Roma Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Roma varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.606,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.096,26TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.572,28TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.875,56TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.350,01TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.843,87TRY'den
başlayan fiyatlarla

Roma Uçak Bileti

Roma Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Dünyada en küçük ülkeler arasında yer alan ve dini yönden epey mühim olan Vatikan, Roma sınırı içerisinde yer almaktadır. Esasen Roma’yla Vatikan’ı bölen yalnızca bir duvar ve bir kısım yerlerde bir çizgidir. Vatikan dini ehemmiyeti kadar sanat ve kültür hususundaki önemiyle de ilgi çekmektedir. Ziyaret edilecek birden çok yer, yapılabilecek epey çok şey ile Roma tamamen global şehirlerdendir. İtalya’nın en muhteşem kenti olarak bilinen Roma, Avrupa’da turist ziyareti en çok olan yerler arasında yer almaktadır. Her zaman yoğun olan bu kentte tedbirli olmakta fayda vardır. Ayrıca bilhassa bir şey aramıyorsanız veya bir yere gitmiyorsanız dahi sokaklarda gezmenizin keyifli olacağı bu yeri ziyaret edilecekler listeniz eklemelisiniz. 

Roma mazisi, kent kadar zengin ve köklüdür. Roma imparatorluğu zamanında başkent bu kent o zamanlarda dünyada en büyük kent olarak bilinmekteydi. Kimi tarihçiler o zamanki kent nüfusunu 3,5 milyon olarak düşünmüştür. Augustus zamanında daha da büyüyerek zengin hale gelen Roma, bir zamanlar tuğladan kent iken Augustus’un sonrasın da mermere dönüşecek raddeye gelecek kadar gelişmiş olarak tanımlanmaktadır. Rönesans dönemi, Roma’nın en çok gelişen ikinci dönemdir. Floransa’dan Roma’ya taşınan Papa ile kentin gelişmişlik düzeyi artmıştır. Rönesans’tan sonra 200 yüzyıl süresince kentin en mühim ve meşhur yapıları olarak bilinen Aziz Petrus Bazilikası, Trevi Çeşmesi ve Sistina Şapeli yapılmıştır. Roma’nın tarihinde 17. yüzyıl ile beraber kentte barok tesiri görülmeye başlanmıştır. Bu zamanda bilhassa mimariye etki eden barok akımıyla çeşmeler, kiliseler, meydanlar ve anıtlar yapılmıştır. İtalya’nın 20. yüzyıl zamanında istemeden Dünya Savaşı’na katılmasına karşın başkent ve ülke savaştan çok fazla etkilenmişlerdir. Bilhassa ikinci Dünya Savaşı esnasında kentin bazı bölgeleri zarara uğramıştır. Bu savaşın ardından yenilenme dönemi başlamıştır. 1950 ve 1960 yılları arasında kentin modernleşmesiyle Roma geçen zamanda daha metropolit ve daha meşhur bir yer haline gelmiştir. Bugünse Roma dünyada en mühim turistik kentler içerisinde bulunmaktadır. Her sene birçok ziyaretçi kente akın etmektedir.

Roma Gezilmesi Gereken Yerler 

Roma’ya gidip gelebileceğimiz yerler arasında Trevi Çeşmesi’ni ilk sıraya koyabilirsiniz. Kelime anlamı Üç Yol’dan gelmektedir. Bir diğer adı Aşk Çeşmesidir. 1732-1752 yıllarında inşası biten bu esere çiftlerin ilgisi yoğundur. Eşsiz mimari yapısı ile fotoğrafçıların da ilgi odağındadır. İspanyol Merdivenleri: Aşk Çeşmesi’ne ortalama 10 dakika uzaklıkta bulunan İspanyol Merdivenleri, adını bitişiğindeki İspanyol Elçiliği’nden almıştır. 1723-1726 seneleri arasında yapımı tamamlanan bu merdivenler ile Monti Kilisesi ve Trinita Kilisesi’ne ulaşım kolaylığı amaç edinilmiştir. Günümüzde çevresindeki tarihi dokusu ile birlikte turistlerin ve gezginlerin görmeyi sevdiği tarihi yerlerden birisidir. Merdivenlerden aşağıya doğru indikçe kayık biçiminde tasarımı yapılmış Fontana Della Barcaccia’yı da görmeniz mümkündür. Ayrıca hemen yakınında da Via Condotti’yi de ziyaret edebilirsiniz. Vatikan Müzeleri: Dünyanın en küçük devletini bünyesinde barındıran Roma, aynı zamanda İtalya’nın başkentidir. Bu eşsiz güzellikleri barındıran yeri gezmeden olmaz. Siz de Roma’da gezilecekler listenize Vatikan Müzeleri & Sistina Şapeli’ni ekleyebilir, bu güzel yerlerin tadını çıkarabilirsiniz. Campo de Fiori, meydanın Türkçe karşılığı Çiçek Bahçesi’dir. 1868 yılından bu yana orada kurulan pazardan dolayı adını almıştır. Haftanın 6 günü renkli ve cıvıl cıvıl olan bölge görülmeye değer niteliktedir. Yerel alışveriş kültürünü yakından görebilirsiniz. Ayrıca bütçe dostu hediyelik eşyalar ile de sevdiklerini mutlu edebilirsiniz. Campo De Fiori’yi listenizin başına eklemekle gezinizi şenlendireceksiniz. Meydanı çevreleyen güzel yapılarda bulunan dükkanlarda da ilginizi çekebilecek barlar bulunmaktadır.

Roma Tarihi Dokuya Sahip Yerleri

Roma, birçok imparatorluğa ve devlete ev sahipliği yapmasından kaynaklı son derece önemli tarihi yapılara sahiptir. Roma Forumu: Şehrin üç mühim sembolünün gezilmesinin ardından egemenliğinin bin yıl süresince her yönden merkezi konumda bulunan Roma Forumu’nu ziyaret edebilirsiniz. Roma Forumu’nun sınırlarında bulunan yapı kalıntıları, Milattan önce 5 ile M.S. 7. yüzyıl arasındaki zamana aittir.Bu zaman içinde o bölgeye birden çok anıt, yönetim binası ve dini yapı yapılmıştır. Bir dönem “Tüm Tanrıların Tapınağı” olarak bilinen Pantheon, 118- 125 seneleri içerisinde yapılmıştır. Bu muhteşem eserin yapılışını, Anadolu’da birden çok eser inşa ettirmiş olan İmparator Hadrian istemiştir. Pantheon’u eşsiz kılan ayrıntılardan biri devasa boyuttaki kubbesidir. Eserin bu bölümünün yapımı sırasında volkanik kül kullanılmıştır. Bunun sayesinde uzun seneler doğal afet ve felaketlerden etkilenmemiş ve zarara uğramamıştır. Pantheon’u keşfederken krallara, mimarlara ve sanatçıların olduğu mezarlara rastlayabilirsiniz. Bir diğer muhteşem tarihi yapı olan Aziz Petrus Bazilikasının yapımına 1506 yılında başlanmıştır. Fakat kökeni 4. yüzyıla değin uzanmaktadır. Bazilika’nın tasarlanmasında, Rönesans ve Bark tarzlarından oluşmuş bir harmoni tercih edilmiştir. 

Elbette tarihi mekan meşhurluğunun her zaman üst düzeyde olmasını etkileyen tek faktör mimari ile kısıtlı değildir. VII. Alexander Anıtı, Baldaken ve Aziz Petrus Heykeli gibi ihtişamlı ayrıntılar da herkesin Bazilikaya ilgili olmasında etkili olmaktadır. Roma gezi planınızı oluştururken kesinlikle eklemeniz gereken bir başka özel yapıtsa Hadrianus ve ailesinin namına mezar olarak 2. yüzyılda yapılan Castel Sant’Angelo’dur. Eser, şu anki görkemli görüntüsüne Orta Çağ zamanında kavuşmuştur. Fakat ilgi çeken güzellikte heykelleriyle zarifliğinden de hiç taviz vermemiştir. Politik yönden hareketli mazisi olan kalede, Museo Nazionale di Castel Sant’Angelo faaliyet göstermektedir. 

Tatilinizin bir gününde her dakikadan keyif almak istiyorsanız müzenin Sala delle Urne ve Sala Paolina adlı kısımlarına göz gezdirebilirsiniz. Roma’nın en mühim sembolü konumunda olan Kolezyum’un yapımına, M.S. 72 senesinde başlanmıştır. Eserin eski zamanlarda çok ihtişamlı olduğunu boyutundan anlaşılabilir. Çünkü 156 metre eni ve 188 metre uzunluğu vardır. Kolezyum, mimari yönden döneminin o kadar ilerisindeymiş ki, içerisinde kimi zaman gemileri kullanılarak etkinlikler düzenlenirmiş. Sant’Angelo adıyla da bilinen eser, bugün gladyatör dövüşleri ile anılmaktadır. Fakat 450 sene süresince burası yalnızca, imparatorluğun değişik kısımlarından para, özgürlük ve ün için gelmiş olan gladyatörlerin birbiri arasında olan mücadelelere sahne olmamıştır. Yöneticiler, halk arasındaki gücünü sağlamlaştırmak için yaratıcılıklarını zorlayan faaliyetlere katılmıştır. Roma’ya geldiğiniz zaman tarihi merakınız varsa Borghese Galerisi & Villa Borghese, Venezia Meydanı & Vittorio Emanuele II, Santa Maria Maggiore Bazilikası, Aziz Petrus Meydanı, St. John Lateran Bazilikası, Popolo Meydanı, Terme di Caracalla, Via del Corso, Ulusal Modern Sanat Galerisi, Palatino Tepesi’ni ziyaret etmelisiniz.

Roma Kültürel Etkinlikleri

Roma Film Festivali 

İtalya festivalleri arasında en fazla katılımcıya sahip olan festivallerden biri Roma Film Festivali’dir. Ekim ayının son haftasında gerçekleştirilen film festivali film tutkunlarına bambaşka bir deneyim sunuyor. Sanat kültürü yüksek olan tarihi şehrin ülkenin dört bir yerinden insanlar katılım sağlıyor. Roma Film Festivali’nde 40’ı aşkın film gösterisi sunulmaktadır. 13.sü gerçekleşmek üzere hazırlanan Rome Fotografia bu sene Kasım ayında gösterime sunulacaktır. Ulusal Çağdaş Sanat Müzesi’nde gerçekleşecek olan sergide portre fotoğrafları ön planda olacaktır. Fotoğraf tutkunlarının en çok ilgisini çekebilecekler arasında Larry Fink ve Roger Ballen gibi ünlü fotoğrafçıların da sergilenecek olan fotoğrafları. 2000’i aşkın fotoğraf içeren sergi görülmeye değer niteliktedir. Roma’da ilginizi çekebilecek bir diğer kültürel etkinlik ise Operadır. Roma’da bulunan popüler Opera Binası’nı ziyaret etmeden önce ilginizi çekebilecek farklı opera etkinliklerine bakıp ziyaret etmeniz önerilebilir. Klasik Opera Rigoletto’su için Ekim sonuna yer ayırtmayı ihmal etmemelisiniz. Sonbaharda Roma’da, Roma Europa Festivali düzenlenmektedir.Sanatçıların çağdaş, yenilikçi ve cesur eserlerini herkese göstermeyi amaçlamaktadır. Bir diğer adı Çağdaş Festival olarak bilinmektedir. Müzik, dans, dijital medya ve tiyatroya büyük katkı sağlamaktadır. Üretime yönlendiren festivalde 15 mekan, 118 farklı gösteri ve 20’yi aşkın prömiyeri içeren farklı programlar mevcuttur. Bir diğer festival ise Açık Hava Festivali’dir. Kentsel yeniliği ön planda tutan bu festival Roma’da ilgiyle karşılanmaktadır. Uzun haftalar süren bu etkinliklere dünyanın birçok yerinden gelen insanlar da katılmaktadır. Yeni projesinde Roma San Lorenzo’da olan terk edilmiş bir sanayi yerini yeniden farklı amaçlar ile kullanıma sunmayı hedefliyor. Sokak sanatlarını, farklı sinema, fotoğraf ve mimarisini gösterime sunmayı hedefleyen Roma, terk edilmiş alanları eşsiz bir şekilde kullanıma geri kazandırıyor.

Roma Konaklama İmkanları

Termini Çevresi & Esquilino ise gerek ulaşım yönünden sunmuş olduğu farklı imkanlarla gerekse bütçeye uygun otellere ev sahipliği yapmaları ile seyahat edenlerin uzun süre bir numaralı konaklama yerleri içerisinde bulunuyor. Ebeveynler için uygun yapıda olan Monti, çoğunlukla sakin ortamları sevenlerin dikkatini çekmektedir. Tarihi yapısıyla tam manasıyla göz kamaştırıcı görünmektedir. İspanyol Merdivenleri& Via Veneto çevresi, lüks tatil severlerin ziyaret etmekten hoşlanan kişiler için şehirdeki en uygun yerdir. Yeme- içme ve alışveriş imkanı gerçekten de sizi özel hissettiren faktörlerdendir. Trastevere, Roma’ya özel bütün ayrıntıları içinde barındırması ile bilinmektedir. Bölge ayriyeten şehrin gece hayatının epey canlı olması ile anılmaktadır. Eğlence değil de şehrin kültür birikimleri dikkatinizi çekiyorsa, tercihlerinizi ona göre yapabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz zaman Vatikan’ı ziyaret edebilirsiniz. Roma Merkez Tren İstasyonu garın yanında olması sebebiyle bölge uygun fiyatlı oteller ile bilinse de her fiyat aralığına göre birçok oteli barındırmaktadır. Merkezde 3-4 yıldızlı otellere göre bu alandaki konaklama yerleri hem daha ucuz hem daha kalitelidir. Roma’nın en narin yerleşkelerinden biri olan Via Veneto ile etrafındaki İspanyol Merdivenleri’nin olduğu kısım Roma’da nerede kalınmalı diye araştırma içerisinde olanlar için bir başka tavsiye edilen yerlerdendir. Kent merkezinin kuzey kısmında bulunan bu alan bilhassa 4-5 yıldızlı, yüksek kalitede otelleri barındırmaktadır. Elbette uygun fiyatlı otel bulma imkanınız da vardır.

Roma Denenmesi Gereken Lezzetler

Bir kenti tanımanın en kısa yöntemi, sokakların arasında kalan keşfedilmemiş tatları deneyimlemekten geçmektedir. İtalya’nın başkenti Roma, meşhurluğu ülkenin sınır bölgelerini de aşmış leziz mutfağını tanımak isteyen herkes için kapıları sonuna kadar açıktır. İtalya’nın bilinen en meşhur lezzetlerinden olan makarna, Roma’yı ziyaret ettiğiniz zaman kesinlikle denemeniz gereken tatlardandır. Makarnaysa bizim alıştığımızın dışında envai türde ve taptaze soslar ile sunulmaktadır. Birçok restoranda, istediğiniz makarnanın siparişinizin üzerine yapıldığını görebilirsiniz. Tiramisu enfes kokusuyla Roma kahvelerinizin yanına en yakışacak tatlılardandır. Kentin bütün kafelerinde yiyebileceğiniz bu tatlı, İtalya’nın tümünde meşhur olsa bile en lezzetli olanları Roma’da hazırlanmaktadır. Kentin her yerinde pizza dükkanları bulunmaktadır. Enfes pizzalar deneyimlemek isterseniz lüks restoranları değil de daha çok sokak aralarında yer alan saklı kalmış mini dükkanlara girebilirsiniz. İtalya’nın ve özellikle Roma’nın her köşesinde enfes pizzalar tadabilirsiniz. Minestrone içerisinde birçok türde sebzenin olduğu bir çorbadır ve bir kasesini bile keyifle içebilirsiniz. Çünkü sebze yemeyi sevmiyorsanız dahi bu leziz çorbaya mutlaka bir şans verilmelidir. Deneyimleyeceğiniz lezzet Roma’dan gittiğinizde dahi tadının damağınızda kalacağı bir lezzettir. Hatta eve döndüğünüz zaman tarifini arayarak tekrar tekrar yapacağınız ve içeceğiniz çorbalardan bir tanesi haline gelebilir. Roma’yı ziyaret ettiğiniz zaman mutlaka denemeniz gereken lezzetler arasında yer alan dondurmalar muhteşemdir. Çikolatalıdan meyveli dondurmalara, kahvelilerden karamellilere değin birçok türde dondurmayı bir arada görebileceğiniz dondurmacılarda en ön sırada yerinizi kapmalısınız. Zira çok uzun kuyrukta beklemek zorunda kalabilirsiniz. 

Roma’da Ulaşım Olanakları

Birçok metropolde bulunduğu üzere Roma'da da gelişmiş metro ağı vardır. Hem kentin halkı hem de Roma'yı görmeye gelen turistler tarafından çoğunlukla kullanılan metro ağına Metropolitana denilmektedir. Üç farklı hata sahip olan Metropolitana toplamda 60 km. uzunluğa sahiptir. Kent içi ulaşımda çoğunlukla kullanılırken A ve B hatlarının kesiştiği durak Termini durağıdır. Kentin farklı bölgelerine gitmek ve hatlar arası aktarmayı yapmak için termini durağı kent içi ulaşımda Roma'da hayati rol oynamaktadır. Roma'da otobüsler de kent içi yolculuk konusunda önemli yer tutmaktadır. Metronun olmadığı yerlerde belediye otobüsleriyle istediğiniz her yere kolayca gidebilirsiniz.

Termini ile Ulaşım

Merkez ulaşım istasyonu yani Termini kent ulaşımlarının kalbidir. Havalimanı bağlantıları ve İtalya’nın öbür kentlerine tren yolculukları buradan yapılmaktadır. Metronun ortak noktası, hop off, hop on otobüslerinin de sefer başlangıç noktasıdır. 

Taksi ile Ulaşım 

Eğer Roma’da hızlı ve konforlu ulaşım sağlamak istiyorsanız taksileri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz her noktadan bir taksiye binerek istediğiniz yerlere kolay, rahat ve hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. 

Otobüs ile Ulaşım 

Metronun ulaşım sağlamadığı bölgelere gitmenin en pratik yöntemleri arasında otobüsler bulunmaktadır. Bilhassa yurt dışı seyahatindeyseniz telefonunuzla interneti kullanarak harita aplikasyonlarını kullanarak olduğunuz konumdan gideceğiniz yerler için hangi otobüsü tercih edeceğinizi kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Metro ile Ulaşım

Öbür Avrupa kentleri kadar gelişmemiş olsa dahi Roma’da küçük de olsa bir metro hattı bulunmaktadır. Metro, merkezden ve ziyaret edilecek yerlerden geçmemektedir. Metroyu sık kullanacaksanız, Kolezyum, Spagne, Termini gibi duraklara yakın olan noktaları tercih edebilirsiniz.

Araç Kiralama

Tatil planınızda Roma’ya gelmeden öncesinde belirli firmalarla anlaşma yaparsanız uçaktan indiğiniz anda aracınızı kullanabilirsiniz. İster araba ister motosiklet ya da bisiklet kiralayabilirsiniz. Eğer öncesinde kiralamadıysanız Roma’daki firmalardan kolay bir şekilde aracınızı kiralayarak tatiliniz süresince tüm ulaşımlarınızı rahat ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

İstanbul Havalimanına En Hızlı ve En Uygun Ulaşım

İstanbul havaalanına en rahat ve hızlı ulaşım seçeneği taksidir. Fakat daha uygun fiyatta ulaşım sağlamak istiyorsanız otobüsleri de tercih edebilirsiniz. 

İstanbul Roma Arası Uçuş Kaç Saat Sürer?

İstanbul ve Roma arasındaki uçuş aktarmasız olarak 2 saat 40 dakika sürmektedir.

İstanbul Roma Arası Mesafe Kaç Kilometredir?

İstanbul-Roma arasındaki kuş uçuşu mesafe 1375 kilometredir. Karayolu ile Roma ve İstanbul arası mesafe ise 2228 kilometredir. 

Roma’ya En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Roma’ya seyahatinizden uzun süre önce rezervasyon yaptırarak ekonomik fiyatlı bilet almanız mümkün olabilmektedir.

Roma İklimi Nasıldır?

Roma’da kışlar uzun, yağışlı, soğuk ve parçalı bulutlu geçerken yazlar, sıcak, kurak, kısa, nemli ve az bulutlu geçmektedir. Roma, Akdeniz iklimine sahip bir şehirdir. Roma’nın en sıcak olduğu ay ağustostur. Eğer sıcak havaları seviyorsanız Roma’yı ağustos ayında ziyaret etmeniz sizin için doğru bir seçim olacaktır. Onun dışında Roma sizi çok bunaltmayan bir şehirdir. Bu nedenle seyahatiniz kolay ve serin geçebilir. 

roma

Roma Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

9 °C

6 °C

Uçuş süreleri

2 sa 25 dk

Roma

İzmir

2 sa 50 dk

Roma

Ankara

3 sa 30 dk

3 sa 40 dk

Alternatif uçuşlar

Roma varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.606,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.096,26TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.572,28TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.875,56TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.350,01TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.843,87TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis