Şanlıurfa İstanbul Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Şanlıurfa İstanbul uçak biletleri

Şanlıurfa - İstanbul
uçuşları

Şanlıurfa İstanbul Uçak Bileti

İstanbul Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Tüm dünyada büyük bir öneme sahip olan İstanbul, Asya ve Avrupa yakasını birbirine bağlayan en önemli boğaza sahiptir. Hem coğrafi konum açısından hem ekonomik hem de turistik açıdan tüm dünyaya hitap etmeye hızla devam etmektedir. Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turist akınına uğramaya devam eden İstanbul hem Türkiye’nin hem de dünyanın en güzel şehirlerinden biri unvanına hak kazanmıştır. Yıllar öncesine dayanan tarihi ve birçok medeniyete başkentlik eden yapısı ile günümüzde de önemini korumaya devam etmektedir. En güzel ve en büyük şehirlerden biri olan İstanbul, tarihi dokusuyla da tüm turistlerin ilgisini çekmeye devam etmektedir. Rengarenk ve nostaljik sokakları, kendine özgü lezzetleri, asla eskimeyen tarihi kokusu ve dokusu ile mutlaka ziyaret etmeniz gereken yerlerden birisidir. Türkiye’nin en kalabalık nüfusuna sahip olan bu kent, keşfetmeye değer bir şehirdir. 

Ekonomiye sunduğu katkıyla, önemli coğrafi yapısıyla ve özellikle de binlerce gezilmesi gereken yapı ile sizleri bünyesine beklemektedir. İstanbul hakkında mutlaka bilinmesi gereken bilgiler mevcuttur. Dünyanın tam olarak merkezi ulaşım noktasıdır. Dilediğiniz seyahat yöntemini tercih ederek geçiş yapabileceğiniz İstanbul’da birçok transit ulaşım noktası da mevcuttur. Şehrin ismi köken olarak Yunancadan gelmektedir. Yunanca dilinde “Eis ten polin” olarak adlandırılan İstanbul, anlam olarak şehre doğru anlamına gelmektedir. Antik dönemlerden bu yana İstanbul’a giden her yol için bu tabir kullanılmaktadır. Aynı zamanda İstanbul, sokakta ayakkabı boyacılarına en fazla sahip olan şehirlerden birisidir. Tüm Avrupa ülkelerinde bu özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Tarih boyunca kuşatma altında kalan İstanbul, 1453 yılında Fatih Sultan Mehmet tarafından fethedilerek bizzat Türk yurdu haline gelmiştir. 

Stratejik açıdan çok önemli bir konuma sahip olan İstanbul, iki büyük kıtayı birbirine bağladığından savaşların en temel nedenlerinden biri olmuştur. Her daim kuşatma altında kalmış ve çok farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Son kuşatma ve fetihten sonra ise artık Osmanlı Devleti tarafından tamamen alınmış ve şehir kurulmuştur. Sokak lezzetleriyle son derece ünlü olan İstanbul, bu açıdan popülerliğini daima korumaya devam etmektedir. Balığından simidine, dönerinden dürümüne, kokoreçten dondurmalarına varana dek her damak zevkine uygun sokak lezzetlerine sahiptir. 

İstanbul özellikle de içinden deniz geçen dünyadaki tek şehirdir. Elbette birçok şehrin içinden deniz geçebilir ancak İstanbul’da şehrin tam merkezinden geçerek diğer şehirlerden ayrı bir özellik kazanmaktadır. Osmanlı İmparatorluğuna yıllarca başkentlik yapmış olan İstanbul, bu açıdan da oldukça geniş bir tarihe sahiptir. Defalarca yıkılan ve defalarca yeniden inşa edilen İstanbul, yerle yeksan halinden sürekli temize çıkmayı başarmıştır. Bir dönem Latinlere de ev sahipliği yapmış olan bu güzel şehir, 60 yıl boyunca bünyesinde onları misafir etmiştir. 

İstanbul’da Gezilmesi Gereken Yerler

İstanbul, Türkiye’nin ya da dünyanın neresinde olursanız olun mutlaka gezilmesi, görülmesi ve keşfedilmesi gereken yerlere sahiptir. Dünyaca ün kazanmış olan tarihi yapıları, modern konaklama imkânları, birbirinden özel damak lezzetleri için İstanbul’a kısa süreli de olsa uğramanız gerekir. Türkiye’nin kuşkusuz en büyük ve en güzel kentlerinden biri olan İstanbul’da öncelikle görmeniz gereken yerlerden biri Kız Kulesi’dir. İstanbul’un en önemli sembollerinden biri haline gelen Kız Kulesi, çeşitli efsanelere sahiptir. Doğu Roma İmparatoru kızını bir gün rüyasında ölecek gibi görür ve onu kurtarmak için denizin ortasına kule inşa eder. Daha sonra kızını bu kuleye yerleştirir. Ancak kuleye gelen bir meyve sepeti içinden yılan çıkarak kızını sokar ve genç kız oracıkta hayatını kaybeder. Böylelikle kule artık Kız Kulesi olarak anılmaya başlar. 

İstanbul’da mutlaka görülmesi gereken bir diğer yer ise Sultanahmet Camiidir. Sultan Ahmet meydanında yer alan bu camii Mimar Sedefkar Mehmet Ağa tarafından yapılmıştır. Mimar Sinan’ın proje tarzı baz alınarak inşa edilen Sultanahmet Camii 6 minaresi ile dikkat çekmektedir.

İstanbul’da mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir diğer yer ise Ayasofya Camiidir. Bizans döneminde inşa edilen ve Bizans kralı tarafından kilise olarak yaptırılan bu eseri günümüzde camii olarak hizmete devam etmektedir. Tarihi yapıların gezisini bitirdikten sonra daha eğlenceli yerler gezmek için İstanbul Akvaryuma uğrayabilirsiniz. İstanbul’un en önemli yerlerinden biri de Taksim Meydanıdır. Yıllara meydan okuyan, dizi ve filmlere ev sahipliği yapan ve gençlerin uğrak noktası olan Taksim, İstanbul’un göz bebeği olarak da bilinir. Onlarca kafesi, restoranı, gezi parkı, anıtı ve caddeleri ile sizleri beklemektedir. 

Sevdiklerinizle muhteşem manzaralara eşliğinde çayınızı ya da kahvenizi yudumlamak istediğinizde ise Pierre Loti Tepesi tam size göredir. İstanbul’un Eyüp ilçesinde ye alan bu tepe karşınızdaki Haliç ile muhteşem bir manzarayı sizlere sunar. Çamlıca Tepesi ise eşsiz manzaralardan birine sahip olan ve içinde Topkapı, Cihannüma ve Sofa gibi önemli köşkleri barındıran bir mekandır. Tarihi bir bilgi edinmek ve eskilere doğru yolculuk yapmak istediğinizde ise Panorama 1453 müzesini gezmeniz gerekir. Sekiz farklı sanatçı tarafından üç yıl içinde yapılan panoramik çalışmaların yer aldığı müze, oldukça uygun fiyatlıdır. İstanbul’da uzun süre gezmeye fırsatınız olmadığında ancak tüm yapılarını aynı anda görmek istediğinizde ise Miniatürk mutlaka ziyaret etmeniz gereken alanlardan birisidir. Mini Türkiye Parkı olarak da bilinen bu alanda tüm önemli ve tarihi yapılar mini şekilde yerini almaktadır. 2001 tarihinde temeli atılan ve 2003 yılında hizmete giren bu alanın her yıl ziyaretçi sayısı giderek artmaktadır. 2 saat içerisinde tüm İstanbul yapılarını görme fırsatını size sunmaktadır. 

İstanbul’un en tarihi yapılarından biri de Yedikule Hisarıdır. Zindanlarıyla ve açık hava müzesiyle dikkat çeken Yedikule Hisarı günümüzdeki görünümüne İstanbul’un fethinden sonra kavuşmuştur. İstanbul denildiği zaman akla ilk gelen bir diğer yapı ise Dolmabahçe Sarayıdır. Mutlaka gezilmesi gereken yerlerden biri olan Dolmabahçe Sarayı, Mustafa Kemal Atatürk’ün bir müddet yaşamış olduğu bir saraydır. Deniz manzarasıyla, iç ve dış mimarisinin ihtişamıyla dikkat çeken bu saray, Pazartesi ve perşembe günleri dışında ziyarete açıktır. Sarayları gezmeye başladığınız zaman sıradaki saray Çırağan Sarayıdır. Beşiktaş İlçesinde ve Çırağan Caddesinde yer alan bu saray birçok onarım ile günümüzdeki formuna ve görünümüne kavuşmuştur. Topkapı Sarayı ise 1478 yılında Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılmıştır. Oldukça büyük bir keyif içerisinde gezilen Topkapı Sarayı, uygun fiyatlı girişe sahiptir. 

Tarihi konumuyla ve özelliğiyle de dikkat çeken Gülhane Parkı, mutlaka uğramanız ve nefes almanız gereken bir yerdir. Fatih ilçesinde ve Eminönü semtinde yer alan Gülhane Parkı, Bizans döneminden günümüze kadar gelmeyi başarmış doğal bir yapıya sahiptir. Mustafa Kemal Atatürk Latin harflerini ilk kez bu parkta tanıtmıştır. Güneşli bir günde kahve keyfi yapmak, piknik yapmak, kitap okumak ya da kuş cıvıltılarını dinlemek için Gülhane Parkına uğrayabilirsiniz. En önemli yapılardan bir diğeri de Süleymaniye Camiidir. Hürrem Sultan Hamamı, İstanbul’da bulunan Ayasofya Camii ve Sultan Ahmet Camii arasında kalır. Kanuni Sultan Süleyman’ın eşi olan Hürrem Sultan tarafından yaptırılmıştır. Mimar Sinan tarafından yapılan bu eser yüzyıllardır büyük beğenileri üzerine çekmeyi başarmıştır. 

 Anadolu Hisarı, Kapalı Çarşı, Belgrad Ormanı, Rumeli Hisarı, Galata Kulesi, Eminönü Meydanı, İstanbul Arkeoloji Müzesi, Ihlamur Kasrı, Vodafone Arena, Mısır Çarşısı, Büyükada, Oyuncak Müzesi ve Haydarpaşa Garı da İstanbul’un en uğrak noktaları arasında yer almaktadır. 

İstanbul Tarihi

İstanbul, başlı başına bir tarih ve kültür şehridir. Tüm Türkiye’de ve dünyada önemli bir kent haline gelen ve yıllardır bu önemini korumaya devam eden İstanbul, ana hatları ile birlikte toplamda beş büyük döneme ayrılmaktadır. Tarih öncesi ile başlayan bu dönemler Türkiye döneminde son bulmaktadır. Ara dönemlerde ise Bizans, Doğu Roma ve Osmanlı devleti dönemleri geçirmiştir. Yüzyıllar boyunca birçok farklı imparatorluğa ev sahipliği yapmış olan İstanbul, günümüzde metropolit yapısını korumaya da devam etmektedir. 

İstanbul’da Düzenlenen Kültürel Etkinlikler

İstanbul tarihi açıdan olduğu kadar kültürel açıdan da önemli bir merkezdir. Yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeri olan İstanbul’da düzenli olarak düzenlenen şenlik ve festivallere katılabilirsiniz. Hıdırellez Şenliğinden Crazy Festivallere, çeşitli konserlerden Neon festivallerine, BigFest ve GezginFest’e, metal kamplarından film festivallerine varana dek onlarca kültürel etkinlik sizleri beklemektedir. Her yaş grubuna ve her tarza hitap eden bu festivaller, şenlikler ve etkinlikler sayesinde İstanbul geziniz çok daha keyifli bir hâl alacaktır. 

İstanbul’da Konaklama Fırsatları

İstanbul, coğrafi büyüklüğü sayesinde binlerce konaklama avantajı sunan bir şehirdir. Her bütçeye uygun oteller, pansiyonlar, butik evler, ahşap alanlar ve açık alanlara kurulu mini evler ve kiralık odalardan faydalanabilirsiniz. Şehir içinde yer alan 5 yıldızlı ve 7 yıldızlı otellerde lüks bir konaklama fırsatı elde edebilirsiniz. Doğa içinde yer alan butik oteller ile kafanızı dinleyebilirsiniz. Tüm bütçelere uygun konaklama avantajları sayesinde ister tek başınıza ister kalabalık bir grupla odalar da kiralayabilirsiniz. 

İstanbul’a Özgü Lezzetler

İstanbul tam anlamıyla bir börek kentidir. Böreklerin sultanı olarak adlandırılan meşhur Sarıyer börekçilerinde mis gibi kokan, sıcak ve çıtır çıtır börekleri yemeden geçmemelisiniz. İster kahvaltılarda ister ara öğünlerde tüketilen bu börekler içerisinde peynirli, patatesli, kıymalı, ıspanaklı ve sade gibi tüm çeşitleri bulabilirsiniz. İstanbul temelinde ise sokak lezzetleri ile meşhurdur. Özellikle de dar sokaklarında tadabileceğiniz dürümler ile gün boyu doyurucu lezzetler tatmış olursunuz. İstanbul profiterol aşkı olanlar için de muhteşem bir kenttir. İstanbul pastanelerinde en lezzetli profiterolleri tadabilirsiniz. Pide severlerin de uğrak yeri olan İstanbul, özellikle de Kadıköy semti çeşitli pideleri ile dikkat çekmektedir. Çikolataya hayranlık duyanlar için Asuman Tatlısı İstanbul’un vazgeçilmez lezzetlerinden birisidir. Çikolatanın köpük hale getirilmesi ve çeşitli meyveler, krema ve çikolata parçaları ile süslenmesi sonucu elde edilir.

İstanbul denilince akla ilk gelen lezzetlerden biri de çıtır baklavadır. Özellikle de ustalar elinden yapılan çıtır baklavalar hem yerli hem yabancı turistler tarafından hayranlıkla tüketilmektedir. İstanbul, binlerce medeniyete ev sahipliği yaptığından burada farklı şehirlere ve ülkelere ait kültürel yemekleri tatma şansınız da vardır.. Aynı zamanda İtalya mutfağından Yunan mutfağına tüm lezzetleri de bir arada bulabileceğiniz çeşitli birçok kafe ve restoranı mevcuttur. 

Yoğurtsuz olmaz ve yoğurdun her halini severek yerim diyenler için de İstanbul tam anlamıyla yoğurt şehridir. Özellikle de Kanlıca yoğurdu olarak adlandırılan yoğurtlar meyveli, ballı, reçelli ve sade gibi birçok içerik ve çeşitte yapılır. İzmir’in meşhur kumrularını İzmir şehrinde deneyemediğiniz için üzülmeyin. İstanbul’a geldiğiniz zaman İzmir’e özgü meşhur kumruları tadabileceğiniz mekânlar da mevcuttur. Ekmek içinde ahenkle dans eden kaşarlar, sucuk dilimleri, sosis dilimleri ve salam dilimleri damağınızda doyurucu bir lezzet bırakacaktır. İstanbul’da aynı zamanda Adana lezzetlerini tadabileceğiniz ocak başı alanları da mevcuttur. Kebaptan sulu yemeklere, kuru fasulyeden pilava en klasik lezzetleri de hemen hemen tüm lokantalarında bulabilirsiniz. Lahmacuna karşı koyamayanlar için de Antep lahmacunları İstanbul’un her köşesinde yerini almaya devam etmektedir. Daha fast food tarzı yiyecekler tatmak istediğinizde ise ıslak hamburgeri deneyebilir ve yanında ev yapımı ayranları tüketebilirsiniz. 

İstanbul’da mutlaka tatmanız gereken bir içecek de bozadır. Özellikle de Vefa Bozacısı ile tanışmak ve leziz mi leziz bozalarını tatmak için vakit kaybetmemelisiniz. Sıcak ya da soğuk, tarçınlı ya da leblebili gibi seçenekleri mevcuttur. Balık denildiği zaman da İstanbul her zaman ön plandadır. Özellikle de Eminönü’nde taze şekilde yapılıp satılan balık ekmekler sizi beklemektedir. Günününüz enerjik geçirmek için de mutlaka leziz turşu sularını denemelisiniz. Ve tabii ki olmazsa olmaz lezzetleri arasında pilav üstü tavuk döner yer alır. Her köşede rahatlıkla bulabileceğiniz lezzetlerinden biri olan nohutlu pilav üstü tavuk, ayran lezzetiyle de buluşunca muhteşem anlar yaşamanıza olanak sunmaktadır. 

İstanbul’da Ulaşım Olanakları

İstanbul, genişliğiyle ve yapısıyla çeşitli ulaşım olanaklarına sahiptir. İstanbul’a gittiğiniz zaman ulaşım açısından hiçbir sorun yaşamaz ve istediğiniz yere hemen gitme fırsatı bulabilirsiniz. İstanbul’da ulaşım noktasında birçok farklı seçenek yer alır. Metrobüs, otobüs, özel halk otobüsü, minibüs, tramvay, vapur, metro, Marmaray gibi birçok olanak vardır. Bu sayede şehirde istediğiniz her yere de kolayca ulaşabilirsiniz

Araç Kiralama

İstanbul trafiği gözünüzü korkuttuğu zaman uygun fiyatlar dahilinde araç kiralayarak ulaşımda konfor elde edebilirsiniz.

Taksi ile Ulaşım

İstanbul taksi fırsatları açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Yoldan hemen taksi çevirebilir ya da bulunduğunuz konuma çağırabilirsiniz. 

Metro ile Ulaşım

Metro ulaşım hatları İstanbul’da en yoğun şekilde kullanılan ulaşım ağıdır. Yer altında ulaşımı sağlayan metro hatları fiyat açısından da oldukça idealdir.

Metrobüs ile Ulaşım

İstanbul’da yer alan en kolay ulaşımlardan biridir. Oldukça rahat bir şekilde trafiğe takılmadan istediğiniz yere kolayca gidebilirsiniz. Bunun için İstanbul Kart kullanabilirsiniz.

Vapur ile Ulaşım

İstanbul, içinden deniz geçen bir şehir olduğundan vapur ulaşımı en çok tercih edilen ve en ucuz ulaşım hatlarından birisidir. 

Minibüs ile Ulaşım

Minibüsler ile dolmuş mantığıyla sürekli istediğiniz yere gitme imkânınız vardır. 

Şanlıurfa Havalimanı Ulaşımı

Şanlıurfa havalimanına gitmek için dolmuş hatlarını, minibüs hatlarını kullanabilirsiniz. Taksi tutarak ya da araç kiralayarak da ulaşım mümkündür. 

Şanlıurfa’dan İstanbul’a Uçuş Kaç Saat?

Bu iki şehir arası uçuş süresi 1 saat 20 dakikadır. 

Şanlıurfa-İstanbul Arası Kaç Km?

Şanlıurfa İstanbul arası mesafe toplamda 943 km’dir. Direkt uçuş ile hesaplandığında mesafe 700 km’ye düşer. 

Şanlıurfa’dan İstanbul’a En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır? 

Şanlıurfa’dan İstanbul’a en uygun uçak biletini kampanya ve indirim dönemlerinde bulabilirsiniz. Özellikle de yazın seyahat etmek istediğinizde kış sezonunda, kışın seyahat etmek istediğinizde ise yaz sezonunda en uygun şekilde uçak biletlerini bulabilirsiniz. 

İstanbul’da İklim Nasıldır?

İstanbul tam olarak orta kesimde yer alan ve iki kıtayı birbirine bağlayan önemli bir şehir merkezidir. İstanbul esasında hem Akdeniz hem Karadeniz hem de Balkan tipi iklime sahiptir. Kış aylarında lodos ve yoğun kar yağışı sık sık görülür. Yaz ayları ise sıcaklık aşırı derecede yükselmez ancak hissedilecek boyutlara kadar çıkar. Güneyden bolca yağmur gelir ve farklı yönlerden tüm sezonlar boyunca farklı rüzgar kütleleri şehri kapsar. 

Şanlıurfa

İstanbul Hava Durumu

03 Aralık 2023

Sun

18 °C

18 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

Şanlıurfa Hava Durumu

03 Aralık 2023

Sun

15 °C

15 °C

Uçuş süreleri

Şanlıurfa

İstanbul

1 sa 40 dk

Şanlıurfa

Ankara

1 sa 15 dk

Şanlıurfa

İzmir

2 sa

Şanlıurfa

Antalya

2 sa 20 dk

Şanlıurfa

Çanakkale

2 sa 35 dk

Şanlıurfa

Ordu

2 sa 25 dk

Şanlıurfa

Bodrum

2 sa 35 dk

Şanlıurfa

Denizli

2 sa 50 dk

Şanlıurfa

Konya

3 sa

Şanlıurfa

Dalaman

2 sa 25 dk

Alternatif uçuşlar

İstanbul varışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul varışlı yurt dışı uçak biletleri

2.682,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.410,06TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.263,35TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.771,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.098,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.019,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.294,67TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,92TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.428,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.934,73TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis