Trabzon İstanbul Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Trabzon İstanbul uçak biletleri

1.028,00TRY'den
başlayan fiyatlarla

05 Ara 2023

05 Ara 2023

1.028,00TRY'den
başlayan fiyatlarla

06 Ara 2023

06 Ara 2023

1.028,00TRY'den
başlayan fiyatlarla

07 Ara 2023

07 Ara 2023

1.028,00TRY'den
başlayan fiyatlarla

08 Ara 2023

08 Ara 2023

1.028,00TRY'den
başlayan fiyatlarla

09 Ara 2023

09 Ara 2023

Trabzon İstanbul Uçak Bileti 

İstanbul Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İstanbul, dünyaca ünlü olan en önemli merkezlerden bir tanesidir. Önemli bir stratejik konuma sahip olan bu şehir, ünlü İstanbul Boğazı ile bilinmektedir. Şehrin güzellikleri, tepeleri, tarihi yapıları turistlerin ilgisini çekmektedir. Dünya tarihinde yüzyıllar boyunca başkentlik yapan bu şehir, farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. İstanbul’un öneminin anlaşılabilmesi adına, şehrin tarihinin araştırılması gerekir. Şehrin tarihi binlerce yıl öncesine dayanmaktadır. Ancak bilinen ilk yerleşim tarihi M.Ö 7’YY’da olmuştur. Dünya üstünde iki kıtada toprağı bulunan tek şehir İstanbul’dur. Avrupa ve Asya kıtasında yer alan toprakları sayesinde, her iki yakanın da güzelliklerini görebilmeniz mümkündür. İstanbul, Doğu Roma, Latin ve Osmanlı gibi pek çok imparatorluğa başkentlik yapmıştır. Üstelik bu yönüyle de dünyanın en eski şehirleri listesinde yerini almaktadır. Şehirde yer alan Kapalı Çarşı ise en eski alışveriş merkezlerinden bir tanesidir. Bu çarşının içinde toplamda 3000’den fazla dükkan olduğu bilinmektedir. 

İstanbul’da 1875 senesinde tasarlanan metro ise toplamda 573 metre uzunluğuna sahiptir. Bu tünel dünyanın en eski metrolarından bir tanesidir. Aynı zamanda, İstanbul, Dünyadaki en uzun metro hattına sahip olan 23. Ülkedir. Yeditepe İstanbul olarak da anılan bu metropol şehir, meşhur tepelerinden dolayı bu şekilde adlandırılır. Şehrin sadece tarihi yarımadasını kaplayan bölümünü ifade eden kısma Yeditepe İstanbul ismi verilmektedir. İstanbul’un tepelerinin ismi şimdilerde unutulmuş olsa da tarihi yerlerin bulunduğu yerleri bu tepelerin oluşturduğunu söyleyebiliriz. Ülkemizin en kalabalık şehirlerinden biri olan İstanbul, dünyada da en kalabalık beş şehir arasında yerini almaktadır. Ancak bu nüfus durumu son yüzyılı kaplamamaktadır. Şehir 1500’lü yıllarda da yine dünyada en kalabalık şehirler listesinde yerini almaktaydı. 

İstanbul, ülkemizde en fazla camii inşasının yapıldığı şehirlerarasında yerini almaktadır. Dünya’da en popüler hale gelmiş camiler de bu ilde bulunmaktadır. Bugünlerde ise takriben şehirde 3000’in üzerinde cami olduğu bilinmektedir. İstanbul’a gelen turistler ise en fazla bu camileri ziyaret etmektedir. Şehrin 400 seneden uzun olan köklü tarihi, camilerin de tarihi olmasına neden olmaktadır. Örneğin, Sultan Ahmet Camii, yüzyıllar öncesinde inşa edilmiş olsa da günümüzde de varlığını sürdürmektedir. Caminin mimarisi ve iç tasarımı sayesinde, bütün dünyada sanat eseri olarak kabul edilir. Sultan Ahmet Camine benzer olan birçok tarihi camiyi İstanbul’da görebilmeniz mümkündür. Şehirde yer alan boğazın yanı sıra, Marmara ve Karadeniz’e de kıyısı olması, yarımada konumunda olmasına yardımcı olur. Antik çağlardan günümüze kadar uzanan şehrin tarihi, birçok dini yapıya ev sahipliği etmiştir. Aya Triada Kilisesi, Galata Kulesi, Fener Rum Patrikhanesi ve benzeri tarihi yapılar, geçmiş çağlardan günümüze kadar yapılmış bazı eserlerdir. 

İstanbul’da Gezilmesi Gereken Yerler

Dünya’daki farklı imparatorluklara yaklaşık olarak 16 YY süreyle başkentlik yapan İstanbul’un oldukça köklü bir tarihi vardır. Farklı ırklar, dinler ve medeniyetler ağırlayan bu şehir, geçmişten günümüze birçok tarihi eser bırakmıştır. Dini yapıtlar, tarihi çarşılar ve kendine hayran bırakan coğrafyasıyla İstanbul turistlerin akınına uğramaktadır. Ev sahipliği ettiği medeniyetlerin izlerini tarihi yapıtlarda görebilmeniz mümkündür. İstanbul’u başlı başına müze haline çeviren simgesel tarihi yapıtlar, görülmeye değer olan yerlerdir. Her semtinde ayrı bir hoşluk ve güzellik ile karşılaşacağınız bu şehirde, saymakla bitmeyecek kadar çok tarihi yapıt vardır. Camiler, saraylar, dini mabetler, bahçeler, parklar ve müzelerin en doğal halini İstanbul’da görebilirsiniz. Şehrin her bir noktasında farklı bir çağa ait eserin yer aldığını da söyleyebiliriz. Topkapı Sarayı bu eserlerin en bilindik ve tarihi olanlarından bir tanesidir. En fazla turist çeken bu saray, İstanbul’un fethinden sonra inşa edilmiştir. Osmanlı mimarisiyle donatılan Topkapı Sarayı, mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. 

İstanbul’un önemli bir meydanı olan ve oldukça fazla turist çeken Sultanahmet Meydanı, İstanbul’a geldiğinizde mutlaka görmeniz gereken bir yerdir. Mavi Camii olarak da bilinen Sultanahmet Camii, yabancı turistlerin gözdesi haline gelmiştir. İçerisinde farklı çini eserlerin döşemesini sık göreceğiniz bu camii, tam bir dini yapıttır. Bizans döneminde tasarlanan Yerebatan Sarnıcı ise o dönemlerde halka su desteği sağlamak amacıyla inşa edilmiştir. Şimdilerde ise İstanbul’un en fazla turist çeken yerlerinden bir tanesidir. Roma İmparatorluğu zamanında tasarlanan Ayasofya, o dönemlerde kilise olsa da şimdilerde camiye çevrilmiştir. İstanbul’a gelen turistler, alışveriş yapmadan buradan dönmek istememektedirler. Dolayısıyla Grand Bazaar adı da verilen Kapalı Çarşı mutlaka görülmesi gereken bir yerdir. Bu çarşı 550 senedir varlığını devam ettirdiği için tarihi bir değere sahiptir. İstanbul’un simgesel yapıtlarından bir tanesi de Galata Kulesi’dir. Yangın ve depremlerden kaynaklı olarak tahrip olsa da 1967 senesinde yeniden restore edilmiştir. 

Yapım tarihi tam olarak bilinmeyen Kız Kulesi ise farklı efsanevi hikayelere konu olmuştur. Şehrin şüphesiz ki en romantik kulelerinden bir tanesidir. Eğlence tutkunları için ise İstanbul turunda görülmesi gereken yerler arasında; Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi yer almalıdır. Her iki yerin de gece gündüz uyumadığını söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra, dini yapıları gezmeyi seven turistler için ise Süleymaniye Camii ve Eyüp Sultan Camii gibi yerler, tarihi değeri olan Osmanlı eserleri arasında yerini almaktadır. Tıpkı Kapalı Çarşı gibi atik bir değeri olan Mısır Çarşısı da 17. YY’da inşa edilmiştir. Osmanlı Devleti’nde bu çarşı ticaretin kalbinin attığı yer olarak kabul edilmiştir. Kemal Atatürk’ün gözlerini yummuş olduğu Dolmabahçe Sarayı ise herkesin kalbinde taht kurmuştur. 1856 senesinde Abdülmecit tarafından inşa ettirilen bu saray, Avrupai tarzdaki tasarımıyla dikkat çekmektedir. İstanbul’un önemli ticari geçidi olan İstanbul Boğazı ise Anadolu ve Rumeli Hisarı arasında uzanmaktadır. Bu boğazın içinizi açacak bir manzarası vardır. Aynı zamanda, balık ekmek yemek için Eminönü semtini de gezi rehberinize ekleyebilirsiniz. İstanbul’daki Gülhane Parkının ise sanatsal bir değeri vardır. İstanbul’a geldiğinizde, mutlaka gezip görmeniz gereken liste arasında; Aya İrini Kilisesi, Rumeli Hisarı, Ahrida Sinagogu, Anadolu Hisarı, Yıldız Sarayı, Fatih Camii, Yeni Camii, Haydarpaşa Garı, Belgrad Ormanı ve benzeri yerler yer alır. 

İstanbul Tarihi Dokusu 

İstanbul tarihi açıdan oldukça geniş bir kategoride incelenebilir. Tarih öncesi ve tarihi dönem olarak bir incelendiğinde İstanbul’un farklı dönemlerdeki medeniyetlere ev sahipliği ettiğini görebilirsiniz. Tarih öncesinde Byzantion dönemi olarak adlandırılırken, tarihi dönemde ise Doğu Roma, Osmanlı ve Türkiye gibi devletlere ev sahipliği etmiştir. Aynı zamanda, şehrin başkentlik tarihi de toplamda on altı yüzyıl sürmüştür. Bu yönüyle önemli bir metropol şehri statüsünde yer almayı başarmaktadır. İstanbul’un önemli özellikleri arasında; Afrika, Asya ve Avrupa kıtalarının buluştuğu noktada tek hakim olmayı başarmıştır. Bu durum ise dünya tarihini önemli ölçüde etkilemesine neden olmuştur. İstanbul toplamda, 4 farklı imparatorluğa başkentlik yaptığı için değişik dinlere ait eserleri bu şehirde görebilmeniz mümkündür. Tarihsel önemi ve değeri bir hayli fazla olan bu şehrin, turizm açısından da büyük bir önemi vardır. 

Bu şehrin bilinmekte olan yerleşim tarihi tahminen 3 bin yıl öncedir. Kentsel tarihine bakıldığında ise kaynakların 3 bin yıl öncesini gösterdiğini görebilirsiniz. Dünya kenti olan bu şehir, farklı kültür, din, ırk, medeniyetler görmüştür. Dolayısıyla insanların kozmopolit bir şekilde bu ilde yüzyıllar boyu yaşamış olduğunu söyleyebiliriz. Kozmopolit yapısının yanı sıra, şehrin metropolit bir yapıya sahip olduğunu da söylemek mümkündür. Çok uzun zaman boyunca iktidarda kalmayı başaran bu dünya şehri, dünya başkenti olmayı başarmıştır. Günümüzde Türkiye toprakları içinde yer alan İstanbul, başkent olmasa da metropol özelliğini sürdürmektedir. Türkiye açısından şehrin jeopolitik, turistik ve tarihi değeri oldukça fazladır. İstanbul Boğazı sayesinde ise ticari hareketlilik sağlanmaktadır. 

İstanbul’daki Kültürel Etkinlik ve Festivaller

İstanbul, canlı bir şehir olduğu için yıl boyu etkinlik ve festivalleri bu şehirde çok sık görebilmeniz mümkündür. Sanat, kültür, spor, turizm ve benzeri alanlarda yapılan çeşitli etkinlik ve festivaller, ilgililerinin dikkatini çekmektedir. Kültür sanat etkinlikleri açısından oldukça zengin bir şehir olan İstanbul’a geldiğinizde katılabileceğiniz birçok festival bulunmaktadır. Her sene mayıs ayında yapılan İstanbul Uluslararası Kukla Festivali 300’den fazla kuklaya ev sahipliği yapan bir festivaldir. Seneden seneye Nisan ayında düzenlenen İstanbul Uluslararası Dans Festivali ise birkaç gün boyunca farklı mekanlarda yapılan renkli bir gösteridir. Film tutkunlarının yakından ilgileneceği İstanbul Film Festivali ise İKSV tarafından organize edilmektedir. Şehrin sahaflarının birleştiği İstanbul Sahaf Festivali ise eski kitap ve dergilerin satıldığı bir etkinliktir. 

Eğlence tutkunlarının yakından ilgileneceği İstanbul Shopping Fest, alışveriş çılgınlığı olarak tabir edilebilecek bir festivaldir. Her senenin Ekim ayında düzenlenen Bienal, sanat tutkunlarının buluştuğu bir etkinliktir. Dans tutkunlarının eğlenerek katılacağı İstanbul Caz Festivali ise funk, soul ritimlerin yapıldığı bir konser türüdür. Piknik tadında geçen Chill-Out Fest ise çimenlerin üzerine uzanarak rahat edeceğiniz bir etkinlik türüdür. Uluslararası olarak düzenlenen Opera festivali ise her yıl haziran ayında gerçekleşir. Müzik tutkunları için İKSV tarafından organize edilen İstanbul Müzik Festivali ise birbirinden değerli müzisyenlerin boy gösterdiği bir etkinliktir. Bu konser, farklı mekanlarda yapıldığı için dünyanın dört bir yanından turistin akınına uğramaktadır. 

İstanbul’da Konaklama Olanakları

İstanbul’un Avrupa ve Asya kıtalarına ayrılması, farklı konaklama alanlarıyla turistlere hizmet verdiğini göstermektedir. Tatil amaçlı geleceğiniz semte bağlı olarak, konaklayacağınız yerin lükslüğü ve kalitesi de değişkenlik gösterecektir. Çünkü İstanbul’da lüks otel, otel, motel, hotel, pansiyon ve benzeri konaklama olanakları oldukça zengindir. Bu yönde hizmet alabileceğiniz kurum bir hayli fazla olduğu için kalacağınız semt doğrultusunda bir seçim yapabilirsiniz. Eğer hareketli yerlerden hoşlanıyorsanız, Avrupa yakasında yer alan Beşiktaş semtini konaklama için tercih edebilirsiniz. Çünkü şehrin en hareketli ve eğlenceli semtleri arasında Beşiktaş yer almaktadır. İş seyahatleriniz için de bu semt uygun bir seçim olacaktır. 

Marmara Deniz’ini izlemek ve manzaranın tadına varmak istiyorsanız denize sıfır, şirin sokaklara sahip ve turistik açıdan son derece gelişmiş olan Ortaköy’deki otel alternatiflerine bakabilirsiniz. Eğlence, kültür, yeme içme, alışveriş gibi alternatifleri bulabileceğiniz Taksim’de dilediğinizi alternatifi değerlendirebilirsiniz. Gece hayatını seven bireyler için de Taksim doğru bir seçim olacaktır. Son zamanlarda, Karaköy semtinin geçirmiş olduğu değişim sayesinde, bu semtte konaklayarak alışveriş ve yeme içme gibi pek çok alternatiften yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda, Karaköy’de geleneksel ve modern olarak birçok konaklama olanağının da olduğunu söyleyebiliriz. Tarihi yapıları ziyaret etmek için ise keyifli sokaklara sahip olan Eminönü sizin için doğru bir konaklama yeri olacaktır. Çünkü mimari dokuları, tarihi çarşılarıyla gezmeye doyamayacağınız bir semttir. Tarihi eserlerin yer aldığı bir diğer semt ise Sultanahmet’tir. Mimari harikalar, alışveriş merkezleri, yeme içme alternatifleri ve müzeleriyle popüler bir konaklama alanı olduğunu söyleyebiliriz. Gece hayatı, kültür, eğlence ve alışveriş yapmak için ise Kadıköy semti konaklama için uygun bir seçenektir. Aynı şekilde, turistik bölgeleriyle ünlü olan Üsküdar’da da konaklayabilirsiniz. 

İstanbul Mutfağı ve Yemek Lezzetleri

İstanbul mutfağı, payitaht ve saray lezzetlerinin yer aldığı bir mutfaktır. Aynı zamanda, Türk aşçılığının profesyonel bir şekilde konuşturulduğu bir mutfak olduğunu da söyleyebiliriz. Genel olarak, Anadolu’nun bütün mutfak lezzetlerinden de esinlenmiştir. Bu şehir, çok uluslu, çok dinli olan kozmopolit bir yapıya sahiptir. Osmanlı’nın köklerini taşıyan İstanbul, farklı mutfak lezzetlerinin günümüze kadar geldiği bir şehirdir. Gideceğiniz tarihi yerlerde tadına doyamayacağını yemek lezzetlerini bulabilmeniz mümkündür. Örneğin, Sultanahmet’e gittiğinizde, köfte tutkunları için hazırlanan Sultanahmet Köftesini mutlaka denemelisiniz. Tarihi bir yanı olan bu yemeğin, lezzet düzeyi oldukça yüksektir. Ortaköy’de sevilerek tüketilen kumpir, turistlerin beğenisini kazanmıştır. İstanbul’un gözde bir semti olan Sarıyer ise çıtır çıtır böreğiyle meşhur olan bir semttir. 

Eminönü’ne gidipte balık ekmek yemeden dönmemeniz gerekir. Bu semt, balık ekmeğiyle meşrulaşmıştır. Özel bir sakatat türü olan uykuluk ise Sütlüce’de tüketilmesi gereken bir yiyecektir. Çok faydalı bir sakatat olan uykuluk, özellikle bahar aylarında sık tüketilmektedir. Süleymaniye’ye gittiğinizde, meşhur kuru fasulye yemeğini yemeden dönmemelisiniz. Semtin kuru fasulyesi oldukça meşhurdur. İstanbul’da Vefa denildiğinde ise ilk olarak akıllara gelen bozadır. Kanlıca ’nın ise yoğurdu meşhur olduğu için burada deneyeceğiniz yoğurtların ayrı bir tadı olacaktır. İstanbul’un ünlü tepelerinden biri olan Pierre Lotti’de ise lezzetle kahveler içebilirsiniz. Son olarak, Beyoğlu’nun bütün sokaklarını saran çikolata kokusu bu semti ziyaret edenleri mest etmektedir. Dolayısıyla Beyoğlu’nda yapılan çikolataları da mutlaka denemelisiniz. 

İstanbul’da Ulaşım Olanakları

Tren İle Ulaşım; İstanbul’da tren, hızlı tren gibi ulaşım seçeneklerinin olduğunu söyleyebiliriz. İstanbul Sabiha Gökçen’den yeni yapılan havalimanına ise bu şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Otobüs İle Ulaşım; Havalimanına indiğinizde, ulaşım sağlayabilmeniz adına çeşitli İETT seçeneklerini bulabilirsiniz. İETT’lerin H1-H9 hatları arası sizi havalimanından dilediğiniz yere ulaştıracaktır. 

Araç Kiralama; İstanbul havalimanına indiğinizde, farklı acenteler üzerinden araç kiralama işlemi yapabilirsiniz. İstanbul’u özel araçla gezmek için bu hizmetten yararlanabilirsiniz. 

Trabzon Havalimanı Ulaşımı 

Trabzon havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlamak için şehirlerarası otobüsleri ya da toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz. Havalimanından çıkar çıkmaz, minibüsleri görebileceksiniz. Restoran, mağaza, cafe ve benzeri birçok mekana minibüsler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda, HAVAŞ otobüslerini kullanarak da şehir merkezine ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Uçaktan indikten sonra, bütün işlemlerinizi tamamlar tamamlamaz havaalanının önünden servislere ulaşabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak araç kiralama, transfer hizmeti ya da taksiyle de şehir merkezine ulaşabilmeniz mümkündür. Şehir merkezine en rahat şekilde, bu vesaitleri kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Trabzon’dan İstanbul’a Uçuş Kaç Saat?

Aktarmasız olarak Trabzon’dan İstanbul’a ulaşım süresi 2 saat 45 dakika sürmektedir. Ancak uçakların zaman zaman rötar yapması ve benzeri problemler durumunda bu sürenin değişkenlik göstereceğini de söyleyebiliriz. 

Trabzon’dan İstanbul Kaç Kilometre Sürmektedir?

Karayolu ile Trabzon’dan İstanbul’a 12 saat 17 dakika gibi bir sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. İki şehir arası uçuş mesafesi 902 kilometre iken karayoluyla bu mesafe 1064 kilometre uzaklıktadır. 

Trabzon’dan İstanbul’a En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Uygun fiyatlar ile Trabzon’dan İstanbul’a uçak seyahati yapmak için Pazar günü rezervasyon yaptırmanız uygun olacaktır.

Trabzon

İstanbul Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

10 °C

9 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

Trabzon Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

12 °C

12 °C

Uçuş süreleri

Trabzon

İstanbul

1 sa 35 dk

Trabzon

Ankara

1 sa 15 dk

Trabzon

İzmir

2 sa 5 dk

Trabzon

Antalya

1 sa 50 dk

Trabzon

Bursa

1 sa 35 dk

1 sa 10 dk

Trabzon

Adana

2 sa 15 dk

Trabzon

Gaziantep

2 sa 25 dk

Trabzon

Van

1 sa 10 dk

Trabzon

Dalaman

3 sa 10 dk

Alternatif uçuşlar

Trabzon çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
510,92TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
719,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.375,45TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.375,45TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla

Trabzon çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

3.169,36TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.386,18TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.530,76TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul varışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul varışlı yurt dışı uçak biletleri

2.682,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.410,06TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.263,35TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.771,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.098,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.019,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.294,67TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,92TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.428,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.934,73TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis