Sharm El Sheikh Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Sharm El Sheikh Uçak Bileti

Sharm El Sheikh Hakkında

Şarm El Şeyh, Kızıldeniz bölgesinde yer alan ve Sina Yarımadası içerisinde, yarım adanın tam ucunda kalır. Mısır’ın son zamanlarda en çok sevilen tatil kentlerinden biri olarak karşınıza çıkar. Şarm el Şeyh için Mısır’da oldukça başarılı bir şehir olduğunu söylemek mümkündür. Şarm el Şeyh’e “Barış ve Güvenlik Açısından Dünyanın En İyi Şehri” unvanı Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO) tarafından verilmiştir. Aynı zamanda Şarm el Şeyh şehrinin doğal güzellikleri, sahip olduğu duru ve berrak denizi, zengin sualtı habitatı, mercan resifleri gibi birçok açıdan dünya için önemli konumuyla her yıl binlerce kişiyi ağırlamaya devam ediyor. 

Şehir, eski dönemde Osmanlı yönetimi altında olduğu zamanlarda Şarm-üş Şeyh olarak bilinirdi. İsrail tarafından işgali sırasında Ofira olarak adlandırılmış olsa da günümüzde Arapça dilinde Şeyh Körfezi anlamına gelen Şarm el Şeyh ismi kullanılmaktadır. Aynı zamanda şehrin zaman zaman Barış Şehri olarak da anıldığını duymanız mümkündür. Şehir, Orta Doğu bölgesinde tam anlamıyla adalet, kapsamlı barış prensipleri üzerine kurulmuştur. Bu anlamda önemli bir role sahip olan Şarm el Şeyh şehri uluslararası alanda barış şehri unvanını da kazanmıştır. Sahip olduğu bu unvandan ötürü güvenli olarak görülen bölge üzerinde 3S adı verilen deniz, kum ve güneş turizmi açısından oldukça önemlidir. Aynı zamanda konferansların, anlaşmaların da yapıldığı bir şehir olmasından ötürü iş turizmi açısından da son derece gelişmiştir. Şehir tam anlamıyla anlaşmazlıklar durumunda iki taraf arasındaki sorunları çözmek için en uygun konum olarak barış elçiliği görevine sahiptir. 

Şehrin tarihine de bakıldığında aslında bir balıkçı köyü olarak kurulduğu görülür. Zamanla bir burunun ucunda yer almasından dolayı Mısır donanması için de oldukça önemli bir konum haline gelmeye başlamıştır. Mısırlılar adına da önemli bir liman konumundadır. Bu anlamda deniz üssü haline gelmiş olan bu şehir zamanında İsrail – Mısır arasında yaşanan durumlarda kriz bölgesi olarak kalmıştır. Zaman zaman da İsrail yönetimi içerisinde kalan bu şehir cezbedici olan konumundan ötürü üzerine çekmiş olduğu ilgi ve koyları, körfezleri ile zamanla metropol haline dönüşmüştür. 

Sharm El Maya Körfezi’nin ve Nesima Bölgesi’ne bakan Ofira kasabasının gelişimi ve mimari açıdan inşası İsraillilerin bölge üzerinde hakim olduğu dönemde gerçekleşmiştir. Bu bölge tam şehre 6 km kadar uzaklıkta yer alan ilk turistik tesislerden biri olmuştur. Sahip olduğu marina oteli, doğa sahası okulu, dalış kulüpleri ve keyifli gezi rotaları ile bu şehir tam anlamıyla dalış sporu için özel bir yer haline gelmiştir. Şarm el Şeyh’e yabancı şirketlerin de yatırımlarını gerçekleştirmesi ile oldukça iyi bir mimari gelişim göstermiştir. Bu anlamda da imar yasaları konulmuş ve çevreye, doğaya zarar vermeyecek şekilde koruma tedbirleri alınmaya başlanmıştır. Günümüzde ise burası yüksek binalarıyla değil tatil kasabalarıyla anılan bir şehirdir. Bu anlamda turizm için de son derece canlı noktalardan biri olmaya başlamıştır. 

Şehirde yaşanan dört mevsim iklim, turizm için de son derece elverişlidir. Burada yıl boyunca deniz sıcaklığı 20 derecenin altına inmez. Aynı zamanda Şarm El Şeyh Avrupa ülkelerine de oldukça yakın olmasından ötürü seyahatleri de kolaylaştırır. Yıl boyunca sahip olduğu sıcaklık sayesinde bütün yıl boyunca turizmi de canlı olarak tutar. Bu sayede hangi mevsimde olursanız olun burada deniz, kum ve güneş üçlüsünün zevkini her zaman çıkarmanız mümkün olacaktır. Şehrin rengarenk dağları, dünyanın en büyüleyici manzaralarına sahip olan şehriyle herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Özellikle Dünyanın en güzel su altı mercan resiflerine sahip olan bölgelerden biridir. Denizleri içerisinde sahip oldukları balıkları, renkli deniz canlılarıyla da bilinen bu bölge müthiş bir flora ve fauna çeşitliliğine sahiptir. Çöl dağlarıyla da çevrili olan Şarm el Şeyh bu sayede güçlü rüzgarlardan korunur. 

Turizm şehri haline de gelmiş olan Şarm el Şeyh şehrinde çok fazla otel, restoran, tesis yer alır. Konaklama açısından da ziyaretçileri için tam anlamıyla bir konfora sahiptir. Bu şehirde kamp yapmak için de oldukça keyifli alanlar mevcuttur. Şehrin en büyüleyici özelliklerinden biri de plajlarıdır. Deniz suyu hem temiz hem de şeffaftır. Tam anlamıyla su altı hazinelerine sahip olan Şarm el Şeyh şehri sizlere mükemmel dalış deneyimleri de sunar. Dalış için en sık tavsiye edilen bölgeler ise Tiran Kayalıkları ve Ras Muhammed bölgesidir. Aynı zamanda bu şehir turistik bir bütün olmasıyla birlikte geceleri de son derece canlı geçer. Bunun için en ünlü bölgesi ise Na’ama Körfezi’dir. 

Sharm El Sheikh’de Gezilmesi Gereken Yerler

Akabe Körfezi’nin güney sahili kesimi, Tiran Adası, Ras Muhammed Milli Parkı arasında kalan bu şehir içerisinde dünya üzerindeki en güzel su altı manzaralarına şahitlik edebilirsiniz. Bu şehirde seyahat esnasında yapılacak olan en önemli şeylerden biri de dalışlardır. Farklı konumlar üzerinden Kızıldeniz’in de bin bir çeşit balık türüyle birlikte dalış deneyimi yaşamanız mümkündür. Aynı zamanda dağların önünde yer alan bu şehirde çöl gezisine katılarak Bedevilerin de tarihine tanıklık edebilirsiniz. Develerle yakından tanışma fırsatını da yakalamış olursunuz. Kültürel ve tarihi açıdan da oldukça gezilecek yere sahip olan bu bölgede keyifli bir zaman dilimi sizleri bekliyor olacaktır. 

Şarm el Şeyh kumsallarıyla son zamanların en büyük turizm cennetlerinden birine dönüşmüştür. Bunun da en büyük etkilerinden biri Kızıldeniz’in en güzel kıyısına sahip olmasından kaynaklıdır. Su altında bulunan binlerce balık türü, tüm gün boyunca temiz bir denizin tadını çıkartmak, güneşlenmek, dalış yapmak için mükemmel bir tercihtir. Tüm bunlar aynı zamanda seyahatinizin de büyük bir kısmını oluşturacak bölümlerdir. Uzun, altın kumsallarının en ünlüsü olan Naama Bay’de keyifli zamanlar geçirmeniz de mümkün olacaktır. İçerisinde yer alan birçok restoran, mağaza ile bölge üzerinde çeşitli oyunlar ve etkinliklerle zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda sessiz bir plaj isterseniz de Nabq Kumsalı, Skark’s Kumsalı da sizler için iyi bir deneyim olacaktır. Dalış için Ras Um Sid ise en çok tercih edilen noktalar arasındadır. 

Renkli Kanyon, Şarm el Şeyh için günlük gezi planları yapanların da en popüler noktalarından biri Renkli Kanyon gezileridir. Burası bir zamanlar su altında yer almıştır. Bu kanyonların sahip olduğu taşlar ise herkesin dikkatini çeken detaylardan biridir. Dünya üzerinde de en etkileyici doğal manzaralardan birine sahip olmasından ötürü gezi talebi de bir hayli fazladır. Şehirden 2 saat kadar uzaklıkta yer alan bu kanyonun havasını solumak ve dik taşlarını görmek sizler için eşsiz bir deneyim olacaktır. Aynı zamanda Rehber turlarıyla da birlikte yürüyüşler, off-road turları yapabilirsiniz. Böylece araziyi daha derinden tanımanız da mümkün olacaktır. 

Ras Muhammed Milli Parkı, Sina Yarımadası içerisinde yer alan ve güney kesiminde kalan en önemli yerlerden biridir. Süveyş Körfezi ve Akabe Körfezi noktasının birleştiği yerde bulunan bu park Kızıldeniz’in mercan resifleri ve Sina Çölü arasına kadar uzanır. Dalış yapmak için de şiddetle önerilen bir yerdir. Bu park içerisinde 250’den fazla mercan türü ve 1000’den fazla endemik balık türü yaşar. 

Sharm El Sheikh’in Tarihi

Oldukça uzun ve köklü bir tarihi geçmişe sahip olmayan bu bölgede keyifli anlamda zaman geçirmeniz mümkündür. Yine de sizlere tarihi dokulardan esintilerle birlikte ev sahipliği yapar. Bunlardan biri olan El-Mustafa Camii, seyahatiniz noktasında yerel bir uğrak mekanıdır. Burası Şarm el Şeyh şehrinin en ünlü camilerinden biridir. Tam olarak 2500 kişilik olan bu cami kendisine özgü bir yapıya sahiptir. Müslüman olmayan kişiler ise sadece avlusunda gezebilirler. Avluda edilen duaları dinleyebilirler. Bu camiyi etkileyici kılan özelliği ise mermer cephesi, görkemli kubbesi, çok sayıda ki uzun minareleri kendisini gören turistlere karşı huzur dolu bir izlenim bırakır. Turistik gezilerin haricinde ibadet için de açık bir yerdir. 

Eğer Şarm el Şeyh bölgesinde iyi dalış deneyimleri yaşamak istiyorsanız buna en uygun yerlerden biri Tiran Adası’dır. Burada yerleşim yeri yoktur. Birkaç askeri binanın yer aldığı bu bölgeye teknelerle gidebilirsiniz. Aynı zamanda ada üzerinde plajların da mayınlı olduğu söylentisi vardır. Bu nedenle karaya çıkmaya izin yoktur. Karadan kalkan tekneler ile ada etrafında bazı yerlerde dalış için durulur. Ortalama olarak 1 saat kadar süren tekne turlarından sonra Tiran maviliklerine kendinizi bırakabilirsiniz. İsterseniz şnorkel kullanarak isterseniz de direkt olarak dalışlarınızı yapmanıza izin vardır. Tam olarak 1800 metreye kadar ulaşan bir derinliği vardır. 

Old Market, Şarm El Şeyh şehrinde yer alan yerel birçok ürünü bulabileceğiniz yerlerden biridir. Burası aynı zamanda bir halk pazarıdır. Mısır mimarisiyle de inşa edilmiş olan evlerin çevrelemiş olduğu halk pazarı turistik açıdan bölgenin canlı tutulması için inşa edilmiştir. Ayrıca burası şehirdeki kültürel açıdan en zengin ve cazibeli alışveriş merkezlerinden biridir. Mısır kültürüne ait birçok şeyi burada bulabilirsiniz. Sevdiklerinize de keyifli hediyelik eşyalar almanız mümkündür. Hatta şehirde yer alan ATM, eczane gibi önemli birçok gereksinim de bu nokta etrafında konumlanmıştır. Bu nedenle şehrin en merkezi ve canlı alanı olarak karşınıza çıkar. 

SS Thistlegorm, II. Dünya Savaşı zamanında üretilmiş olan bir İngiliz Silahlı Deniz Kuvvetleri Donanması gemisidir. Çetin savaş sıralarında birçok kamyon, zırhlı araç, telsiz ekipmanı gibi parçaların taşıyan bu gemi Mısır açıklarında yer alırken Alman birlikleri tarafından bombalanmıştır. Oldukça ağır hasar alan bu gemi 6 Ekim 1941 yılında Ras Muhammed açıklarına tam anlamıyla batmıştır. Şarm el Şeyh turizm açısından oldukça popüler bir şehir haline gelmeye başladıkça bu batık gemi de dalış tesisi haline dönüşmüştür. İngiliz gemisinin de taşımış olduğu birçok araç hala batık içerisinde yer alır. Aynı zamanda Çevre Koruma Derneği tarafından da koruma altına alınan batık ve içerisindeki ürünler olabildiğince aynı şekilde korunmaya devam eder. Su altında adeta gizli keşifler hissiyatı uyandıran bu gemi ile keyifli anlar sizleri bekliyor olacaktır. 

Sina Dağı, Sina Yarımadasında yer alır. Tam olarak 2285 metre kadar yüksekliği vardır. Sina Dağı tarih içerisinde İbraniler için büyük bir öneme sahiptir. Hatta bazı söylentilere göre bu dağ Tanrı ve Musa’nın konuştuğu dağ olarak da bilinir. On Buyruk’un bu dağda verildiği söylenir. İbranilerin ahlaki ve dini inançlarının köşesini de oluşturan levhaların buraya indirildiğine inanılır. Dağ içerisinde en çok gezi noktasından biri de Musa’nın Yolu’dur. Bu yol üzerinde yer alan 4 bin adım merdiven tırmanılarak Sina dağının en tepesine çıkabilirsiniz. 

Aziz Katerina Manastırı, burası da Sina Dağı’nın 1500 metre kadar yüksekliğine kurulmuştur. Hristiyanlık, Musevilik ve İslam dinleri içerisinde kabul edilen bu manastırda eski lahitlere yer verilir. Hatta burası en eski Hıristiyan Manastırı olarak da bilinen bir yerdir. El yazmaları, çeşitli sanat yapıtları, arkeolojik bulguları gibi birçok görülmeye değer olan eşyalara ev sahipliği yapar. Yapıda Erken Bizans Mimarisine ait izleri görmeniz mümkündür. Duvarlarda yer alan resimler ve ince ayrıntılar mutlaka görülmesi gereken noktalardan biridir. UNESCO tarafından da Dünya Miras listesi içerisinde yer alır. Aziz Katerina Manastırı’na isim veren tarihi figür, 1347 ve 1380 yılları arasında yaşamış ve yaşadığı dönemde vebayı iyileştiren kişi olarak ünlenmiş ve bölgede itibar görmüştür.

Sharm El Sheikh’de Kültürel Etkinlikler

Sharm el Şeyh sene boyunca ziyaretçileri için çeşitli festivallere ev sahipliği yapan bir kenttir. Burada deve yarışlarından Noel kutlamalarına kadar eşsiz festivallerin güzelliklerine tanıklık edebilirsiniz. Bunlardan biri olan Ocak Şenlikleri: Kıpti Noel din temalı bir kutlamadır. Kutlama esnasında renkli geçitler, müzikli konserle ve din konulu olan tiyatro oyunlarına yer verilir. Aynı zamanda bu ayda İslami Yeni Yıl olan Muhammed’in Mekke’den Medine’ye geldiği zaman olarak da kutlanır.

Şubat şenlikleri içerisinde yer alan Birlik Günü en popüler festivallerden biridir. Yine bu ay içerisinde düzenlenen bir diğer festival ise Abu Simbel Festivalidir. Abu Simbel Tapınağı’nın nefes kesen manzarasında Abu Sİmbel’in yükselişinin kutlamaları yapılır. 

Deve Yarışları ve İlkbahar Festivalleri ise Nisan ayında gerçekleşir. Sina Kurtuluş Günü, 1979 yılında İsrail ve Mısır arasında gerçekleşen barış anlaşmasının ardından gerçekleşen yeni düzene atfen kutlanılan bir gündür. Nisan ayı içerisinde kutlanılan bir diğer festival ise Shem Al Nessim deve yarışlarıdır. 1 Mayıs işçi bayramı ülkede büyük bir coşku ve şenlikle kutlanır. Balıkçılık Yarışları, Uluslararası Dalış Yarışması da yine bu aylarda düzenlenir. 

Sharm El Sheikh’de Konaklama

Kızıldeniz’in incisi olan Şarm el Şeyh Mısır’ın turizm merkezlerinden biri olarak büyük bir beğeni topluyor. Eşsiz doğa harikaları, kültürü ve su altı zenginlikleriyle tam anlamıyla yaz turizmi noktasında önemli bir şehir konumundadır. Bu şehirde konaklama açısından da sorun yaşamazsınız. Birçok otel, pansiyon, butik otel tarzı yerler bulabilirsiniz. Her bütçeye hitap eden alternatiflerle mükemmel bir yaz deneyimi yaşamanız mümkündür.

Sharm El Sheikh Lezzetleri

Geleneksel Mısır mutfağı bölge üzerinde yer alan en özgün mutfaklardan biridir. Akdeniz ve Kızıldeniz noktalarına kıyısı olan bu şehirde mutfak kültürü açısından büyük bir zenginlik vardır. Özellikle tüm balık çeşitlerine sahip olduğunu söylemek mümkündür. Nil deltası üzerinde üretilen pirinç ile yaygın bir şekilde pirinç yemekleri yapılmaktadır. Aynı zamanda Mısır mutfağının Asya kültürüne olan yakınlığı da buradan gelir. Mısır mutfağında kimyon başta olmak üzere kişniş, kakule, kırmızı biber, anason, defne yaprağı, tarçın ve nane oldukça sık kullanılan baharatlardır. 

Et ürünleri ise Mısırlılar için her zaman pahalı bir ürün olduğundan vejetaryen yemekler daha yaygındır. En çok tüketilenler arasında ise tavşan, güvercin, tavuk ve ördek yer alır. Fül mudammas, çorba çeşitleri farklı tatlıları ile sizlere özgün lezzetler sunar. 

Sharm El Sheikh’de Ulaşım

Şarm El Şeyh şehri küçük bir yerleşim yeri olmasından ötürü ulaşım noktasında tam anlamıyla gelişim gösterememiştir. Bu nedenle fazla alternatif yoktur. Şehir içi ulaşım noktasında taksi ve otobüsleri kullanabilirsiniz. İsterseniz araç kiralama seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. 

Araç Kiralama ile Ulaşım

Hava alanına indikten sonra civarda yer alan rent a car şirketlerinden araç kiralayabilirsiniz. Böylece çok daha uygun bir şekilde ulaşımınızı tatil boyunca gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. 

Sharm El Sheikh’e En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Sharm el Şeyh dört mevsim boyunca sıcak bir şehir olmasından ötürü 12 ay boyunca ziyaret edilebilir bir şehirdir. Biletlerinizi de daha özgür bir şekilde en uygun zaman dilimine endeksleyerek satın alabilirsiniz. 

Sharm El Sheikh’in İklimi Nasıldır?

Şarm el Şeyh bölgesinde yaz ayları sıcak, bunaltıcı, kurak ve açık bir hava vardır. Kış ayları ise daha kurak, rüzgârlı ve bulutludur. Yıl içerisinde sıcaklıklarda ciddi düşmeler olmaz. Normal olarak 14 ila 35 derece arasındadır.

Sharm El Sheikh Hava Durumu

20 Eylül 2023

Sun

28 °C

28 °C

Uçuş süreleri

Rota bilgisi bulunamadı

Alternatif uçuşlar

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis