Rusya Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Rusya varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.698,28TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.780,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.584,87TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.988,67TRY'den
başlayan fiyatlarla
6.940,82TRY'den
başlayan fiyatlarla

Rusya Uçak Bileti 

Rusya Hakkında 

17 milyon kilometre toprağa sahip olan Rusya, yüzölçümü bakımından dünyanın sekizde birini kaplamaktadır. Avrupa ve Asya kıtalarına yayılan bu ülke, büyüklüğüyle ilgi çekmektedir. Rusya’nın resmi olarak konuştuğu dil, Rusçadır. Resmi olarak kabul edilen para birimi ise rubledir. Geçtiğimiz yılın verilerine göre, Rusya’da 145 milyon Rus vatandaşı yaşamaktadır. Ruslar dışında yaşayan toplam azınlık grubu nüfusu ise 40 milyondur. Çok milletli olan bu ülkede, konuşulan yabancı diller de oldukça yaygındır. İspanyolca, Fransızca, Almanca, İngilizce ve İtalyanca gibi diller, Rusya’da yaygın olarak konuşulmaktadır. Ülkenin en büyük şehri ise Moskova’dır. Bu şehir, 11 milyon nüfusa sahip ve ülkenin başkenti konumundadır. 

Ülkede toplamda, 1000’in üzerinde şehir vardır. En büyük şehirleri, başkent başta olmak üzere, St. Petersburg, Kazan, Nijni Novgorod, Astrahan, Rostov, Saratov, Krasnodar olarak sıralanabilir. Federasyon ülkesi olan Rusya’nın dini Hıristiyanlıktır. Ancak çok dinli bir devlet olduğunu da söyleyebiliriz. Rusların kullanmış olduğu alfabe ise Kiril’dir. Bu ülkede, okuma yazma oranı, %100’e yakındır. Nüfusun yaklaşık olarak 60 milyonu Ortodoks mezhebine bağlıdır. Ancak Rusya’da 9 milyon kadar da Müslüman yaşam sürmektedir. 1 milyon Budist ve 200 bin Hindu da Rusya’da yaşamaktadır. Rusların 20 milyona yakını ateizmi benimsemiştir. Ancak ülkenin etnikliğinden kaynaklı olarak, 40 milyona yakın da agnostik ülke sınırlarında yaşamaktadır. 

Rusya, farklı zaman dilimlerince uzanan tek ülkedir. Bu durumun sebebi ise diğer ülkelerden topraklarının fazla olmasıdır. Dolayısıyla Rusya’nın, 11 zaman dilimi boyunca uzanması ülkenin geniş topraklara sahip olduğunu göstermektedir. Ancak Rusya’nın %72 oranındaki toprakları da boş durmaktadır. Ülkenin en yüksek kesimi ise Elbrus Dağı’dır. Büyük şehirler ise nehir kıyılarında konumlanmıştır. Rusya’nın büyük öneme sahip nehirlerinden biri Volga diğeri ise Don nehridir. 

Rusya’da Gezilmesi Gereken Yerler

Turizm açısından Rusya, önemi fazla olan tarihi ülkelerden bir tanesidir. Geçmişi köklü olan Rusya’nın tarih ve sanat alanında büyük eserler bıraktığını söyleyebiliriz. Bu alandaki yerleri içinde barındıran etnik ve modern şehirleri Rusya’da bulabilirsiniz. Tarihi yapının bozulmamış olduğu şehirler, turistler tarafından ilgi görmektedir. Çarlık ve Sovyet Rusya’dan kalan eserler, tarih ve sanatın en belirgin kalıntılarıdır. Rusya’yı ziyaret eden turistlerin gezebileceği yerler arasında; Kızıl Meydan, Kremlin, Gayzer Vadisi, Baykal Gölü, Lena Sütunları, Kamtaçka Volkanları, Kırlangıç Yuvası ve benzeri yerler yer alır. 

Vladimir ve Suzdal Beyaz Taş Anıtları, en eski Rus şehirlerindedir. Bu beyliğin, başında bulunanlar, mimariye ve sanata oldukça önem vermişlerdir. Şehrin başlıca özellikleri arasında, beyaz kalker plakalar kullanılarak yapıların döşenmiş olması yer alır. Doğu Sibirya’nın güney kısmında yer alan Baykal Gölü ise mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Bu göl, 25 milyon yaşında ve ülkedeki en doğal güzelliklerinden bir tanesidir. Dünya’nın ise en eski tatlı su deposu olarak, Baykal Gölü kabul edilmektedir. 

Rusya’nın Eşsiz Tarihi 

Tarihi yönden kendine hayran bırakan Rusya için, Vikingler Rusya tarihinin başlangıç noktasını oluşturur. 1917 Ekim Devriminden önce Rusya’nın nüfusu 180 milyon civarındaydı. Ortodoks kilisesinin gücüyle 1547 yılında kurulan Çarlık Rusya’sı topraklarını genişleterek Orta Asya’ya kadar genişlemiştir. Rus Çar’ının hakimiyeti gittikçe azalmış ve uzun yıllar süren imparatorluk 1917 ekim devrimiyle sona ermiştir. Devrimin başlangıç şehri de Petersburg olmuştur. 1917 yılında yıkılan Çarlık döneminden sonra başlayan dönem Rusya için önemli bir dönüm noktasıdır. O dönemden sonra gerçekleşen devrimlere Rus Devrimi adı verilir. 1917 Nisan ayında sürgünden dönen Vladimir İlyiç Lenin Petrograd’da Bolşeviklerin lideri olarak yönetimin başına geçti. 

Rusya’nın Tarihi ve mimari dokusu yapıları, turistik yerleri kendine hayran bırakmaktadır. Rusya’nın sembolü olan Kremlin ve Kızıl Meydan, Moskova’nın en eski yerlerinden bir tanesidir. Tarihi dokusuyla ilgi gören merkezlerden biri de St. Petersburg’dur. Mimarisindeki eşsiz görünümüyle dikkat çeken St. Petersburg, dünyanın en güzel şehirlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Rus ve İtalyan ustalarının kurmuş olduğu kilise ve saraylarıyla dikkat çeken bu şehir, anıtlarıyla da ün kazanmıştır. Dolayısıyla Rusya’da ziyaret edilmesi gereken şehirlerin başında gelmektedir. Turist çeken yerler arasında, Lena sütunları da yer almaktadır. Lena Nehri kıyısınca dikey yönlü kayalardan oluşan bu eski oluşum, Kambriyen dönemine uzanmaktadır. 

Rusya’da Kültürel Etkinlikler 

Rusya, tarihi şehirleriyle meşhur olmuş, bu anlamda en gözde şehirlere sahip ülkelerden bir tanesidir. Dünya’nın en büyük ülkelerinden biri olan Rusya, karlar altındaki dağ yamaçları, donmuş gölleriyle meşhurdur. Kış güzelliklerini tam anlamıyla hissedeceğiniz bu ülkede kültürel etkinlikler de sık sık yapılmaktadır. Ülkedeki tarihi yapılar, ilgi çekici saraylar bu etkinlikler ile daha da anlam kazanmaktadır. Sıra dışı etkinlikleri ve ilginç festivalleri Rusya’da çok sık görebilmeniz mümkündür. Çünkü bu ülke, ışıltılı gece hayatıyla bilinen merkezlere sahiptir. Rusya’da Slav ve etnik bayram olarak bilinen Elma bayramı, görebileceğiniz en ilginç etkinliklerden bir tanesidir. Aynı zamanda, reçel festivali de farklı ülkelere ait reçellerin tadılabildiği bir festivaldir. Bunun yanı sıra, günlerce süren çeşitli müzik festivalleri, eğlence tutkunlarının zevkine sunulmaktadır. 

Rusya’da Ren geyiği festivali de her sene Mart ayında yapılan bir etkinliktir. Sele hard kenti yakınlarında yaşamakta olan yerli halk, bu festivalde etnik şarkılar söylemektedir. Bunun yanı sıra, festivalde geleneksel yemekler tadılarak, Ren geyikleri yarıştırılmaktadır. Baharın gelişinin kutlandığı festivallerden biri de Maslenitsa’dır. Yine Mart ayında yapılan bu festival, Paganizm kökenlidir. İsmen ise Krep Bayramı olarak da bilinmektedir. Bu bayram süresi boyunca sokaklarda güneş ibaresi olarak görülmekte olan krepler yenilenmektedir. Aynı zamanda, konserler, yarışmalar ve benzeri etkinlikler de sokaklarda kutlanmaktadır. Rusya’nın başkenti Moskova’da yeni yıl ve Noel kutlamaları coşkulu bir şekilde yapılmaktadır. Kentte yapılan kutlamalar ile turistler için yüzlerce konser verilmektedir. Üstelik Kızıl Meydan’da yapılan buz pateni pistleri ve panayırları turistlerin akınına uğramaktadır. 

Rusya, kültür sanat açısından gelişmiş bir ülkedir. Uluslararası olarak en iyi müze, opera ve tiyatrolar, Rusya’da yer almaktadır. Çünkü bu ülke, çok büyük bir sanat mirası birikimine sahiptir. Özellikle, Rus yazarların ele almış olduğu edebi eserler, okurların hayatlarında derin izler bırakmaktadır. Çoğu Rus yazar, eserleriyle Nobel ödülü almaya hak kazanmıştır. 

Rusya’da Konaklama Olanakları

Rusya’da gideceğiniz yere bağlı olarak konaklama imkanları da değişkenlik gösterir. Şehir ve bölgeye göre birden fazla konaklama seçeneği turistlere sunulmaktadır. Bütçenize bağlı olarak, değişkenlik gösteren konaklama yerleri, değişen seçeneklere sahiptir. Butik otel, lüks otel, yıldızlı otel seçenekleriyle farklı konaklama mekanlarında kalabilirsiniz. Rusya’da konaklamak için tercih edeceğiniz otel ve benzeri yerleri, konaklama sürenize bağlı olarak da belirleyebilirsiniz. Seyahat amacınıza uygun olan konaklama mekanlarını Rusya’da bulabilmeniz mümkündür. Özellikle, dinlenmek için çıkacağınız seyahatlerde tatil tutkunları, sakin bölgelerdeki otel seçeneklerini değerlendirebilirler. 

Manzaralı ya da manzarasız olarak otellerin de Rusya’da tatil severleri beklediğini söyleyebiliriz. Eğer gece hayatına düşkünseniz, merkezi bölgelerdeki konaklama alanlarını değerlendirebilirsiniz. Rusya, soğuk bir ülke olduğu için kış sporu yapmak için bu ülkeyi sık ziyaret eden turistler vardır. Eğer kış sporu yapmaktan hoşlanıyorsanız, şehir merkezindeki otel seçimi sizin için uygun olacaktır. Bunun yanı sıra, internette yapacağınız kısa araştırmalar sonucu, tatil yapacağınız şehirdeki otel seçeneklerini sıralayabilirsiniz. Tatilinizi geçireceğiniz şehirdeki otellerin yorumlarına bakarak da doğru kararı verebilirsiniz.

Rusya’daki Eşsiz Lezzetler

Etnik çeşitlilikten kaynaklı olarak Rus mutfağı oldukça zengindir. Çünkü farklı milletlerin kültürleri ve yemekleri, Rusya sayesinde bir araya gelmiştir. Son derece egzotik ve lezzetli bir mutfağa sahip olan Rusya, lezzetli yemekleriyle kendine hayran bırakan bir yemek kültürüne sahiptir. Gastronomi tutkunları, bu ülkede farklı yemekler tadabilme imkanına sahiptir. Çünkü Rus mutfağı zenginliğiyle şaşırtmaktadır. Örneğin, köken olarak Ukrayna’ya ait olan Borsch Çorbası, pancar, patates ile lezzetlendirilip pişirilen bir yemek türüdür. İçine lahanada giren bu çorba, sebzeler ile tatlandırıldığı için son derece şifalıdır. Rusya’nın ünlü lezzetleri arasında ekmek kulağı olarak bilinen Pelmeni’dir. Türkiye’deki mantıyı andıran bu yemek, hamur açılarak pişirilir. Açılan hamura ise kuzu, domuz eti ya da sığır eti konularak kapatılır. Pelmeni, tuzlu suda kaynatılarak servis edilir. Pelmeni, dondurucuya atılarak daha sonra da tüketilebilecek bir yemek türüdür. 

Ruslar, çocukluklarından başlayarak kahvaltı öğünlerinde yulaf lapası tüketmektedir. Bu nedenle, lapayla ilgili Rus mutfağı oldukça zengindir. Rusların önem arz eden lezzetleri arasında, turtalar da zevkle tüketilmektedir. İçine çeşitli malzemeler koyularak doldurulan hamurlarla turta yapımı gerçekleştirilir. Peynir, et, meyve gibi farklı ürünler turtaların içine koyulmaktadır. Ev yapımı olarak yapılan turtalar ise diğerlerine oranla lezzet düzeyi daha yüksektir. Ruslar, yeni yıl kutlarken, Rus salatası da yapmaktadır. Rus salatasının Rus versiyonu bu ülkede muhakkak denenmelidir. Geleneksel bir tarihe sahip olan Rus salatası, 19. YY’dan bu yana Rus sofralarında yerini almaktadır. Muhteşem tadı ve içindeki malzemeler ile tam bir lezzet şölenidir. Rus salatasının içinde, havuç, pancar, salatalık, fasulye gibi farklı sebze ve bakliyatlar yer almaktadır. Rusya’da bu salatanın ismi Vinegret olarak geçmektedir. Görünümü tıpkı kuru pancar çorbasını andırmaktadır. 

Rusların önemli lezzetlerinden biri de marmelat kıvamını andıran Pastila’dır. Gerçek bir meyve şekeri ve anatonov elmaları kullanılarak yapılan bu yemek, tadıyla kendine hayran bırakmaktadır. Rusların muhteşem lezzetlerini tatmak için Rusya’ya uçak bileti alabilirsiniz. Böylece gurme tariflerin de tadını çıkarmış olursunuz. 

Rusya’da Ulaşım Olanakları

Demir Yolu İle Ulaşım

Rusya, soğuk bir ülke olduğu için demir yolu taşımacılığında dünyada ilk sıralarda gelmektedir. En gelişmiş ve verimli ülkeler arasında yerini alan Rusya, demir yolu taşımacılığını ülkenin bir ucundan diğer ucuna yapmaktadır. Demir yolu ağı sayesinde, rahatlıkla birbirinden uzak şehirlere seyahat edebilmeniz mümkündür. Genellikle, yerel halkta demir yolunun ekonomik olmasından dolayı, bu yolculuğu sık sık tercih etmektedir. Aynı zamanda, demir yolu ile yolculuk, bireylere eğlenceli ve nostaljik gelmektedir. Tatil amaçlı olarak demir yolu yolculuğunu tercih ederek yataklı vagonlarda seyahat edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, yataksız olarak da uzun yolculukları demir yolu ile yapabilmeniz mümkündür. Bu anlamda, demir yolu taşımacılığında, her bir detay en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Bazı demir yolu istasyonları turistik hale gelmiştir. Bu nedenle, demir yolları kara yollarına oranla Rusya’da daha fazla tercih edilmektedir. Demir yolunun sık tercih edilme sebepleri arasında; Rusya’nın yüzölçümünün büyük olması da yer almaktadır. 

Uçak ile Ulaşım

Tatil tutkunları, seyahat yaparken çoğunluğun tercih etmiş olduğu uçakları da kullanabilir. Rusya’da yaygın olarak havaalanları bulunmaktadır. Hemen hemen Rusya’nın her bölgesinde havaalanı bulunduğu için her şehre aktarmalı ya da direkt olarak uçuş yapabilmektedir. Ancak uçakla seyahat, demir yoluna oranla daha maliyetli olmaktadır. 

Şehir İçi Ulaşım 

Şehir içi ulaşım sağlamak için ise minibüs, otobüs, tramvay, metro gibi ulaşım seçenekleri kullanılabilir. Rusya, dünyanın en büyük demir yolu altyapısına sahip olduğu için ülkenin büyük ve önemli şehirlerinde metro ve tramvay altyapıları yer almaktadır. Rusya’nın bu özelliği sayesinde, turistler ulaşım sorunu yaşamamaktadır. Aynı zamanda, Rusya’da toplu taşımaların da son derece uygun fiyatlarda olduğunu söyleyebiliriz. Bu durum, ülkeye gelen turistlerin de yüzünü güldürmektedir. Rusya’da metroyu tercih etmeniz durumunda bir buçuk saat boyunca ücretsiz olarak seyahat edebilirsiniz. Bunun için 90 dakika tarifesini seçmeniz yeterli olacaktır. Bu tarifeler Moskova dahil diğer şehirlerde de geçerlidir. Diğer toplu taşıma araçlarının tercih edilmesi de Rusya da rahat seyahat etmenize olanak tanır. Demiryolu taşımacılığı ve metro Rusya’da en yaygın ve en fazla tercih edilen toplu taşıma araçlarıdır. Kara yolu ve deniz yolu taşımacılığı da Rusya içinde rahatlıkla seyahat etmenizi sağlayan olanaklar içindedir. 

Araç Kiralama

Bu ülkede, taksiyle ulaşım çok fazla yaygın bir durum değildir. Fakat ihtiyacı olan kişilerin, taksilere elini kaldırması, gidecekleri yere ulaşım için yeterli olacaktır. Taksiler yerine, uygun fiyatlı araçları da kiralayabilmeniz mümkündür. İnternet üzerinden önceden yapacağınız rezervasyonlar ile bütçe dostu oranlarla araç kiralama işlemi yapabilirsiniz. Turistler, inecekleri havaalanlarından da rezervasyon yaptırarak araçlarını teslim alabilirler. Ancak önceden rezervasyon yaptırmadan da araç kiralama işlemi yapabilirsiniz. Ancak şirketlerin yoğunlukları doğrultusunda bazı durumlarda araç bulmanız zor olabilir. 

Rusya’ya En Uygun Fiyata Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Rusya, Doğu Avrupa’da önemli yüz ölçümüne sahip olan ülkelerden bir tanesidir. Kuzey Asya’nın tamamını kaplayan bu ülkenin 14 ülkeye kara sınırı vardır. Karadan, güneybatıdan, güneyden ve denizden olmak üzere farklı ülkeler ile sınırı olan bir ülkedir. Kara üzerinden komşu olduğu ülkeler; Norveç ve Finlandiya’dır. Batıda ise Letonya, Estonya, Beyaz Rusya ve Litvanya’dır. Güneybatı sınır komşusu ise Ukrayna’dır. Çin, Kazakistan, Moğolistan, Kuzey Kore, Azerbaycan gibi ülkelerle de güneyden sınırı vardır. 

Ülkenin yüzölçümünden dolayı, ülke içinde bile seyahat uçakla yapılabilmektedir. Ülkemizden ise kara yoluyla da Rusya’ya gidiş mümkün olsa da uçakla seyahat uygun bir yolculuk olacaktır. Rusya’ya bilet kesmenin en uygun zamanı ise önceden yapılan rezervasyonlardır. Aynı zamanda, Rusya’da en yoğun aylar Ağustos, Temmuz ve Haziran olduğu için kış aylarında bilet ayırtmanız daha ekonomik olacaktır. Uygun fiyatlı bilet arayan tatilciler, Sonbahar mevsiminde uygun fiyata uçak bileti bulabilirler. 

Rusya İklimi Nasıldır?

Genel olarak, Rusya’da karasal iklim yaşanmaktadır. Rusya, yaz aylarında ortalama olarak 25 derecenin üzerinde sıcaklık görmektedir. Sonbaharda ise hava sıcaklıkları, 10-15 derecenin üzerinde seyretmektedir. Rusya, soğuk bir ülke olduğu için kış aylarında görülebilecek derece -15 gibi sıcaklıklar olabilmektedir. Ancak Rusya, yüzölçümünden kaynaklı olarak farklı iklim tipleri görülen ülkelerden bir tanesidir. Ülkenin orta bölgelerinde tundra ismi verilen iklim tipi görülmektedir. Uç güneydoğu bölgesi dışında kalan yerlerde, nemli bir karasal iklim hakimdir. 

Ülkenin Güneyinde yer alan dağlar, ülkenin iklimini etkilemektedir. Bu da ülkenin kuzeyine de sıcak hava kütlelerinin girişini engellemektedir. Ancak Rusya’nın Kuzey ve Batı bölgelerinde Atlantik ve Arktik okyanusunun etkileri görülmektedir. Zaten ülkenin Kuzey Avrupa bölümü de Arktik okyanus İklimine sahiptir. Ancak ülkenin diğer bölümleri daha ılıman kış şeklinde geçmektedir. Rus Arktik Adaları ve Okyanusunun kıyı kesimlerinde kutup iklimi görülmektedir. 

Rusya

Moskova Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

26 °C

26 °C

Uçuş süreleri

Moskova

İstanbul

3 sa

Moskova

Antalya

4 sa 20 dk

Moskova

Ankara

4 sa 20 dk

Moskova

Adana

5 sa 20 dk

Moskova

İzmir

4 sa 25 dk

Alternatif uçuşlar

Rusya varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.698,28TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.780,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.584,87TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.988,67TRY'den
başlayan fiyatlarla
6.940,82TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis