Hepsiburada Seyahat

Uçak Biletin

Burada

Nereden

Nereden

Nereye

Nereye

Gidiş Tarihi

Yolcu Bilgileri

1

Yolcu

Ekonomi

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Uçak Bileti Anasayfa

Trabzon Adana uçak biletleri

Esenboğa Havalimanı (ESB) - Esenboğa Havalimanı (ESB)

uçuşları

1.244,25 TRY'den

başlayan fiyatlarla

28 Kas 2022

Esenboğa Havalimanı (ESB) - Esenboğa Havalimanı (ESB)

uçuşları

1.244,25 TRY'den

başlayan fiyatlarla

30 Kas 2022

İstanbul - İstanbul

uçuşları

1.349,25 TRY'den

başlayan fiyatlarla

30 Mar 2023

İstanbul - İstanbul

uçuşları

1.349,25 TRY'den

başlayan fiyatlarla

31 Mar 2023

İstanbul - İstanbul

uçuşları

1.487,25 TRY'den

başlayan fiyatlarla

27 Nis 2023

Trabzon Adana Uçak Bileti 

Adana Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

Adana, Toros Dağları’nın güneyinde ve Seyhan Nehri’nin kıyısına kurulmuş olan bir şehirdir. Ülkemizin en yüksek nüfuslu şehirlerinden birisi olan bu kent önemli bir yere sahiptir. Toplamda 15 ilçesi bulunan Adana’nın önemli merkezi ilçeleri Seyhan, Çukurova, Sarıçam ve Yüreğir’dir. Ülkemizin en büyük altıncı şehri olan Adana, kültür ve ticaret merkezlerimizden bir tanesidir. Helenistik dönem gibi eski çağlara tanıklık eden Adana şehrinin köklü bir tarihi geçmişi vardır. Şehrin ismi ise eski çağlarda farklı şekillerde isimlendirilmiştir. Bazı kaynaklarda Coa olarak gösterilen Adana ismi, Ermenice ’de Atana olarak adlandırıldığını söyleyebiliriz. Adana isminin kökeni, Grek efsanelerine göre Seyhan Nehrinden gelmektedir. Adana’yı kurmuş olan Uranus’un oğlu Sarus ve Adanus’tan da ismini aldığı bilinen şehrin günümüzde Adana olarak anıldığını söyleyebiliriz. Şehrin Güneyinde yer alan Akdeniz, Adana’nın iklimini etkileyen en önemli detaydır. Adana’ya en yakın komşu il ise Mersin’dir. 

Adana şehrine komşu olan diğer iller arasında; Kayseri, Niğde, Osmaniye, Hatay ve Kahramanmaraş yer almaktadır. İklimsel olarak, şehrin ağırlıklı olarak Akdeniz iklimine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısıyla yaz aylarında son derece sıcak ve yağışsız geçerken, kış aylarında yağışlı ve çok olmasa da soğuk geçer. Bu şehirde en soğuk geçen ayın ocak olduğunu söyleyebiliriz. En sıcak geçen ay ise Ağustos ayıdır. Adana, maden bakımından da ülkemizin en zengin bölgelerinden bir tanesi olarak kabul edilir. Bu ilde, krom, demir, çinko, kurşun, manganez gibi maden yataklarını görebilirsiniz. Dolayısıyla Adana’nın maden yatakları açısından son derece zengin bir il olduğunu söyleyebiliriz. Adana’nın tarihi geçmişi bir hayli köklü olduğu için tarihi izleri günümüze gelen eserlerden anlayabilirsiniz. Şehrin lezzet turizminin merkezi olarak da bilindiğini söyleyebiliriz. Seyahat tutkunlarının da ilgisini çeken Adana, önemli bir gastronomi şehridir. Geçmişten günümüze kadar gelen mutfak zenginlikleri ve doğal güzellikleriyle yerli ve yabancı turistleri kendisine çekmektedir. Tarihi ve mimarisi ile bu şehir kendine hayran bırakmayı başarmaktadır. Adana’nın tarihine bakıldığında ortalama 3000 yıl öncesine kadar dayandığını görebilirsiniz. Yakın tarih incelendiğinde 1918 yılında Atatürk’ün Yıldırım Orduları komutanlığı görevini bu şehirde devraldığını söyleyebiliriz. Kurtuluş savaşının ilk işareti Adana’da verildiği için bu şehrin tarihi olarak önemi büyüktür. Aynı zamanda Adana, ilk olarak sanayileşme hareketlerinin görüldüğü illerden bir tanesidir. 

Adana’da Gezilmesi Gereken Yerler

Ülkemizin doğal güzellikleri ve tarihi geçmişi köklü olan bu şehirde gezilip görülmesi gereken yer sayısı oldukça fazladır. Tarihi binlerce yıl öncesine dayanan bu ilin doğal güzelliklerini mutlaka görmeniz gerekir. Merkezindeki ve ilçelerindeki güzellikleri sayesinde, turistik açıdan Adana’nın önemini artırmaktadır. Şehirdeki tarihi izlerin görülebileceği antik kentler de bu ilde yerini almaktadır. Adana’ya gittiğinizde öncelikli olarak kanyon gezileri yapmanız doğru olacaktır. Kapıkaya kanyonu ve Varda köprüsü, şehrin doğal güzelliğini gözler önüne sermektedir. Kapıkaya kanyonu, şehir merkezine yaklaşık 50 kilometre uzaklıktaki bir güzelliktir. Müze tutkunlarının ilgisini çekecek olan Adana Arkeoloji Müzesi ise ilk gezilmesi gereken yerler arasındadır. Açılış aşamasında Atatürk’ün talimatlarıyla bu müze içine binlerce eser koyulmuştur. Dini yapı gezmekten hoşlanan bireyler, şehirde yerini alan Adana Ulu Cami yapısını mutlaka görmelidirler. Bu caminin temeli Osmanlı Devleti öncesine dayanır. Ramazanoğulları Beyliği döneminde inşa edilen caminin tarihi izleri üzerinde taşıdığını görebilirsiniz. 

Yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken Yumurtalık Plajı da muhteşem tatiller yapmanızı sağlayacak bir sahile sahiptir. Her yıl binlerce ziyaretçiyi çeken bu plajın ilgi çekici bir yapısı vardır. Şehirde camilerin yanı sıra, tarihi kiliseleri de görebilirsiniz. Bebekli Kilisesi Seyhan ilçesinde yer alan bir yapıdır. Asıl ismi St. Paul Kilisesi olan bu tarihi yapı, İtalyan Katolik Kilisesi olarak 1880 senesinde inşa ettirilmiştir. Antik kentleriyle bilinen Adana şehrindeki, Anavarza Antik Kenti’nin de mutlaka görülmesi gerekir. Tarihi Kilikya Krallığı’nın merkezi olan bu yapı oldukça ilgi çekicidir. Seyhan’da yer alan Seyhan Baraj gölü ise şehrin doğal güzelliklerinden bir tanesidir. Seyhan Nehri’nin üstüne inşa edilen bu baraj gölünün yapılma amacı ise sellerin önlenmesidir. Şehrin merkezinde yer alan Yılan Kalesi ise Ceyhan ilçesinde bulunmaktadır. İpek Yolu üstünde yer alan bu kalenin inşa edilme amacı ise kervanların kontrolünü sağlamaktır. Adana’ya geldiğinizde çarşılarını da mutlaka ziyaret etmelisiniz. Örneğin, Kazancılar Çarşısı, ülkemizin en nadide kapalı çarşılarından bir tanesidir. Çeşitli el işi bakırlar ve kazanların yer aldığı bu çarşı tarih kokmaktadır. 

Adana şehrinde yer alan Magarsus Antik Kenti ise MÖ 700’lü yıllarda yapılmıştır. Bu antik kent içindeki amfi tiyatro ise sanatseverlerin ilgisini çekecektir. Karataş Plajı’na gelen turistler, burada unutulmaz tatiller yapabilirler. Kumul plajlar arasında aileniz ve sevdiklerinizle uzun tatiller yapabilirsiniz. Adana’ya geldiğinizde Büyük saat kulesi, Akyatan Gölü Milli Parkı, Adana Sinemi Müzesi, Taş Köprü, Belemedik Vadisi, Yumurtalık Lagünü Milli Parkı, Ayas Antik Kenti ve Misis Ören Yeri’ni de mutlaka ziyaret etmelisiniz. 

Adana’nın Tarihi Dokusu 

Ülkemizin en kalabalık şehirlerinden biri olan Adana’nın tarihi de çok eski çağlara dayanmaktadır. Bu ilin yüzölçümüne düşen kişi sayısı ise oldukça fazladır. Şehrin etimolojisi incelendiğinde, Adana’nın adının Hitit İmparatorluğu’na kadar dayandığını söyleyebiliriz. Hitit İmparatorluğuna bağlı olan Kizzuvatna Krallığı bu şehri Adanya olarak anmıştır. Şehrin tarihçesi 3000 yıl kadar önce başlamıştır. Bu ilde yapılan arkeolojik kazılar sonucundaki bulgular, Paleolitik Çağ’a uzanan yerleşim kalıntıları gün yüzüne çıkarılmıştır. Taş bir duvar ve şehir merkezi de bulunan bu şehirdeki Tepebağ Höyüğü’nün Neolitik Çağ’dan kaldığını söyleyebiliriz. Bu höyük Çukurova’daki en eski şehirlerden biri olduğunu da söyleyebiliriz. Adana’nın antik geçmişi ise MÖ 6000’li dönemlere kadar uzanmaktadır. Antik Kilikya Bölgesi’nin önemli şehirleri arasında yer alan Adana, Hitit zamanından Osmanlıya kadar gelmiştir. Farklı medeniyetlere şahitlik eden bu şehirde tarihi dokunun da oldukça değerli bir yere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Yunan mitolojisine göre gök tanrısı olarak kabul edilen Uranus, oğlunun adı olan Adanus’tan dolayı şehre bu ismi vermiştir. Ancak bu konu da farklı görüşlerin de öne sürüldüğü bilinmektedir. 

Orta çağda ise 7. yy’ın ortalarında Araplar tarafından yönetilen Adana şehri, o dönemlerde farklı isimlerle anılmaktaydı. Yazene’nin torunu olan Ezene’den adını alan şehrin belli dönemlerde farklı isimlerle anıldığını söyleyebiliriz. Bizans’ın Adana’yı ele geçirmesinden sonra, 1071 Malazgirt Savaşı’nın zaferle sonuçlanmasının ardından Selçuklular Bizans’ı hakimiyeti altına almıştır. 1268 senesinde şehri yıkacak kadar büyük olan bir deprem meydana gelmiştir. Bu deprem esnasında, Adana yeni baştan yapılmıştır. Yakın çağa bakıldığında ise Cumhuriyet Döneminde 1. Dünya Savaşı sonrası, Adana ve çevresinin Fransız işgaline konu olduğunu söyleyebiliriz. Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı sırasında, diplomatik başarıları sayesinde, 1921 Ankara Anlaşması imzalandı. Bu anlaşmanın kapsamında Fransızlar Adana’dan ve çevresinden çekildi. 2. Dünya Savaşı esnasında ise Churchill ve İsmet İnönü Yenice’de bir araya gelmişlerdir. Yapılan toplantıda ise ülkemizin müttefiklerin yanında savaşa katılması istenmiştir. Fakat İsmet İnönü bu talebi reddederek kabul etmemiştir. 1955 senesine gelindiğinde Demokrat Parti ABD ile yaptığı anlaşmada bu şehrin doğusunda yer alan İncirlik beldesinde NATO’ya ait hava üssü kurulmuştur. 

Adana’daki Kültürel Etkinlik ve Festivaller 

Tarihi, kültürel ve turizm şehirlerinden biri olan Adana, farklı festival ve etkinliklerle önemini ortaya koymaktadır. Şehrin tarihi geçmişine bakıldığında birçok medeniyete, savaşa ve olaya şahitlik ettiğini görebilirsiniz. Bu nedenle, şehirde düzenlenen tarihi etkinliklerin önemli bir yere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Karaisalı Belediyesi tarafından düzenlenen Kuvay-i Milliye günü yılın nisan ayında kutlanmaktadır. Tarihi bir etkinlik olduğu için şehir açısından de önemi büyüktür. Karataş Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu Almanya’nın Meningen Şehri Belediyesi ile ortak yapılan kutlamalar son derece ilgi çekmektedir. Adana’nın ilçelerinden olan Pozantı’da kutlanan Düşman işgalinden kurtuluş törenleri de tarihi çapta bir kutlamadır. Akdeniz bölgesinde yer alan Adana’nın ikliminden dolayı, farklı türden meyveler üzerine festivaller düzenlendiğini görebilirsiniz. İmamoğlu şeftali festivali yılın haziran ayında düzenlenen renkli bir etkinliktir. Aynı zamanda, Haziran ayının ortalarında yapılan kiraz festivali de meyve severlerin katılmak isteyeceği bir kutlamadır. Sanat tutkunlarının ilgileneceği festivaller de Adana şehrinde düzenlenmektedir. Beyaz Yunus Kültür, Sanat, Müzik ve Spor Festivali bu etkinliklerden bir tanesidir. 

Doğası ve güzellikleri ile ön plana çıkan şehrin Horzum Yayla şenliği de yılın Ağustos ayında düzenlenir. Yayla şenlikleri de bir hayli renkli ve eğlenceli geçmektedir. Bir diğer yayla festivali ise Kızıldağ Yayla şenlikleridir. Adana’da geleneksel özellikte kutlanan Zeytinbelli şenliği de kültür ve turizm adına gerçekleştirilen bir etkinliktir. Adana’nın tarım ürünlerinden biri olan zeytinin tadı ve lezzetinin tanıtıldığı bu festival, yerli ve yabancı turistlerin akınına uğramaktadır. Geleneksel yaz şenlikleri de ağustos ayında düzenlenen etkinliklerden bir tanesidir. Yaz şenliklerinin yanı sıra, Karakucak Güreşleri de spor adına yapılan etkinlikler arasındadır. Sanat adına görebileceğiniz festivallerden biri olan Altın Koza Film Festivali de Adana’ya geldiğinizde mutlaka katılmanız gereken törenlerden bir tanesidir. Kültür şenlikleri, Saimbeyli ilçesinin kurtuluşu, 29 Ekim şölenleri, Sıramazı Zeytin festivali, Uluslararası Karacaoğlan kültür ve sanat festivallerini de Adana’ya geldiğinizde ziyaret edebilirsiniz. 

Adana’daki Konaklama Olanakları

Adana, turizm ve kültür açısından son derece köklü olan bir şehirdir. Bu nedenle, şehre turizm amacıyla gelmek isteyen turist sayısı oldukça fazladır. Şehirde hangi amaçla konaklamak istediğinizi göz önüne alarak, kalacağınız yere de karar verebilirsiniz. Şehirde harika bir tatil geçirmek adına, farklı konaklama tesislerinden yararlanabilirsiniz. Genelde şehir merkezinde yer alan lüks otel alternatiflerinin bütçenize uygun olan seçenekleri de vardır. 5 yıldızlı oteller, konfor ve rahatlık açısından avantaj sahibi olabileceğiniz alternatiflerdir. Aynı zamanda, bütçenize uygun olan oteller de seçenekler arasındadır. Şehirde yer alan bütün konaklama tesisleri, her mevsim hizmet alabileceğiniz işletmelerdir. Özellikle, yaz aylarında hareketli olan bu şehrin turistik önemi büyüktür. Dolayısıyla yaz aylarında tatil yapmak amacıyla otel, hotel ya da pansiyon alternatiflerini gözden geçirebilirsiniz. Konaklayacağınız süre boyunca bu şehrin doğal güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Tarihi mekanları da gezmek adına birçok mekanın şehirde günümüze kadar varlığını koruduğunu söyleyebiliriz. Her yıl binlerce turist çekmeyi başaran Adana ilinde yapılabilecek birçok aktivite bulunmaktadır. Son derece eğlenceli aktiviteler yapmanız adına şehirdeki konaklama alternatiflerinden yararlanabilirsiniz. 

Konaklama tesislerini kendi bütçenize uygun olarak tercih edebilmeniz mümkündür. Aynı zamanda, konaklayacağınız yere önceden yapacağınız rezervasyonlar sayesinde, yüksek fiyatlar ödemeden de tatilinizi yapabilirsiniz. Muhteşem bir tatil deneyimi yaşamak adına, lüks, orta lüks ya da normal konaklama seçeneklerini gözden geçirebilirsiniz. Her zevke ve bütçeye uygun olan konaklama seçeneği Adana ilinde yer almaktadır. Aynı zamanda, Adana otel, hotel, motel ve pansiyonlarının sunduğu hizmetlerin kapsamını da gözden geçirerek uygun bir seçim yapabilirsiniz. 

Adana’ya Özel Yemek ve Lezzetler

Adana mutfak kültürü oldukça zengindir. Gastronomi şehirlerinden biri olan bu şehirde farklı lezzetleri tadarak, unutulmaz yemeklerin tadına varabilirsiniz. Birbirinden farklı yemek, kahvaltılık, kebap ve hamur işleriyle her damak zevkine hitap eden lezzetler bu ilde meşhurldur. Adana’nın meşhur Adana Kebabı, mutlaka tadılması gereken bir lezzettir. Şehrin adının verildiği bu kebap, yerli ve yabancı turistler tarafından sık sık tüketilmektedir. Genellikle et üzerine yapılan yemekleriyle bilinen Adana’da ciğer yemeden dönmemelisiniz. Ciğer, şehirde marka haline gelen lezzetlerden bir tanesidir. Görüntüsü farklı olsa da tadıyla kendine hayran bırakan Şırdan Dolması ise yiyenleri kendine hayran bırakmaktadır. Yöresel bir yemek olan Şırdan dolması, son derece lezzetlidir. Adana yöresine ait olan Kırkkat yemeği ise bağırsak dolması olarak pişirilen bir yemektir. Analıkızlı çorba denildiğinde ilk olarak Adana ili akıllara gelmektedir. Büyüklü küçüklü köfteler halinde hazırlanan bu yemek lezzetiyle baş döndürmektedir. 

Kibbe olarak bilinen Adana usulü içli köfte ise mutlaka tatmanız gereken yemeklerden bir tanesidir. Fellah köftesi ise bulgur ile pişirilen yöresel bir yemektir. Yöre halkı bu yemeği sık sık pişirmektedir. Adana usulü olarak pişirilen Lahmacun ise acısı ve kıymasının lezzetiyle tadına doyamayacağınız bir üründür. Adana’da deniz mahsullerinin de sık tüketildiğini söyleyebiliriz. Akdeniz’in doğal lezzetlerini görebileceğiniz deniz mahsullerinin özel teknikler ile pişirilerek sunulduğunu görebilirsiniz. Adana usulü olarak pişirilen su böreği ve sıkma lezzetini de tatmadan bu ilden dönmemelisiniz. Bunun yanı sıra, mumbar, kaz başı, sarımsaklı fıstıklı köfte, karın dolması, işkembe dolması, eşkili topalak, bamya dolması, kabak çintlemesi ve vardabit paçasını da mutlaka denemelisiniz. 

Adana’daki Ulaşım Olanakları

Adana’da şehir içi ulaşım genel olarak belediye otobüsleriyle gerçekleştirilir. Bunu takiben, özel halk otobüsleri, taksiler ve minibüslerle de ulaşım yapılabilmektedir. Akşam saatlerinde belli bir saatin ardından, toplu taşıma hizmetlerinin bulunamaması durumunda, taksileri tercih edebilirsiniz. Havalimanı ulaşımı ise otobüsler, taksiler, özel araçlar ile yapılabilmektedir. 

Metro İle Ulaşım; Metro ile hafta içi Adana havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Metro 1 hattı Adana’nın Havalimanı yakınından geçtiği için bu ulaşım aracıyla havalimanına gidebilirsiniz. 

Otobüs İle Ulaşım; Belediye otobüslerini kullanarak şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda, dolmuşlarla da gitmek istediğiniz adrese ulaşabilirsiniz. 

Taksi İle Ulaşım; iç ve dış hatlardaki taksileri kullanarak, kısa sürede gitmek istediğiniz adrese ulaşabilirsiniz. Taksiler sayesinde, minibüs, otobüs gibi toplu taşıma araçlarının yoğunluğuna maruz kalmazsınız. 

Araç Kiralama; Adana’nın doğal güzelliklerini görmek, tatil yapmak ya da uzun süre bu şehirde kalmak için araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Havalimanında yer alan araç kiralama acentelerinden alacağınız hizmetler doğrultusunda dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. 

Trabzon Havalimanı Ulaşımı

Şehir içi belediye toplu taşıma otobüsleri ile Trabzon Havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Farklı güzergahlardan kalkan bu otobüsün otogar durağından da geçtiğini söyleyebiliriz. 

Trabzon-Adana Uçuşu Kaç Saat?

Trabzon ve Adana arasındaki uçakla gideceğiniz mesafe 1 saat 35 dakika sürmektedir. 

Trabzon’dan Adana Kaç Kilometre?

İki şehir arası karayolu ile 892, 2 kilometre mesafedir. Bu mesafe 11 saat süren bir yolculuğa tekabül etmektedir. 

Trabzon’dan Adana’ya En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Pazar günü yapacağınız bilet rezervasyonu uygun fiyatlı olacaktır. 

Adana’da İklim Nasıl?

Akdeniz ikliminin yaşandığı bu şehirde yaz ayları sıcak ve kurak geçmektedir. Kışın ise şehirde ılık ve yağışlı bir hava hakimdir. 

img

Adana Hava Durumu

24 Kasım 2022

Sun

21 °C

17 °C

Uçuş süreleri

Adana

İstanbul

1 sa 20 dk

Adana

İzmir

2 sa 15 dk

Adana

Antalya

2 sa 5 dk

50 dk

Adana

Ankara

1 sa

Adana

Trabzon

3 sa

Adana

Muğla

2 sa 15 dk

Adana

Van

2 sa 30 dk

2 sa 20 dk

2 sa 10 dk

4 sa 35 dk

Adana

Beyrut

1 sa 5 dk

4 sa 45 dk

Adana

Berlin

4 sa 20 dk

4 sa 35 dk

Adana

Köln

4 sa 40 dk

4 sa 35 dk

Adana

Hamburg

5 sa

Adana

Wroclaw

5 sa 10 dk

Adana

Dubai

5 sa 40 dk

Trabzon Hava Durumu

24 Kasım 2022

Sun

18 °C

18 °C

Uçuş süreleri

Trabzon

İstanbul

1 sa 40 dk

Trabzon

Ankara

1 sa 15 dk

Trabzon

İzmir

2 sa 5 dk

Trabzon

Antalya

2 sa 25 dk

Trabzon

Bursa

1 sa 35 dk

1 sa 10 dk

Trabzon

Adana

2 sa 15 dk

Trabzon

Van

1 sa 10 dk

Trabzon

Gaziantep

2 sa 30 dk

2 sa 30 dk

Trabzon

Dusseldorf

4 sa 55 dk

Trabzon

Frankfurt

4 sa 55 dk

Trabzon

Berlin

4 sa 35 dk

Trabzon

Stuttgart

4 sa 35 dk

Trabzon

Seul

11 sa 50 dk

Trabzon

Paris

5 sa 10 dk

Alternatif uçuşlar

Trabzon çıkışlı yurt içi uçak biletleri

Trabzon - İstanbul

uçuşları

491,99 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Trabzon - Ankara

uçuşları

491,99 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Trabzon - İzmir

uçuşları

559,99 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Trabzon - İzmir

uçuşları

559,99 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Trabzon - İzmir

uçuşları

559,99 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Trabzon - Antalya

uçuşları

469,99 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Trabzon - Bursa

uçuşları

641,99 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Trabzon - Diyarbakır

uçuşları

491,99 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Trabzon - Adana

uçuşları

1.231,25 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Trabzon - Van

uçuşları

491,99 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Trabzon çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

Trabzon - Dusseldorf

uçuşları

1.835,47 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Trabzon - Frankfurt

uçuşları

3.485,41 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Trabzon - Berlin

uçuşları

2.970,64 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Trabzon - Stuttgart

uçuşları

2.838,55 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Trabzon - Seul

uçuşları

16.592,44 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Trabzon - Paris

uçuşları

3.702,88 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Trabzon - Paris

uçuşları

3.702,88 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Trabzon - Köln

uçuşları

2.563,72 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Trabzon - Bakü

uçuşları

4.116,27 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Trabzon - Jakarta

uçuşları

16.197,29 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Adana varışlı yurt içi uçak biletleri

Dalaman,Muğla - Adana

uçuşları

1.293,00 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Çanakkale - Adana

uçuşları

1.204,42 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Muğla - Adana

uçuşları

1.313,00 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Trabzon - Adana

uçuşları

1.231,25 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Van - Adana

uçuşları

1.231,25 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Lefkoşa - Adana

uçuşları

801,02 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Ankara - Adana

uçuşları

491,99 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Antalya - Adana

uçuşları

349,99 TRY'den

başlayan fiyatlarla

İzmir - Adana

uçuşları

409,99 TRY'den

başlayan fiyatlarla

İstanbul - Adana

uçuşları

491,99 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Adana varışlı yurt dışı uçak biletleri

Stuttgart - Adana

uçuşları

1.438,70 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Moskova - Adana

uçuşları

14.378,31 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Köln - Adana

uçuşları

2.169,16 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Amsterdam - Adana

uçuşları

2.139,38 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Toronto - Adana

uçuşları

14.315,34 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Nürnberg - Adana

uçuşları

1.713,67 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Frankfurt - Adana

uçuşları

2.032,16 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Dusseldorf - Adana

uçuşları

1.601,34 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Dusseldorf - Adana

uçuşları

1.601,34 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Beyrut - Adana

uçuşları

2.207,04 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Nasıl uçak bilet satın alabilirim?

02

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

03

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

04

Esnek bilet nedir?

05

Promosyonlu bilet nedir?

06

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

07

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

08

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

09

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

10

Biletime nasıl ulaşırım?

11

Faturam ne zaman gelir?

12

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

13

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

14

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

15

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

16

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

17

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

18

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

19

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

20

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

21

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

22

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

23

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

24

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Şirket

Yurt İçi Uçuşlar


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çözüm Merkezimizi arayın

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


guvenli-alisveris.pngpci-dss.png3d_secure.svgssl.svg
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.svg
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
bonus-new.svgmaximum-new.svgworld-new.svgziraat-new.svgfinans-new.svgaxess-new.svgadvantage-new.svgparaf-new.svgvisa.svgmastercard.svgae.svgtroy.svg

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2022 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis