardır. Bu otobüslerin hangileri olduğunu öğrenerek havalimanına iniş yaptıktan sonra konaklayacağınız yere veya şehir merkezine otobüs ile de ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. 

Metro ile Ulaşım

Otobüs ile ulaşımın yanı sıra Duesseldorf genelinde sıklıkla kullanılan ulaşım olanakları arasında metro yer alır. Demir yolu bakımından gelişmiş bir şehir olarak Duesseldorf’da havalimanından da iki farklı metro durağına ulaşım sağlayabilirsiniz. Direkt olarak havalimanı içerisinde bulunan bu metro istasyonları üzerinden gitmek istediğiniz bölgeye en yakın yere uygun bir fiyatlandırma üzerinden ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. 

Taksi ile Ulaşım

Otobüs ve metro ile ulaşımlara göre biraz daha konforlu ve lüks bir yöntem olarak taksi ile ulaşımı tercih edebilirsiniz. Duesseldorf şehrinin havalimanında iç ve dış hatlarda çeşitli bölgelerde taksi hizmet alanları vardır. Bu alanlardan birine giderek gitmek istediğiniz adresi açıklayabilir, alacağınız hizmet için ne kadar bir ücret ödemeniz gerekeceğini de öğrenebilirsiniz. Bütçenize uygun ve konforlu bir şekilde taksi ile ulaşım seçeneğini de değerlendirebilirsiniz.

Araç Kiralama ile Ulaşım

Duesseldorf havalimanında bulunan araç kiralama acentelerinden biriyle anlaşma sağlayarak istediğiniz modelde bir araba kiralayabilirsiniz. Bu sayede havalimanından şehir merkezine kendi kiralamış olduğunuz aracınız ile rahat bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Trafik yoğunluğuna bağlı olarak kısa bir süre içerisinde şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Reykjavik Havalimanına Ulaşım

İzlanda’nın Reykjavik şehrinde ulaşım olanakları oldukça gelişmişlik gösterir. Bu bağlamda Uluslararası Reykjavik Havalimanına şehir merkezinden kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezine yakın bir konumda bulunan Reykjavik Havalimanı için tercih edebileceğiniz ulaşım seçeneklerinin başında otobüs gelir. Şehir içi ulaşımlar için de sıklıkla kullanılan otobüsler uygun bir fiyatlandırma üzerinden havalimanına da güzergah olanağı sunar. Bunun yanı sıra taksi sektörünün de gelişmiş olduğu Reykjavik şehrinde havalimanına ulaşım sağlamak için taksi hizmetlerini de değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz kendi özel aracınızla veya araç kiralama hizmetlerinden faydalanarak da Reykjavik Uluslararası Havalimanına şehir merkezinden kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Varış süreniz trafik yoğunluğuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir. 

Reykjavik’ten Duesseldorf’a Uçuş Kaç Saat Sürer?

Reykjavik’ten Duesseldorf’a araç yolcuğu bir günden uzun sürer. Uçak yolcuğu yaparak bu süreyi 2 saat 44 dakikaya kadar indirebilmeniz mümkündür. 

Reykjavik Duesseldorf Arası Kaç Km.dir?

Reykjavik Duesseldorf arası kara yolu ile 3149 kilometredir. Bu mesafe uçak yolculuğunda 2191 kilometreye kadar düşüş gösterir. 

Reykjavik’ten Duesseldorf’a En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Reykjavik Duesseldorf arası yapacağınız uçak yolcuğu için uygun fiyatlı uçak bileti bulmanız mümkündür. Bunun için seyahat planınızı yaptıktan hemen sonra havayolu firmalarından uçak biletinizi alabilirsiniz. Erken bilet alımlarında çok daha uygun fiyatlandırmalar üzerinden bilet sahibi olabilirsiniz. Zaman zaman yapılan kampanyalardan da faydalanmanız mümkündür.

Duesseldorf İklimi Nasıl?

Almanya’nın önemli kentlerinden biri olan Duesseldorf iklimi genel olarak ılıman bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda okyanusal iklim olarak da adlandırılan bir iklim tipi mevcuttur. Sıklıkla yağış alan bir hava durumu bulunur. 

Dusseldorf Hava Durumu

10 Haziran 2023

Sun

29 °C

27 °C

Uçuş süreleri

Düsseldorf

İstanbul

3 sa 10 dk

Düsseldorf

İzmir

3 sa 15 dk

Düsseldorf

Ankara

3 sa 20 dk

Düsseldorf

Adana

3 sa 50 dk

Düsseldorf

Antalya

2 sa 30 dk

Düsseldorf

Gaziantep

4 sa

Düsseldorf

Kayseri

3 sa 40 dk

Düsseldorf

Trabzon

3 sa 50 dk

Düsseldorf

Dalaman

3 sa 35 dk

Düsseldorf

Bodrum

3 sa 30 dk

İzlanda Hava Durumu

10 Haziran 2023

Sun

8 °C

7 °C

Uçuş süreleri

Rota bilgisi bulunamadı

Alternatif uçuşlar

Dusseldorf varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.367,23 TRY'den
başlayan fiyatlarla
768,45 TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.150,75 TRY'den
başlayan fiyatlarla
674,30 TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.290,38 TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.160,06 TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.513,16 TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.437,74 TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.525,88 TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.734,27 TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis