Hepsiburada Seyahat

Uçak Biletin

Burada

Nereden

Nereden

Nereye

Nereye

Gidiş Tarihi

Yolcu Bilgileri

1

Yolcu

Ekonomi

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Uçak Bileti Anasayfa

Tunus varışlı yurt dışı uçak biletleri

Malatya - Tunus

uçuşları

6.751,66 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Malatya - Tunus

uçuşları

6.751,66 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Kahramanmaraş - Tunus

uçuşları

6.753,26 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Gaziantep - Tunus

uçuşları

6.756,68 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Gaziantep - Tunus

uçuşları

6.756,68 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Ankara - Tunus

uçuşları

6.775,18 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Roma - Tunus

uçuşları

2.484,26 TRY'den

başlayan fiyatlarla

İstanbul - Tunus

uçuşları

2.380,76 TRY'den

başlayan fiyatlarla

İstanbul - Tunus

uçuşları

2.380,76 TRY'den

başlayan fiyatlarla

İstanbul - Tunus

uçuşları

2.380,76 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Tunus Uçak Bileti 

Tunus Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Tunus, çöl safarileri, plajları ile ün kazanmış olan Afrika ülkelerinden bir tanesidir. Aynı zamanda, Akdeniz’e de kıyısı bulunan Tunus’un sıcaklık değerleri oldukça yüksektir. Tunus’un bayrağı ise ilk olarak, 1959 senesinde yukarı çekilmiştir. Ardından, 1999 senesinde, bayrakta bazı değişiklikler yapılarak yenilenmiştir. Bayrağın tamamı kırmızı, orta bölümünde ise beyaz bir daire bulunur. Bu dairenin içinde ise hilal ve yıldız yer almaktadır. Ülkenin bayrağında yer alan yıldız ve ayın, İslamiyet’in simgesi olduğunu söyleyebiliriz. Tunus, jeopolitik konum olarak, Akdeniz’in kıyısında yer almaktadır. Afrika’nın Kuzeyinde yer alan bu ülke, konumu nedeniyle son derece sıcaktır. Doğusunda, Libya, Batısında Cezayir ve Kuzeyinde Akdeniz yer almaktadır. Tunus’un Kuzey bölümünde ise Büyük Sahra Çölü yer almaktadır. Devletin son olarak güncellenen nüfusu ise 11.818.619’dur. Ülkede para birimi olarak, Tunus dinarı kullanılmaktadır. Ülke parasını Merkez Bankası aracılığıyla basmaktadır. Aynı zamanda, ülkede para denetimini de Merkez Bankası üstlenmektedir. 

Tunus, 23 ayrı bölgeye ayrıldığı gibi başkenti ise ülkeyle aynı ismi taşımaktadır. Ülkenin bazı önemli şehirleri arasında ise Kartaca, Djerba, Gabes, Kairouan, Sfax, Douz, Sfax, Sousse yer almaktadır. Tunus’un resmi dili, Arapça olsa da Derja ve Tounsi gibi diller, Tunus’ta sıklıkla konuşulmaktadır. Bunun yanı sıra, Tunus Arapçası ve Berberi gibi diller de Tunus halkı tarafından konuşulur. Ancak eğitim, basın yayın gibi alanlarda ise tercih edilen dil Fransızcadır. Çünkü Tunus, tarihi sayfalar karıştırıldığında, Fransa’nın sömürüsü altına almış olduğu bir devlet olduğu görülmektedir. Bu nedenle, Fransızca ’da Tunus’ta konuşulan dillerden bir tanesi haline gelmiştir. Çöllerle kaplı olan bu ülkenin ekonomisi ise tarıma dayalıdır. Çölün dışında kalan toprakların hemen hemen hepsi tarım için kullanılır. Çünkü çöl dışındaki topraklar, tarım için elverişli bir yapıya sahiptir. Tunus nüfusunun ise çoğunluğu tarımla uğraşmaktadır. Zeytin, hurma, narenciye gibi tarım ürünlerinin üretiminde Tunus önemli bir konumdadır. Kümes hayvanları, keçi, sığır gibi hayvanlar da Tunus’ta yetiştirilmektedir. Aynı zamanda, turizm ise ülkede önemi yüksek olan gelir kaynaklarından bir tanesidir. Tunus’ta, hafif sanayi ise ağır sanayiye göre daha fazla gelişmiştir. 

Tunus, modern, tarihi ve kültürü köklü olan bir ülkedir. Ülkedeki insanlar ise oldukça misafirperverdir. Özellikle, yerliler ülkeye gelen turistlere çok iyi davranmaktadırlar. Ekonomik atılımlar yapan halk, bu sayede gelir seviyesini yükseltmiştir. Tunus’taki insanlar çok fazla zengin olmasalar da ülkede yoksulluk oldukça azdır. Halkın geliri yüksek olsa da hayat pahalılığı Tunus’ta bir nebze fazladır. Gece hayatı gelişmemiş olan bu ülkede, sosyal statü ülkede değeri olan konumların başında gelmektedir. Diğer Arap topluluklarına nazaran kadınlar, Tunus’ta daha özgür bir yaşam sürmektedir. Tunus ile Türkiye arasında ise 2 saatlik bir zaman dilimi vardır. Örneğin, Türkiye’de saat 11 iken, Tunus’ta ise 2 saat ileride olmaktadır. 

Siyasi olarak, Tunus, Arap Baharından sonra, çok partili bir rejim anlayışını benimsemiştir. 2011 seçimlerinden sonra, En Nahda’nın kazanımıyla Tunus’ta rejim tartışmaları alevlenmiştir. Tunus halkı ise İslamcıların çeşitli değişiklik girişimlerine muhalif olarak, sokak gösterileri düzenlemiştir. En Nahda, Şeriat hükümetini anayasaya aktarmak istediğinde, karşı görüşler ile karşılaşmıştır. Alınan tepkiler doğrultusunda ise lidere çeşitli suikastlar düzenlenmiştir. Bu durum ise En Nahda’nın hükümetten çekilmesine neden olmuştur. Tunus halkının %99’u Müslüman iken konuştuğu dil de Arapçadır. Ancak ülkenin güneyi Berberice konuşmaktadır. Ülkedeki yabancılar ise genel olarak Fransızca ve İtalyanca konuşmaktadır. 

Tunus’ta Gezilmesi Gereken Yerler

Tunus, Kuzey Afrika bölgesinde yer aldığı için son derece sıcak bir ülkedir. Bu ülke, Kuzey Afrika’nın egzotik olan bir köşesinde yer almaktadır. Kendisiyle aynı isimde başkente sahip olan Tunus’ta Akdeniz iklimi ve çöl iklimi görülmektedir. Sıcak bir ülke olması, aynı zamanda tarih ve kültür ile özdeşleşmesiyle birlikte gezilecek olan yerlerin çoğalmasına yardımcı olmaktadır. Tunus’un oldukça mistik ve egzotik bir atmosferi vardır. Öncelikle, başkent Tunus, Medine ve Ville Nouvelle olarak iki bölüme ayrılmaktadır. İki bölüme ayrılan şehirde camii, park, müze ve kiliseler, gezilip görülebilecek yerler arasındadır. Şehri gezmek için en az üç gün ayırmanız gerekecektir. UNESCO Kültür Mirası listesine adını kazıtmış olan ülkenin en eski şehirleri arasında; Medine yer almaktadır. İslam dünyasının da en önemli şehirleri arasında bulunmaktadır. Dar ve karışık olan sokaklarında kaybolmak isteyen bireyler, bu şehri gezebilirler. Geleneksel ürünleri de Medine’nin dar sokaklarında bulabilirsiniz. 

Tunus’ta gezilecek yerler arasında; Dar Ben Abdallah Müzesi ilgi çeken bir yer olarak kabul edilmektedir. Burası, 18. YY’dan kalmış ve çok iyi korunmuş saraylardan bir tanesidir. Zanaat ve tekstil ürünleri de bu müzede sergilenmektedir. Tunus’un gözde olan tarihi yerleri arasında; Zaytuna (Zitouna) Camisi yer almaktadır. Afrika’daki en eski camilerden bir tanesi olan bu dini yapı, turistlerin gözdesi haline gelmiştir. Tunus’ta gezip görebileceğiniz Sidi Bou Said ise; mavi kapı ve pencerelerden sarkmakta olan yaprakların görselliğiyle büyüleyen bir Akdeniz kasabasıdır. Bu kasabada kendinizi Yunan adalarındaymış gibi hissedebilmeniz mümkündür. Tunus’ta yeni şehir anlamına gelen Kartaca ise ticari olarak güçlü yerlerden bir tanesidir. Tunus’ta ziyaret edebileceğiniz Hammamet şehri, Bardo müzesi, Belvedere Parkı, El Bey Türbesi, La Goulette şehri, Sidi Mahrez Camii, Holy Cross Kilisesi, Bab El Bahr, Al Kayrevan, Sousse gibi yerleri de mutlaka görmeniz gerekmektedir. 

Tunus’un Tarihi Yapısı

Tunus’u M.Ö 12. YY’da, Fenikeliler keşfetmiştir. Eski bir şehir olan Kartaca ise M.Ö 9’YY’da kurulmuştur. Kartacalılar ise İspanya ve Sicilya’ya kadar koloniler kurarak o zamanki Roma İmparatorluğu için tehdit oluşturmuşlardır. Başkent Tunus, 1574 senesine kadar Hafsi Hanedanlığı’na geçmiştir. Aynı zamanda, Tunus’un güney sahilleri ve doğusu ise bu tarihlerde Osmanlı Devleti’nin eline geçmiştir. Cerbe Adası ise o dönemlerde, deniz üssü olarak kullanılmıştır. Tunus, Kuzey Afrika ve Akdeniz hakimiyetine sahip olduğu için büyük bir stratejik öneme sahiptir. Tunus’a göç ederek gelen Berberilerden sonra, coğrafi konumunda farklılık olmuştur. Bu göçler ile deniz yolu aracılığıyla gelen farklı etnik gruplar da Tunus’a yerleşmiştir. 1500’lü yıllarda Tunus, Osmanlı’nın bir eyaleti olsa da sonradan elinden çıkmıştır. 

Bazı Tunuslu aşiretler, Cezayir’e akınlar düzenlemiştir. Bu akınları bahane eden Fransa ise 1881 senesinde Tunus’a asker çıkarmıştır. Aynı yıl, Tunus Fransa Genel Valisine bırakılmıştır. Ardından Tunus, 1882 ve 1902 yılında Fransız himayesi altına girmiştir. Osmanlı Devleti ise yaşanan çeşitli ayaklanmaları protesto ettiği için Tunus, Osmanlı Eyaleti olarak anılmaya devam etmiştir. Fransa’nın sömürgesi ise Tunus’un özgürlüğünü kazanmasına kadar devam etmiştir. Toplamda Fransa’nın Tunus’u himaye edip idare ettiği süre ise 78 yıldır. 1930 senesinde Tunusluların bağımsızlık mücadelesine girmesiyle Tunus bir savaş alanına dönmüştür. Yapılan savaşların ardından Burgiba adlı önder, Destur partisini kurarak, bağımsızlık mücadelesini sürdürmüştür. Tunus, 1956 senesinde bağımsız hale gelmiştir. Ülkenin tarihindeki bu etnik yapı ise imar alanlarına yansımıştır. 

Tunus’taki Kültürel Etkinlikler 

Tunus, kültürel etkinliklerin yoğun olarak düzenlendiği eğlenceli bir ülkedir. Ülkede çeşitli festivaller ve müzikal konserler yapılmaktadır. Yapılan ilk sıradaki kültürel etkinlik, Festival international de Sfax’tır. Bunun yanı sıra, ”El Jem İnternational Symphonic Music Festivali”de Tunus’ta düzenlenmektedir. Aynı zamanda, açık hava aktiviteleri de Tunus’un vazgeçilmez eğlenceleri arasında yerini alır. Hammamet Beach’te düzenlenen aktiviteler ile eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, Djerba Explore vahşi yaşam bölgesinde hayvanları ziyaret edebilirsiniz. Tunus’ta açık hava gezileri yapabileceğiniz hayvanat bahçesi olarak, önemi yüksek olan ve mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler vardır. Tunus’un ünlü plajları arasında; Sentido Djerba, Mandla Beach gibi sahiller yer alır. Buralarda da açık hava gezintileri yaparak denize girebilirsiniz. 

Bu ülkeyi ziyaret edecekler, Sahra Çölü gezisi de yapabilirler. Sahra Çölü festivalinde, Akdeniz, Afrika ve Arap kültürünün ortaklığıyla zenginleştirilen bir ahenk ile karşılaşırsınız. Konuklara farklı mutfak kültürlerinin sunulduğu lezzetler de seçenekler arasında yerini alır. Ülkenin altın sarısı kumsalları, turkuaz rengi denizi, labirenti andıran dar sokakları, gizemli çarşıları ve palmiye ormanlarını gezerek de tatilinizi tamamlayabilirsiniz. Tunus’ta özel tiyatro gösterileri ve akşam yemeği yiyebileceğiniz lüks restoranlar da bulunmaktadır. Aktivitesini kendi yapmak isteyen turistler ise bu restoranlarda vakit geçirebilirler. 

Tunus, son zamanlarda turizm olgusunun yükselmiş olduğu bir ülke haline gelmiştir. Bu anlamda ülkeye yatırımların artması, gezilip görülecek yerlerin de artmasına yardımcı olmuştur. Ülkedeki turizme verilen destek ve yatırımlardan kaynaklı olarak oldukça fazla turist çekmeyi başarmıştır. Ülkenin gıda, kağıt, elişi gibi sanayilerinin gelişmiş olması da turizm amacıyla gelen bireyleri de bu ülkede kalmaya ikna etmektedir. Tabi ki tarım faaliyetleri gelişmiş olan ülkenin bu anlamda da turist çektiğini söyleyebiliriz. Kendine özel olan güzellikleri, çöl ve Akdeniz iklim tiplerinin buluşması da ülkenin gezilecek yerlerinin fazlalaşmasına yardımcı olmaktadır. 

Tunus Konaklama Olanakları

Tunus, turist çeken bir ülke olduğu için konaklama olanakları da oldukça gelişmiştir. Ülkenin farklı semtlerinde çeşitli otel, hotel ve konaklama merkezlerine yer verilmiştir. Şehir merkezine sadece birkaç adım uzaklıkta konaklayabileceğiniz lüks otel seçenekleri bulunmaktadır. Aynı zamanda, Tunus şehir merkezine 3 km kadar uzaklıkta özel yüzme havuzlu hoteller de vardır. Tunus sıcak bir ülke olduğu için klimalı odalar ve restoranlara sahip olan oteller de alternatifler arasındadır. Tunus’un bazı bölgeleri bir hayli sesli olduğu için ses yalıtımlı olarak tasarlanan oteller şehrin kalbinde hizmetinize sunulmuştur. Turistlerin ihtiyaçları doğrultusunda tercih edebileceği konaklama alanları misafirlerin hizmetine sunulmuştur. Örneğin, merkeze yakın bir konumda bulunan ve 24 saat boyunca açık olan hotellerde rahatlıkla konaklayabilirsiniz. 

Tunus ülkesini ziyaret eden turistler, başkentte de ideal otel seçeneklerinden yararlanabilirler. Cafe/Barlı olarak tasarlanan hotel ve otellerde muhteşem tatiller yapabilirsiniz. Tunus’ta sosyal aktivitelerin fazlaca yapılmak istendiği durumlarda, şehir merkezine 300 m uzaklıktaki oteller tercih edilebilir. Çünkü burada yer alan oteller de tenis, golf oyunu gibi bir takım aktiviteleri yapabilme şansına sahip olabilirsiniz. Bazı konaklama alanlarında özel yüzme havuzu da vardır. Tunus’ta özel bir yer olan Clock Tower’a kolayca erişim sağlayabileceğiniz otel konaklama tesislerinden de yararlanabilirsiniz. Bu bölgede yer alan oteller buhar banyolu ve masajlıdır. 

Tunus’un Mutfak Lezzetleri 

Tunus, tarihi kültürü karışık ve zengin olan bir ülkedir. Bu durum, ülkenin mutfak lezzetlerine de yansımıştır. Tunus’ta en lezzetli olan ve sık tüketilen yemeklerin başında, Şakşuka yemeği gelmektedir. Ülkemizdeki menemeni andıran bu yemek, bol baharat ve yumurta ile lezzetlendirilmektedir. Ülkeye özel bir diğer lezzet ise Mechouia’dır. Ülkenin salata çeşitleri arasında en sevilen yemeği olarak kabul edilmektedir. Brik’te beş çaylarında tüketilebilecek böreğe benzeyen bir hamur işidir. Peynir ile hazırlanan bir börek olan Brik, yufkanın sarılmasıyla hazırlanır. Kuskus ise Tunus’ta yerli halkın önem verdiği bir yemektir. İçinde yer alan sebzeler bu yemeği zenginleştirmektedir. Tatlı severler için Bouza da ülkenin milli tatlıları arasında yerini alan en lezzetli tatlıdır. 

Farklı bir yemek olan Mloukhia ise bu bitkinin yaprakları kullanılarak yapılan içine ise tavuk, kuzu eti gibi protein kaynakları eklenerek pişirilen bir yemektir. Bu yemek piştiğinde asma yaprağı görünümüne sahip olmaktadır. Aynı zamanda, ülkeye gelen turistler tarafından bu yemek çok beğenilmektedir. Tunus’ta mutfak yemekleri, hem Arap hem de Fransız etkisi altında kaldığı için oldukça değişkendir. Ülkeye has olan diğer yemekler arasında; Tajine (börekle omlet arası yapılan bir yemek), Muhlia (soslu et), Frikase (pide arası tavuk, sucuk, ton balığı koyulur), Birikalöf (yağda kızaran hamurun iç kısmına yumurta kırılarak koyulur), Makrut (bir çeşit hamur tatlısıdır). İçeceklerden ise naneyle kaynayan çayın minimal bardaklar ile servis edilerek tüketilmesi ülkenin en popüler içeceklerinden biri haline gelmiştir. Naneli içeriğe sahip olan bu içeceğin özelliği ise servis edilmeden önce içine nane yaprağı koyulmasıdır. 

Tunus’ta Ulaşım 

Tren İle Ulaşım; Tunus’ta tren ile son derece konforlu ve verimli geçmektedir. Ülkenin tren ağı gelişmiş olmamakla birlikte, turistik yerlere trenle yolculuk yapabilirsiniz. Tren ağı, ülkenin belli şehirlerini kapsamaktadır. Tunus, Sfax, El Jem, Tozeur, Gabes, Sousse şehirlerine trenle seyahat edebilirsiniz. 

Otobüs İle Ulaşım; Tunus’ta otobüs ile havaalanından şehir merkezine seyahat edebilirsiniz. Numarası 35 olan otobüslere binerek, şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Havaalanından kalkan otobüsler, 40 dakikada bir havaalanına seyahat etmektedir. Aynı zamanda, Tunis Marine’den kalkan bu otobüsler ile havaalanına da 20 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. 

Taksi İle Ulaşım; Tunus’u gezip görmek isteyen turistler, taksi hizmetinden yararlanabilirler. Şehrin farklı yerlerini gezip görebileceğiniz taksileri 7 gün 24 saat kullanabilmeniz mümkündür. 

Araç Kiralama; Tunus’ta araç kiralama hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Bu ülkede araç kiralamak için en uygun ay Şubat olarak kabul edilmektedir. Yapacağınız gezi süresine bağlı olarak, aracınızın kiralama süresi değişkenlik gösterecektir. Aynı zamanda, Tunus’ta farklı araç kiralama ofislerinden aracınızı kiralayabilirsiniz. 

Tunus’a En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Bu ülkeyi ziyaret etmek isteyen turistler, doğru zamanı kollamalıdır. Ülkeyi uygun fiyata ziyaret için, en az 48 gün öncesinden bilet ayırtılmalıdır. Ancak en ucuz uçak biletlerini bulabileceğiniz ay ise Kasım’dır. Bu ayda ya da 48 gün öncesinden biletinizi uygun fiyatlı olarak ayırtabilirsiniz. 

Tunus sıcaklığı fazla olan bir ülke olduğu için genellikle bahar aylarında gezi yapılması önerilmektedir. Haziran ayından sonra, sıcaklık Tunus’ta çok bunaltıcı olduğu için Mart ve Mayıs ayında bu ülkeyi ziyaret etmeniz uygun olacaktır. Ancak eğer tatil amaçlı bir gezi planlanıyorsa, denize girebileceğiniz bir tarihte Tunus’a gitmeniz gerekecektir. 

Tunus’ta İklim Nasıldır?

Konum olarak Kuzey Afrika’da bulunan Tunus, Mağrip Bölgesi’ndeki küçük ülkelerden bir tanesidir. Sicilya Boğazı ve Avrupa kıtasını ayıran bu ülke, Avrupa’ya yaklaşık olarak 140 km uzaklıkta yer almaktadır. Ülkenin dağları kıyıya paralel olarak uzanmaktadır ve güneyinde mevsimsel olarak değişen sığ ve tuz gölleri vardır. Bu ülkede, iki farklı iklim türü bulunmaktadır. Bu iklimlerin en etkilisi çöl ve Akdeniz iklimidir. Akdeniz ikliminin yoğun olarak görüldüğü kısım, ülkenin kuzey bölümüdür. Dolayısıyla ülkenin kuzey kısımları yaz aylarında kurak ve sıcak geçerken, kışları ılık ve yağışlı olmaktadır. Tunus’un Güney kısımlarını ziyaret etmek isteyen turistler, çöl iklimiyle karşılaşırlar. Çünkü Tunus’un Güney’i Sahra Çölü ile çevrilidir. img

Tunus Hava Durumu

24 Kasım 2022

Sun

21 °C

21 °C

Uçuş süreleri

Tunus

İstanbul

2 sa 50 dk

Tunis

Antalya

4 sa 5 dk

Tunus

Muğla

3 sa 50 dk

Alternatif uçuşlar

Tunus varışlı yurt dışı uçak biletleri

Malatya - Tunus

uçuşları

6.751,66 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Malatya - Tunus

uçuşları

6.751,66 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Kahramanmaraş - Tunus

uçuşları

6.753,26 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Gaziantep - Tunus

uçuşları

6.756,68 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Gaziantep - Tunus

uçuşları

6.756,68 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Ankara - Tunus

uçuşları

6.775,18 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Roma - Tunus

uçuşları

2.484,26 TRY'den

başlayan fiyatlarla

İstanbul - Tunus

uçuşları

2.380,76 TRY'den

başlayan fiyatlarla

İstanbul - Tunus

uçuşları

2.380,76 TRY'den

başlayan fiyatlarla

İstanbul - Tunus

uçuşları

2.380,76 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Nasıl uçak bilet satın alabilirim?

02

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

03

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

04

Esnek bilet nedir?

05

Promosyonlu bilet nedir?

06

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

07

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

08

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

09

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

10

Biletime nasıl ulaşırım?

11

Faturam ne zaman gelir?

12

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

13

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

14

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

15

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

16

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

17

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

18

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

19

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

20

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

21

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

22

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

23

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

24

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Şirket

Yurt İçi Uçuşlar


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çözüm Merkezimizi arayın

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


guvenli-alisveris.pngpci-dss.png3d_secure.svgssl.svg
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.svg
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
bonus-new.svgmaximum-new.svgworld-new.svgziraat-new.svgfinans-new.svgaxess-new.svgadvantage-new.svgparaf-new.svgvisa.svgmastercard.svgae.svgtroy.svg

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2022 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis