Trabzon Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Trabzon varışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
514,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.274,02TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
504,99TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.366,15TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.307,00TRY'den
başlayan fiyatlarla

Karadeniz’in en büyüleyici illerinden biri olan Trabzon, hem muhteşem doğal güzellikleri hem tarihi yapısı hem de lezzetli yemekleri ile her sene çok sayıda yerli ve yabancı turist ağırlıyor. Sümela Manastırı, Uzungöl, Sera Gölü gibi lokasyonların yanı sıra muhteşem manzaralara sahip yaylaları ile her mevsimde bambaşka bir güzellik sunuyor. Siz de Trabzon’un doğal havasını yaşamak ve bol oksijeni içinize çekerek uyanmak istiyorsanız Trabzon uçak bileti alarak tarih, doğa ve lezzete giden yolda ilk adımı atabilirsiniz.

Trabzon Uçuş Bilgileri

Trabzon’da Trabzon Havalimanı bulunuyor. Hem şehri hem de havalimanı bulunmayan çevre illeri ziyaret etmek isteyen kişilerin yolu Trabzon Havalimanı ile kesişiyor. Trabzon Havalimanı’na İstanbul, Ankara, Antalya, Muğla ve İzmir gibi büyük illerden direkt uçuş bulunuyor. Diğer illerden ise İstanbul ya da Ankara aktarmalı olarak Trabzon şehrine ulaşabilirsiniz. Trabzon yolculuğu için geçireceğiniz süre ise yolculuğa başladığınız şehir ve uçuşunuzun aktarmalı olup olmadığına göre değişiklik gösteriyor. Eğer direkt uçuş ile Trabzon’a gidiyorsanız uçuşunuz 1,5 ila 2 saat arasında değişiklik gösterecektir. Aktarmalı uçuşlarda ise bu süre aktarma sayısına göre 5 ila 6 saate kadar çıkabiliyor.

Trabzon’da Ulaşım

Trabzon Havalimanı’na indiğinizde sizi şehre ulaştıracak birçok farklı alternatif ulaşım yöntemi bulunuyor. Bu ulaşım yöntemlerinden en çok kullanılanı çıkış kapısının hemen önünden kalkan havalimanı aktarmaları olarak öne çıkıyor. Buradan kalkan servisler aracılığı ile şehrin Meydan, Otogar ve Beşirli gibi merkezi noktalarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca çevre illere ya da ilçelere ulaşmanız gerekiyorsa yine havalimanının hemen önünden kalkan servisleri kullanabilirsiniz. Aynı zamanda şehir merkezine hareket eden servisler ile otogara giderek buradan çevre illere ya da ilçelere otobüs aracılığı ile de ulaşabilirsiniz. Trabzon Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmanın bir diğer yolu da havalimanının çıkışında yer alan duraktan şehir dolmuşlarına binmek. Ancak dolmuşların bu bölgeden oldukça seyrek geçmesi ve yürüme mesafesinden dolayı bu yöntem çok fazla tercih edilmiyor. Sizi havalimanından şehre ulaştıracak bir diğer yöntem ise yine yolcu çıkış kapısında bulunan sarı taksiler. Bu taksiler aracılığı ile şehrin dilediğiniz noktasına kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Trabzon şehir merkezi içerisinde de ulaşım oldukça kolay. Şehrin gezilecek bölgeleri birbiri ile bağlantılı olduğu için hemen her yere yürüyerek ulaşmak mümkün hale geliyor. Eğer yürümek istemiyor iseniz de şehir merkezinde yer alan dolmuş ve otobüsleri kullanabilirsiniz. Otobüsler için Trabzon şehir içi yolculuklarında kullanılan otobüs kartından edinmeniz gerekiyor. Dolmuşlara ise direkt nakit ücret ödeyerek binebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra farklı lokasyonlara giden dolmuşların durakları da Trabzon Meydan Parkı çevresinde farklı bölgelerde yer alıyor. Yine şehir içindeki alternatif ulaşım araçlarından biri de taksiler. Ancak taksi, şehir halkı tarafından tercih edilen yöntemler arasında yer almıyor. Çevre ilçelere ulaşmak için ise Çömlekçi ya da Faroz gibi farklı lokasyonlardan kalkan dolmuşları kullanabiliyorsanız. Şehir merkezine uzak turistik bölgelere ulaşım sağlamanın bir diğer yolu ise turlar ya da araba kiralayarak kendi aracınızla gitmek.

Trabzon’da Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Eğer toplu taşıma kullanmak ya da şehir dışındaki turistik bölgelere gitmek için turlara bağımlı kalmak istemiyorsanız Trabzon içerisinde araç kiralayarak seyahat edebilirsiniz. Ayrıca yaylaları ziyaret etmek istiyorsanız da araba kiralamak hayatınızı oldukça kolaylaştıracaktır. Trabzon’da araç kiralamak için havalimanında yer alan araba kiralama acentelerinden faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra şehir merkezi içerisinde de araba kiralayabileceğiniz farklı acenteler bulunuyor. Dilerseniz de şehre gelmeden önce arabanızı kiralayabilir ve şehre adım attığınız anda özgürce seyahat etmeye başlayabilirsiniz.

Trabzon’da Gezilecek Yerler

Trabzon şehrine adım atan insanları muhteşem bir kültürel birikimin yanı sıra şehir merkezinde dahi görebileceğiniz bir doğa karşılıyor. Hem kültür hem de doğa seyahatleri için ziyaret edilen Trabzon’un en çok misafir ağırlayan lokasyonlarından biri ise Atatürk Köşkü olarak öne çıkıyor. Dolmuşlar ya da otobüs ile kolayca ulaşım sağlanabilen ve şehir merkezine oldukça yakın bir lokasyonda bulunan Atatürk Köşkü, Kostantin Kabayanidis tarafından yazlık olarak inşa edildiği 1890 yılından günümüze değin ayakta kalmayı başaran yapılar arasında yer alıyor. Bu köşkü özel kılan esas hikaye ise Atatürk’ün vefatından bir sene önce Trabzon’a gelerek bu köşkte kalması ve yine vasiyetini bu köşk içerisinde kaleme alması. Bunun yanı sıra Atatürk Köşkü’nün içerisinde yer aldığı koru da en az köşk kadar görülmeye değer.

Kostaki Konağı olarak da bilinen Trabzon Müzesi, 1900’lü yıllarda inşa edilen ve o günden günümüze değin restorasyonlar ile korunmayı başaran bir yapı. Şehrin tam merkezinde yer alması müzeyi oldukça ulaşılır kılıyor ve buna oranla da müzenin ziyaretçi sayısı oldukça fazla. Bu konağı en özel kılan nokta ise Milli Mücadele yıllarında karargah olarak kullanılmış olması. Ayrıca Atatürk’ün Trabzon’u ilk kez ziyaret ettiğinde de bu konakta kaldığı bilinen detaylar arasında yer alıyor. Yine şehrin tam merkezinde yer aldığı için kolayca ulaşım sağlanabilen Ayasofya Müzesi de Trabzon şehrinin sembolik yapıları arasında yer alıyor. Şimdilerde cami olarak hizmet veren bu değerli yapı, turist ziyaretlerine hala açık. Bahçesinde oturarak izleyeceğiniz eşsiz deniz manzarası da Ayasofya Müzesi’ne değer katan detaylar arasında yer alıyor.

Trabzon Kalesi, şehrin ikonik surlarından oluşuyor. Şehri adımladığınız her an, aslında bu kalenin içinde yürüyorsunuz. Çünkü Trabzon Kalesi surları aslında tüm şehri sarmalıyor. Trabzon Kalesi’nin geçmişi M.Ö. 4. yüzyıl Roma dönemine kadar uzanıyor ve bu da şehri adeta içine alan bu kaleyi fazlası ile özel kılıyor. Bakır açısından oldukça zengin bir il olan Trabzon, bu bakırlar kullanılarak üretilen eşyaları ile de dikkat çekiyor. Bakırcılar Çarşısı ise şehrin en dikkat çekici çarşılarından biri olarak öne çıkıyor. Bu çarşıyı ziyaret ederek semaver, bakır sahan, boy boy bakır cezve, güğüm, çaydanlık ve hatta bardak gibi birçok bakır eşyaya göz atabilir, ister kendiniz ister sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.

UNESCO Dünya Kültür Mirası Geçici Listesi’nde kendisine yer bulan Sümela Manastırı ise Trabzon’a gittiğinizde görmeden dönmemeniz gereken yapıların başında geliyor. Sarp dağlar, yamaçlar ve derelerin arasına inşa edilen mucize yapı Sümela Manastırı, vadiden tam 300 metre yükseklikte yer alıyor. Denize olan yüksekliği ise 1150 metre. Yüzyıllar boyunca aktif olarak kilise ve manastır olarak kullanılan bu mucizevi yapıya dilerseniz yakından dilerseniz seyir terasından şahitlik edebilirsiniz. Sümela Manastırı’nın yer aldığı vadide bulunan Vazelon Manastırı’nın en büyük özelliği Anadolu’nun ilk manastırlarından biri olması. Trabzon’a gittiğinizde M.S 270 yılından günümüze kadar tek başına, restorasyon yapılmaksızın ayakta kalan Vazelon Manastırı’nı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Trabzon’un en çok ziyaretçi ağırlayan turistik bölgelerinden bir diğeri de Uzungöl. Uzugöl’ü sarmalayan tepelerde yer alan restoranlarda kuymak ya da alabalık yiyebilir, Uzungöl etrafındaki göletleri gezebilir ve Uzungöl Dursun Ali Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Akçaabat ilçesinin tam merkezini oluşturan bölge ise Ortamahalle olarak adlandırılıyor. Yani Trabzon’da yaşayan yerel halk, aslında bir tarihin içerisinde hayatlarını sürdürüyor. Osmanlı döneminden kalma konakların bulunduğun bu bölge, mükemmel deniz manzarası ve arnavut kaldırım sokakları ile kendinizi Osmanlı döneminde yaşıyormuş gibi hissetmenizi sağlıyor.

Mutlaka Ziyaret Edilmesi Gereken Trabzon Yayla ve Mağaraları

Trabzon, doğal güzellikleri ve uçsuz bucaksız yeşillikleri ile giden herkesi kendisine hayran bırakmayı başarıyor. Birçok farklı yayla, köy ve mağara gibi doğal güzelliğe sahip olan Trabzon, her yıl bu bölgelerde çok sayıda turist ağırlıyor. Hamsiköy, muhteşem doğası ve sarp dağların üzerinde yer alan dümdüz yaylası ile ziyaretçilerini büyüleyen bir yapıya sahip. Küçük köy evlerinin etrafını tamamen yeşillik ve dağların kapladığı bu bölge, Zigana Dağları’nın eteklerinde yer alıyor. Doğa yürüyüşü ve dağ bisikleti gibi doğa ile iç içe olmanızı sağlayacak sportif aktiviteleri yapmanın yanı sıra Trabzon’un meşhur Hamsiköy Sütlacı’nı da burayı ziyaret ederek yerinde yiyebilirsiniz.

Dünyanın en uzun ikinci mağarası olduğu bilinen ve ulaşılabilir alanı henüz sadece 8 kilometre olan Çal Mağarası, Trabzon şehrinin büyüleyici doğal güzelliklerinden biri olarak kendisini gösteriyor. Mağaranın içinden akan dere, mağaranın çevresinde yer alan yayla ve Çal Mağarası’nın hemen üzerinde konumlanan tarihi kale de bu bölgenin güzelliğine güzellik katan detaylar arasında yer alıyor. Uzungöl çevresinde yer alan, Garester ya da Karester Yaylası olarak bilinen bu muhteşem yayla, doğada kamp yapmayı seven kişilerin uğrak noktalarından biri olarak öne çıkıyor. Trabzon’un Düzköy ilçesinde yer alan Şahinkaya ise dağ tırmanışı sporuna tutkun kişilerin yanı sıra doğa yürüyüşü ya da doğa fotoğrafçılığı tutkunları tarafından sıkça ziyaret ediliyor.

Hıdırnebi Yaylası, Trabzon’un en çok ziyaret edilen yaylaları arasında yer alıyor. Hava kapalı ise sabah uyandığınızda bulutların üzerinde yürüyormuş gibi hissedebilir, hava açıksa muhteşem gündoğumu ya da günbatımına şahit olabilirsiniz. Hıdırnebi Yaylası’na gelmişken buradaki ahşap evlerde konaklayarak yaylanın her saatini deneyimleyebilirsiniz. 1800 metrelik bir rakıma sahip olan Kayabaşı Yaylası, eşsiz manzarası ile ziyaretçilerini içine çekmeyi başarıyor.

Trabzon’a Gittiğinizde Mutlaka Denemeniz Gereken Lezzetler

Trabzon, kendisine has yemekleri ile de misafirlerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Şehrin en meşhur yiyeceklerinin başında ise Hamsiköy Sütlacı geliyor. Şehrin birçok farklı yerinde Hamsiköy Sütlacı yapan işletmeler bulunuyor, dileyen ziyaretçiler ise direkt olarak Hamsiköy’e giderek bu tadı damakta kalan sütlacı yerinde deneyimliyor.

Trabzon’a gittiğinizde mutlaka denemeniz gereken lezzetler arasında Sürmene Pidesi de yer alıyor. İçine bol bol tereyağı konularak servis edilen bu pide; kıymalı, peynirli, kavurmalı ve yumurtalı gibi seçenekler ile şehrin misafirlerine sunuluyor. Şehrin yerel halkı Sürmene Pidesi’ni sabah kahvaltıdan akşam yemeğine kadar birçok öğünde tüketiyor.

Balıkçılık açısından oldukça gelişen bir şehir olan Trabzon’un en meşhur yemekleri arasında elbette hamsi de yer alıyor. Trabzon’da hamsi kullanılarak hazırlanan birçok farklı yiyeceğe ulaşmak mümkün. Tuzlama, hamsi buğulama, buğulamanın daha kuru versiyonu olarak tanımlanabilecek Hamsi Çıtlama, müthiş iç pilavı ile kendisine hayran bırakan hamsili pilav ve hamsili poğaça olarak tanımlanabilecek Hamsi Kuşu; Trabzon’a geldiğinizde sizi karşılayacak lezzetler arasında yer alıyor.

Trabzon’un Akçaabat ilçesinde ya da şehir merkezindeki şubelerinde bulabileceğiniz Akçaabat Köftesi, şehri ziyaret ettiğinizde mutlaka denemeniz gereken lezzetlerin başında geliyor. Hemen arkasından yiyebileceğiniz sıcak baklava ve demlenmiş çay ikilisi ise bu muhteşem köftenin lezzetini ikiye katlıyor. Trabzon denilince akla gelen yemeklerden bir diğeri ise mısır unu, su, Trabzon’a özgü meşhur peynir ve bolca tereyağı kullanılarak hazırlanan Kuymak. Bu yemeği özel kılan en önemli özelliği ise üzerinde ekmek banabileceğiniz bol miktarda tereyağının bulunması ve ekmeğinizi kaldırdığınızda kuymak içindeki peynirin çektiğiniz yere kadar uzaması. Bu yemek Trabzon’da yerel halk tarafından üç öğün tüketilebilen bir yemek olarak öne çıkıyor. Eğer Zigana’yı ziyaret ettiyseniz bu bölgede hazırlanan et yemeklerini mutlaka denemelisiniz. Bu bölgedeki etlerin en önemli özelliği kar suyu ile beslenen otları yiyen hayvanlardan elde edilmesi. Şehrin meşhur kahvaltılıkları arasında yöresel bir krep olarak adlandırılabilecek kaygana, lahana çorbası, Hulya adı verilen lahana yemeği ve etli karalahana sarması da yer alıyor.

Trabzon denilince akla ilk gelen tatlılardan biri ise Laz Böreği. Hem kuru hem de şerbetli olarak hazırlanan laz böreği, yufkaların arasının muhallebi ile doldurulmasıyla hazırlanan oldukça özel bir lezzet. Trabzon’un en önemli lezzetlerinden bir diğeri ise Beton Helva. Oldukça eski bir helvacılık geleneğine sahip olan Trabzon’un helvasını özel kılan nokta ise gerçekten mermer üzerinde soğutuluyor olması.

Trabzon’da Konaklama

Trabzon’da hem merkezde hem de şehrin dışında konaklayabileceğiniz birçok farklı otel alternatifi bulunuyor. Eğer şehir hayatını yakından tanımak ve yaşamak istiyorsanız şehrin tam merkezinde yer alan oteller arasından tercih yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra şehrin dışındaki turistik bölgelerde konaklamayı da arzu ediyor olabilirsiniz. Doğanın içinde tertemiz bir havaya uyanacağınız yayla evleri, Trabzon’un en çok tercih edilen konaklama alternatifleri arasında yer alıyor. Ayrıca daha natürel ve orijinal bir konaklama deneyimi yaşamayı arzu ediyorsanız doğa içinde yer alan bungalov, ağaç ev ya da ahşap köy evleri gibi alternatifleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca kalabalık bir grup halinde şehri ziyaret ediyorsanız ev kiralayarak konaklama konusuna daha düşük bir bütçe ayırabilirsiniz.

Trabzon’da Alışveriş

Trabzon’da alışveriş yapmak, kendinize ve sevdiklerinize yöresel eşyalar almak istiyorsanız hem şehir merkezinde hem de ilçelerde birçok farklı alışveriş noktası bulabilirsiniz. Trabzon şehir merkezinin en meşhur çarşısı olarak bilinen Kemeraltı Çarşısı’nda şehre dair birçok farklı yöresel eşya bulabilirsiniz. Ayrıca Bakırcılar Çarşısı’nı ziyaret ederek Trabzon’a özgü bakır eşyalar arasından hem kendiniz için şahane dekoratif eşyalar ya da takılar hem de sevdikleriniz için hediyelik eşya seçim yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Türkiye’nin en meşhur bıçaklarının üretildiği Sürmene’yi de ziyaret ederek buradan alışveriş yapabilirsiniz. Eğer şehir merkezinde bir alışveriş merkezine gitme ihtiyacınız olursa Forum Trabzon ya da Atapark’ta yer alan Varlıbaş AVM içerisinde ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Trabzon’a özgü yiyeceklerden satın almak istiyorsanız Beton Helva’dan birbirinden çeşitli helvalar satın alabilir ya da dondurmasını tadabilirsiniz. Ayrıca Trabzon’dan dönerken Vakfıkebir’den meşhur Vakfıkebir Ekmeği ya da Trabzon merkezden Bozkurtlar Simidi alabilirsiniz. Sarı Kurabiye olarak da bilinen Trabzon Kurabiyesi de şehirden ayrılmadan önce alabileceğiniz lezzetlerden biri.

Trabzon’a Gitmeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Trabzon’u ziyaret etmek isteyen kişiler, seyahatlerini gerçekleştirmeden önce birçok farklı detaya hakim olmayı arzu ediyor. En çok merak edilen noktalardan biri ise Trabzon’un hangi mevsimde ziyaret edilebileceği oluyor. Trabzon, diğer illere nazaran her mevsimde ziyaret edilebilecek ender iller arasında yer alıyor. Kış aylarında Trabzon’a geldiğinizde kar manzaralarının tadını çıkarabilir, yaz aylarında kendinizi Trabzon yaylalarına atabilir, ilkbahar aylarında yeşilin ve mavinin her tonuna hayran kalabilir, sonbahar aylarında ise renk değiştiren şehrin manzaralarını gözlemleyebilirsiniz.

Siz de hem Trabzon doğasını doyasıya yaşamak hem yüzlerce yıllık şehir tarihine tanıklık etmek hem Trabzon lezzetlerini denemek hem de şehrin kültürünü yakından tanımak istiyorsanız hemen Trabzon uçak bileti satın alarak yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

trabzon

Trabzon Hava Durumu

08 Aralık 2023

Sun

15 °C

15 °C

Uçuş süreleri

Trabzon

İstanbul

1 sa 35 dk

Trabzon

Ankara

1 sa 15 dk

Trabzon

İzmir

2 sa 5 dk

Trabzon

Antalya

1 sa 50 dk

Trabzon

Bursa

1 sa 35 dk

1 sa 10 dk

Trabzon

Adana

2 sa 15 dk

Trabzon

Gaziantep

2 sa 25 dk

Trabzon

Van

1 sa 10 dk

Trabzon

Dalaman

3 sa 10 dk

Alternatif uçuşlar

Trabzon varışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
514,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.274,02TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
504,99TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.366,15TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.307,00TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis