Trabzon İzmir Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Trabzon İzmir uçak biletleri

21 Şub 2024

22 Şub 2024

1.102,26TRY'den
başlayan fiyatlarla

23 Şub 2024

23 Şub 2024

1.807,22TRY'den
başlayan fiyatlarla

24 Şub 2024

24 Şub 2024

1.205,77TRY'den
başlayan fiyatlarla

25 Şub 2024

25 Şub 2024

Trabzon İzmir Uçak Bileti

İzmir Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Ege Bölgesi’nde yer alan İzmir, Türkiye’nin en büyük ve en kalabalık üçüncü şehridir. Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama olmak üzere 30 tane ilçesi vardır. Konak ise şehrin en merkezi ve büyük ilçesini oluşturur. 4 milyon 455 bin 294 kişilik nüfusa sahip olan İzmir, Türkiye’deki en kalabalık şehirlerden ikincisidir. Doğal güzellikleri, kültürel ve tarihi zenginlikleri, güçlü turistik potansiyeli ve pek çok değeriyle İzmir şehri; Ege’nin en büyük antik kenti olan Efes ve Bergama harabelerine sahiptir. Son derece gelişmiş, çağdaş ve işlek olan şehrin mutlaka görülmesi gerekmektedir. Birbirinden güzel inşa edilmiş köyleri ve etkileyici tatil kasabalarının yanı sıra, İzmir’in sıra dışı bir yanı vardır. Tarihi yapısı ve doğal güzellikleriyle dikkat çeken şehir her yıl yerli ve yabancı sayısız turist ağırlamaktadır. Özellikle Ege kıyıları, emeklilerin yaşamayı çok sevdiği bir destinasyondur. Şehrin batısında yer alan berrak denizi, termalleri, plajları ve birbirinden güzel etkinlikleriyle her zaman adını duyurmaktadır. Şehrin sahil şeridinde bulunan ilçeleri, masmavi plajların kenarında renkli ve eğlenceli bir yaşam isteyenlere harika bir tatil olanağı sunmaktadır. Hem kent merkeziyle hem de ilçeleriyle dikkat çeken bu şehri mutlaka ziyaret etmelisiniz. 

İzmir’de Gezilmesi gereken Yerler

Ege’nin başkenti İzmir’de tatil beldeleri, şelaleler, göller, akarsular, sahiller gibi doğal güzelliklerin yanı sıra; köşk, konak, müze, kule ve çarşı gibi tarihi ve kültürel pek çok alan bulunmaktadır. Haliyle Türkiye’nin ve Dünya’nın pek çok yerindeki turistlerin uğrak noktası olmaktadır. Şehrin en canlı ve hareketli noktaları olan Konak Meydanı ve Gündoğan Meydanı gibi alanlarda birbirinden şık sokaklar, yürüyüş alanları, etkileyici tarihi ve turistik alanlar ve müzeler bulunmaktadır. Yani İzmir’de gezip görebileceğiniz pek çok alan yer almaktadır. Ödemiş, Milattan Önce 11.yüzyıla kadar uzanan etkileyici tarihi ve doğal güzellikleriyle dikkat çekmektedir. Tunç Çağı’nda Roma, Bizans, Frigya, Hitit, Selçuklu, Yunan ve Osmanlı dönemlerine kadar uzanan tarihi hazinelere sahip olan Ödemiş; Çam ağaçları ve kestaneleriyle tam bir doğa cenneti konumunda bulunmaktadır. Antik şehirlerden biri olan Efes’i, en ünlü plajlara sahip Çeşmeyi ve Alaçatı’yı, en renkli ve sevimli köylerinden bir tanesi olan Şirince’yi ziyaret edebilirsiniz. 

İzmir şehir merkezinden Konak Meydanını ziyaret edebilirsiniz. Deniz, kum, güneş üçlüsünün keyfini doruklarda kadar yaşamak için en popüler tatil beldesi olan Çeşme’ye gidebilirsiniz. Çeşme kaliteli sularından ve hareketli limanlarından dolayı tarih boyunca önemli bir yerleşim yeri olmuştur. Çeşme Müzesi, Çeşme Kalesi, Osmanlı döneminden kalma Kervansaraylar ve şifalı ılıcalarıyla size muhteşem bir tatil deneyimi yaşatan Çeşme’de Aya Yorgi Plajı, Altınkum Plajı, Ilıca Plajı Pırlanta Plajı gibi en güzel ve popüler olan plajları keşfedebilirsiniz. Alaçatı, Çeşme beldesinin en turistik alanı olmakla beraber Türkiye’nin su sporları ve rüzgar sörfü ile ünlü olan bir semtidir. Türkiye’nin en ünlü köylerinden olan Şirince Köyü, Ege atmosferini korumayı başarmıştır. Dolayısıyla hem yerli hem de yabancı misafirlerin en çok ziyaret ettiği yerdir. İzmir’in en iyi tarih hazinelerinden olan Meryem Ana Evi’ni ve Efes Antik Kent Müzesini gezme şansı sunan Selçuk, mutlaka ziyaret edilmelidir. 

Dünya’nın en büyük açık hava müzeleri arasında bulunan Selçuk, Antik Çağlardan Osmanlı dönemine kadar onlarca medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Şehrin tarihi ve turistik alanlarının bulunduğu Konak, en eksi noktalardan biridir. İzmir’in en büyük ilçesi olan Konak’ta görmeniz gerekenler arasında Saat Kulesi, Kızlarağası Hanı, Borsa Binası, Pasaport İskelesi, Alsancak Garı, Tarihi Havagazı Fabrikası vardır. Bahsi geçen alanları gezerek kendinizi tarihten bir yolculuğa çıkmış gibi hissedebilirsiniz.Alsancak, Urla, Kordon, Foça, Seferihisar da İzmir’de görülmesi gereken semtler arasında yer almaktadır. Uzun yıllar boyunca Pergamon Krallığı’nın merkezi olan Bergama, tüm dünyadan tarih ve arkeoloji meraklılarını kendine çekmektedir. Birbirinden etkileyici ve eşsiz güzellikteki tarihi hazineleriyle dikkat çeken Bergama, adeta açık hava müzesi konumunda yer almaktadır. Şehirdeki doğal güzelliklerin ve tatillerin bir numaralı alanı olan Karaburun Yarımadası, eşsiz güzelliğinin yanı sıra Bodrum Plajı, Kuyucak Plajı, Akvaryum Plajı, Mimoza Plajı gibi berrak ve büyüleyici plajlara sahiptir. Ayrıca tertemiz havası solunum yolları rahatsızlıklarına da iyi gelmektedir. Bu saydıklarımızın dışında şehirde görebileceğiniz harika doğal güzellikler ve tarihi zenginlikle dolu alan bulunmaktadır. 

Kendine Hayran Bırakan Tarihi Doku

Ege’nin incisi İzmir’de pek çok tarihi, kültürel ve turistik alan bulunmaktadır. Şehir geçmiş yıllarda pek çok medeniyete ev sahipliği yaptığı için o medeniyetlerden izler taşmaktadır. Müzeler, camiler, meydanlar, kaleler, hanlar, kuleler ve çarşılar gibi daha pek çok tarihi ve kültürel alan bulunmaktadır. Mesela, İzmir’in en iyi tarih hazinelerinden olan Meryem Ana Evi’ni ve Efes Antik Kent Müzesini gezme şansı sunan Selçuk, mutlaka ziyaret edilmelidir. Dünya’nın en büyük açık hava müzeleri arasında bulunan Selçuk, Antik Çağlardan Osmanlı dönemine kadar onlarca medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bunun yanı sıra, Dünya’nın en eski ve en büyük çarşılarından biri olan Kemeraltı Çarşısı, 1650 ile 1670 yıllarında denizin doldurulmasıyla oluşturulmuştur. İzmir’de ticaretin merkezi olan ve içinde hanlar, bedestenler, antikacılar, sahaflar ve baharatçılar bulunduran Çarşı da aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. 

Aynı şekilde tarihi alanlar arasında bulunan ve uzun yıllar boyunca Pergamon Krallığı’nın merkezi olan Bergama, tüm dünyadan tarih ve arkeoloji meraklılarını kendine çekmektedir. Birbirinden etkileyici ve eşsiz güzellikteki tarihi hazineleriyle dikkat çeken Bergama, adeta açık hava müzesi konumunda yer almaktadır. İzmir’deki tarihi ve turistik alanlar bunlarla da sınırlı değildir. Şehirde gezmeniz ve görmeniz gereken muhteşem mimariye sahip olan camiler vardır. Yalı Camii, Salepçioğlu Camii Şadırvan Camii, gibi camiler mutlaka ziyaret edilmelidir. İzmir’de tarihi yapısıyla dikkat çeken bir diğer nokta ise Ödemiş’tir. Ödemiş, MÖ 11.yüzyıllara kadar uzanan etkileyici tarihi ve doğal güzellikleriyle dikkat çekmektedir. Tunç Çağı’nda Roma, Bizans, Frigya, Hitit, Selçuklu, Yunan ve Osmanlı dönemlerine kadar uzanan tarihi hazinelere sahip olan Ödemiş; Çam ağaçları ve kestaneleriyle tam bir doğa cenneti konumunda bulunmaktadır. İzmir’de günleriniz daha bitmemişse ve şehre doyamıyorsanız; Kestane Pazarı Camii, St. Polikarp Kilisesi, Ayavukla Kilisesi, Milli Kütüphane ve Elhamra Sineması, Tarihi Kemeraltı Çarşısı, Kültürpark, Pasaport İskelesi, Etnografya Müzesi ve Arkeoloji Müzesi, Basmane Oteller Sokağı, Kadifekale ve Agora’yı da gezmeniz uygun olacaktır.

Kültürel Etkinliklerin Adresi İzmir 

Dünyaca ünlü olan doğal güzelliklere, el değmemiş köylere ve tarihi alanlara sahip olan İzmir, her yıl gelen misafirlerini büyük bir memnuniyetle ağırlamaktadır. Gezilecek yerlerin çeşitli olması yerli ve yabancı turistleri hayli etkilerken; aynı zamanda pek çok aktiviteyi ziyaretçilerine sunması daha çok sevilmesine neden olmaktadır. İzmir’deki gezilip görülebilecek alanları gün içerisinde keşfettikten sonra şehrin en büyülü ve hareketli olan noktalarına geçebilirsiniz. Uçsuz bucaksız bir eğlence sunan ve misafirlerini her zaman şaşırtan İzmir’in en canlı sokakları arasında Konak ve Alsancak bulunmaktadır. Bu alanlar her tarz insana hitap etmeyi başarmaktadır. Gün batımıyla beraber şehirde canlanan sesler farklı bir tempoya geçer. Renkli ve hareketli noktaların birçoğu Konak ve çevresinde bulunmaktadır. Gün boyunca şehrin doğal güzelliklerini görüp, tarihi ve kültürel yapılarına şahit olduktan sonra sevdiklerinizle doyasıyla yiyip içmek ya da dans etmek için enerjiniz varsa; İzmir’in size sunduğu ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz. Gece olduğunda sizin tarzınıza ve eğlenme biçiminize hitap edecek mekanlara gidebilirsiniz. İşte bu noktada, İzmir’in Konak ve Alsancak semtleri mutlaka gitmeniz gereken mekanları bünyesinde barındırmaktadır. Geleneksel Türk müziği çalan mekanlardan gece boyu dans etmek isteyenlere sunulan kulüplere kadar pek çok mekan vardır. Sabaha kadar eğlenebileceğiniz bu mekanlar pek çok kişinin beğenisini kazanacak türdedir. Bunların dışında deniz kenarında bulunan semt, kasaba ve köylerde işletilen geleneksel tavernalarda da gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Gece kulüpleri, canlı müzikler, barlar, caz kulüpleri, diskoları fasıl mekanlarını ve karaoke barlarını keşfedebilirsiniz. Bunların dışında İzmir’de düzenli olarak gerçekleştirilen konser ve festivallere katılabilirsiniz. Sokak Tiyatroları Festivali, Börklüce Festivali Yöresel Yemekler Festivali ve Şiir Günleri ve Denizle Buluşma Şenlikleri gibi daha pek çok şenliğe katılabilirsiniz. İzmir’de geçirdiğiniz süre boyunca çok eğleneceğinize ve kaliteli zamanlar geçireceğinize eminiz!

 İzmir’de Konaklama Kolaylığı 

İzmir, Türkiye’nin en çok turist çeken ve en eğlenceli şehirlerinden biridir. Turistik geziler, iş gezileri, eğitim, kültürel geziler ve daha pek çok sebep için İzmir’e her yıl yerli ve yabancı turist gelmektedir. İzmir’de her tarz insanın beklentisini ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek turistik alanların bulunduğu gibi her bütçeyi karşılayabilecek otel, pansiyon, apart, butik otel, hostel gibi seçeneklerde vardır. İzmir’in en hareketli ve en merkezi olan Konak, turistlerin konaklamak için tercih ettiği ilçedir. Hem merkezi alanda olmak hem de ulaşım kolaylığı yaşamak isterseniz; Konak ilçesindeki otelleri tercih edebilirsiniz. Bunun dışında dikkat çeken Alsancak, kordon boyu, meydanı, limanıyla İzmir’in en dinamik noktasıdır. 5 yıldızlı lüks otellerde kalabilir ve tatilinizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Bunun haricinde Konak ilçesine bağlı olan Basmane de daha uygun fiyatlı otelleri de tercih edebilirsiniz. Buradaki pansiyonlar ve oteller her bütçeye hitap edebilecek niteliktedir. En eski ve en tarihi noktalardan olan Karataş, Bornova gibi alanlarda da konaklayabileceğiniz pek çok seçenek yer almaktadır. 

İzmir’de Denemeniz Gereken Lezzetler

Akdeniz ve Ege mutfağından esinlenen İzmir mutfağı, envai çeşit ot yemeklerinin, girit mezelerinin, çok çeşitli balıkların bulunduğu harika lezzetler sunmaktadır. Kumrusu, boyozu, Bergama tulumu, İzmir bombası, kahvaltıları gibi daha saymakla bitmeyen lezzet yer almaktadır. İster şehir merkezinde isterseniz ilçelerinde tadabileceğiniz sakatat, çöp şiş, atom ve midye dolma gibi sokak lezzetlerini mutlaka denemelisiniz. İzmir mutfağı, her damak zevkine hitap edebilecek yemek çeşitliliğiyle her misafirini envai çeşitle ağırlamaktadır. İzmir’deki lezzetleri daha yakından tanımak isterseniz; İzmir mutfağı denildiğinde ilk akla gelen lezzetle başlamamız gerekir. Boyoz, çoğunlukla sabah kahvaltısında yenilen bir hamur işidir. Boyoz eşliğinde haşlanmış yumurta, yeşillikler ve çay harika bir lezzet bombası olacaktır. Dolayısıyla İzmir’e gittiğinizde boyozu denemelisiniz. 

İzmir’in en güzel lezzetlerinden bir tanesi olan Bomba, bol çikolatayla yapılan ve tek başına tüm tatlı ihtiyacınızı karşılayabilen bir lezzettir. Bomba, kurabiyeye benzese de bir kurabiyeden çok daha fazlasını sunmaktadır. Şerbetli tatlıların en güzeli olan Lokma, aslen bir İzmir tatlısıdır. Hamurdan elde edilen bu lezzet kızartılır ve bol bol şerbetlenir. İzmir’in her sokağında bu lezzeti bulabilir ve tadabilirsiniz. Bir diğer İzmir lezzeti olan Kumru, sucuk, kaşar peyniri, biber, domates, salam, mayonez, tulum peyniri ve ketçap içermektedir. Damağınızda tadı kalacak bu lezzeti deneyebilirsiniz. İzmir’deki diğer lezzetler arasında ise gevrek, söğüş, İzmir köftesi, İzmir tulum peyniri, ızgara balık, asma yaprağın da barbunmeze, şevketi bostan, damla sakızlı kurabiye, kopanisti peyniri yer almaktadır. Özellikle Kabak sinkonta ve Elbasan tavası İzmir halkının severek tükettiği lezzetler arasındadır. Eğer gerçek bir kokoreç severseniz; bu lezzeti İzmir’de yemeden memleketinize gitmemelisiniz. Bu şehrin kokoreç konusunda farklı bir lezzet sunmasının nedeninin genelde kimyon olduğu düşünülmektedir. Ayrıca, içerisine katılan süt tozu ve çeşitli baharatlar da kokorece farklı bir lezzet katmaktadır. İzmir’in en değerli ve en lezzetli tatlılarından biri de Şambalidir. Bu lezzeti İzmir Sokak köşelerinde ve seyyar satıcılarında sıklıkla görebilirsiniz. İzmir’e gittiğinizde bu tatlıyı yemeden asla dönmemelisiniz. İzmir kahvaltılarının vazgeçilmez parçalarından biri de pişidir. Türkiye’nin pek çok şehrinde tüketilen bu lezzet İzmir’e özgü bir yiyecektir. İzmir’e gidebilir, doyasıya gezebilir ve bu lezzetleri deneyebilirsiniz. 

İzmir’de Ulaşım Olanakları 

Trabzon’dan İzmir’e 2 saat 5 dakika süren bir yolculuğun sonunda varmış olursunuz. Bu noktadan sonra İzmir gezisi için kullanabileceğiniz çeşitli ulaşım araçları vardır. İzmir Adnan Menderes Havalimanından şehir merkezine ya da başka bir yere gitmek istediğiniz de karşınıza çeşitli ulaşım olanakları çıkacaktır. Bu ulaşım seçenekleri ise fiyat ve konfor bakımından birbirinden farklıdır. Ancak bütçenize ve beklentinize uygun olan ulaşım yöntemini de bulmanız çok kolaydır. Taksi, dolmuş, minibüs, halk otobüsü ve tramvay gibi seçenekler ile İzmir’de keyifli ve konforlu bir tatil geçirebilirsiniz.

Halk Otobüsü ile Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanından şehir merkezine giden çeşitli otobüs seferleri vardır. Otobüs ile geçen süre 30 dakikayı bulabilmektedir. 

Tramvay ile Ulaşım 

Adnan Menderes Havaalanından şehir merkezine gitmenin en kolay ve hızlı yollarından biri de İzban trenleridir. Bu trenlerin terminalin hemen dışında yer alan duraktan hareket etmektedir. 

Taksi ile Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havaalanı ile şehir merkezi arasında yaklaşık 30 dakikalık bir mesafe vardır. Ulaşım yöntemlerinden taksiyi seçtiğiniz takdirde, 20 dakika içerisinde şehir merkezine gitmiş olursunuz. 

Araç Kiralama 

İzmir Adnan Menderes havaalanından araç kiralayarak da şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Çeşitli firmaların verdiği araç kiralama hizmeti ile orta segment veya lüks arabalardan kiralayabilirsiniz. Havaalanına indiğiniz zaman araç kiralayarak istediğiniz yere kısa zamanda konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Trabzon Havalimanına En Uygun Ulaşım Nasıldır? 

Trabzon havalimanına giden pek çok ulaşım aracı bulunmaktadır. Bu araçlar arasından en hızlı ve uygun fiyatlısı belediye otobüsleri, dolmuşlar ve özel transfer araçlarıdır. Bahsi geçen araçlarla Trabzon havalimanına kısa zamanda uygun fiyata ulaşabilirsiniz. Eğer konforlu ve daha rahat bir ulaşım gerçekleştirmek isterseniz taksi de tercih edebilirsiniz. 

Trabzon- İzmir Arası Uçuş Kaç Saat Sürer?

Trabzon ile İzmir arası uçuş süresi 2 saat 5 dakika sürmektedir. Bu uçuş aktarmalı veya aktarmasız bir şekilde gerçekleşebileceği için süre değişebilir. 

Trabzon ile İzmir Arası Mesafe Kaç Kilometredir?

Trabzon ile İzmir karayolu mesafe yaklaşık olarak 1.358 kilometredir. Ancak kuş uçuşu olarak bu mesafe 1.115 kilometreye kadar düşmektedir. 

Trabzon ile İzmir Uçak Bileti En Ucuz Ne Zaman Alınır?

Trabzon ile İzmir arasındaki yolculuklar çeşitli firmalar tarafından düzenlenmektedir. Aktarmalı ve aktarmasız düzenlenen bu yolculuklarda uygun fiyatlı biletlerden almak mümkündür. Firmaların sunduğu avantajları ve anlık indirimleri dikkate alarak en uygun zamanda bilet satın alabilirsiniz

trabzon_izmir

İzmir Hava Durumu

21 Şubat 2024

Sun

1 °C

1 °C

Uçuş süreleri

İzmir

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 55 dk

İzmir

Ankara

1 sa 10 dk

İzmir

Adana

1 sa 25 dk

İzmir

Gaziantep

1 sa 40 dk

İzmir

Mardin

2 sa

İzmir

Van

2 sa 5 dk

İzmir

Trabzon

1 sa 55 dk

İzmir

Antalya

1 sa 5 dk

İzmir

Lefkoşa

1 sa 20 dk

İzmir

Amsterdam

3 sa 40 dk

İzmir

Berlin

3 sa

3 sa 15 dk

İzmir

Bakü

2 sa 45 dk

İzmir

Münih

2 sa 45 dk

İzmir

Paris

3 sa 45 dk

İzmir

Stuttgart

3 sa

İzmir

Köln

3 sa 15 dk

İzmir

Hamburg

3 sa 20 dk

İzmir

Viyana

2 sa 25 dk

Trabzon Hava Durumu

21 Şubat 2024

Sun

8 °C

8 °C

Uçuş süreleri

Trabzon

İstanbul

1 sa 35 dk

Trabzon

Ankara

1 sa 15 dk

Trabzon

İzmir

2 sa 5 dk

Trabzon

Antalya

1 sa 50 dk

Trabzon

Bursa

1 sa 35 dk

1 sa 10 dk

Trabzon

Adana

2 sa 15 dk

Trabzon

Gaziantep

2 sa 25 dk

Trabzon

Van

1 sa 10 dk

Trabzon

Bodrum

2 sa 30 dk

Alternatif uçuşlar

Trabzon çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
510,92TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
621,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.375,45TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.375,45TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla

Trabzon çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

3.169,36TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.386,18TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.530,76TRY'den
başlayan fiyatlarla

İzmir varışlı yurt içi uçak biletleri

428,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,26TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla

İzmir varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.296,51TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.656,61TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.437,74TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,87TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.280,72TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.457,87TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.655,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.712,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.519,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.678,71TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis