Samsun İzmir Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Samsun İzmir uçak biletleri

05 Ara 2023

06 Ara 2023

07 Ara 2023

08 Ara 2023

10 Ara 2023

Samsun İzmir Uçak Bileti

İzmir Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İzmir, Türkiye’nin üçüncü en büyük ve kalabalık şehridir. 4 milyon 455 bin 294 kişilik nüfusa sahip olan şehir, son derece gelişmiş, işlek ve çağdaştır. Ege Bölgesi’nde bulunan metropol, İzmir körfezi üzerine kurulmuştur. Doğal, kültürel ve tarihi zenginlikleri, güçlü turistik potansiyeli ve pek çok değeri ile İzmir Ege’nin en büyük antik kenti olan Efes ve Bergama’ya sahiptir. Son derece çağdaş, gelişmiş ve hareketli olan şehrin doğal güzelliklerini keşfetmek, alışveriş merkezinde gezinmek son derece keyiflidir. Otantik köyleri ve tatil kasabalarının yanı sıra; İzmir’in sıra dışı bir yanı vardır. Tarihi yapısı ve doğal güzellikleriyle dikkat çeken şehir her sene çok sayıda hem yerli hem de yabancı ziyaretçinin uğrak yeri olmaktadır. Özellikle Ege kıyıları, emeklilerin yaşamayı çok sevdiği bir destinasyondur. Türkiye’nin en güzel illerinden biri olan İzmir; Alsancak, Bostanlı, Konak, Karşıyaka gibi yerleşim yerleriyle harika bir yaşam sunmaktadır. Şehrin sahil şeridinde bulunan ilçeleri, masmavi plajların kenarında renkli ve eğlenceli bir yaşam isteyenlere harika bir tatil olanağı sunmaktadır. Siz de doğal güzellikleri, tarihi ve turistik alanlarıyla dikkat çeken şehri mutlaka ziyaret etmelisiniz. 

İzmir’de Gezilmesi gereken Yerler

Ege’nin incisi olan İzmir, tarihi ve doğal güzellikleriyle dikkat çeken bir şehirdir. Etkileyici ve birbirinden eşsiz doğası, plajları, gölleri, akarsuları, şelalelerinin yanı sıra; müzeleri, köşkleri, konakları, kuleleri ve çarşılarına her yıl binlerce yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Ayrıca Türkiye’nin en önemli ticaret, öğrenci ve fuar şehirlerinden biri olduğu için her köşe başında büyüleyen bir tarihi değer bulunmaktadır. Gündoğan Meydanı ve Konak Meydanı gibi günün her saatinde renkli ve hareketli olan meydanlarda; birbirinden süslü sokaklar, yürüyüş yolları, zengin ve etkileyici müzeler ve gezi alanları bulunmaktadır. Yani İzmir’de gezip görebileceğiniz pek çok mekan bulunmaktadır. Antik şehirlerden biri olan Efes’i, en ünlü plajları bulunduran Çeşme’yi ve Alaçatı’yı, en renkli ve sevimli köylerinden bir tanesi olan Şirince’yi ziyaret edebilirsiniz. İzmir şehir merkezinden Konak Meydanını ziyaret edebilirsiniz. Şehrin tarihi ve turistik alanlarının bulunduğu Konak, en eski noktalardan biridir. İzmir’in en büyük ilçesi olan Konak’ta görmeniz gerekenler arasında Saat Kulesi, Kızlarağası Hanı, Borsa Binası, Pasaport İskelesi, Alsancak Garı, Tarihi Havagazı Fabrikası vardır. Bahsi geçen alanları gezerek kendinizi tarihte bir yolculuğa çıkmış gibi hissedebilirsiniz. Deniz, kum, güneş üçlüsünü doruklara kadar yaşamak için en popüler tatil beldesi olan Çeşme’ye gidebilirsiniz. Çeşme kaliteli sularından ve hareketli limanlarından dolayı tarih boyunca önem arz eden bir yerleşim alanı olmuştur. 

Çeşme Müzesi, Çeşme Kalesi, Osmanlı döneminden kalma Kervansaraylar ve şifalı ılıcalarıyla size muhteşem bir tatil deneyimi yaşatan Çeşme’de Aya Yorgi Plajı, Altınkum Plajı, Ilıca Plajı Pırlanta Plajı gibi en güzel ve popüler olan plajları keşfedebilirsiniz. Alaçatı, Çeşme beldesinin en turistik alanı olmakla beraber Türkiye’nin su sporları ve rüzgar sörfü ile ünlü olan bir beldesidir. Alsancak, Urla, Kordon, Foça, Seferihisar da İzmir’de görülmesi gereken yerler arasında bulunmaktadır. Uzun yıllar boyunca Pergamon Krallığı’nın merkezi olan Bergama, tüm dünyadan tarih ve arkeoloji meraklılarını kendine çekmektedir. Birbirinden etkileyici ve eşsiz güzellikteki tarihi hazineleriyle dikkat çeken Bergama, adeta açık hava müzesi konumunda yer almaktadır. Türkiye’nin ünlü ve otantik köylerinden olan Şirince Köyü, geleneksel dokusunu korumayı başarmıştır. Dolayısıyla hem yerli hem de yabancı turistlerin en çok görmek istediği yer olarak karşınıza çıkmaktadır. Şehirdeki doğal güzelliklerin ve tatillerin bir numaralı alanı olan Karaburun Yarımadası, eşsiz güzelliğinin yanı sıra Bodrum Plajı, Kuyucak Plajı, Akvaryum Plajı, Mimoza Plajı gibi berrak ve büyüleyici plajlara sahiptir. Bahsi geçen plajlarda deniz kum güneş üçlüsünü en güzel şekilde yaşayabilirsiniz. Ayrıca saydığımız plajların bulunduğu alanın tertemiz havası solunum yollarındaki rahatsızlıklar için iyi gelmektedir. Sığacık ve Kalemlik; İzmir’de sesiz ve sakin bir ortam arayanlar için harika konumlardır. Yemyeşil doğası, berrak sularıyla dikkat çeken beldelerde keyifli anlar geçirebilirsiniz. İster piknik isterseniz yürüyüş yapabileceğiniz doğal güzelliği mutlaka görmelisiniz. Karagöl Tabiat Parkı, İzmir’de görülmesi gereken doğal güzellikler arasında yer almaktadır. Piknik alanlarının, çadırların, restoranların ve karavan alanlarının bulunduğu yerden ayrılmak istemeyebilirsiniz. Karagöl Tabiat Parkına gittiğinizde en az 1 gününüzü ayırmanız gerekecektir. Doğayla iç içe olarak sağlıklı ve kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz. Değirmendere Şelalesi, etkileyici ve büyüleyici güzelliğe sahip olan yerdir. Şelaleye gittiğinizde fotoğraf çekilmekten kendinizi alıkoyamayacaksınız. İnciraltı, Özdere, Yeni Foça, Gümüldür, İzmir Kültürpark, Mordoğan ve Delikli Koy İzmir’de görülmesi gereken doğal alanlar arasında bulunmaktadır. 

Kendine Hayran Bırakan Tarihi Doku

İzmir geçmişten günümüze farklı medeniyetlerin yerleştiği ve bu medeniyetlerin kendi izlerini ve kültürünü şehre aşıladığı muhteşem bir coğrafyadır. Şehirde geçmişin güzelliklerini taşıyan pek çok kilise, müze, kule, cami, meydan, sokak ve han bulunmaktadır. Uzun yıllar boyunca Pergamon Krallığı’nın merkezi olan Bergama, tüm dünyadan tarih ve arkeoloji meraklılarını kendine çekmektedir. Birbirinden etkileyici ve eşsiz güzellikteki tarihi hazineleriyle dikkat çeken Bergama, adeta açık hava müzesi konumunda yer almaktadır. İzmir’in en iyi tarih hazinelerinden olan Meryem Ana Evi’ni ve Efes Antik Kent Müzesini gezme şansı sunan Selçuk, mutlaka ziyaret edilmelidir. Dünya’nın en büyük açık hava müzeleri arasında bulunan Selçuk, Antik Çağlardan Osmanlı dönemine kadar onlarca medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Ödemiş, Milattan Önce 11.yüzyıla kadar uzanan etkileyici tarihi ve birbirinden güzel doğal güzellikleriyle dikkat çekmektedır. Tunç Çağı’nda Roma, Bizans, Frigya, Hitit, Selçuklu, Yunan ve Osmanlı dönemlerine kadar uzanan tarihi hazinelere sahip olan Ödemiş; Çam ağaçları ve kestaneleriyle tam bir doğa cenneti konumunda bulunmaktadır. Dünya’nın en eski ve en büyük çarşılarından biri olan Kemeraltı Çarşısı, 1650 ile 1670 yıllarında denizin doldurulmasıyla oluşturulmuştur. İzmir’de ticaretin merkezi olan ve içinde hanlar, bedestenler, antikacılar, sahaflar ve baharatçılar bulunduran Çarşı da aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Bunların dışında İzmir’deki tarihi ve kültürel alanlar arasında bulunan Yalı Camii, Milli Kütüphane ve Elhamra Sineması, Tarihi Kemeraltı Çarşısı, Şadırvan Camii, Basmane Oteller Sokağı, Basmane Garı, Agora, Salepçioğlu Camii, Kadifekale, Kızlarağası Hanı, Kestane Pazarı Camii, St. Polikarp Kilisesi, Ayavukla Kilisesi, Beth İsrael Sinagogu, Kültürpark, Pasaport İskelesi, Etnografya Müzesi ve Arkeoloji Müzesi görülmesi gereken yerler arasındadır.

Kültürel Etkinliklerin Adresi İzmir 

Ege Bölgesi’nin en güzel ve en büyülü şehri olan İzmir yerli ve yabancı turistleri etkilemeyi her zaman başarmaktadır. Doğal güzellikleri, uçsuz bucaksız tatil bölgeleri ve tarihi alanlarıyla dikkat çeken güzellikler yalnızca bunlarla sınırlı değildir. Şehir hem yerli halkına hem de yabancılara çok hareketli ve renkli bir gece hayatı sunmaktadır. Şehrin merkezi olarak bilinen Alsancak ve Konak; herkesin zevkini ve beklentisini karşılayacak eğlence merkezlerine sahiptir. Geleneksel Türk müziği çalan mekanlardan gece boyu dans etmek isteyenlere hizmet veren kulüplere kadar pek çok mekan vardır. Geç aatlere kadar eğlenebileceğiniz bu mekanlar herkesin beğenisini kazanacak türdedir. Bunların dışında deniz kenarında bulunan semt, kasaba ve köylerde işletilen geleneksel tavernalarda da gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Gün batımıyla beraber şehirde canlanan sesler farklı bir tempoya geçer. Renkli ve hareketli noktaların birçoğu Konak ve çevresinde bulunmaktadır. Gün boyunca şehrin doğal güzelliklerini görüp, tarihi ve kültürel yapılarına şahit olduktan sonra sevdiklerinizle doyasıyla yiyip içmek ya da dans etmek için enerjiniz varsa; İzmir’in size sunduğu ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz. Gece olduğunda sizin tarzınıza ve eğlenme biçiminize hitap edecek mekanlara gidebilirsiniz. Konak ve Alsancak mutlaka gitmeniz gereken mekanları bünyesinde barındırmaktadır. Gece kulüpleri, canlı müzikler, Rock barlar, caz kulüpleri, diskoları fasıl mekanlarını ve karaoke barlarını keşfedebilirsiniz. Bunların dışında İzmir’de düzenli olarak gerçekleştirilen konser ve festivallere katılabilirsiniz. Yöresel Yemekler Festivali, Sokak Tiyatroları Festivali, Börklüce Festivali ve Şiir Günleri ve Denizle Buluşma Şenlikleri gibi daha pek çok şenliğe katılabilirsiniz. İzmir seyahatiniz esnasında birbirinden renkli ve heyecanlı alanları keşfederek keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. 

İzmir’de Konaklama Kolaylığı 

Türkiye’nin doğal güzellikleriyle ve tarihi alanlarıyla dikkat çeken şehri İzmir, her yıl binlerce turistin akın ettiği bir yerdir. Turistik gezileri, iş gezileri, doğa keşifleri, kültürel geziler ve daha pek çok sebeple İzmir’e giden sayısız turist vardır. Haliyle İzmir misafirlerine, konforlu ve güvenli bir şekilde kalabilmeleri için pek çok konaklama kolaylığı sunmaktadır. Hem şehir merkezinde hem de çevre beldelerde bulunan pek çok alternatif her beklentiyi karşılamaktadır. Konforlu ve lüks oteller, butik oteller, evler, pansiyonlar ve apartlar her beklentiye ve her ihtiyaca cevap verecek niteliktedir. Şehirde bulunan 4 ve 5 yıldızlı oteller, kullanıcısına tatille beraber pek çok alternatifi bir arada sunmaktadır. İzmir’de daha uygun fiyatlı konaklama yeri arayanlar için pansiyonlar bulunmaktadır. Bu pansiyonlar hem çok konforlu hem de daha ekonomik fiyatlara konaklamak isteyenlerin tercihleri arasında yer almaktadır. İzmir’deki konaklama yerleri şehrin merkezinde, Saat Kulesi’nin bulunduğu Konak ilçesinde yoğunlukta olmaktadır. Bunların dışında Karşıyaka, Gaziemir ve Balçova gibi ilçelerinde uygun fiyatlı konaklama yerleri bulunmaktadır. Deniz kum güneş üçlüsünü doruklara kadar yaşatan şehirde hem yetişkinlere hem de çocuklarına mükemmel seçenekler bulunmaktadır.

İzmir’de Denemeniz Gereken Lezzetler

İzmir Akdeniz ve Ege mutfağından izler taşıyan lezzetleriyle bilinen bir şehirdir. Böylesine eşsiz lezzetler sunan şehrin hem Türkiye’de hem de Dünya mutfağında önemli bir yeri vardır. Şehirde yöresel yemekleri deneyebileceğiniz kafe ve restoranlar bulunmaktadır. İzmir’deki bazı mekanlar Dünya mutfağından lezzetleri barındırırken bazıları şehrin meşhur lezzetlerini içermektedir. İzmir mutfağı denildiğinde ilk akla gelen lezzetler arasında bulunan Boyoz, genelde sabah kahvaltılarında yenilen bir hamur işidir. Boyoz eşliğinde haşlanmış yumurta, yeşillikler ve çay harika bir lezzet bombası olacaktır. Dolayısıyla İzmir’e gittiğinizde Boyoz’u denemelisiniz. Bir diğer İzmir lezzeti olan Kumru, içerisinde sucuk, kaşar peyniri, biber, domates, salam, mayonez, tulum peyniri ve ketçap ile hazırlanmaktadır. Damağınızda tadı kalacak bu lezzeti deneyebilirsiniz. Gerçek bir kokoreç severseniz bu lezzeti İzmir’de denemeden dönmemelisiniz. İzmir’in kokoreç konusunda farklı bir lezzet sunmasının nedeninin kimyon olduğu düşünülüyor. Ayrıca, içerisine katılan süt tozu ve çeşitli baharatlar da kokorece farklı bir lezzet katmaktadır. İzmir’in en güzel lezzetlerinden bir tanesi olan Bomba, bol çikolatayla yapılan ve tek başına tüm tatlı ihtiyacını karşılayabilen bir lezzettir. Bomba, kurabiye gibi görünse de bir kurabiyeden çok daha fazlasını sunmaktadır. Şerbetli tatlıların en güzeli olan Lokma, aslen bir İzmir tatlısıdır. 

Hamurdan elde edilen bu lezzet kızartılır ve bol bol şerbetlenir. İzmir’in her sokağında bu lezzeti bulabilir ve tadabilirsiniz. İzmir’in en değerli ve en lezzetli tatlılarından biri de Şambalidir. Bu lezzeti İzmir Sokak köşelerinde ve seyyar satıcılarında sıklıkla görebilirsiniz. İzmir kahvaltılarının vazgeçilmez parçalarından biri de pişidir. Pişi Türkiye’nin pek çok yöresinde yapılmaktadır ancak bu lezzet İzmir’e özgü bir yiyecektir. İzmir’deki diğer lezzetler arasında ise gevrek, söğüş, İzmir köftesi, İzmir tulum peyniri, ızgara balık, asma yaprağında barbun meze, şevketi bostan, damla sakızlı kurabiye, kopanisti peyniri yer almaktadır. Özellikle Kabak sinkonta ve Elbasan tavası İzmir halkının severek tükettiği lezzetler arasındadır. İzmirlilerin yemeklerden sonra tercih ettiği Lokma ve Zülbiye tatlısını siz de tüketebilir, eşsiz lezzete doyabilirsiniz. Sizde bu şehre gittiğinizde bahsi geçen lezzetleri tatmalı ve midenizi şenlendirmelisiniz.

İzmir’de Ulaşım Olanakları 

Samsun’dan İzmir’e 1 saat 40 dakika süren bir yolculuğun sonunda varmış olursunuz. Bu noktadan sonra İzmir gezisi için kullanabileceğiniz çeşitli ulaşım araçları vardır. İzmir Adnan Menderes Havalimanından şehir merkezine ya da başka bir yere gitmek istediğiniz de karşınıza çeşitli ulaşım olanakları çıkacaktır. Bu ulaşım seçenekleri ise fiyat ve konfor bakımından birbirinden farklıdır. Ancak bütçenize ve beklentinize uygun olan ulaşım yöntemini de bulmanız çok kolaydır. Taksi, dolmuş, minibüs, halk otobüsü ve tramvay gibi seçenekler ile İzmir’de keyifli ve konforlu bir tatil geçirebilirsiniz.

Halk Otobüsü ile Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri vardır. Otobüs ile geçen süre 30 dakikayı bulabilmektedir. 

Tramvay ile Ulaşım 

Adnan Menderes Havaalanından şehir merkezine gitmenin en kolay ve hızlı yollarından biri de İzban trenleridir. Bu trenlerin hareket ettikleri durak terminalin hemen dışında yer almaktadır. 

Taksi ile Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havaalanı ile şehir merkezi arasında yaklaşık 30 dakikalık bir mesafe vardır. Ulaşım yöntemlerinden taksiyi seçtiğiniz takdirde, 20 dakika içerisinde şehir merkezine gitmiş olursunuz. 

Araç Kiralama 

İzmir Adnan Menderes havaalanından araç kiralayarak da istediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz. Çeşitli firmaların verdiği araç kiralama hizmeti ile orta segment veya lüks arabalardan kiralayabilirsiniz. Havaalanına indiğiniz zaman araç kiralayarak istediğiniz yere kısa zamanda konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu araçları tatil bitimine kadar kullanarak dönüşte teslim edebilirsiniz. 

Samsun Havalimanına En Uygun Ulaşım Nasıldır? 

Şehir merkezinden Samsun havaalanına giden pek çok araç vardır. Taksi ve özel transfer araçları bunlardan bazılarıdır. Bahsi geçen araçlarla Samsun havaalanına hem hızlı hem de en uygun fiyata ulaşabilirsiniz. 

Samsun- İzmir Arası Uçuş Kaç Saat Sürer?

Samsun ile İzmir arası uçuş süresi 1 saat 40 dakika sürmektedir. Bu uçuş aktarmalı veya aktarmasız bir şekilde gerçekleşebileceği için süre değişebilir. 

Samsun- İzmir Arası Mesafe Kaç Kilometredir?

Samsun ile İzmir karayolu mesafe yaklaşık olarak 1002 kilometredir. Ancak kuş uçuşu olarak bu mesafe 846 kilometreye kadar düşmektedir. 

Samsun- İzmir Uçak Bileti En Ucuz Ne Zaman Alınır?

Samsun ile İzmir arasındaki yolculukla çeşitli firmalar tarafından düzenleniyor. Aktarmalı ve aktarmasız düzenlenen bu yolculuklarda uygun fiyatlı biletlerden almak mümkündür. Firmaların sunduğu avantajları ve anlık indirimleri dikkate alarak en uygun zamanda bilet satın alabilirsiniz

İzmir’in İklimi Nasıldır?

Ege Bölgesi’nde bulunan İzmir, Akdeniz iklim kuşağına sahiptir. Bu sebeple şehirde yazları bir hayli sıcak ve yağışsız geçerken kış ayları ılık ve genellikle yağmurlu geçer. Dağların deniz dik şekilde uzanması ve şehirdeki ovaların Anadolu eşiğine kadar sokulması, denizin etkisinin iç kesimlere yayılmasını sağlamıştır. samsun_izmir

İzmir Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

15 °C

15 °C

Uçuş süreleri

İzmir

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 55 dk

İzmir

Ankara

1 sa 10 dk

İzmir

Adana

1 sa 25 dk

İzmir

Gaziantep

1 sa 40 dk

İzmir

Mardin

2 sa

İzmir

Van

2 sa 5 dk

İzmir

Trabzon

1 sa 55 dk

İzmir

Antalya

1 sa 5 dk

İzmir

Lefkoşa

1 sa 20 dk

İzmir

Amsterdam

3 sa 40 dk

İzmir

Berlin

3 sa

3 sa 15 dk

İzmir

Bakü

2 sa 45 dk

İzmir

Münih

2 sa 45 dk

İzmir

Paris

3 sa 45 dk

İzmir

Stuttgart

3 sa

İzmir

Köln

3 sa 15 dk

İzmir

Hamburg

3 sa 20 dk

İzmir

Viyana

2 sa 30 dk

Samsun Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

12 °C

12 °C

Uçuş süreleri

Samsun

İstanbul

1 sa 20 dk

Samsun

İzmir

1 sa 45 dk

Samsun

Antalya

1 sa 35 dk

Samsun

Ankara

1 sa

Samsun

Muğla

2 sa 30 dk

Samsun

Dalaman

2 sa 10 dk

Samsun

Adana

2 sa

Samsun

Van

2 sa 30 dk

Samsun

Gaziantep

2 sa 10 dk

2 sa 20 dk

Alternatif uçuşlar

Samsun çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.794,06TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.631,15TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.366,15TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.263,35TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.485,17TRY'den
başlayan fiyatlarla

Samsun çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

2.874,48TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.593,03TRY'den
başlayan fiyatlarla

İzmir varışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,26TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla

İzmir varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.296,51TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.656,61TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.437,74TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,87TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.280,72TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.457,87TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.655,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.093,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.519,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.678,71TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis