Tayland Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Bangkok varışlı yurt dışı uçak biletleri

7.045,63TRY'den
başlayan fiyatlarla
9.944,14TRY'den
başlayan fiyatlarla
10.478,24TRY'den
başlayan fiyatlarla

Tayland Uçak Bileti 

Yurt Dışı Seyahatin Önemi


Başka bir ülkeye seyahat etmek, hangi yaşta olunursa olsun özel bir deneyime işaret eder. Sınırlar dışında tanıdık, arkadaş ve dost edinmek için bir fırsat olmasının yanında, yeni yerlerle, kültürlerle, kimliklerle, mutfaklarla, lezzetlerle, dillerle tanışmak ve farklı sosyal uyaranlar almak açısından da bir kazanımdır. Böyle bir seyahat, ayrıca farklı kültürlere karşı duyarlılık oluşmasına neden olur. Günlük yoğun, stresli iş temposundan ya da durağan hayattan çıkmayı ve beraberinde fiziksel ve zihinsel dinginliğe adım atılmasını sağlar. Kendinizi gözden geçirmek, keşfetmek ve anı biriktirmek açısından da bir olanaktır. Yaşadığız ülkede gidilemeyen bir konser, tiyatro, sinema, spor karşılaşmaları için de bir fırsat yaratabilir. Bunlara ek olarak, gençler için aynı zamanda farklı yerler, farklı bakış açılarıyla tanışmak açısından bambaşka bir deneyim ve başarma duygusunu yaşamasına ve özgüvenin inşasına katkıda bulunur. Başka bir dilin geliştirilmesi ya da yeni bir dil öğrenme konusunda teşvik edicidir. Eğitim almak, iş görüşmeleri yapmak ya da bilimsel toplantılara katılmak için yapılan yurt dışı seyahatler, yeni akademik ilişkilerin kurulması ya da geliştirilmesi, gerek alınan eğitime, gerekse iş bağlantılarına bağlı olarak, çalışma hayatınıza yeni pencerelerin açılması için de bir fırsat olur.


Tayland’ın Coğrafi Özellikleri 


Eski adı Siam, resmi adı Tayland Krallığı olan bu ülke, doğusunda Tayland Körfezi, güneydoğusunda Kamboçya, güneyinde Malezya, kuzeybatısında Myanmar ve kuzeydoğusunda Laos yer alır. Tayland’ın yüzölçümü 513.120 km² olup, bu açıdan dünyanın en büyük 51. ülkesidir. Ülkenin neredeyse tamamı kara parçası olup, dörtte biri ormanlarla kaplı, yaklaşık beşte biri, tarımı engelleyen dağlardan ve tepelerden oluşur. Dolayısıyla, kuzey ve batıda kıvrımlı dağlar ve ormanlar Chao Phraya Nehri'nin merkezi ovalık arazileri ve Doğu'daki Khorat platosuyla karakterizedir. Ülkenin güneye doğru uzanan 3219 km'lik bir kıyı şeridi vardır ve burada sayısız ada bulunmaktadır. En büyük adaları; Eyalet statüsüne sahip Ko Phuket, diğerleri Ko Samui, Ko Changve Ko Tarutao’dır.


İklimi subtropikalden tropik bölgelere kadar farklı olup, Şubat'tan Mayıs'a kadar sıcak ve kurak, Haziran'dan Ekim'e kadar muson ve Kasım'dan Ocak'a kadar daha serin ve kuru bir mevsim olmak üzere, üç farklı biçimdedir. Hava sıcaklığı 23°C ile 32,2°C arasında değişmekte olup, Mayıs ve Eylül ayları arasında neredeyse her gün yağmur yağar. Ülke resmi olarak kuzey, kuzeydoğu, orta, batı, doğu ve güney olmak üzere, altı bölgeye bölünse de genellikle batı, doğu ve orta birleştirerek dörde bölünmüştür. İdari olarak 75 eyalet Changwat ve Bangkok ve çevre bölgelerine ev sahipliği yapan bir özel idari bölge olmak üzere 76 eyaletten oluşur. Her eyaletin bölgesi Amphoe, her bölgenin küçük bölgesi Tambol, her küçük bölgenin köyü Muba mevcuttur. Orta Tayland’da 26, kuzeyde 17, güneyde 14 eyalet bulunmaktadır. 


Tayland’ın Demografik ve Kültürel Özellikleri


2022 yılı nüfusu 70.087.036’dir ve bu dünya nüfusunun %0,9’unu oluşturmaktadır. Toplam nüfusta yaşlıların payı %13’e, erişkin nüfus %71’e yaklaşmıştır. Yaşam beklentisi 77.74 yıldır. Nüfus yoğunluğu km2 başına 137 olup, nüfusun yarısı kentlerde yaşamaktadır. Nüfuslarına göre en büyük iller: başkent Bangkok, Samut Prakan, Mueang Nonthaburi, Udon Thani, Çon Buri, Nakhon Ratchasima, Chiangve Hat Yai’dir. 

Taylandlıların büyük bir çoğunluğu %94’ü Budist, %5'i Müslüman, geri kalanı diğer inanç gruplarındandır. Müslüman nüfus en fazla Malezya sınırındadır. Tayland etnik çeşitliğe sahip olup, büyük bir çoğunluğu %86’sı Thai, %3’ü Khmer, %2’si Malay, geri kalanı diğer etnik gruplardandır. Resmi dili Tayca olup, Çince ve Malayca yaygın konuşulan diğer dillerdir. Ülkenin yönetim şekli parlamenter monarşidir. Güneydoğu Asya’nın ikinci, dünyanın 24. büyük ekonomisine sahiptir. Ekonominin yarısı sanayiye, %12’si tarıma dayalı olup, istihdamın yarısı tarımdadır. Tayland dünyanın en büyük pirinç ihracatçısı olduğundan, tarımın, kauçuk ise sanayinin can damarıdır. Çinko, alçı ve linyit en önemli madenleridir. Hindistan cevizi tarlaları ve kalay madenciliği de diğer gelir kaynaklarıdır. Turizm ise başka önemli geçim kaynağıdır. 


Tayland’da Gezilecek ve Görülecek Yerler


Başkent Bangok, Chiang Mai, Ayutthaya, Pattaya, Phitsanulok, Chiang Rai şehirleri, Kanchanaburi eyaleti, 200'den fazla adanın toplamından oluşan ve şu anda milli parklar bölgesi olan Krabi eyaleti gerek Phuket adasında gerekse Phi Phi, Ko Chang, Similan, Koh Tao (kaplumbağa adası) gibi diğer adalar, Sukhothai bölgesi, Hua Hin ve Pai kasabaları Tayland’da mutlaka gidilmesi gereken yerlerdir. Buralarda kimi zaman ülkenin tarihsel birikimini ve kültürünü yansıtan tapınaklarla, uçsuz ormanlık ve yeşillikler dolu doğayla, güneydoğu Asya coğrafyasında doğan ve büyüyen hayvanların ve bitki örtüsünün bulunduğu ulusal parkalar yeşil ile mavinin birleştiği sayısız sahil ve plajlarla ve her türlü alışverişin yapılabileceği açık ya da yüzen pazarlar bulunmaktadır. Bunların yanında, dinlenme ve yenilenme imkanı sağlayan kaplıcalar da ayrı bir avantajıdır.


Gezip görülecek yerlerden ilki, 8 milyondan fazla nüfusu olan başkent Bangok’dur. Bu kentte, metropolde görülebilecek çok sayıda modern alışveriş merkezleri görülebileceği gibi, tarihin önemli miraslarından çok sayıda antik tapınak da vardır. Kraliyet sarayı en çok ziyaret edilen yerlerden birisidir. En ünlü tapınaklar; Kraliyet sarayı içindeki Wat Phra Kaew -Zümrüt Buda tapınağı, Wat Arun, Golden Mount, Wat Traimit, Wat Suthat, Wat Mahatat, Yatan Buda Tapınağı olarak bilinen Wat Pho ya da Wat Phra Chetuphon, mermer tapınak olarak da bilinen Wat Benchama, Altın dağdaki Wat Saket ve UNESCO dünya mirasları listesine giren Wat Ratchburana’dır. 


Wat Arun tapınağı 82 metre yüksekliğinde, Bangok’un en ünlü üçüncü tapınağı Wat Pho 45 metre uzunluğunda olup, bünyelerinde görkemli heykeller barındırmaktadır. Altın dağa çıkarak, tüm kentin panoraması izlenebilir. Kent merkezindeki Chao Phraya nehrindeki tekne turu, yeşilin farklı renklerindeki Lumpini parkta yürüyüş, farklı temaları bulunan beş farklı yüzen pazarlarında örneğin, Damnoen Saduak, TalingChan, Amphawa yiyecekten, hediyelik eşyaya kadar çok farklı ürünü görebilirsiniz. Kendine has çekiciliği olan gizemli bir atmosferi olan Çin mahallesinde -Chinatown gezilebilir. 8000’den fazla tezgahı olan, sadece hafta sonları açık olan Chatuchak’daki alış veriş merkezinden alış veriş yapılabilir. Kwai nehri üzerindeki ünlü köprü ve bu nehirdeki yüzen pansiyonlarda kalmak insanın havasını tümüyle değiştirir. Güneydoğu Asya’nın en büyük müzelerinden birisi olan Bangok Ulusal Müzesi ya da diğer müzelerde bu ülkenin kültürel motiflerini yakalamak mümkündür. 


İkinci gezilecek yer, ülkenin ikinci büyük şehir ormanlık dağlarla kaplı Chiang Mai’dir. Etrafı surlarla çevrili olan bu eski şehre dört ana kapıdan girilmekte olup, burada keyifli bir yürüyüş yapabilir ve geleneksel binalar görülebilir. Wat Phra Singh ve Wat Chedi Luang gibi tarihi tapınaklar yanında, Wat Inthakhin Saduemang, Buda heykelinin bulunduğu Wat Chiang Man, Wat Saen Fang, Wat Mahawan ve Wat Si Suphan tapınakları ziyaret edilebilir. Şehir dışındaki Meo Hill ve Karen kabileleri görülüp, farklı kültürlerle tanışmak mümkündür. Yine şehrin dışındaki Doi Suthep milli parkında Tayland Kraliyet ailesinin kışlık konutu olan Bhubing Sarayı, etrafında bir şelale ve hoş bir bahçe bulunan Hmong Doi Pui köyü, Mon Than ve Huay Kaewv ve kentin 70 km dışındaki Bua Thong şelalelerine gidilebilir. Şehir merkezine arabayla 15 dakikalık mesafede bulunan Huay Tung Tao gölünde nefis bir manzara eşliğinde vakit geçirilebilir, gölde yüzülebilir. Akşamları şehrin gece pazarlarından istenilen ürünler satın alınabilir. Filleri korumak amacıyla oluşturulan ilk parklardan birisi olan Fil Doğa Parkı’ ndaki filler, ülkenin en büyük hayvanat bahçesi Chiang Mai hayvanat bahçesinde yüzden fazla timsah, maymun, su aygırı, panda vb. hayvanlar yakından görülebilir. Yine kentin etrafındaki San Kamphaeng gibi kaplıcalarından yararlanılarak stres atılabilir. 


Üçüncü gezilecek yer Phuket adasıdır. Gerek Karon, Kata Noi, Nai Harn ve Surin, Patong, özgürlük adalarında, gerekse etrafındaki adalarda güzel plajın, sahilin ve denizin tadını çıkarmak mümkündür. Belkide adalarda ilk yapılacak aktivitedir. Buradan kalkan teknelerle Phang Nga körfezine, onun çevresindeki adalara, Phuket adasında da 19. yüzyılda inşa edilmiş, en büyük Budist tapınak olan Büyük Buda tapınağından otantik bir gezi yapılabilir, buradan 360 derecelik bir manzara izlenebilir. Wat Chalong, Phuket'in 29 tapınağının en büyüğü, en popüler ve tartışmasız en güzelidir. Çok saygın iki keşiş Luang Pho Chaem ve Luang Pho Chuang'a adanmıştır ve sergi evinde onların gerçek boyutlu balmumu modellerini ve diğer figürleri görülebilir. Phuket’den Koh Phi Phi, Bambu, Khai ve Maiton adaları, Similan takımadalarına günlük olarak ziyaret edilebilir. Phulet adasında filler beslenip, yıkanabilir. Hediyelik eşya, alışveriş Phuket kasabası, Thalang yolu üzerindeki ve diğer yerlerdeki açık pazarlardan da yapılabilir. Maymun tepesinden maymun kolonileri görülebilir. En büyük şelale olan Bang Pae Şelalesine ve Pukhet kasabasında ise geçmişin izleriyle keyifli bir gezinti yapılabilir. 


Hemen hemen her eyalette görmeye değer milli parklar vardır. Örneğin, Bangok şehir merkezindeki yeşil bir vaha gibi görünen Lumpini parkı, kentin doğusunda yer alıp, UNESCO dünya mirası listesinde olan Khao Yai ulusal parkı, Krabi bölgesindeki zümrüt havuzunun bulunduğu Thung Teao Ormanı Tabiat parkı, Tayland körfezindeki bünyesinde 42 adayı barındıran AngThong deniz parkı, Chiang Mai eyaletindeki Himalaya sıradağlarının bir parçası olan ve uzak köylere ve çarpıcı manzaralara ev sahipliği yapan Doi Inthanon ulusal parkı bunlardan sadece bazılarıdır. Antik Siam krallığının başkenti olan UNESCO dünya mirası listesindeki Ayutthaya şehri de manastırlar, tapınaklar, heykeller ve arkeolojik kalıntılarla doludur. 


Tayland’da Kültürel Etkinlikler


En önemli kültürel etkinliklerden birisi bir ülkenin dünü ve bugünü hakkında çok yönlü bilgi edinilmesini sağlayan ve gelecek konusunda da önemli ipuçlarını içinde barındıran müzelerdir. Ülkede 50’ye yakın müze bulunmaktadır. Görülmesi gereken müzelerden birisi Tay kültürü konusunda kapsamlı bilgi edinilmesini sağlayan Güneydoğu Asya’nın en büyük müzesi olan Bangok Ulusal Müzedir. Tayland’daki tarih, kültür, gelenek, sanat hakkında geniş bir veri sunar. Bangok’da bir diğer müze geleneksel Tay mimarisiyle yapılan Jim Thompson Evi Müzesi ve Siriraj Tıp Müzesi ya da Ölüm müzesidir. Bu ikinci müze, tıbbın gelişimi konusunda, ölüm ve hastalıklar hakkında bilgileri formaldehitli iskeletlerle sergiliyor. İkinci büyük şehri Chiang Mai'de Chiang Lanna Krallığı'nın en eski kalıntılarına ev sahipliği yapan Mai Ulusal Müzesi, Chiang Mai Tarih Merkezi, yüzlerce böcek koleksiyonu barındıran Dünya Böcekler ve Doğa Harikaları Müzesi ve illüzyon sanatının ilginç sergilerini içeren 3D sanat müzesidir. 


Bir diğer kültürel etkinlik alanı festivallerdir. Özellikle başka ülkeden gelenlerin görmesi gereken yılda 12 festival düzenlenmektedir. 13 Nisan’da bir hafta süren Tayland’n yeni yılını sembolize eden Songkran -su festivali, Kasım ayındaki Yi Peng- fener festivali, Ekim ayında başlayan ve dokuz gün süren Phuket vejetaryen festivali, Kasım ayında Lopburi maymun ziyafeti -yemek festivali ve Temmuz ayında Loy Krathong -mum festivali gibi festivalleridir. Ayrıca, Haziran ya da Temmuz aylarında Phi Ta Khon (hayalet festivali), Kasım ayının üçüncü haftasında Surin fil festivali, Boon Bang Fai roket festivali Ekim ayında Wing Kwai manda yarışı festivalidir. Ayrıca Mekong Naga Ateş topları, Ocak ya da Şubat aylarında Çin yeni yılı, Şubat ayının ilk hafta sonundaChiang Mai Çiçek Festivali,12 Ağustos’da anneler günü ve 5 Aralık’da babalar günüdür. Bu festivaller ülkenin kültürel mirasına tanıklık yapmak, halkın içinde o kültürü onlarla paylaşmak, her bir kültürün gelenekleri, sembolleri ve onların anlamlarıyla tanışmak açısından son derece önemlidir. 


Tayland’da Başka Neler Yapılır?


Milli parklarda, ormanlarda, vahşi doğada, adalarda, dağlarda, yeşilin bin bir türlüsüyle karşılaşılan bu coğrafyada doğa yürüyüşleri, bisiklet gezileri yapmak için bu ülke eşsiz bir fırsatlara sahiptir. Başta Phuket ve Similian adaları olmak üzere, çok sayıda adada denizde dalışlar ya da şnorkelli yüzme aktiviteleri yapılabilir. Yamaç paraşütü, zepline yanında, kano, deniz paraşütü, nehirlerde rafting, su kayağı gibi çok sayıda su sporları önemli aktiviteler arasındadır. Nefes kesen denizlerde yüzülüp, kumsalların tadı çıkarılabilir.


Tayland’da mutlaka yapılması gerekenlerden birisi de geleneksel Thai masajıdır. Rahatlamak, kas gerginliğini ortadan kaldırmak, kan dolaşımını artırarak, daha diri, canlı hissetmek ve bölgesel ağrıları azaltmak için en önemli masajlardan birisidir. Tayland’ın hangi yerleşim yerine gidilirse gidilsin, hiç uğraşmadan ve yorulmadan mutlaka bir masaj salonu bulmak mümkündür. 


Tayland Mutfağı ve Lezzetleri


Endonezya, Malezya, Kamboçya ve Hindistan mutfağından etkilenen Tayland yemekleri sosyal yaşamın ve etkileşimin önemli bir parçasıdır. Mutfağın en yaygın tadı acı, tatlı, tuzlu, ekşi ve baharatlar olduğundan, yemekler denge ve çeşitlilik üzerine kuruludur. Geleneksel Tayland mutfağı baharatlı salatalar, köriler, haşlanmış yemekler ve dövülmüş yiyeceklerden oluşur. Farklı pirinç türlerinden ve farklı pişirme tekniklerinden oluşan pirinç pilavı neredeyse her öğünün temel gıdasıdır. Geleneksel yemekler; Massaman Köri, Pad Kra Prao, Kao Ka Moo, Khao Soi, sığır salatası Yamnua, tavada kızartılmış cam erişte Padwoonsen, erişte çorbası Gguayteow, deniz ürünleri Hindistan cevizi köri Hor mokmaprowawn, buharda pişmiş limon balığı Plakapungneungmanao ve yapışkan pirinçtir. Bunların yanında, yeşil papaya salatası som Tam, taze otlar ile tatlandırılmış bir et salatası Laab ya da Larb gibi bunlardan bazılarıdır. 


Tayland’da Konaklama


Her bütçeden kişinin konaklayabileceği oteller en yaygın konaklama biçimidir ve her yerde kolaylıkla ulaşılır. Özellikle evcil hayvan dostu oteller çok sayıdadır. Oteller yanında, bungalovlar, apart oteller, oldukça yüksek fiyatta olan villalar, tatil köyleri ve oldukça ekonomik olan pansiyonlar diğer seçeneklerdir. Tüm bu konaklama biçimlerine rezervasyon sitelerinden de kolaylıkla yer ayırtılabilir.


Tayland’da Ulaşım Olanakları


Tayland’da en yaygın ve her türlü yerleşim yerini birbirine bağlayan ulaşım aracı devlet ve özel şirketlerin sahibi olduğu otobüslerdir. Otobüs ağının tamamlayıcısı olan minibüsler genellikle turistik yerlere gider. Ülkenin kuzey, kuzeydoğu ve güneybatı olmak üzere üç hatta tren de başka bir ulaşım aracıdır. Kamyondan ya da kamyonetten uyarlanan, taksi ya da otobüs işlevi gören ancak kısa mesafelerde kullanılan Songthaev ikinci en yaygın ulaşım aracıdır. Şehir içi ulaşımda motor taksi olarak da adlandırılan üç tekerlekli Tuk-Tuk bir başka ulaşım aracıdır. Kuzeydoğu Tayland’da kullanılan ve Tuk-Tuk’lara oldukça benzeyen Skylab, üstü kapalı motosiklete benzemektedir. Üç tekerlekli ve motosiklete benzeyen bir diğer ulaşım aracı Samlor’dur. Çekçek ise arkasında olan bir bisiklettir ve aile olarak sehir içi yakın mesafe yolculuklar içindir. Taksi, motosiklet taksi, araç kiralama, feribot, tekne ve ülke içi ve dışı seyahatler için uçaklardır. 


Türkiye’den Tayland’da Nasıl Gidilir?


Tayland uçak bileti ile Türkiye’den Tayland’da gitmek mümkündür. İstanbul’dan doğrudan, her gün Bangok’a uçak bulunmaktadır. Ayrıca, İstanbul’dan Phuket’e de direk uçuşlar da vardır. 


İstanbul Tayland Arası Mesafe Ne Kadardır?


İstanbul Tayland arası mesafe yaklaşık 7435 km’dir. Bu mesafe aktarma yapmayan bir uçakla 10 saatte kat edilir. 


İstanbul’dan Tayland’a Ucuz Bilet Ne Zaman ve Nasıl Alınır?


Özellikle planlı bir seyahat olacaksa ya da esnek bir süresi olan seyahat olacaksa, bu durumda ne kadar önceden bilet alınırsa o durumda ucuz bilet alma olasılığı artmaktadır. Bunun yanında, ucuz bilet için kurulmuş internet sitelerinin ve uçak firmalarının kampanyalarını da takip etmek fırsat olabilir. Ucuz bilet için kurulmuş çok sayıda firma ve internet sitesi bulunmaktadır. tayland

Bangkok Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

29 °C

27 °C

Uçuş süreleri

Bangkok

İstanbul

10 sa 10 dk

Bangkok

Ankara

10 sa 45 dk

Alternatif uçuşlar

Bangkok varışlı yurt dışı uçak biletleri

7.045,63TRY'den
başlayan fiyatlarla
9.944,14TRY'den
başlayan fiyatlarla
10.478,24TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis