Hepsiburada Seyahat

Uçak Biletin

Burada

Nereden

Nereden

Nereye

Nereye

Gidiş Tarihi

Yolcu Bilgileri

1

Yolcu

Ekonomi

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Uçak Bileti Anasayfa

Samsun İstanbul uçak biletleri

Çarşamba Havalimanı (SZF) - İstanbul

uçuşları

804,00 TRY'den

başlayan fiyatlarla

28 Kas 2022

Çarşamba Havalimanı (SZF) - İstanbul

uçuşları

804,00 TRY'den

başlayan fiyatlarla

02 Ara 2022

Çarşamba Havalimanı (SZF) - İstanbul

uçuşları

864,00 TRY'den

başlayan fiyatlarla

04 Ara 2022

Çarşamba Havalimanı (SZF) - İstanbul

uçuşları

1.059,00 TRY'den

başlayan fiyatlarla

15 Ara 2022

Çarşamba Havalimanı (SZF) - İstanbul

uçuşları

1.059,00 TRY'den

başlayan fiyatlarla

17 Ara 2022

Samsun İstanbul Uçak Bileti 

İstanbul Hakkında 

Türkiye ülkesinin en kalabalık şehirlerinden biri İstanbul şehridir. Nüfus bakımından oldukça fazladır. En çok göç alan İstanbul şehrinde her yöreden bireyle karşılaşmak mümkündür. Ayrıca tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yaptığından dolayı tarihi birçok iz taşımaktadır. Türkiye’nin kültür ve ekonomik şehiridir. Tarihte iki büyük devlete ev sahipliği yapmıştır. Osmanlı Devleti’nin ve Bizans imparatorluğunun himayesinde bulunmuştur. Asya ve Avrupa’ya uzanan bir şehirdir. Her yıl yabancı ve yerli birçok turist İstanbul şehrini ziyaret etmek ve tarihi yerleri gezmek için akın etmektedir. Müze, saray, kervansaray gibi birçok tarihi mekan bulunmaktadır. Ayrıca Marmara Denizine yakın olduğundan dolayı masmavi deniz ve yemyeşil doğası ile efsane bir şehirdir. Metropol bir şehir olan İstanbul’da birçok tarihi sanat eseri bulunmaktadır. Ayrıca İstanbul birçok kültürel etkinliğe de ev sahipliği yapmaktadır. İstanbul’da sahil kenarlarında temiz hava alabilir, tarihi izler taşıyan mekanları gezebilir veya Boğaz turları yapabilirsiniz. Ayrıca İstanbul’da her köşe başında sokak satıcıları bulunmaktadır. Sokak satıcılarına uğrayarak İstanbul’un meşhur lezzetlerini tadabilirsiniz. Seyahat planı içerisinde İstanbul şehrine yer veriyorsanız gezmek için oldukça uzun süre ayırmanız gerekir. Çünkü gezilebilecek birçok tarihi ve doğal güzelliklere sahip mekanlar bulunmaktadır. 

İstanbul’da Gezilmesi Gereken Yerler 

Kültür şehri olan İstanbul da gezilmesi gereken birçok mekan bulunmaktadır. Ancak yabancı turistler tarafından ilk olarak Topkapı sarayı çok fazla ziyaret edilir. Topkapı Sarayı Fatih semtinde Sarayburnu’nda bulunmaktadır. İstanbul ziyareti sırasında Topkapı sarayını ziyaret etmek istediğinizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Topkapı sarayı Osmanlı Devleti’nin yaşamına tanıklık eden ve günümüze kadar tarihin izlerini taşıyan biri müzedir. Dönemin padişahlarının kıyafetleri ve silahları bulunmaktadır. Ayrıca mimari olarak da dönemin mimarisiyle yapıldığından dolayı eşsiz bir görünüme sahiptir. Topkapı Sarayı farklı bölümlerden oluşmaktadır. Hırka i Saadet, harem, has oda ve köşkler bahçesi olmak üzere Topkapı Sarayı’nın farklı bölümleri mevcuttur ve İstanbul’a gelmişken Topkapı Sarayı’nı görmeden gitmek büyük kayıp olacaktır. Yabancı turistler tarafından en çok ziyaret edilen Sultan Ahmet Camii büyük beğeni toplamaktadır. Türkiye’de Sultan Ahmet Camisi olarak geçse de yabancı turistler blue musque olarak adlandırır. Bu isimle adlandırılmasının sebebi ise caminin iç kısmının İznik çinisi ile döşendiğinden dolayı masmavi bir görünüme sahip olmasından kaynaklıdır. Sultan Ahmet Camisi İstanbul şehrinde bulunan en büyük camiler arasında bulunmaktadır. Ayrıca günümüzde hala hizmet sağlamaktadır. 

Yerebatan Sarnıcı İstanbul şehrinde bulunan tarihi yapılardan biridir. Bizans döneminde su ihtiyacını karşılamak maksadıyla ile inşa edilmiştir. Günümüzde çeşitli konserler Yerebatan Sarnıcı’nda verilmektedir. Haftanın her günü, muhteşem bir tarihi mimariye sahip olan Yerebatan Sarnıcı’nı ziyaret edebilirsiniz. Ayasofya müzesi de kesinlikle görülmesi gereken alanlardan biridir. Doğu Roma İmparatorluğu tarafından 360 yılında katedral olarak inşa ettirilmiştir. Ancak Fatih Sultan Mehmet İstanbul'u fethettikten sonra Mimar Sinan tarafından katedral, cami olarak düzenlenmiştir. Mimari işçiliği oldukça özenli bir şekilde yapılmış muhteşem bir görüntüye sahiptir. Galata Kulesi de en çok ziyaret edilen tarihi alanlardan biridir. Muhteşem yapısı ile her yıl birçok turist tarafından ziyaret edilir. Kulenin en sonuna çıkararak muhteşem İstanbul manzarasını izleyebilirsiniz. Kız Kulesi denizin ortasında bulunduğu için oldukça dikkat çeken bölgelerden biridir. Kız Kulesi’ne ait birçok efsane bulunsa da günümüzde restoran ve müze olarak hizmet sağlamaktadır. Özellikle evlilik teklifi ve doğum günü organizasyonları gibi birçok plan Kız Kulesi tercih edilerek yapılır. Deniz tutkunları için İstanbul boğazı mutlaka ziyaret edilmesi gereken alanlardan biridir. Karadeniz’in ve Marmara’nın birleşmiş olduğu İstanbul boğazı masmavi denizi ile doğa tutkunları için görülmesi gereken yerlerdendir. İstanbul içerisinde bulunan Belgrad Ormanı da en çok ziyaret edilen yerlerden biridir. Yemyeşil doğası ile insanı adeta büyüleyen Belgrad ormanında temiz havanın keyfini çıkarabilir ya da eğlenceli bir piknik organizasyonu düzenleyebilirsiniz. 

Kapalı Çarşı geçmişten günümüze yaklaşık 550 yıldır tarihin izlerini taşımaktadır. Kapalı Çarşı içerisinde kuyumcular, sahaflar, halı ve kilim dükkanları, kumaş satan dükkanlar gibi pek çok alışveriş yapabileceğiniz mekanlar bulunmaktadır. Kapalı Çarşı’yı ziyaret ederek sevdiklerinize birçok hediye alternatifi bulabilirsiniz. Yerli ve yabancı olmak üzere çok fazla turist, alışveriş için Kapalı Çarşı’yı tercih etmektedir. Kapalı Çarşı İstanbul'un Beyazıt semtinde bulunmaktadır. İstanbul şehrinde En çok ziyaret edilen alanlardan birisi Dolmabahçe Sarayı’dır. Özellikle Dolmabahçe Sarayı’nın önemi büyüktür. Mustafa Kemal Atatürk 71 numaralı odada Dolmabahçe Sarayı’nda hayata gözlerini yummuştur. Bundan dolayı da 71 numaralı oda Mustafa Kemal Atatürk’ün kişisel eşyaları ile müze olarak ziyaretçilerine hizmet sağlamaktadır. Günün her saatinde Dolmabahçe Sarayı’nı ziyaret ederek Mustafa Kemal Atatürk’ü anabilirsiniz. Sessiz ve sakin bir ortamda İstanbul’un temiz havasının soluyarak dinlenmek istiyorsanız kesinlikle Çamlıca Tepesi’ni ziyaret etmelisiniz. Anadolu yakasında bulunan Çamlıca Tepesi’nde İstanbul’un nezih yerleşim alanları, Marmara Denizi ve Prens Adaları gibi eşsiz manzara bulunmaktadır. Ayrıca Çamlıca Tepesi’nde birçok restoran da yer almaktadır. Eşsiz manzara eşliğinde Çamlıca Tepesi’nde yemek yiyerek manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Adile Naşit Müzesi en çok ziyaret edilen mekanlar arasında bulunmaktadır. Hababam Sınıfı filmi Adile Naşit müzesi içerisinde çekilmiştir. Bundan dolayı müzenin içerisinde Hababam Sınıfı’na ait bir oda bulunmaktadır. Günün her saatinde müzeyi ziyaret ederek Hababam Sınıfı’na ait nostaljik anılar yaşayabilirsiniz. Çemberlitaş Hamamı, İstiklal Meydanı, Taksim Meydanı, Gülhane Parkı, Nişantaşı, Miniatürk gibi birçok gezilecek alan bulunmaktadır. 

İstanbul Tarihi

İstanbul tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapan başkentlerden biridir. Bizans İmparatorluğu, Osmanlı Devleti, Roma İmparatorluğu ve Latin İmparatorluğu’na farklı dönemlerde başkentlik yapmıştır. Konum itibarıyla önemli olan İstanbul şehri Avrupa için önemli bir şehir olmaktadır. Birçok padişah tarafından İstanbul şehri Bizans ve Roma imparatorluğu dönemlerinde kuşatılmak istense de başarısız olmuştur. Ancak her padişahın hayali olan İstanbul kuşatmasını Fatih Sultan Mehmet tahta çıktıktan sonra başarmıştır. 1453 yılında Fatih Sultan Mehmet zekası ve pratikliği ile İstanbul’u fethetmeyi başarmıştır. İstanbul fethedildikten sonra Osmanlı Devleti’nin başkenti olmuştur. İstanbul şehri konum bakımından önemli olduğu için Osmanlı Devleti’nin başkenti olarak varlığını sürdürmüş ve birçok ekonomik destek sağlayan bir şehir haline gelmiştir. Geçmişte İstanbul önemli bir yere sahipti. Günümüzde de İstanbul şehri geçmişte olduğu gibi önemini kaybetmeyip dünyanın kültür ve metropol şehirleri arasında yer almıştır. 

İstanbul Kültürel Etkinlikler

İstanbul birçok kültüre ev sahipliği yaptığından dolayı çeşitli birçok festival de sağlamaktadır. İstanbul Uluslararası Dans Şenliği her yıl düzenli olarak ilkbahar aylarında yapılmaktadır. Birçok dans kurgu ve DJ’ler eşliğinde keyifli vakitler geçirilir. İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı’nın düzenlediği İstanbul Film Festivali de her yıl düzenli olarak yapılan kültürel etkinlikler arasında yer almaktadır. Her yıl Nisan ayında yerli ve yabancı birçok turist katılımıyla düzenlenen İstanbul Film Festivali yaklaşık olarak 2 hafta sürmektedir. Yerli ve yabancı birçok filme yer verilir. İstanbul Shopping Fest Festivali alışveriş tutkunları tarafından oldukça ilgi görmektedir. Festival İstanbul şehrinin farklı merkezlerinde yapılarak birçok ürünün uygun fiyat güvencesi ile satılmasına yardımcı olmaktadır. Festival süresince satılan ürünlerde birçok marka ürünlerini bulmak oldukça kolaydır. İstanbul Opera Festivali de en çok rağbet gören kültürel etkinlikler arasındadır. İstanbul’un bir kültür merkezi haline gelmesi ile birlikte Opera Festivali de yapılmaya başlamıştır. Birçok ünlü opera sanatçıları festivalde sahne almaktadır. Her yıl düzenli olarak Haziran ayında festival düzenlenir. 

Her yıl Eylül ve Ekim aylarında İstanbul Sahaf Festival’i düzenlenir. Festival sayesinde birçok sahaf bir araya gelir. İstanbul’un birçok semtinde festival planlanır. Üsküdar, Beyoğlu ve Kadıköy'de Eylül ve Ekim aylarında İstanbul Sahaf Festivali’ne katılabilirsiniz. Festivalde plak, kitap, dergi, gazete gibi birçok ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. İstanbul Lale Festivali Nisan ayında gerçekleştirilen kültürel etkinliklerden biridir. Genellikle Göztepe 60. Yıl Parkı ve Emirgan Korusu gibi alanlarda düzenlenir. Birbirinden eşsiz görüntüye sahip rengarenk lalelerin festivale ev sahipliği yaptığı bir etkinliktir. Festival süresince fotoğraf yarışması gibi çeşitli etkinlikler de yapılır. Lale Festivali’ne katılarak birbirinden eşsiz ve hoş kokulu laleler ile muhteşem fotoğraflar çekebilirsiniz. Mayıs ayında ise İstanbul Kukla Festivali düzenlenmektedir. Büyük küçük demeden yerli ve yabancı birçok kişi festivale katılır. Oldukça ilgi gören Kukla Festivali’nde çeşitli gösteriler yapılır. İstanbul şehrinde her yıl düzenli olarak birbirinden eğlenceli çok sayıda çeşitli kültürel etkinlik düzenlenmektedir. Festival tarihlerini takip ederek eğlenceli etkinliklere sizler de katılabilirsiniz. 

İstanbul’da Konaklama İmkanları 

Yaz mevsimi ve kış mevsimi demeden her mevsimde birçok turistin ziyaret ettiği İstanbul şehri kalabalık bir nüfusa sahip olduğundan dolayı birçok konaklama imkanı sağlamaktadır. Özellikle turistik bölgelerde her bütçeye uygun otel fırsatları bulunmaktadır. Yüksek otellerden düşük bütçeli otellere kadar birçok imkan sağlanmaktadır. Ayrıca oda kiralayabileceğiniz apartlar da bulunmaktadır. Daire içerisinde çeşitli odalar bireylere kiralanmaktadır. Aynı zamanda uygun fiyatlı hosteller de mevcuttur. Ayrıca Yaz mevsiminde İstanbul’a seyahat ettiğinizde kamp yapabileceğiniz pek çok alan da bulunmaktadır. Her bütçeye uygun birçok konaklama fırsatı mevcuttur. Yüksek bütçeli ve düşük maliyetli konaklama alternatifleri bulunmaktadır. 

İstanbul Lezzetleri 

İstanbul tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yaptığından dolayı yemek kültüründe de birçok medeniyetten izler bulunmaktadır. Uykuluk lezzeti damak tadınıza hitap edecek et yemeklerinden biridir. Kuzu veya dana etinden yapılır. Uykuluk lezzetli özellikle Sütlüce semtinin en meşhur yemeklerinden biridir. İstanbul pilavı, pirinç ile tavuğun birleşmesi ile hazırlanan lezzetlerden biridir. Özellikle seyyar pilav satıcıları İstanbul pilavı sattığından dolayı çok fazla ilgi görmektedir. İstanbul seyahati sırasında seyyar pilavcılar aracılığı ile İstanbul pilavını tadabilirsiniz. Sarıyer böreği en meşhur lezzetlerden biridir. Peynirli, ıspanaklı, kıymalı ve patatesli versiyonları ile kendine has pişirme tekniğiyle enfes bir tada sahiptir. İstanbul seyahatinde mutlaka denenmesi gereken lezzetler arasında ilk sırada yer almaktadır. İstanbul seyahatinde Eminönü’nü ziyaret ettiğinizde mutlaka balık ekmek keyfi yapmalısınız. Balıklar teker teker temizlenip kendine has pişirme yöntemi ile hazırlanmaktadır. Eminönü sahilinde oturarak temiz hava eşliğinde balık ekmek keyfi yapmalısınız. Ayrıca Ortaköy semtine yolunuz düştüğünde mutlaka denemeniz gereken lezzetlerden biri de kumpirdir. Haşlanmış büyük patateslerin içerisine kaşar peyniri ve tereyağı ile karıştırılarak üzerine birçok malzemenin konulduğu enfes bir lezzettir. Ortaköy semti kumpir bakımından oldukça meşhur bir semttir. Geçmişten günümüze kadar lezzetini koruyarak gelen boza, içecek türlerinden biridir. Günümüzde hala İstanbul şehrinin Vefa semtinde meşhur olarak tüketilmektedir. Özellikle kış mevsiminde İstanbul seyahati esnasında Vefa semtine uğrayarak lezzetli bir tada sahip olan boza içeceğini deneyebilirsiniz. Kış mevsiminin soğuk etkisinden boğaza karşı içinizi ısıtan sıcacık sahlep içerek korunabilirsiniz. Kanlıca ’ya yolunuz düştüğünde yoğurt sevenler tarafından Kanlıca yoğurdunun tadına bakılabilir. Ayrıca Kanlıca yoğurdu pudra şekeri ve çeşitli reçeller ile sunulmaktadır. Böylelikle Kanlıca yoğurdunu servis edilen pudra şekeri veya reçeller ile tadarak farklı bir tat deneyebilirsiniz. İstanbul şehrinde birçok semte özgü meşhur lezzetler bulunmaktadır. Bundan dolayı İstanbul seyahati planlıyorsanız mutlaka bu semtleri ziyaret ederek enfes tatları denemelisiniz. Damak tadınıza uyum sağlayacak birbirinden lezzetli birçok yemek çeşidi bulunmaktadır. 

İstanbul Ulaşım İmkanları 

Sabiha Gökçen Havalimanı ve Atatürk Havalimanı olmak üzere İstanbul şehrinde 2 farklı Uluslararası Havalimanı bulunmaktadır. İstanbul büyük bir şehir olduğundan dolayı birçok bölgeye havalimanından otobüs, taksi, metrobüs ve araç kiralama alternatifleri ile şehrin çeşitli ilçe ve semtlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Otobüs ile Ulaşım 

İstanbul Havalimanı’ndan indikten sonra şehir merkezine otobüs ile ulaşım imkanı tanımaktadır. İstanbul trafiği oldukça yoğun olduğundan şehir merkezine seyahat uzun sürebilir. Ancak çok fazla bagajınız bulunmuyorsa otobüs ile ulaşım sağlayarak şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Havalimanı civarında birçok otobüs şehir merkezine sefer düzenlemektedir. 

Taksi ile Ulaşım 

İstanbul Havalimanı etrafında birçok Taksi şehir merkezine ulaşım sağlamada yardımcı olmaktadır. Havalimanı danışman kısmından taksi çağırabilirsiniz. Özellikle İstanbul trafiğinde şehir merkezine en erken zamanda ulaşmak istiyorsanız taksiyle ulaşım alternatifini tercih edebilirsiniz. Taksi sayesinde şehir merkezine daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Araç Kiralama ile Ulaşım 

Havalimanı etrafında birçok araç kiralama acentesi bulunmaktadır. Özellikle İstanbul şehrinde konforlu bir şekilde seyahat etmek istiyorsanız araç kiralama acenteleri aracılığı ile bütçenize uygun araç kiralayarak şehir merkezine kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca araç kiralama hizmeti uygun maliyetli bir şekilde sağlamaktadır. Her bütçeye uygun araç bulabilirsiniz. 

Samsun Havalimanı Ulaşımı 

Samsun şehrinde Çarşamba havalimanı bulunmaktadır. Çarşamba havalimanı Samsun Şehir merkezine yaklaşık olarak 23 kilometre mesafede yer almaktadır. Şehir merkezinden havalimanına otobüs, taksi veya özel araç ile kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca havayolu şirketleri müşterilerin kolay ve hızlı bir şekilde havalimanına ulaşım sağlayabilmeleri için servis seferleri de düzenlemektedir. Servis seferlerinin düzenlendiği konumlarda bekleyerek servis fırsatından faydalanabilirsiniz. 

Samsun’dan İstanbul’a Uçuş Kaç Saat? 

Samsun'dan İstanbul şehrine seyahat etmek isteyen bireyler yolculuk için havayolunu tercih ettiğinde uçuşun kaç saat sürdüğünü merak etmektedir. Havayolu şirketleri birçok aktarmalı ve aktarmasız seferler düzenlemektedir. Samsun'dan İstanbul'a aktarmasız uçak seferi bulunmaktadır. Aktarmasız olarak Samsun'dan İstanbul şehrine uçuş yaklaşık olarak 1 saat 25 dakika sürmektedir. 

Samsun ile İstanbul Arası Kaç Km? 

Samsun ile İstanbul arası özel araç veya otobüsle 737 kilometredir. Özel araç veya otobüs ile Samsun şehrinden İstanbul’a yaklaşık olarak 8 saat Yolculuk süresi sürmektedir. Ancak uçak seyahati ile Samsun ve İstanbul arası 618 kilometre sürmektedir. 

Samsun’dan İstanbul’a En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır? 

Samsun'dan İstanbul'a seyahat etmek isteyen bireyler uygun maliyetli uçak biletine sahip olmak için en uygun zamanın ne zaman olduğunu merak etmektedir. Planlanan İstanbul seyahatinden yaklaşık 2 hafta önce uçak bileti rezervasyonu sayesinde uygun uçak biletine sahip olabilirsiniz. Ayrıca hafta sonları da bilet temin ederek uygun maliyetli uçak bileti alabilirsiniz. 

İstanbul İklimi Nasıl? 

İstanbul şehrinde birçok iklim özellikleri görülür. Karadeniz, Balkanlar ve Anadolu Kara ikliminin etkisi görülmektedir. Bundan dolayı yaz mevsimi sıcak ve kurak geçerken kış mevsimi ise yağışlı ve ılık geçer. Nem bakımından da oldukça fazladır. 

img

İstanbul Hava Durumu

24 Kasım 2022

Sun

14 °C

13 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 30 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Taşkent

4 sa 30 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Berlin

7 sa 40 dk

Samsun Hava Durumu

24 Kasım 2022

Sun

17 °C

14 °C

Uçuş süreleri

Samsun

İstanbul

1 sa 20 dk

Samsun

İstanbul

1 sa 20 dk

Samsun

İzmir

1 sa 45 dk

Samsun

Antalya

1 sa 35 dk

Samsun

Ankara

1 sa

Samsun

Muğla

2 sa 15 dk

Samsun

Lefkoşa

2 sa 15 dk

2 sa 10 dk

Samsun

Adana

2 sa

3 sa 5 dk

4 sa 40 dk

Samsun

Taşkent

5 sa 45 dk

Samsun

Stuttgart

4 sa 25 dk

Samsun

Berlin

4 sa 45 dk

Samsun

Frankfurt

4 sa 30 dk

Samsun

Paris

5 sa 10 dk

Samsun

Viyana

3 sa 40 dk

Samsun

Amsterdam

4 sa 55 dk

Samsun

Nürnberg

4 sa 15 dk

Alternatif uçuşlar

Samsun çıkışlı yurt içi uçak biletleri

Samsun - İstanbul

uçuşları

491,99 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Samsun - İzmir

uçuşları

424,99 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Samsun - Antalya

uçuşları

439,99 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Samsun - Antalya

uçuşları

439,99 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Samsun - Antalya

uçuşları

439,99 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Samsun - Ankara

uçuşları

431,99 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Samsun - Muğla

uçuşları

1.167,23 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Samsun - Lefkoşa

uçuşları

1.423,39 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Samsun - Dalaman,Muğla

uçuşları

1.244,25 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Samsun - Dalaman,Muğla

uçuşları

1.244,25 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Samsun çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

Samsun - Dusseldorf

uçuşları

1.995,55 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Samsun - Taşkent

uçuşları

8.758,63 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Samsun - Taşkent

uçuşları

8.758,63 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Samsun - Stuttgart

uçuşları

2.443,12 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Samsun - Berlin

uçuşları

2.685,11 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Samsun - Frankfurt

uçuşları

2.661,89 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Samsun - Paris

uçuşları

3.203,90 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Samsun - Viyana

uçuşları

2.365,50 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Samsun - Amsterdam

uçuşları

3.348,35 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Samsun - Nürnberg

uçuşları

2.755,36 TRY'den

başlayan fiyatlarla

İstanbul varışlı yurt içi uçak biletleri

Samsun - İstanbul

uçuşları

491,99 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Van - İstanbul

uçuşları

754,99 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Ordu - İstanbul

uçuşları

491,99 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Diyarbakır - İstanbul

uçuşları

654,99 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Ankara - İstanbul

uçuşları

431,99 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Antalya - İstanbul

uçuşları

659,99 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Trabzon - İstanbul

uçuşları

491,99 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Gaziantep - İstanbul

uçuşları

491,99 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Adana - İstanbul

uçuşları

409,00 TRY'den

başlayan fiyatlarla

İzmir - İstanbul

uçuşları

409,00 TRY'den

başlayan fiyatlarla

İstanbul varışlı yurt dışı uçak biletleri

Amsterdam - İstanbul

uçuşları

1.345,52 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Dusseldorf - İstanbul

uçuşları

1.313,42 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Dusseldorf - İstanbul

uçuşları

1.313,42 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Moskova - İstanbul

uçuşları

3.493,28 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Fergana - İstanbul

uçuşları

4.110,04 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Semerkand - İstanbul

uçuşları

4.000,70 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Semerkand - İstanbul

uçuşları

4.000,70 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Bakü - İstanbul

uçuşları

2.061,91 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Jakarta - İstanbul

uçuşları

5.793,84 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Taşkent - İstanbul

uçuşları

4.002,42 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Nasıl uçak bilet satın alabilirim?

02

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

03

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

04

Esnek bilet nedir?

05

Promosyonlu bilet nedir?

06

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

07

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

08

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

09

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

10

Biletime nasıl ulaşırım?

11

Faturam ne zaman gelir?

12

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

13

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

14

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

15

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

16

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

17

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

18

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

19

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

20

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

21

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

22

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

23

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

24

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Şirket

Yurt İçi Uçuşlar


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çözüm Merkezimizi arayın

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


guvenli-alisveris.pngpci-dss.png3d_secure.svgssl.svg
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.svg
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
bonus-new.svgmaximum-new.svgworld-new.svgziraat-new.svgfinans-new.svgaxess-new.svgadvantage-new.svgparaf-new.svgvisa.svgmastercard.svgae.svgtroy.svg

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2022 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis