Trabzon Antalya Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Trabzon Antalya uçak biletleri

1.584,52TRY'den
başlayan fiyatlarla

03 Ara 2023

03 Ara 2023

1.584,52TRY'den
başlayan fiyatlarla

04 Ara 2023

04 Ara 2023

1.584,52TRY'den
başlayan fiyatlarla

05 Ara 2023

05 Ara 2023

303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla

06 Ara 2023

06 Ara 2023

1.584,52TRY'den
başlayan fiyatlarla

07 Ara 2023

07 Ara 2023

Trabzon Antalya Uçak Bileti

Karadeniz bölgesinde yer alan Trabzon, yeşillikleri ve yaylalarıyla meşhur bir ildir. Aynı zamanda bir kıyı şehri olması sebebiyle hamsinin kültür bölgesi olarak da bilinir. Antalya ise popüler bir turizm şehri olmasının yanı sıra doğal ve tarihi yapıtlarıyla dikkat çeker. Trabzon’dan Antalya’ya uçak yolculuğu gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Bu bağlamda Trabzon’dan Antalya’ya konforlu ve hızlı bir şekilde seyahat etmek isteyenler, aktarmasız bir uçuş deneyimi yaşayabilmektedir. Böylece Antalya’ya kısa bir süre içerisinde ulaşarak zamandan tasarruf edilebilir. 

Antalya Hakkında Bilinmesi Gereken Detaylar

Türkiye’nin en kalabalık beşinci şehri olan Antalya hakkında bilmeniz gereken birçok konu vardır. Antalya, yüz ölçümü bakımından geniş bir alana yayılır. Aynı zamanda Akdeniz Bölgesi’nde bulunan turistik bir kent olarak nitelendirilmektedir. Özellikle de yaz ve kültür turizmi açısından gelişmiş bir şehirdir. Antalya yaz aylarında ciddi oranda bir nüfus artışı yaşar. Yazın denize kıyısı olan ilçelerinde yaz turizmi yoğun bir ilgi görür. Bununla birlikte gece hayatı da hareketli bir şehir olduğundan eğer Antalya’ya seyahat etmeyi düşünüyorsanız, bu şehri keşfetmek için bir gün yetmeyecektir. En az 3 veya 4 günlük bir konaklama ile Antalya’nın birkaç ilçesini, bazı doğal güzelliklerini ve tarihi yerlerini keşfedebilirsiniz.

Antalya’da Gezilmesi Gereken Yerler

Antalya Konyaaltı şehir merkezini oluşturur. Bunun dışında Antalya’nın birçok farklı, gezilip görülmesi gereken ilçeleri de vardır. Üstelik Antalya’ya gittiğinizde sadece gezi planı değil, yaz sezonunda deniz tatili de yaparak sıcak havanın tadını çıkarabilirsiniz. Birçok farklı ilçesinde bulunan sahilleri, plaj ve koylarıyla Antalya Türkiye’nin yaz turizminde ilk sırada yer alan şehirlerindendir. Bu kapsamda Antalya’ya gittiğinizde gezip görmeniz gereken birçok yer vardır. Masmavi denizi ile dikkat çeken Belek, Antalya’nın ilçelerinden biridir. Aynı zamanda Belek’e gittiğinizde Perge Antik Kenti ve Kurşunlu Şelalesi’ni de görebilirsiniz. Bununla birlikte Side Antik Kenti, Manavgat Şelalesi, Phaselis Koyu ve Adrasan koylarını ziyaret edebilirsiniz. Tüm bu doğal güzellikler ve tarihi yerler Antalya’da sizleri bekliyor.

Antalya’nın Tarihi

Şimdiye kadar coğrafi konumu ve ılıman iklimi bakımından birçok farklı uygarlığa ev sahipliği yapmış olan Antalya, Türkiye’nin önemli şehirlerinden biridir. Tarihi 50 bin yıl öncesine kadar uzanan Antalya, Paleolitik ve Mezolitik döneme ait bulgular da taşır. İlk yerleşim yeri olarak kullanılmaya başlandığında Lidyalılara ait olduğu belirtilir. Aynı zamanda kelime anlamı olarak da Antalya ‘’Attolos Yurdu’’ olarak bilinir. 1391 yılında Osmanlı İmparatorluğu’nun eline geçen Antalya, günümüzde Türkiye’nin önemli bölgelerinden birini oluşturur. Ayrıca Türkiye’de en çok antik kent bulunduran şehirlerden biridir. 

Antalya’da Kültürel Etkinlikler

Antalya bulunduğu konum gereği ve ılıman iklimi sayesinde her mevsim popülerliği olan bir şehirdir. Bu nedenle sinema etkinlikleri, konser, festival, tiyatro gibi birçok etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. 

Antalya Gece Hayatı

Antalya hem gündüzleri hem de geceleri hareketli olan şehirlerden biridir. Bu bağlamda Antalya’nın gece ve eğlence hayatı da yoğun bir sirkülasyona sahiptir. Antalya’nın hem şehir merkezi Konyaaltı’nda hem de diğer ilçelerinde gece eğlencesine katılım sağlayabileceğiniz çeşitli gece mekanları vardır. Konaklama yapacağınız bölgede bulunan gece ve eğlence mekanlarını araştırarak siz de bu alternatifleri değerlendirmeye alabilirsiniz.

Antalya Konaklama Yerleri

Türkiye’nin önemli turizm bölgelerinden biri olarak Antalya’da konaklama yapabileceğiniz geniş bir otel skalası bulunur. 3 yıldızlı otellerden 5 yıldızlı otellere kadar uzanan çeşitli oteller vardır. Aynı zamanda butik otel, pansiyon, kamp alanı gibi olanaklar da mevcuttur. Bunlarla birlikte dilerseniz Antalya’nın çeşitli bölgelerinde günlük veya aylık olarak ev kiralama alternatiflerini de değerlendirebilirsiniz. Tüm bu olanakları ile Antalya seyahatinizi keyifli ve konforlu bir şekilde geçirebilmeniz mümkündür. 

Yöresel Antalya Lezzetleri

Hem turizm hem de dünya tarihi ve kültürü açısından önemli bir yere sahip olan Antalya’da birbirinden güzel lezzetler bulunur. Şehir genelinde severek yenilen birçok farklı yöresel yemek vardır. Eğer Antalya’ya seyahat etmeyi düşünüyorsanız, mutlaka Antalya’nın meşhur yemeklerini deneyimlemelisiniz. Ayrıca Antalya mutfağı tam anlamıyla Akdeniz iklimini yaşatan türden içeriklere sahiptir. Bu doğrultuda Taratorlu piyaz, Hülüklü çorba, Zerde ve Tandır kebabı yemeklerini deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra Toros Salatası da Antalya’nın meşhur tatlarından biridir. 

Antalya Ulaşım Alternatifleri

Antalya havalimanına vardığınızda şehir merkezine veya Antalya’nın ilçelerine çeşitli yöntemler aracılığı ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu bakımdan değerlendirildiğinde Antalya’da ulaşım seçenekleri arasında transfer araçları, otobüs, taksi ve araç kiralama bulunur. Transfer araçları hem şehir merkezine hem de Antalya’nın ilçelerine ulaşım sunar. Aynı zamanda çeşitli havayolu firmalarının transfer araçlarını da tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte taksi veya araç kiralama hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. 

Otobüs ile Ulaşım

Antalya’nın belirli bölgelerine ulaşım olanağı sağlayan çeşitli otobüsler vardır. Bu otobüsler aynı zamanda havalimanından şehir merkezine de ulaşım için kullanılır. Antalya havalimanındaki otobüs duraklarından şehir merkezine ya da ilçelere giden otobüsleri kullanabilirsiniz.

Taksi ile Ulaşım

Antalya havalimanında iç ve dış hatlarda birçok taksi ulaşım olanağı bulunur. Bu alternatifleri değerlendirerek Antalya şehir merkezine ya da Antalya’nın çeşitli ilçelerine erişim sağlayabilirsiniz. Dilerseniz taksi hizmetlerinden yararlanmadan önce fiyatlandırmalar konusunda bilgi alabilirsiniz.

Araç Kiralama ile Ulaşım

Havalimanı içerisinde çeşitli araç kiralama acenteleri yer alır. Antalya’ya uçuş öncesinde veya geldiğiniz anda havalimanı içerisindeki araç kiralama acentelerinden birini tercih edebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz model bir araç kiralayarak Antalya’nın dilediğiniz ilçesine veya şehir merkezine ulaşım gerçekleştirebilirsiniz.

Transfer Araçları ile Ulaşım

Antalya havalimanından kalkış sağlayan birçok farklı havayolu şirketine ait transfer servisler vardır. Bu servisler iç ve dış hatlarda mevcuttur. Direkt olarak uçak seferlerine bağlı şekilde hareket eden transfer servislerini kullanarak Antalya’nın istediğiniz bölgesine ulaşım gerçekleştirebilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Ulaşımı

Trabzon merkezden veya ilçelerinden Trabzon havalimanına çeşitli alternatifler üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu süreçte tercih edebileceğiniz alternatif seçenekler arasında servis otobüsleri, transfer şirketleri, taksi ve araç kiralama yer alır. Direkt olarak Trabzon havalimanına ulaşım sağlayan servis otobüslerine çeşitli noktalardan ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte transfer şirketlerindeki araç seferlerini veya taksi hizmetlerini değerlendirebilirsiniz. Transfer şirketlerinde belirli konumlardan Trabzon havalimanına erişim hizmeti sunulur. Genellikle transfer şirketlerinde havaalanına ulaşımlarda sabit bir fiyatlandırma vardır. Taksi ile ulaşımlarda ise bulunduğunuz bölgeye göre fiyatlandırmalarda değişiklik olabilir. Ayrıca araç kiralama hizmetlerinden faydalanarak Trabzon havalimanına bireysel olarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Trabzon’dan Antalya’ya Uçuş Kaç Saat?

Trabzon Antalya arası gerçekleştirilen karayolu seyahatleri 15 saat 21 dakika sürer. Bu durum özel araçla farklılık gösterebilir. Trabzon’dan Antalya’ya uçak ile yolculuk yaparsanız varış süreniz düşer. Ortalama bir süre olarak Trabzon’dan Antalya havalimanına 1 saat 42 dakika içerisinde iniş yapabilirsiniz. 

Trabzon Antalya Arası Kaç Km?

Trabzon Antalya arası 1194 kilometre olarak belirtilir. Bu mesafe kara yolu ile ulaşımlarda uzun bir süreye tekabül etse de uçak ile ulaşımla mesafe 903 kilometreye düşer. Trabzon Antalya uçak bileti alarak kısa sürede Antalya havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Trabzon’dan Antalya’ya En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

En uyguna uçak bileti bulabilmek için seyahatinizi planladığınız en erken zaman diliminde uçak biletinizi alabilirsiniz. Trabzon’dan Antalya’ya sefer düzenleyen birçok farklı havayolu şirketi vardır. Bu uçuş seferlerine ve havayolu şirketlerinin sunduğu ücretlendirmelere bakarak en uygun bileti bulabilirsiniz. 

trabzon_antalya

Antalya Hava Durumu

03 Aralık 2023

Sun

19 °C

19 °C

Uçuş süreleri

Antalya

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 40 dk

Antalya

Adana

1 sa 5 dk

Antalya

Van

1 sa 50 dk

Antalya

Lefkoşa

50 dk

Antalya

Ankara

1 sa 5 dk

Antalya

İzmir

1 sa 10 dk

Antalya

Gaziantep

1 sa 15 dk

Antalya

Samsun

1 sa 35 dk

Antalya

Trabzon

1 sa 45 dk

Antalya

Moskova

3 sa 25 dk

Antalya

Taşkent

4 sa 10 dk

Antalya

Berlin

3 sa 20 dk

Antalya

Bakü

2 sa 50 dk

Antalya

Amsterdam

4 sa 5 dk

Antalya

Bişkek

4 sa 50 dk

Antalya

Paris

4 sa 10 dk

Antalya

Köln

3 sa 45 dk

Antalya

Stuttgart

3 sa 25 dk

Antalya

Viyana

2 sa 50 dk

Trabzon Hava Durumu

03 Aralık 2023

Sun

16 °C

16 °C

Uçuş süreleri

Trabzon

İstanbul

1 sa 35 dk

Trabzon

Ankara

1 sa 15 dk

Trabzon

İzmir

2 sa 5 dk

Trabzon

Antalya

1 sa 50 dk

Trabzon

Bursa

1 sa 35 dk

1 sa 10 dk

Trabzon

Adana

2 sa 15 dk

Trabzon

Gaziantep

2 sa 25 dk

Trabzon

Van

1 sa 10 dk

Trabzon

Dalaman

3 sa 10 dk

Alternatif uçuşlar

Trabzon çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
510,92TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
719,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.375,45TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.375,45TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla

Trabzon çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

3.169,36TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.407,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.530,76TRY'den
başlayan fiyatlarla

Antalya varışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla

Antalya varışlı yurt dışı uçak biletleri

6.055,47TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.818,18TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.589,69TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.367,10TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.393,39TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.932,28TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.289,29TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.475,35TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.390,39TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.279,77TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis