Sinop İzmir Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Sinop İzmir uçak biletleri

2.253,47TRY'den
başlayan fiyatlarla

04 Ara 2023

04 Ara 2023

2.253,47TRY'den
başlayan fiyatlarla

05 Ara 2023

05 Ara 2023

2.253,47TRY'den
başlayan fiyatlarla

06 Ara 2023

06 Ara 2023

2.253,47TRY'den
başlayan fiyatlarla

07 Ara 2023

07 Ara 2023

2.253,47TRY'den
başlayan fiyatlarla

08 Ara 2023

08 Ara 2023

Sinop İzmir Uçak Bileti

İzmir Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İzmir Türkiye’de yer alan üçüncü en büyük şehirdir. Ege Bölgesi’ne kıyısı olan şehir, İzmir Körfezi’nin üzerine kurulmuştur. Dünya çapında da hem ünlü fuar alanıyla hem de liman özelliği ile tanınır. Özellikle de farklı kültürlere kucak açan yapısı ve modern olmasıyla insanlar tarafından oldukça sevilen bir şehirdir. Yüzölçümünü de dikkate aldığınızda ülkenin 23. büyük ilidir. İzmir’in batısında ise Ege Denizi ve adaları vardır.

Şehir Atina’dan sonra Ege Denizi üzerinde yer alan ikinci büyük ve en kalabalık şehir unvanına sahiptir. Sakin yaşamı ile dikkatleri üzerine çeken ve gözde bir şehir konumunda olan İzmir, körfez boyunca dış sulara doğru uzanır. Şehir birkaç küçük derenin yaratmış olduğu alüvyonlu bir ovada yer alır. Aynı zamanda doğusunda ve güneyinde daha engebeli bir arazisi vardır. Ancak şehir, iklimi ve sularının da özellikleriyle birlikte oldukça verimli bir araziye sahiptir. 

İzmir, ticari faaliyetler kapsamında ekonomik değer katan çeşitli sanayi kuruluşları ve petrol rafineri fabrikalarıyla oldukça zengin bir şehirdir. Özellikle günümüzde yatlar için de uğrak mekanlardan biridir. Geniş caddeleri üzerinde bolca hurma ve palmiye ağaçlarını görebilirsiniz. Bunların yanı sıra İzmir, şehir merkezi dışında ilçeleri ile de nam salmıştır. Aynı zamanda geçmiş dönemlerden İyonya, Roma gibi birçok önemli uygarlığa da ev sahipliği yapmasıyla bilinir. Tarihi, sahip olduğu medeniyetleri ve kültürel yapısıyla günümüzde çok fazla turistin uğrak noktalarından biridir. 

İzmir’de Gezilebilecek Yerler

Ege’nin incisi olarak bilinen İzmir, birçok kişiyi kendisine hayran bırakan bir yapıya sahiptir. Bu yönüyle de Türkiye’de en sevilen şehirlerden biridir. Ziyaretçileri için yapılacak çok fazla etkinlik sunar. Böylece geziniz ve tatiliniz de asla sıkıcı olmayacaktır. Çeşme,Alaçatı, Karaburun,Menderes, Özdere, Foça, Seferihisar gibi birçok birbirinden güzel plajı vardır. Muhteşem doğal güzelliklerinin yanı sıra 8500 yıllık tarihi geçmişi ile de şehir ilgileri üzerine çeker. İzmir tatiliniz her anlamda büyük bir keyifle sürecektir. 

İzmir Saat Kulesi, Konak Meydanı’ndadır ve şehrin simgesi durumuna gelmiş önemli bir yapıdır. İzmir Saat Kulesi, Osmanlı İmparatorluğu döneminde yapılmış olup Sultan II. Abdülhamit’in tahta çıkışının 15. yılı olmasından ötürü yapılmıştır. 1901 senesinde İzmir Valisi olan Kıbrıslı Kamil Paşa’nın emriyle yapılmıştır. Kulenin yapımına başlanmadan önce, İstanbullu kuyumcu Zingulli Usta tarafından kule için bir maket hazırlanmıştır. 

Tarihi Kemeraltı Çarşısı: İzmir’de tarihi anlamda en önemli alışveriş merkezlerinden biri de Kemeraltı Çarşısıdır. Bu çarşı Smyrna Agorası seviyesinden Konak Meydanına kadar uzanan hayli geniş bir alan üzerindedir. Tarihsel olarak bakıldığında uzunca bir sokak boyunca uzanır. İlk önce bir dergah olarak hizmet vermiştir. Hatta Mevlevi Sokağı olarak anılmıştır. 17. yüzyıla gelindiğinde ise bu sokak daha fazla genişlemiştir. Çarşı haline gelmiştir. Bu pazar zamanında körfezin en sığ kısımlarından yapılan çalışmalarla daha dolgun hale getirilerek tamamlanmıştır. Yakınında ise kervansaray ve han yer alır. 

Kızlarağası Hanı, Kemeraltı Çarşısı içerisinde yer alan ve gezerken mutlaka uğramanız gereken yerlerden biridir. İzmir’de yer alan en önemli yapılardan biridir. Burası Hacı Beşir Ağa tarafından yaptırılmıştır. İnşası ise 1744 yılında tamamlanmıştır. İzmir Liman Kalesi’nin yakınında yer alan bu Han, döneminde oldukça önemli ticari rol üstlenmiştir. Döneminde İzmir Limanı’na gelen tüccarlar ve zanaatkarlar hanın üst katında yer alan odalarda konaklamıştır. Bunların haricinde hizmetkarlar için kalacak yerler ve mallar için de depolama alanları oluşturulmuştur. Bulunduğu her dönem için önemli ticaret alanlarından biri olmuştur. 

Tarihi Asansör, İzmir’in bir diğer meşhur ziyaret edilmesi gereken noktalarından biridir. İzmir’in Karataş semti üzerinde ve Konak ilçesi sınırlarında yer alır. Mithatpaşa Caddesi ve Şehit Nihatbey Caddesi arasında yer alan 58 metrelik kot farkının ortadan kaldırılması için yapılmıştır. Asansörün yapılış amacı 155 basamaklı merdivenleri tırmanan halka kolaylık sağlamaktır. 1907 yılında yapılan bu bina iki semt arasında oldukça hızlı bir şekilde kolay ulaşım imkanı sunmuştur. Aynı zamanda günümüzde de tarihi güzelliğiyle birlikte eğlence, kültür ve dinlenme yeri olarak kullanıma sunuluyor. Kent için değerli turistik alanlardan biridir. 

İzmir’in manzarasını süsleyen önemli yapılardan biri de Konak Pier’dir. Bu yapı ilk olarak 1890 yılında Fransız Mimar olan Gustave Eiffel tarafından tasarlanmıştır. Plana göre gümrük binası olarak planlanmıştır. Konak Meydanı’na oldukça yakın bir kıyıda bulunan bir binadır. Yığma taş yöntemi ile yapılmış ve dışı sıvayla kaplanmıştır. İlk olarak gümrük binası olarak hizmet vermiştir. Bu dönemde neredeyse bütün ihraç işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca binada hem eski hem de çelik eklentileri ile eskiyle modernin harmanlanmasını da yakından görebilirsiniz. Bina alan olarak prizmatik bir şekilde birleşmiştir. Her ne kadar gümrük binası olarak tasarlanmış olsa da 2003 ve 2004 yıllarında restorasyon çalışmalarının yapılmasıyla Konak Pier adında günümüzdeki görünümüne kavuşarak alışveriş merkezi haline gelmiştir. 

Kadifekale, İzmir’in oldukça eski dönemlerden kalmış olan antik kalesinden biridir. Günümüzde Kadifekale olarak anılan bu kale Türklerden önce Yunanlılar tarafından Pagos adıyla anılmıştır. Kalenin bulunduğu zirve ise kıyı şeridine yaklaşık olarak 2 km. kadar mesafede yer alır. İzmir Körfezinin ve şehrin genel olarak manzarasına sahiptir. 

İzmir’in Tarihi

Şehrin sahip olduğu ismin nereden geldiği noktasında bazı rivayetler vardır. Ancak bu rivayetler içerisinde çoğu kişi tarafından kabul gören ise şudur: Günümüz İzmir civarında yaşamış olan Erektidler’in lideri These, Amazon kadını olan Smyrna ile evlenmiştir. Ardından bölgeye de eşinin ismini vermiştir. İzmir’in de isminin ilk halinin buradan geldiği söylenir. Ayrıca yapılan son kazı çalışmalarında bulunan kil tabletlerde de kentin eski adını Efes’te yaşamış olan bir kraliçeden aldığı yazar. Oldukça eski bir geçmişe sahip olan İzmir’de tüm bu tarihi yakından görebilirsiniz. 

Agora Antik Kenti: Milattan önceki dönemlerden beri oldukça önemli bir kent konumunda olan Agora Antik Kenti şehrinde merkezinde yer alır. Kemeraltı Çarşısına oldukça yakın bir konumdadır. Agora, kent meydanı ve çarşı gibi anlamlara denk düşer. Antik dönemlerde agora adı verilen bu alanlarda kentler için sosyal, ticari ve dini alanlarda etkileşim merkezleri kurulurmuştur. İyon medeniyetine ait felsefi katkıların da bu agoralarda yapılan tartışmalar ve etkileşimler sonucu ortaya çıktığı düşünülür. Smyrna Antik Kentine ait olan Agoranın günümüzde elde edilen kalıntılara yaklaşık olarak 2. yüzyıla kadar uzanır. Büyük İzmir depremi sonrasında ise büyük ölçekli olarak yeniden inşası gerçekleşmiştir. Bu yeni yapıya ait kalıntılar da ön planda tutulmuştur. Diğer agoralar gibi Smyrana Agorası da içerisinde stoaları, anıtları ve heykelleri bulundurur. 

İzmir Arkeoloji Müzesi: İzmir il sınırları içerisinde yer alan Smyrna, Efes, Bergama, Milet, Klazomenai, Teos ve İasos antik kentlerine ait olan ve kazılar sonucunda bulunan eserlerin belli bir kısmı burada sergilenmektedir. Müze ilk olarak Cumhuriyet döneminin ilk yıllarında 3 senelik bir çalışmanın ardından 1927 yılında Ayavukla Kilisesinin içerisinde açılmıştır. Ancak kilise, zamanla sergilenecek eserlere yetmemiştir. Bu nedenle müze 1984 yılında Bahribaba Parkı içerisindeki yeni yerine taşınmıştır. İçerisinde birçok eserin yer aldığı bu müze özellikle antik çağlara meraklı olan birçok kişiyi her yıl ağırlamaya devam ediyor. 

İzmir Tarih ve Sanat Müzesi, İzmir Arkeoloji Müzesi’nin 2004 yılında kapasitesinin tam olarak dolması sebebiyle kurulmuştur. Kültürpark içerisinde oldukça zengin bir alana kurulmuş bu müze tek katlıdır. İçerisinde Taş Eserler, Seramik Eserler ve Kıymetli Eserler Bölümleri olmak üzere üç ana bölüm vardır. Seramik bölümü kendi içerisinde iki kattan oluşur. Burada tarih öncesi Bizans İmparatorluğu’nun yıkımına kadar görebileceğiniz birçok seramik esere tanıklık edebilirsiniz. Müze içerisinde M.Ö. 6. yüzyıldan ve Osmanlı İmparatorluğuna kadar olan sikkeler kronolojik olarak yer alır. 

İzmir Doğal Yaşam Parkı, Türkiye’nin 1937 yılında kurulmuş olan ilk hayvanat bahçesidir. Kültürpark içerisinde 18 dönümlük bir alana kurulmuştur. 2008 yılında ise İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çalışmalarla 425 dönümlük bir alan İzmir Doğal Yaşam Parkı’na çevrilmiştir. Aynı zamanda burası Avrupa üzerinde yer alan en büyük doğal yaşam alanıdır. İçerisinde 120 türden 1500 hayvan, 3000 ağaç ve 250 bitki çeşidi bulunmaktadır. Aynı zamanda günümüzde soyunun tehlike altında olan hayvanların doğal ortamlarına uygun olarak ve ekolojik değerlere sahip çıkarak bakımları gerçekleştirilir. 

İzmir Kordon: Ege’nin incisi ve İzmir’in eşsiz güzelliğine sahip olan Kordon oldukça keyifli bir sahil şerididir. Özellikle de havaların ısınması ile öğrencilerin, halkın, yerli ve yabancı turistin akın ettiği alanlardan biridir. Burada herkes oldukça sıcakkanlıdır. Birçok keyifli sohbet gruplarına dahil olabilirsiniz. Aynı zamanda müzik yapan gençlerin performanslarına da tanıklık edebilirsiniz.

İzmir Teleferik: Balçova semtinde yer alan teleferik, İzmir Ekonomi Üniversitesi’nin karşısında yer alır. Biniş için bilet almanız gerekir. Gişeleri ise sabah 10’dan akşam 21:00’a kadar açıktır. Gişe kapanmış olsa da teleferik seferleri akşam 22:30’a kadar devam eder. 316 metre uzunluğunda olan teleferiğin hat boyu ise 810 metre uzunluğundadır. Bir yandan ulaşım aracı olarak kullanılırken diğer yandan mesire ve piknik alanına da gitme imkanı sağlar. 

Artemis Tapınağı, halk arasında Diana Tapınağı olarak da adlandırılır. Tapınak İzmir’in Selçuk ilçesinin sınırlarında yer alır. Efes’te M.Ö. 550 senesinde tamamlanmıştır. Dönemin Lidya Kralı olan Croseus’un emriyle Yunan mimar Chersiphron tarafından tasarlanmış olan ihtişamlı yapı, zamanın en ünlü ve en iyi heykeltıraşlarına yaptırılmıştır. Yapının tamamı mermerden yapılmıştır. Ayrıca içerisinde bronz heykel süslemeleri de vardır. İlerleyen zamanlarda çıkan yangın sebebiyle şu an mermer bloklar haricinde bir şey yoktur. 

İzmir Konak ilçesine bağlı olan Alsancak semti İzmir’in en nezih adreslerinden biridir. Sadece gündüzleri değil aynı zamanda geceleri de oldukça kabalıktır. Özellikle genç nüfus tarafından çok sık tercih edilir. Eski adı Punto olarak bilinen Alsancak, İzmir merkeze geldiğinizde mutlaka gezip görmeniz gereken semtlerden biridir. 

İzmir’de Kültürel Etkinlikler

İzmir tatiliniz sırasında harika festivallerin de tadını çıkarmak isterseniz sizler için çok daha keyifli bir tatil bekliyor olacaktır. Her yıl farklı zamanlarda düzenlenen birçok renkli festival turistler tarafından da büyük ilgi görmektedir. Bunlardan birisi Nazarköy Boncuk Festivalidir. Geçimlerini boncuk imalatı ve kiraz yetiştirerek sağlayan Nazarköy halkı birbirinden harika, tadabileceğiniz yöresel yemek stantları kurar. Aynı zamanda harika fotoğraflar çektireceğiniz alanlar da mevcuttur. 

Uluslararası Bayındır Çiçek Festivali, her yıl mayıs ayında gerçekleşir. Mis kokulu bir festivaldir. Birbirinden güzel çiçeklerle birlikte oldukça renkli bir festivaldir. 

Gaziemir Çocuk Şenliği, nisan ayında düzenlenir. Festivalde çocuklarla birlikte verimli vakit geçirmek isteyen aileler sıklıkla yer alır. 

Uluslararası İzmir Tiyatro Günleri, aralık ayında düzenlenir ve bu festivalde belli bir tema belirlenerek çeşitli tiyatro oyunları sergilenir. 

Alaçatı Ot Festivali, her yıl nisan ayında gerçekleşen bir festivaldir. Kortej eşliğinde yeni yapılan hasatlar sergilenir. Aynı zamanda çeşitli yöresel etkinlikler düzenlenerek festival oldukça eğlenceli bir hal alır. 

Bayraklı Deve Güreşi, tam anlamıyla geleneklerin yaşatıldığı bir festivaldir. Genellikle mart ayında düzenlenir. Meraklı misafirlerin katıldığı festivalde son derece iyi bir şekilde ağırlanırsınız. 

Zeytin Festivali: Sonbaharda gerçekleşen zeytin festivali hem renkli hem de eğlenceli anlara sizleri sürekler.

İzmir’de Konaklama

İzmir şehir merkezinde her bütçe için uygun standartlara sahip birçok konaklama alanı mevcuttur. Eğer merkezi gezmek ve alışveriş alanlarına yakın olmak isterseniz Konak, Alsancak ve Karşıyaka bölgelerini tercih edebilirsiniz. Bunun haricinde İzmir’in ilçelerinde kalacaksanız eğer önceden rezervasyon seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Oldukça turistik bir şehir olan İzmir’de özellikle de ilçelerine çok fazla talep vardır.

İzmir’in Lezzetleri

İzmir tarihi açıdan yüzyıllardan beri farklı medeniyetlerin etkisinde kalmıştır. Bu nedenle de mutfak olarak sizlere farklı lezzetler sunan bir şehirdir. Türkler, Rumlar, Boşnaklar, Levantenler, Arnavutlar ve Yahudilerden birçok lezzet almıştır. Ege mutfağı denildiğinde akıllara gelen İzmir, son derece meşhurdur. Akdeniz iklimini görülmesi ve verimli tarım arazilerine sahip olmasından ötürü yapılan yemekler de son derece lezzetlidir. Isırgan, sarmaşık, hindiba gibi otların sıklıkla tüketildiği bir şehirdir. Özellikle de yemeklerin olmazsa olmazı zeytinyağıdır. 

Kahvaltılarda ise olmazsa olmazlardan biri de boyozdur. Sabahları boyozculardan sıcacık alabilirsiniz. Yanında ise yumurta yenir ve çay içilir. Ayrıca kumru, İzmir köfte, İzmir tulum peyniri, keşkek, zerde, lokma, radika salatası da yemeden dönmemeniz gereken lezzetlerden bazılarıdır.

İzmir’de Ulaşım İmkanları

İzmir’de kent içerisinde ulaşım, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluğundadır. Toplu taşıma sistemlerinin gelişmiş olması sayesinde kentte rahatça ulaşımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tramvay, İzban, Otobüs ve Metro kullanımıyla şehir içinde ulaşımlarınızı kolayca sağlamak mümkündür. 

Otobüs ile Ulaşım

İzmir’de şehir içi otobüsler 322 hatla hizmet verir. Belli önemli noktalarda gece yarısından sonra da hizmet veren otobüsler vardır. Bu sayede güvenli bir şekilde seyahatlerinizi sürdürmeniz mümkündür. 

Metro ile Ulaşım

Metrolar sabah 06:00 ve gece 00:00 arasında hizmetlerini sürdürür. Aynı zamanda otobüs ve vapur bağlantıları olan metro seferlerinin sıklığı ise 10 dakikada bir gerçekleşir. Yoğun saatlerde ise 5 dakikada bir gelir. 

Sinop Havaalanına Ulaşım Olanakları

Sinop Havaalanına ulaşım için özel servis otobüslerine binebilirsiniz. Aynı zamanda bu araçlar havaalanına inecek olacak tüm uçaklar için saatinden 90 dakika öncesinde Meydan PTT önünden hareket eder. 

Sinop’tan İzmir’e Uçuş Kaç Saat Sürer?

Sinop’tan İzmir’e aktarmasız olarak uçuş 1 saat 30 dakika sürer. Eğer uçuşunuzu aktarmalı tercih ederseniz bu süreç daha da uzayacaktır. 

Sinop İzmir Arası Kaç Km.dir?

Sinop ve İzmir arası 1039 kilometredir. 

İzmir’e En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

İzmir en fazla turisti mayıs ve eylül ayında ağırlar. Bu süreçlerde biletler normalin üzerinde olur. Akdeniz İklimine sahip olan İzmir yılın her ayında ziyarete uygundur. Tatilinizi planlayarak bütçe dostu biletlerinizi satın alabilirsiniz.

İzmir’de İklim Nasıldır?

İzmir, Akdeniz iklim kuşağında yer alır. Yaz ayları oldukça sıcak ve kurak geçer. Kış ayları boyunca hava ılık ve yağmurludur. Aynı zamanda dağların denize dik bir şekilde uzanması ve ovaların da İç batı Anadolu eşiğine kadar sokuluyor olması, iklim özelliklerinini iç kesimlere kadar yayılmasında etkilidir. 

Sinop

İzmir Hava Durumu

03 Aralık 2023

Sun

19 °C

18 °C

Uçuş süreleri

İzmir

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 55 dk

İzmir

Ankara

1 sa 10 dk

İzmir

Adana

1 sa 25 dk

İzmir

Gaziantep

1 sa 40 dk

İzmir

Mardin

2 sa

İzmir

Van

2 sa 5 dk

İzmir

Trabzon

1 sa 55 dk

İzmir

Antalya

1 sa 5 dk

İzmir

Lefkoşa

1 sa 20 dk

İzmir

Amsterdam

3 sa 40 dk

İzmir

Berlin

3 sa

3 sa 15 dk

İzmir

Bakü

2 sa 45 dk

İzmir

Münih

2 sa 45 dk

İzmir

Paris

3 sa 45 dk

İzmir

Stuttgart

3 sa

İzmir

Köln

3 sa 15 dk

İzmir

Hamburg

3 sa 20 dk

İzmir

Viyana

2 sa 30 dk

Sinop Hava Durumu

03 Aralık 2023

Sun

17 °C

17 °C

Uçuş süreleri

1 sa 20 dk

Sinop

İzmir

2 sa 35 dk

3 sa

Sinop

Ankara

2 sa 20 dk

Sinop

Antalya

2 sa 35 dk

3 sa 20 dk

Sinop

Adana

2 sa 50 dk

Sinop

Bodrum

2 sa 40 dk

Sinop

Dalaman

2 sa 25 dk

Sinop

Konya

2 sa 40 dk

Alternatif uçuşlar

Sinop çıkışlı yurt içi uçak biletleri

973,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.877,96TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.562,06TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.014,68TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.012,63TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.301,78TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.013,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.712,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.794,24TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.301,78TRY'den
başlayan fiyatlarla

İzmir varışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,26TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla

İzmir varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.296,51TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.656,61TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.437,74TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,87TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.280,72TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.457,87TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.655,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.093,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.519,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.678,71TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis