Ukrayna Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Ukrayna varışlı yurt dışı uçak biletleri

29.133,65TRY'den
başlayan fiyatlarla

Ukrayna, tarihi ve kültürel mirasi ile dünyanın en dikkat çekici ülkelerinden biri olarak öne çıkıyor. Birbirinden ilgi çekici şehirleri ve deneyimleyebileceğiniz çok sayıda farklı aktivitesi ile dolu dolu bir yurt dışı tatili geçirmenizi sağlıyor. Ayrıca Ukrayna’ya girerken vize gerekliliğinin olmaması da şehrin Türk turistler açısından uğrak noktası olmasını sağlayan detaylar arasında yer alıyor. Siz de Ukrayna’yı ziyaret etmek, tarihi ve kültürel birçok deneyime şahitlik etmek ve unutulmaz bir yurt dışı tatili yaşamak istiyorsanız seyahat edeceğiniz şehirlerin rotasını belirleyerek hemen bir Ukrayna uçak bileti alabilirsiniz.

Ukrayna Uçuş Bilgileri

Her sene çok sayıda turist ağırlayan Ukrayna’ya Türkiye üzerinden gitmek istiyorsanız İstanbul Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ya da Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan yapılan direkt ve aktarmalı uçuşlardan bilet alabilirsiniz. Ukrayna seyahati için bilet almadan önce şehirler arasındaki seyahat rotalarını belirlemeniz gerekiyor. İlk ziyaret edeceğiniz Ukrayna şehrine bilet alarak sonrasında ülke içerisinde diğer şehirlere geçiş yapabilirsiniz. Odessa Uluslararası Havalimanı, Lviv Uluslararası Havalimanı, Osnova Uluslararası Havalimanı, Kiev Zhuliany ve Boryspil Havalimanları Ukrayna’nın popüler şehirlerine ulaşım sağlayabileceğiniz uçuş noktaları arasında yer alıyor. Ukrayna şehirlerine İstanbul’dan yapacağınız direkt bir uçuş ortalama olarak 2 saat sürüyor. Ankara’dan yapacağınız direkt bir uçuş ise 2 saat 10 dakika sürüyor. Rotanızı hemen belirleyip sizi Rus mimarisi ve kültürel birikimi ile karşılayan Ukrayna’ya doğru yola çıkabilirsiniz.

Ukrayna’da Ulaşım

Ukrayna’yı ziyaret eden kişilerin en çok kullandığı havalimanları Kiev Boryspil Uluslararası Havalimanı ve Lviv Uluslararası Havalimanı. Kiev, Ukrayna’nın en çok ziyaret edilen şehirleri arasında yer alıyor ve uluslararası bir uçuşla Kiev’e ulaşmak için Boryspil Havalimanı’nı kullanmak gerekiyor. Boryspil Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmak için Kyiv Boryspil Express, otobüs, metro ve taksi yöntemleri kullanılıyor. Eğer otobüs ile şehir merkezine ulaşmak istiyorsanız Sky Bus isimli havalimanı servislerini kullanabilirsiniz. Sky Bus havalimanı servisinden en yakın metro durağında inerek yolunuza metro ile daha hızlı bir şekilde de devam edebilirsiniz. Bunun yanı sıra trafikte beklemek istemiyor ya da aktarma yapmadan daha hızlı bir şekilde şehir merkezine ulaşmak istiyorsanız raylı bir sistem olan Kyiv Boryspil Express yöntemini de kullanabilirsiniz. Daha konforlu bir yolculuk için ise havalimanı çıkışında bekleyen taksiler ile şehir merkezine doğru yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Kiev şehir merkezinde de dilediğiniz yere sizi götürecek birçok farklı ulaşım yöntemi bulunuyor. Otobüs ve troleybüs, diğer ulaşım araçlarına göre daha yavaş hareket eden ve daha kalabalık olan yöntemler arasında yer alıyor. Marshrutky adı verilen minibüsler de şehir merkezi ulaşımında faydalabileceğiniz yöntemlerden biri. Gideceğiniz yere çok daha hızlı ulaşmak istiyorsanız Kiev’in gelişmiş metro sistemini de kullanabilirsiniz. Şehir içerisindeki bir diğer ulaşım alternatifi ise taksi olarak öne çıkıyor.

Lviv de Ukrayna’ya gitmeye karar veren kişilerin en çok tercih ettiği şehirlerden biri ve bu şehri ziyaret ettiğinizde Lviv Uluslararası Havalimanı’nda iniyorsunuz. Liviv’de havalimanından şehir merkezine ulaşmak için en çok tercih edilen yöntemlerin başında Express Otobüs Seferleri geliyor. Bu otobüs seferleri ile Lviv Tren Garı’na ulaşabiliyorsunuz. Havalimanından şehir merkezine ulaşmak için havalimanının hemen çıkışında yer alan duraklardan otobüse binebilir ve Rynok Meydanı durağında inerek şehir merkezine kolayca gidebilirsiniz. Trolleybus de şehir merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz başka bir toplu taşıma aracı olarak öne çıkıyor. Bunun yanı sıra özel transferler ya da taksi aracılığı ile de gideceğiniz yere kolayca ulaşıyorsunuz. Lviv şehir merkezinde dilediğiniz yere gitmek de oldukça kolay. Tramvay, otobüs, troleybüs ve taksi kullanarak şehir merkezi içerisinde kolayca yolculuk yapabilirsiniz.

Ukrayna’da Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Eğer Ukrayna içerisinde sıkça şehir değiştirmek istiyor, her şehir değişikliğinde yeni bir uçak ya da otobüs bileti satın almak istemiyor ve Ukrayna’nın gezilecek noktalarını çok daha özgürce ziyaret etmek istiyorsanız ülkede araba kiralayabilirsiniz. Ukrayna’da araba kiralamak için havalimanı içerisinde yer alan acenteleri kullanabilir ya da ülkeye gitmeden önce arabanızı kiralayarak zamandan kazanabilirsiniz. Ülkeye giriş yapmadan aracınızı kiraladığınızda kiraladığınız araç sizi havalimanında hazır olarak bekleyen aracınız çok daha konforlu bir seyahat deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Böylece ülkede çok daha konforlu bir şekilde seyahat edebilir ve dilediğiniz saatte, dilediğiniz lokasyonda olabilirsiniz.

Ukrayna’da Gezilecek Yerler

Ukrayna, birbirinden popüler şehirlere sahip olan bir ülke. Bu sebeple ülkeyi ziyaret etmeye karar veren kişiler kendilerine birden daha fazla şehirden oluşan bir seyahat rotası oluşturmayı tercih ediyor. Ukrayna’nın en çok turist alan şehirlerinin başında Kiev geliyor. Kiev’i özel kılan en önemli sebep, şehir içerisinde ağaç kesmenin yasak olması. Bu sebeple yemyeşil bir doğaya sahip olan şehir, kendisini ziyaret edenlere nefes aldırıyor. Kiev’in en sembolik bölgelerinden biri olan Kiev Bağımsızlık Meydanı, hem şehir hayatının içinde hissetmenizi sağlaması hem de kültürel yapısı ile mutlaka ziyaret edilmesi gereken lokasyonlardan biri olarak öne çıkıyor. Bağımsızlık Meydanı’ndan itibaren uzanan 1.100 metre uzunluğundaki Kreşatik Caddesi de hem İstiklal Caddesi’ne benzetilmesi hem de neşeli kalabalığı ile Kiev’in keyifli caddeleri arasında yer alıyor. Caddenin en uç kısmında ise alışveriş yapabileceğiniz Besarabsky Pazarı bulunuyor.

Kiev’in en turistik bölgelerinden biri de Andrevski Yokuşu. Bu bölge tarihi dokusu ve etrafında konuşlanan hediyelik eşya dükkanları ile dikkat çekiyor. Yokuşun arnavut kaldırımlarını adımlarken kendinizi eski dönemlerde gibi hissediyorsunuz. UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan Aziz Sofya Katedrali de Kiev’in görülmeye değer mimari ve tarihi yapılarından biri arasında yer alıyor. 1011 yılından günümüze değin hayat dolu bir şekilde ayakta kalmayı başaran bu kilisenin etkileyici mimarisi fazlası ile dikkat çekiyor. Bu kiliseyi özel kılan bir diğer detay ise kilisenin çan kulesine çıkılarak tüm şehrin yukarıdan izlenebiliyor oluşu. Ukrayna tarihini yakından tanımak ve ülkenin kültürünü anlamak istiyorsanız Kiev’de yer alan Büyük Vatanseverlik Savaşı Müzesi’ni mutlaka ziyaret etmelisiniz. 1974 yılından günümüze kadar ziyaretçilerini kabul eden ve 2. Dünya Savaşı Müzesi olarak da bilinen bu müze içerisinde askerlerin üniformaları, çeşitli belgeler, askeri gereçler, savaş dönemine ait yazışmalar ve bir fotoğraf galerisi yer alıyor. 1051 yılında inşa edilen ve Rus mimarisinin en dikkat çekici yapıları arasında yer alan Mağaralar Manastırı da Unesco Dünya Mirasları Listesi’nde yer alıyor ve her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. 1024 senesinde yaptırılan ve Kiev’in sembol yapılarından biri olan Altın Kapı Ukrayna seyahati sırasında mutlaka ziyaret edilmesi gereken lokasyonlar arasında kendisine yer buluyor.

Rus mimarisi ile parlayan Kiev’de çok sayıda kilise ve katedral bulunuyor. 1113 yılında inşa edilen St. Michael Altın Kubbeli Katedral bu önemli ve dikkat çekici yapılardan biri. Eğer Kiev’in yeşil doğasını yakından deneyimlemek istiyorsanız Mariinsky Park tam size göre bir lokasyon. Bu parkın içerisinde aynı zamanda muhteşem mimarisi ile dikkat çeken Mariyinsky Sarayı da yer alıyor. Eğer Ukrayna’nın köy yaşamına şahitlik etmek istiyorsanız şehirden biraz uzaklaşarak Pirogovo Açık Hava Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Ukrayna’nın en popüler bir diğer şehri ise Lviv. Tıpkı Kiev gibi her sene çok sayıda yerli ve yabancı turist ağırlayan Lviv de oldukça göz alıcı tarihi yapılara ve akılda kalıcı bir kültürel yapıya sahip. Lviv’e gittiğinizde ilk olarak ziyaret edilmesi önerilen yerlerin başında Rynok Meydanı geliyor. 13. yüzyılda inşa edilen bu meydan, eski şehrin kalbini oluştururken Ukrayna’nın tarihi dokusuna yakından tanıklık etmek isteyen kişileri ağırlıyor. Lviv’in en önemli noktalarından biri olan Lviv Opera Evi, hem iç hem de dış mimarisi ile ziyaretçilerin hafızasına kazınmayı başarıyor. 1787 yılında kurulan ve adeta bir açık hava müzesi izlenimi veren Lychakiv Mezarlığı da Lviv’de mutlaka görülmesi gereken yerler arasında yer alıyor. Fransız mimarisinden esinlenilerek 18. yüzyılda inşa edilen Potocki Sarayı hem dış hem de iç mimarisi ile kendisine hayran bırakan lokasyonlardan biri olarak öne çıkıyor. Şehirlerin geçmişini merak eden kişiler tarafından sıkça ziyaret edilen Lviv Memorial Müzesi de Ukrayna’nın duygu dolu anlar yaşatan lokasyonları arasında yer alıyor.

Odessa da Ukrayna’nın sıkça ziyaret edilen şehirleri arasında kendisine yer buluyor. Osmanlı egemenliğinde olduğu dönem içerisinde Hacı Bey olarak adlandırılan Odessa, canlı ve eğlenceli şehir merkezi ile dikkat çekiyor. Deribasovskaya Caddesi, şehrin en hareketli bölgeleri arasında yer alıyor. Potemkin Merdivenleri ise Odessa için ikonik hale gelmiş önemli yapılarından biri olarak öne çıkıyor. Şehrin en ilgi çekici lokasyonu ise 2. Dünya Savaşı sırasında cephanelik ve sığınak olarak kullanılan Katakomb Yeraltı Şehirleri.

Kharkiv, Ukrayna’nın kültürel aktiviteleri ile ünlü şehirleri arasında yer alıyor. Avrupa’nın en büyük sekizinci Özgürlük Meydanı Kharkiv’de bulunuyor. Bu meydanda festivaller ve konserlere rastlamak oldukça yüksek bir ihtimal. Ukrayna tarihini incelemenizi sağlayan Kharkiv Tarih Müzesi ve ufoloji merkezi olan Kozmos Müzesi de şehrin en çok rağbet gören lokasyonlarından biri olarak kendisini gösteriyor.

Styr Nehri üzerinde bulunan Lutsk şehri, Ukrayna’nın geleneksel yapısı ile iç içe olmak isteyen ziyaretçiler tarafından sıkça ziyaret ediliyor. Lutsk şehrinin en önemli yapıları arasında ise görkemli mimarisi ile Lubart’ın Kalesi, Ukrayna kültürünü yansıran Lutsk Sanat Müzesi, Holy Trinity Katedrali, St. Peter and Paul Katedrali, Heykel Evi, Volin Etnografya Müzesi ve Lutheran Kilisesi gibi önemli yapılar yer alıyor.

Ukrayna’da Neler Yapılır?

Ukrayna’yı ziyaret etmeye karar veren kişiler, ülkenin şehirlerinde yapabilecekleri aktiviteleri de merak ediyor. Ukrayna hem tarihi hem kültürel etkinlikleri hem de eğlenceli hayatı ile her sene ağırladığı çok sayıda turisti mutlu bir şekilde uğurlamayı başarıyor. Eğer Kiev şehrini ziyaret ediyorsanız ilk yapmanız gereken etkinlik şehrin tarihi dokularla bezenmiş sokaklarını adımlamak. Burada göreceğiniz her bir yapı ve şehir içerisinde yemyeşil ağaçlar sizi kendisine hayran bırakacak. Eğer doğa ile iç içe bir gün geçirmek istiyorsanız Hryshko Ulusal Botanik Parkı’nı ziyaret ederek burada keyifli bir piknik yapabilirsiniz. Dünyanın en derin metro istasyonu olan Arsenalna İstasyonu Kiev şehrinde bulunuyor ve şehri ziyaret eden kişilere mutlaka bu metro ile yolculuk yapması öneriliyor. Eğer Ukrayna’nın tarihini ve geçmişini tüm çıplaklığı ile gözlemlemek istiyorsanız Kiev’den yola çıkan günübirlik Çernobil ve Pripyat turlarına katılabilirsiniz.

Eğer Ukrayna’nın kültürüne yakından şahitlik etmek istiyorsanız Lviv’de yer alan Lviv Opera Evi’nde ulusal opera ve bale topluluğunun gösterilerini izleyebilirsiniz. Lviv Yüksek Kale’ye çıkarak şehri kuşbakışı olarak izleyebilir ve Lviv’in yemyeşil doğasına bir kez daha hayran kalabilir, bolca fotoğraf çekebilirsiniz. Lviv Çikolata Fabrikası’nda çikolataya dair eğitimler alabilir ya da fabrikanın lezzetli çikolatalarını tadabilirsiniz. Muhteşem mimarisi ve ferah yapısı ile dikkat çeken Italian Courtyard’a içeceğinizi yudumlayarak keyifli bir mola verebilirsiniz. Lviv seyahatinizi daha eğlenceli hale getirmek istiyorsanız şehrin farklı noktalarındaki ipuçlarını toplayarak şehir merkezinde yer alan dev çengel bulmacayı çözebilirsiniz.

Ukrayna’ya Gittiğinizde Mutlaka Denemeniz Gereken Lezzetler

Ukrayna, kendisine has mutfağı ile de dikkat çekiyor. Pancara eşlik eden sebzeler ve et suyu kullanılarak pişirilen Borş Çorbası, Ukrayna’yı özellikle kışın ziyaret ettiğinizde içinizi ısıtacak farklı lezzetlerden biri olarak öne çıkıyor. Bu çorbayı özel kılan bir diğer özellik ise soğuk olarak da tüketilebilmesi. Vareniki, bir çeşit Ukrayna mantısı olarak biliniyor. Patates, kıyma, ciğer, kabak, balık ve yumurta gibi iç malzemelerden oluşan oldukça fazla Vareniki çeşidi bulunuyor. Patates kullanılarak yapılan bir krep çeşidi olan Deruny, bir nevi patates mücveri olarak da biliniyor. Sour cream sosu ile servis edilen Deruny, Ukrayna’nın farklı lezzetleri arasında kendisine yer bulmayı başarıyor.

Büyük toplar halinde olan ve ekşi krema kullanılarak servis edilen Pelmeny de Ukrayna’ya gittiğinizde mutlaka deneyimlemeniz gereken lezzetler arasında yer alıyor. Tavuk etinin sarımsak ve tereyağı ile harmanlanmasından sonra otlar ile sarılarak hazırlanması ile oluşan Tavuk Kievski de ülkenin en dikkat çeken lezzetlerinden biri. Yumurta ve galeta ununa batırılarak kızartılan bu lezzet aynı zamanda oldukça iştah açıcı bir atıştırmalık. Yaz aylarının serinletici seçeneklerinden biri olan Okroshka; kefirin içine sosis, salatalık, yeşillik, havuç ve turp gibi bileşenlerin eklenmesi ile oluşturulan lezzetli bir çorba çeşidi. Nalisniki ise Ukrayna kahvaltılarının vazgeçilmezlerinden biri olan, süzme peynir ya da kuru üzüm ile servis edilen bir çeşit krepi.

Ukrayna’da Konaklama

Ukrayna’da hemen her bütçeye uygun otel bulmak mümkün. Bu da ülkeyi ziyaret etmek isteyen kişilerin konaklayacakları lokasyonlar konusunda çok daha kolay karar vermesini sağlıyor. Ukrayna şehirlerinin merkezinde yer alan oteller, muhteşem mimarileri ve şehrin ruhunu yakından yaşatma özelliği ile turistlerin ilgisini çekiyor. Konsept otellerden lüks otellere, butik otellerden pansiyonlara kadar bütçenize ve tatilinizin rotasına uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Bunun yanı sıra özellikle kalabalık arkadaşlarınız ile yaptığınız Ukrayna tatillerinde çeşitli uygulamalar üzerinden ev kiralayarak tatilinizin konaklama ayağını çok daha avantajlı fiyatlar ile de tamamlayabilirsiniz.

Ukrayna’ya Gitmeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Ukrayna, vizesiz yurt dışı deneyimi sunması özelliği ile son dönemlerin en çok ziyaret edilen lokasyonları arasında yer alıyor. Ancak Ukrayna’yı ziyaret etmeden önce sahip olunması gereken bazı bilgiler bulunuyor. Öncelikle Ukrayna’yı ziyaret etmeye karar verdiyseniz kimliğinizin yenilenmiş olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Sonrasında ise COVID-19 aşısı olduğunuza veya test sonucunuzun negatif çıktığına dair belgenizin de bulunması öncelikli gereklilikler arasında yer alıyor.

Ukrayna’da tüm tabelalar kiril alfabesi ile yazıldığı için şehri ziyaret ederken yanınıza mutlaka bir sözlük almanız gerekiyor. Bunun yanı sıra şehir içerisinde araba kullanmak istiyorsanız da bu sözlükten faydalanabilirsiniz. Ayrıca telefonunuza kuracağınız mobil uygulamalar sayesinde de dijital haritanızı her zaman yanınızda tutabilirsiniz. Ukrayna’da kış ayları oldukça soğuk geçtiği için genellikle ülkenin ilkbahar ya da yaz aylarında ziyaret edilmesi öneriliyor.

Siz de Ukrayna’nın büyüleyici Rus mimarisini yakından deneyimlemek ve bambaşka dünyalara kapı aralamak istiyorsanız hemen Ukrayna uçak bileti satın alarak farklı kültürleri keşfe çıkabilir, keyifli bir deneyime adım atabilirsiniz.

ukrayna

Ukrayna Hava Durumu

28 Şubat 2024

Sun

9 °C

7 °C

Uçuş süreleri

Rota bilgisi bulunamadı

Alternatif uçuşlar

Ukrayna varışlı yurt dışı uçak biletleri

29.133,65TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis