Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Makedonya Dusseldorf uçak biletleri

Makedonya - Dusseldorf
uçuşları

Üsküp Düsseldorf Uçak Bileti

Kuzey Ren- Vestfalya eyaletinin başkenti olan ve Düsseldorf Regierungsbezirk’in de merkezidir. Ren nehri kıyısında kurulmuş olan ve dünyanın hem moda hem de fuar kentidir. Kuzeyinde Ruhr bölgesi, güneyinde ise Köln yer alır. Ruhr Havzası’nda endüstri, bilim ve kültür merkezlerinin başında gelir. Ayrıca matbaacılık, dışsatıma dayalı olan ticaret, uzmanlık fuarları da kentin ekonomisine çok büyük kazançlar sağlamaktadır. Ren- Vestfalya Borsası, Mannesmann, Henkel gibi dev endüstri ve ticaret kuruluşlar, sendikalar ve büyük banka yönetimleri bu merkezde toplanmıştır.

Bu kente ismini Düssel deresi nedeniyle verilmiştir. Düsseldorf kent merkezinde bulunan birçok meyhane ve birahanelerin olduğu Altstadt semti, halk arasında dünyanın en uzun barı olarak nitelendirilmektedir. Şehrin nüfusu yaklaşık olarak 620.000 civarı kadardır. Dünyanın en ünlü sanayi fuarı olarak bilinir. Dünya sanayisine yön veren tüm fuarlar burada düzenlenip, sanayi alanında sektörlere öncülük etmektedir. Bölgenin en büyük havalimanı Düsseldorf Uluslararası Havalimanı olarak bu kentte bulunmaktadır. 2011 yılında düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışmasına ev sahipliği yapmıştır. 

Geniş bir alana yayılmış olan kentte birçok park, gezinti alanları ve alışveriş merkezleri ile bu cadde de yer almaktadır. Şehirde bulunan Ren Irmağı iki yakayı birbirine bağlamaktadır. Şehrin sol kısmında yer alan limanda, ırmak taşımacılığından yaralanarak ulaşımı kolaylaştırılmaktadır. Düsseldorf Almanya’nın da kültür ve sanat anlayışına yön vermektedir. Berlin, Münih gibi Almanya’nın en ünlü şehirlerinde bulunan tarihi binalar, Düsseldorf’ta daha çok bulunmaktadır. Şehir Avrupa’nın en kalabalık Japon nüfusuna sahiptir. Bu nedenle Japon lezzetlerinin yanı sıra Fransız, İtalya, Kore ve İspanyol mutfağına ait tatlarına da sık rastlayabileceğiniz lezzetler arasındadır.

Düsseldorf ‘ta Gezilecek Yerler

Düsseldorf’un kalbinin attığı yer olarak bilinen Eski Şehir, yarım kilometrelik bir alan ile şehri gezmeye başlayabilirsiniz. Ren Nehri ile Heinrich- Heine- Alle arasında kalan yerde, ulusal ve uluslararası restoranlar, ünlü mekanlar, antika içecek fabrikaları ve en önemlisi de alışveriş yapabileceğiniz birçok mağaza bulunmaktadır. Lambuertus Kilisesi, kale meydanı, NRW Sanat Müzesi gibi yerler tam bir tarihi ve kültürel içeriklerinin bulunduğu yerler arasındadır ve buraları mutlaka ziyaret etmelisiniz. 

Benrath Sarayı,1755-1770 yıllarında inşaatı tamamlanmıştır. Binanın tasarımızı bir Fransız mimar tarafından gerçekleştirilmiştir. Prenses Elizabeth Aguste’ye The Prince-Elector’un isteği ile yapılmıştır. Sarayın inşası, 7 yıl Savaşları nedeniyle gecikme yaşanmıştır. Saray bir keyif ya da sayfiye yeri olarak inşa edilmiştir. Bu nedenle sarayın dış cephesinde toz pembe renk kullanılmıştır. Bir rivayete göre prenses, prensin başka kadınlar ile olan birlikteliği olduğunu, dahası bu kadınlardan olan çocuklarının olduğunu öğrenmiştir. Bu nedenle de saraya hiç gelmemiştir. Ülkedeki diğer bir söylentiye göre de saray Kral Theodor tarafından av köşkü olarak kullanılmaya başlanmıştır. Daha sonra da hizmetçilerin bakımına bırakılmıştır. Çok ihtişamlı ve görkemli bir yapısı vardır. Mimarisinde barok kültürü havası vardır. Saray günümüzde düğün, konser veya resitallerin yapımı gibi etkinlikler için kullanılmaktadır. Ayrıca kasım ve aralık aylarında saray bahçesinde Noel pazarı kurulur. 61 hektarlık bir alana sahip olan sarayın bahçesinin büyük bir bölümü doğal koruma alanı içindedir. Bu saray içerisinde iki adet müze bulunmaktadır. Bu müzelerden biri Doğa Tarihi diğeri ise Avrupa Bahçe Sanatı Müzesidir. Sarayın çevresinde büyük bir bahçe ve bu bahçe içerisinde de bir gölet bulunmaktadır. Çok muazzam bir görüntü ile karşılaşacaksınız. Bu saray UNESCO Dünya Mirasları Listesinde yer alır.

Hofgarten diğer adı die Venerie olarak bilinmektedir. Duruşu, görünüşü arz-ı endama sahip bir yapıdadır. Son derece zarif ama bir o kadar da gösterişli görünüme sahip bir kaledir. Kale 18.yy’da yapıldığına dair bilgiler bulunmaktadır. Günümüzde efsanevi şahsiyet olan Goethe’ye adanmış bir müze olarak ziyaret edilmektedir. Goethe’nin yaşamındaki eserlere ev sahipliği yapmaktadır. Ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. 

Marktplatz, şehrin ana meydanı olduğu için turistlerin ilk uğrak yerlerinden biridir. Bu meydan da Jan Wellem Heykeli yer alır. Noel için alışverişi yapmak isterseniz burası en ideal mekanlardandır. Ayrıca bu meydanda festivaller ve etkinlikler düzenlenmektedir. K21 Kunstsammlung Nordrhein-Westfalen, adını söylemek veya telaffuz etmek zor olabilir. Kısaca sanat eserlerinin sergilendiği büyük bir müze olarak izah edebiliriz. Bu yapı 1961 yılında kurulmuştur. Eyaletin en büyük koleksiyonunu içermektedir. 20. yy.dan 21.yy’a geçiş sırasında sanat evresinin nasıl değiştiğini sizlerde fark edeceksiniz. Müzede Picasso, Jackson Pollock, Klee Richter, Joseph Beuys ve Andy Warhol gibi dünyaca ünlü sanatçıların eserleri sergilenmektedir. 

Tritonenbrunnen Çeşmesi, şehrin en haraketli caddesi olan Königsalle içinde bulunan gölün hemen yanı başındadır. Çeşme heykeller ile süslenmiş olup tarihi bir yapıdır. Rhine Kulesi, Rheinturm adı ile bilinen bir kuledir. Ren Nehri kenarında yer alır. Uzunluğu 234 metredir. Bu külden şehrin manzarasını izleyebilirsiniz. MedienHafen, Ren Limanından sonra gezilmesi gereken alanlardan biridir. Eski silo ve depolar, bölgenin karakterini yansıttığına sizlerde tanıklık edeceksiniz. Restorasyon, aslına uygun kalınarak yapılmıştır. Uluslararası üne sahip olan mimarlar tarafından tasarlanmış binalar, dikkatinizi çekecektir. Medienhafen, daha çok medya limanı olarak bilinmektedir. Geçmiş dönemlerde önemli bir liman bölgesi iken günümüzde iş merkezi olarak varlığına devam etmektedir. 

Alışveriş yapabileceğiniz en iyi mekân Königsallee Caddesidir. Halk arasında “Kö” olarak adlandırılmaktadır. Mağazalarının yanı sıra restore edilmiş köprüler, evler, fıskiyeler ve süslü korkulukları göreceksiniz. Ayrıca cadde de dekoratif amaçlı yapılmış fenerler, telefon kulübesi, saat ve direk dekore edilerek nostalji bir hava yansıtılmıştır. Carlsadt, burada market, sebze ve meyve alışverişlerini yapabileceğiniz bir yerdir.

Düsseldorf Tarihi

Düsseldorf, 13.yy’da küçük bir balıkçı köyünden kurulmuştur. Adını da aynı isimli deresinden almaktadır. Şehir M.S. 8.yy’da Renh Nehri kıyısında bulunur. Kuzeyinden Ruhr bölgesi, güneyinde ise Köln yer alır. Küçük bir köy olan bu şehir, Romalılar tarafından uzun süre önemsiz bir yer olarak gösterilir. 10.yy’a kadar bir yerleşim yeri olarak kabul edilmemiştir. Bölgeye dair kayıtlar ise 12.yy ortalarına aittir. İmparator Friedrich Barbarossa zamanında Kutsal Roma İmparatorluğu’na katılmıştır. 1186 senesinde Berg Kontların hakimiyetine girmişlerdir. Bir asır sonra Berg Kontu VIII.Adolf tarafından bölge kasabaya dönüştürülmüştür. 1380 yılında Berk Dükalığı’nın merkezi olan bu bölge, ticari bakımdan da çok hızlı bir gelişme göstermiştir.

17.yy kanlı bir mücadele ile bölge, Pfalz-Neuburg Kontları hakimiyeti altında büyümeye başlamıştır. Napolyon savaşları, Fransızlar tarafından tamamen ortadan kaldırılmıştır. Daha sonrasında ise Prusya’ya devredilmiştir. Sanayileşme şehri olan madencilik, imalat sayesinde şehir Prusya’nın en değerli bölgesi haline gelmiştir. Şehir I.Dünya Savaşı’nda güç olarak yavaşlasa bile Hitler, yeniden silahlanmıştır. II.Dünya Savaşı’nda büyük bir yıkıma uğramıştır.

Şehir yaklaşık olarak 50 semtten oluşur. Barok kiliseler, butik mağazalar, ticaret odası, dış ticaret ağlarına sahiptir. Kentin yüksek iş gücüne sahip olması ile uluslararası projelere destek vermektedir. Özellikle Japonya ile birçok iş birliği yapan birden fazla firma bulunmaktadır. 

Düsseldorf Kültürel Etkinlikler

Festivallerinin birçoğu büyüleyici özelliklere sahiptir. Düsseldorf Karnavalı, on binlerce gezgini şehre çeken en ünlü festivallerinden biridir. Son derece renkli ve sembolik bir karnavaldır. Karnaval yaklaşık olarak 2.yy’da ortaya çıkmıştır. Orta Çağ’da son derece popüler bir kutlama idi. Biraz bahsetmek gerekirsek, festivalin açılış anı etkinliğin en önemli anıdır. Açılış tarihi ve saati ile yüzyıllar boyunca hep aynı kalmıştır. 11 Kasım, saat 11:11 de başlıyor. Bu karnaval süresince şehrin hayat akışı önemli ölçüde değişmektedir. Tüm mağazalar, resmî kurumlar kapatılır. Ofis çalışanları ve en sert patronlar dahi şık elbiselerini giyerek şehrin tüm sokaklarında yürüyüşe çıkarlar. Karnavala katılan ziyaretçiler arasında dileyen en sevdiği masal karakterin, efsanevi yaratıkların, korsanların ya da büyücülerin giysilerini giyebilir. 

Şubat ayında tek karnaval yaşanır. Şubat ayının ilk pazartesi günü gerçekleştirilen Pembe Pazartesidir. Sabırsızlıkla beklenen ve canlı performansların sergilendiği bir karnavaldır. Şehrin ana caddelerinde karnaval treni geçer. Bu tren içinde karnaval üyeleri, şeker giysileri giyen insanlar bulunmaktadır. Tren müthiş bir şekilde dekore edilir. Otobüslerin, kamyonların yanı sıra traktörler ve diğer araçlar trenin arkasından devam eder. Trenin uzunluğu 70 vagondur. Bu tren geçidini görmek için çok sayıda insan meydanlara toplanır. Bu trenlerden binlerce şekerler atılır. Birçok girişimci ve katılımcı, şeker dolu çantalar toplar ve en başarılı pozisyonu kapmak için önceden gelirler. 

Yirmi Dakika Şehri Kutlamasına sayısız misafir katılır. Düsseldorf’un bu festivali farklı bir etkinliktedir. Eylül ayı ortasında gerçekleşir. Bu festivalin etkinliği boyunca ilgi çeken tiyatro gösterileri, sirk, müzik ve dans organizasyonları yer alır. Festivalin amacı; ziyaretçileri absürd tiyatrodan başlayarak, onlara şiir okumalara kadar farklı sanatların yanı sıra tiyatro sanatını da tanıtmaktır. 

Mayıs ayında, bölgede Jazz Rally ile en büyük müzik etkinliği başlar. Toplamda 250 bin kişi bu çok popüler etkinliğe katılmaktadır. Bu sayıyı tek bir alanda toplamak için pek uygun bir mekân bulunamamaktadır. Bu nedenle Düsseldorf- Hafen Havalimanında ve Altstadt’ta bu kutlamalar gerçekleştirilmektedir. Bu festival dört gün sürmektedir. Festivale ünlü birçok müzisyen ve sanatçı katılmaktadır. Ağustos ayının sonunda mesleği gurme olanlar Heinrich Heine’ye giderler. Burada Gourmet Festivali yapılır. Bu etkinlikte, kentin ve bölgenin zengin kültürü ve gelenekleri tanıtılır. Ziyaretçiler ise Düsseldorf’un en meşhur yemeği olan Halve han lezzeti mutlaka ilk çıkan tatlardandır. Halve han bir sandviç türüdür. Krem peynir, peynir, soğan ve çavdar ekmeği ile yapılan ikramı herkes severek kabul eder. Diğer lezzetlere bakmak için bu festivale 30.000 kişi katılır. Turistler için memnun edici bir festivaldir.

Haziran ayında Craft Bira Festivali, Düsseldorf’a gelmek için güzel bir tarih olabilir. Bu etkinlik gecesinde birçok biralar tadılır. Bunun yanında meze çeşitleri ve atıştırmalıklarda yer alır. Müziğin eksik olmadığı Düsseldorf festivallerine katılarak biraların tatlarına özgürce bakabilirsiniz. Autoradio Discoteka 80 Festivali, büyük bir stadyumda ISS Dome’ta gerçekleşmektedir. Bu etkinliği medyanın her bir dalı bu festivali izlemektedir. Ünlü hit şarkılar, geçmişe geri dönmek isteyenler için büyük bir şanstır. Festivale sayısız ziyaretçi katılmaktadır. Zengin bir eğlence programı ile festival kutlamasının doruk noktası ile muhteşem havai fişek gösterisi yapılır. 

Festivallerin yanı sıra bölgede büyük fuarlar yapılmaktadır. Eylül ayının ortasında başlayan fuarlar 10 gün sürer. Yerel sanatkarların sergilediği gösteriler, tiyatro gösterileri, oyunlar, yarışmalar, kültürel yemekler yapılmaktadır. Bu fuarların eğlence programları çok popülerdir. Bu etkinliklere her yıl 4 milyon kişi katılmaktadır. Adil Ticaret Fuarı Kasım ayının sonunda açılır ve Noel’den önce sonlanır.

Düsseldorf Konaklama

Şehre gezi amaçlı geldi iseniz Altstadt bölgesini seçebilirsiniz. 2.Dünya Savaşı sonunda bu bölge tamamen yıkılmıştı. Ancak tarihi planlara göre yeniden inşa edilmiştir. Şehrin tarihi merkezi de denilebilir. Bu bölgede konaklamaya karar verdi iseniz, alışveriş mağazaları, yeme içme alternatifi bol olan bir bölge olduğunu belirtmek isteriz. Turistik ziyaretler için gelenle konaklama için en çok bu bölgeyi tercih ederler. 

Hem iş hem de gezmek için geldi iseniz o halde Stadtmitte’yi alternatif olarak seçmelisiniz. Konaklama için buradaki oteller de oldukça uygundur. Otellerin her biri şehir merkezine ulaşımı kolay olan bölgelerde inşa edilmiştir. Otellerin verdikleri hizmetlere göre fiyat aralıkları olduğunu ifade etmek isteriz. Dilerseniz konaklama için butik tarzı oteller veya apartlar ya da kiralık daire seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Düsseldorf Lezzetleri

Düsseldorf’ün ana yemekleri Alman mutfağı olarak bilinir. Ancak Türk, Japon, İtalya, Fransız gibi ülkelerinin mutfak kültürünü de görebilirsiniz. Halve Han, şehrin en ünlü sandviç çeşididir. Flönz sosisi, besleyici et çorbaları ve patates ile yapılan yemeklerin her türlüsünü görebilirsiniz. Hamburger, Almanya’nın en meşhur yiyeceğidir. Alman yemeklerini tercih ettiğinizde sosis, domuz eti ve tavuk ile yapılan yemekler ilk sırada yer alır. Imbiss yemeği; kızartılmış patates ve tavuk ile yapılan fast food yemek türüdür.

Kahvaltılıklar arasında fazla bir çeşit beklemeyin. Çoğunlukla çay, kahve ve kruvazen ve çörek tüketilmektedir. Peynir, zeytin konusunda ısrarcı iseniz yanınızda bulundurmanız gerekebilir. Ayaküstü atıştırmalıklar çok pahalı değildir. Restoranlardaki içki fiyatları çok pahalı değildir.

Yöresel yemek tercihlerinizde ısrar ediyorsanız bezelye çorbası adı verilen Aazzeupp’un tadına bakabilirsiniz. Hardal soslu pirzola mustard steak ile kavrulmuş biftek olan rhenish sauerbratenini deneyebilirsiniz. Kuru üzüm ile yapılan dana etli yemeğin adı flönz adı verilir. Alman mutfağının tatlıları da aslında çok ünlüdür. Deniz ürünlerinden alabalık, turna ve sazan balığı çeşitleri ile yapılan lezzetlere de bakabilirsiniz. En meşhur tatlıların başına kırmızı meyvelerden yapılan rote grütze’dir. Düsseldorf’ün biraları da deneyebilirsiniz. Ayrıca killepitsch likörü de yöresel içecekler arasındadır. 

Düsseldorf Ulaşım

Düsseldorf Uluslararası Havalimanı, Almanya’nın en büyük üçüncü havalimanı unvanına sahiptir. Şehre olan uzaklığı 6 km’dir. Havalimanında şehre ulaşmak için otobüs, tren, taksi veya araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. 

Otobüs

Havalimanından şehri merkezine 5 ayrı otobüs bağlantısı bulunmaktadır. Bölgeye gitmek için bilet kullanmalısınız. 

Tren

Havalimanında bulunan trenler ile şehre 15- 20 dk arasında ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Havalimanında haftanın her günü ve her saat size ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Hızlı ve konforlu olan araçlar ile kısa zamanda şehre ulaşabilirsiniz. 

Araç Kiralama

Düsseldorfa gelmeden veya geldikten sonra araç kiralama şirketleri ile kendi sürüş keyfinizi ve konforunuzu yaşayabilirsiniz. Dilerseniz şehir içinde de ulaşım araçlarına ihtiyaç duymak istemiyorsanız, dilediğiniz gün kadar aracı kiralayabilirsiniz.

Üsküp Havalimanı Ulaşımı

Üsküp Büyük İskender Havalimanı’nın şehre olan uzaklığı 24 km’dir. Şehir merkezinden gitmek için otobüsleri, taksileri veya araç kiralama ulaşımlarından birini tercih edebilirsiniz. 

Üsküp Düsseldorf Arası Uçuş Kaç Saat Sürer?

Üsküp Düsseldorf arası uçuş süresi 4 saattir.

 Üsküp Düsseldorf Arası Kaç Km?

Üsküp Düsseldorf arası 1.982 km’dir.

Düsseldorf’a En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Biletinizi en ekonomik fiyattan alabileceğiniz gün Cuma’dır. Düsseldorf’a gelmeden 2 veya 3 ay öncesinden biletinizi almalısınız. Biletinizi ekonomik fiyata alabilir, yerinizi önceden belirlemiş olursunuz. Düsseldorf’a gezi için geçireceğiniz vakit 2 veya 3 günlük bir program yapmanızı tavsiye ediyoruz. Ziyareti zaman olarak ilkbahar veya sonbahar aylarında yapabilirsiniz. Hem daha az kalabalık olması bakımından hem de şehirde ılıman bir iklim hakim olacaktır.
Dusseldorf Hava Durumu

08 Haziran 2023

Sun

16 °C

14 °C

Uçuş süreleri

Düsseldorf

İstanbul

3 sa 10 dk

Düsseldorf

İzmir

3 sa 15 dk

Düsseldorf

Ankara

3 sa 20 dk

Düsseldorf

Adana

3 sa 50 dk

Düsseldorf

Antalya

2 sa 30 dk

Düsseldorf

Gaziantep

4 sa

Düsseldorf

Kayseri

3 sa 40 dk

Düsseldorf

Trabzon

3 sa 50 dk

Düsseldorf

Dalaman

3 sa 35 dk

Düsseldorf

Bodrum

3 sa 30 dk

Makedonya Hava Durumu

08 Haziran 2023

Sun

13 °C

13 °C

Uçuş süreleri

Üsküp

İstanbul

1 sa 25 dk

Üsküp

İzmir

2 sa 20 dk

Üsküp

Ankara

2 sa 25 dk

Alternatif uçuşlar

Dusseldorf varışlı yurt dışı uçak biletleri

İstanbul - Düsseldorf
uçuşları
1.367,23 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İzmir - Düsseldorf
uçuşları
768,45 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Ankara - Düsseldorf
uçuşları
1.150,75 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Antalya - Düsseldorf
uçuşları
674,30 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Adana - Düsseldorf
uçuşları
1.290,38 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Kayseri - Düsseldorf
uçuşları
1.160,06 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Gaziantep - Düsseldorf
uçuşları
1.513,16 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Trabzon - Düsseldorf
uçuşları
1.437,74 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Bodrum - Düsseldorf
uçuşları
2.525,88 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Malatya - Düsseldorf
uçuşları
1.734,27 TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis