Van Antalya Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Van Antalya uçak biletleri

1.619,76TRY'den
başlayan fiyatlarla

09 Ara 2023

09 Ara 2023

1.619,76TRY'den
başlayan fiyatlarla

11 Ara 2023

11 Ara 2023

1.309,26TRY'den
başlayan fiyatlarla

12 Ara 2023

12 Ara 2023

1.309,26TRY'den
başlayan fiyatlarla

13 Ara 2023

13 Ara 2023

1.197,61TRY'den
başlayan fiyatlarla

14 Ara 2023

14 Ara 2023

Van Antalya Uçak Bileti

Antalya Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Antalya, Akdeniz Bölgesinde yer alan ve Türkiye’nin de en kalabalık beşinci şehri olan önemli turizm cennetlerinden biridir. Yüz ölçümü olarak Türkiye’nin altıncı büyük kentidir. Çeşitli doğa harikaları, gezilecek birçok yeriyle Türkiye’de keşfedilmesi gereken önemli şehirlerin başında gelir. Özellikle turizm noktasında da en ünlü şehirlerden biridir. Her sene milyonlarca kişi Antalya’yı ziyaret eder. Yerli ve yabancı olmak üzere birçok turistin ağırlandığı şehirde birbirinden harika tarihi dokulara erişebilirsiniz. Antalya’da yer alan temel ekonomi turizme, tarıma ve ticarete dayanır.

Şehrin tarihi incelendiğinde oldukça eski zamanlara uzandığını görmek mümkündür. Bölgede tam olarak 50 bin yıl kadar geçmişe uzanan tarih gizlidir. Karain ve Beldibi mağaraları ise bunu kanıtlar niteliktedir. Paleolitik ve Mezolitik dönemlere ait izlerle birlikte eşsiz güzelliklerin sahibidir. İlk yerleşim ise Lidyalılara ait olduğu söylenir. Antalya kelime anlamı olarak Attolos Yurdu’ndan gelir. Şehir 1391 yılına gelindiğinde Osmanlı Devleti tarafından ele geçirilmiştir. 

Antalya’nın geçmişine bakıldığında da burada birçok devletin yer aldığını görebilirsiniz. Bu şehri neredeyse birçok devlet arzulamış ancak alamadıkları şehir olarak akıllarında kalmıştır. Ayrıca Antalya hakkında bir önemli detay ise köklü geçmişiyle birlikte Türkiye üzerinde en çok antik kenti barındırmasıyla ünlüdür. Bu sebepten ötürü de Antalya üzerinde gezip görmek isteyeceğiniz birçok lokasyon sizleri bekliyor olacaktır.

Antalya’da Gezilebilecek Yerler

Günümüzde tatil denildiğinde akla ilk gelen şehirlerden olan Antalya birçok pansiyon ve lüks oteli içerisinde bulundurur. Bunların dışında da tarihi geçmişiyle birçok gezilecek önemli yere sahiptir. Bunlardan biri olan Kaleiçi, Antalya’da yer alan ve çok fazla turisti ağırlayan tarihi evlerin olduğu yerdir. Kaleiçi içerisinde gezerken her sokağın denize çıktığını keşfedeceksiniz. Aynı zamanda tarihi Osmanlı evleriyle de oldukça görkemli bir yapıya sahiptir. Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde bulunan Kaleiçi oldukça renkli bir konuma sahiptir.

Olympos Antik Kenti, tam anlamıyla tarihi buram buram hissedebileceğiniz harikalardan biridir. Antalya üzerinde gezilmesi gereken yerlerden bir diğeridir. Burası tanrıların kenti olarak da anılır. Olympos kelimesi eski Yunancada ulu dağ anlamına gelmektedir. Hatta dünya üzerinde yer alan 20’den fazla tepe ve dağ bu isimle anılır. Bazılarında da kasabalar ve şehirler de bu isimle anılmaktadır. Antik Likya medeniyetinin en görkemli kentlerinden birisi de Olympos’tur. M.Ö şehir korsanlarının eline geçmiştir. Roma Komutanı Servillius ise buradan korsanları temizleyerek şehri Roma topraklarına katmıştır.

Yanartaş, Olympos’un sönmeyen ateşi olarak bilinir. Antalya’nın Çıralı ilçesinde bulunan Yanartaş oldukça büyüleyici bir görüntüye sahiptir. Bu nedenle de her sene turist akınının yaşandığı yerlerden biridir demek doğru olacaktır. Yanartaş’ı görmek istiyorsanız onun için belli tırmanış yapmanız gerekir. Buranın Yanartaş olmasındaki en büyük sebep doğal gaz sıkışması sonucunda sürekli sönmeyen ateşe sahip olmasından kaynaklıdır. Denize yakın ve manzaralı bir konuma sahiptir.

Aspendos, bir diğer adıyla Belkıs olarak da bilinir. Antalya Serik ilçesinde bulunan antik kentlerden biridir. İçerisinde M.Ö 10. Asırdan kalma olan Antik tiyatrosuyla meşhurdur. Akalar tarafından inşa edilmiştir. Oldukça zengin bir yerleşim olarak bilinir. Günümüze ise tüm görkemiyle ulaşmayı başarmıştır. Biri küçük diğeri ise büyük olmak üzere Aspendos iki tepenin konumunda yer alır. 

Antalya üzerinde yer alan en önemli antik kentlerden biri de Side antik kentidir. Eski dilde burası bereketin sembolü anlamına gelen nardan türemiştir. Side antik kentinin tarihi ise Hititlere kadar uzandığı tahmin edilmektedir. Antalya’nın 80 kilometre kadar doğusunda yer alır. Aynı zamanda M.Ö 7. Yüzyıldaki yerleşim merkezlerinden biridir. Önce Likyalıların hakimiyetinde olan şehir daha sonrasında Perslerin hakimiyeti altına girmiştir. Bu dönemde ise özgürlüğün sembolü olan sikke basılmıştır.

Antalya tarihi güzellikleri ile doğal güzellikleriyle de kendisine hayran bırakan şehirlerden biridir. Köprülü kanyon ise bunlardan biridir. Isparta’da doğar ve Antalya’dan denize dökülür. Rafting meraklıları için de oldukça keyifli bir yerdir. Kanyon içerisinde iki adet köprü yer alır. Her ikisi de tarihidir. Köprülerden küçük olan ustanın, kemerli ve büyük olan ise çırağının eseri olduğu söylenir. 

Beldibi Mağarası, Antalya Kemer ilçesinde yer alır. Burası aşağı ve yukarı mağara olmak üzere ikiye ayrılır. Mağara içerisinde de çeşitli sığınaklara rastlanmıştır. Bu sığınaklar içerisinde de dağ keçisi, geyik gibi çeşitli hayvan figürlerine rastlayabilirsiniz. Doğal güzelliği ile sizleri büyülerken bir yandan da tarihi tarafıyla kendisine hayran eden bir oluşumdur. 

Karain Mağarası, Türkiye üzerinde yer alan en büyük doğal oluşumlu mağaralardan biri olarak karşınıza çıkar. Rakım olarak 430 ila 450 metre arasında değişkenlik gösterir. Bölgede yapılan kazılar sonucunda da günümüze tam 500 bin sene öncesinden geldiği tahmin edilmektedir. Aynı zamanda da yerleşim merkezi olarak kullanıldığına dair izlere rastlanmıştır. Türkiye sınırlarında yer alan ve insan yaşamı için de büyük bir önem taşıyan bu mağara en büyük mağara olma unvanına da sahiptir. Kazılar neticesinde ortaya çıkan eserler ise Karain Müzesi içerisinde sergilenmektedir.

Patara Antik Kenti, Batı Akdeniz ‘de yer alan Likya Uygarlığının izlerine rastlayabileceğiniz bir sahil kasabasıdır. Dünya üzerinde yer alan ilk meclis binasını da içerisinde bulundurur. Antalya’nın Kaş ilçesinde yer alır. Likya Birliği toplantılarının her biri bu mekanda yapılırmış. M.Ö 8. Yüzyıla kadar uzanan bu antik kent oldukça köklü bir tarihe sahip olmasıyla dikkatleri üzerine çeker. Hatta burayı Büyük İskender’in kuşatmasıyla da ünü daha çok artmıştır.

Antalya’nın Tarihi 

Antalya tarihi anlamda oldukça önemli şehirlerden biri olmuştur. Özellikle binlerce yıl öncesine dayanan geçmişiyle de ilgi çekici ve cazibeli bir yanının olduğunu söylemek doğru olacaktır. Şehirde bu geçmişe ait en iyi esintileri görebileceğiniz yerlerden biri de Antalya Arkeoloji Müzesidir. Tarih meraklıları için tam anlamıyla keyif veren bir müzedir. İçerisinde eski dönemlerden kalma eserlerin sergilendiği ve Türkiye üzerinde de yer alan en önemli müzelerden biridir. Müzenin içerisinde de birçok farklı salon yer alır. Prehistorya salonu, Tanrılar salonu, imparatorlar salonu, küçük eserler salonu, tabiat tarihi gibi pek çok önemli bölüm vardır.

Antalya Müzesi ise adını şehirden almıştır. Yine burası da Türkiye’deki en büyük müzelerden biri olmasıyla bilinir. Konyaaltı ilçesi sınırlarında olan müze her yıl birçok kişiye yol gösterici bilgiler sunar. Bulunduğu ilçe dolayısıyla da gezebileceğiniz daha birçok yer vardır. Özellikle de tarih ve arkeoloji noktasında ilgili biriyseniz bu anlamda büyük bir keyif alabilirsiniz. 

Konyaaltı Plajı ise Antalya’da yer alan en önemli plajlardan biridir. Eşsiz güzelliği ile Akdeniz sahil şeridinin en güzel kıyılarına sahiptir. Burası da her yıl binlerce farklı turisti çekerek ün salmış noktalardan biri olarak bilinir.

Yivli Minare Antalya’nın İslami eserleri arasında bulunan önemli camilerindendir. Burası 13. Yüzyılda inşa edilmiş olup bir Selçuklu eseridir. Muratpaşa ilçesinde yer alır ve günümüzde de birçok kişinin uğrak noktalarından biridir. Antalya’nın da sembollerinden biri haline gelmeyi başarmıştır. Burayı özel yapan özelliklerinden biri 8 yivden yani minaresindeki çıkıntıdan oluşur. II. Gıyaseddin döneminde Keyhüsrev adına inşa edilmiş olan Yivli Minare Antalya gezinizi taçlandıracak noktalardan biridir.

Selge Antik kenti, Manavgat ilçesinde yer alan ve Antik pisidya bölgesinde dağ kentlerinden biridir. Torosların da güneyinde bulunarak denizden tam olarak 1250 metre kadar yükseklikte bulunur. Tarihi ve turistik açıdan bir hayli önemlidir. Sur duvarları, tapınak kalıntıları, kilisesi ve mezar parçaları olmak üzere birçok tarihi eser burada bir arada yer alır. 

Tahtalı Teleferik, Antalya’da Kemer ilçesinde konumlanmış ve Avrupa’nın da en uzun teleferik sistemine sahip olan ulaşım sistemlerinden biridir. Güzergahın üzerinde yer alan tahtalı dağından ötürü teleferiğin adı da bu şekilde kalmıştır. Tam olarak 726 metreden oluşur. Aynı zamanda 2365 metre kadar yüksekliğe çıkar. Olympos teleferiği olarak da anılır. Yaklaşık olarak 9 buçuk dakika kadar son derece keyifli bir yolculuk yaparsınız. Adrenalini seviyorsanız eğer manzara olarak da büyük bir keyif sunar. 

Hadrian Kapısı, Hadrianus ve Üçkapılar adıyla da bilinen eserlerdir. Burası Antalya’yı çevreleyen sur üzerinde bulunan anıtsal yapılardan sadece biridir. Halk arasında Mermer Kapılar ismi ile bilinmektedir. Bu tarihi yapı 130 yılında Roma İmparatoru olan Hadrianus’un Antalya’yı ziyaret etmesi şerefine inşa edilmiştir. Kapı 3 kemer şekline sahiptir. Latince olarak kitabesi de bulunur. Kitabe ise korint tarzına sahip sütunlardan oluşan kapı üzerinde bulunmakta olup, imparator ve ailesini heykellerle günümüze kadar yansıtmış olan bir eserdir. 

Antalya’da Kültürel Etkinlikler

Antalya özellikle yaz aylarında bir hayli hareketli olan şehirlerden biridir. Özellikle yaz tatilinizi yaparken şehrin kültürel etkinliklerini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Böylece çok daha keyifli bir tatil sizleri bekliyor olacaktır. Aspendos Uluslararası Opera ve Bale Festivali tam olarak 22 seneden beri düzenlenen ve 5 Eylül ile 28 Eylül tarihleri arasında yapılan önemli festivallerden biridir. Aspendos antik tiyatrosunda yapılan bu etkinlik birçok kişinin katılımıyla oldukça renkli görüntülere şahitlik eder.

Her yıl ekim ayında düzenlenen Uluslararası Antalya Piyano Festivali son derece özeldir. Dünyaca ünlü piyanistlerin de bir arada olduğu ve konserlerinin de yer aldığı bu festivalde oldukça keyifli anlar sizleri bekliyor olacaktır. Tam anlamıyla müzik ziyafeti sunulmaktadır. Festival kapsamı içerisinde de farklı piyano konserlerine yer verilir. Hatta halka açık ve ücretsiz etkinlik alanları da bulunur. 

Antalya Altın Portakal Festivali, ekim ayında düzenlenen ve ülkemizdeki en uzun soluklu film festivallerinden biridir. 1950 yılında gerçekleştirilen Aspendos tiyatrosundaki konser ve tiyatrolar kapsamında film festivalinin de temeli atılmıştır. Daha sonrasında 1964 yılında ise düzenlenene ilk festivalde ise amaç Türk Sinema sektörünü maddi olarak desteklemek olmuştur. 

Manavgat Film Festivali de aynı şekilde ekim ayında düzenlenir. Bunun dışında Uluslararası Antalya Kum Festivali mayıs ayında düzenlenen oldukça eğlenceli etkinliklerden biridir. Oldukça büyük boyutlarda bulunan kum heykelleri vardır. 

Antalya’da Konaklama

Antalya konaklama noktasında büyük bir çeşitlilik sunar. Hemen hemen her ilçesine ait olmak üzere yüzlerce oteli vardır. Bununla birlikte pansiyon, kiralık evler, bungalov evleri gibi de alternatif seçeneklere yer verebilirsiniz. Eğer havaalanına yakın olmak isterseniz Lara Bölgesi bu anlamda ünlü noktalardan biridir. Eğer lüks ve kendinizi şımartan bir tatil istiyorsanız da Belek’e yer alan otelleri tercih edebilirsiniz. 

Bunlara ek olarak Antalya’nın Kemer ilçesinde de oldukça uygun fiyat seçeneklerine sahip olan oteller yer alır. Kısacası Antalya da her bütçeye özel birçok otel yer alır. Kaleiçi ise Antalya’nın en ünlü bölgelerinden ve tarihi konaklarını içerisinde bulunduran önemli noktalardandır. Burada da çok sayıda otel yeri vardır. Daha da keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Böylece tarihle de iç içe olursunuz.

Antalya Lezzetleri

Antalya Akdeniz iklimine sahip bir bölge olduğu için buralarda meyve ve sebze çeşitleri de oldukça fazladır. Şehirde mutfağın büyük bir kısmını sebze yemekleri donatır. Tam anlamıyla sağlıklı bir mutfaktır. Ağırlıklı olarak C vitamini deposudur demek de doğru olacaktır. Bunların haricinde Antalya mutfağı çeşitliliği ile de ün salmıştır. Özellikle de deniz ürünleriyle sizlere enfes tabaklar sunar. Hemen hemen birçok yemeğin içerisinde de zeytinyağı vardır. Zeytinyağı kültürü Antalya’da önemlidir.

Bölgede genel olarak Akdeniz İklimi hakim olsa da iç kesimler de karasal iklim özelliklerini de görebilirsiniz. Aslında bu sebeplerden ötürü her çeşit meyve ve sebzeden yemekler türetilmiştir. Bunlara ek olarak Antalya üzerinde seracılık da oldukça gelişmiştir. Kıyı kesimler de yaşayan halk genellikle sebzecilikle uğraşırlar. İç kesimdekiler ise tahıl yetiştirir. Bu sebeple de mutfaklarda tahılla yapılan ürünlere de bir hayli yer verilir. Özellikle küçükbaş hayvanlara ait hayvansal ürünlerin kullanımıyla da yemekler çok daha leziz bir hal alır.

Antalya’nın yöresel yemeklerinden bazıları taratorlu piyaz, hülüklü çorba, Toros salatası, zerde, tandır kebabı yer alır. Bunlar haricinde şehirde portakal, greyfurt gibi turunçlar da oldukça önemlidir. Hatta Antalya turunç reçelleri ile de oldukça ün salmıştır. Bunun dışında deniz ürünlerinin yanında çeşitli mezeleriyle de enfes sofralar kurar.

Antalya’da Ulaşım

Antalya üzerinde ulaşım olanakları oldukça fazladır. Tramvay, otobüs, minibüs, taksi, deniz otobüsleri ile seferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece şehri de rahat bir şekilde gezme şansına sahip olursunuz. 

Otobüs ile Ulaşım

Antalya üzerinde otobüs kullanımı fazladır. Birçok noktada otobüs durağı yer alır. Böylece ulaşımlarınızı da rahat bir şekilde sağlayabilirsiniz. 

Tramvay ile Ulaşım

Tramvay Antray olarak da bilinir. Antalya merkezinden geçerek halkın en çok kullandığı toplu taşıma araçlarından biridir. Toplam 16 duraktan oluşur. Hem nostaljik hem de trafik yoğunluğu olmadan kolay ulaşım sağlayan araçlardan biridir.

Deniz Otobüsü ile Ulaşım

Bir diğer ulaşım araçlarından biri de deniz otobüsüdür. Antalya deniz otobüsü olarak genellikle Antalya ve Kemer arasında sefer düzenlenir. Belli başlı saatlerde kalkış sağlar. Aynı zamanda oldukça keyifli bir seyahat de sizleri beklemektedir.

Van Havaalanına Ulaşım Olanakları

Van Belediyesi’nin de düzenlemiş olduğu belediye otobüsleri sayesinde şehir merkezinden havalimanına kolay bir şekilde karşılıklı ulaşım sağlamanız mümkündür. Bunun için de 351 numaralı belediye otobüslerini tercih ederek ulaşımlarınızı gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Van’dan Antalya’ya Uçuş Kaç Saat Sürer?

Van’dan Antalya’ya uçuşlar 2 saat 10 dk. kadar sürmektedir. Eğer biletinizde aktarmalı bir durum söz konusu ise uçuş sürelerinde uzamaların olması da muhtemeldir.

Van Antalya Arası Kaç Km?

Van ve Antalya arası 1487 km olarak belirlenmiştir. 

Antalya’ya En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Antalya genellikle yaz turizmi için çok tercih edilen şehirlerden biridir. Kısacası şehir için en uygun ziyaret zamanı yaz mevsimidir. Aynı zamanda burada yaz turizmi oldukça gelişmiştir. Turizm sezonu genel olarak Nisan mayıs aylarında açılır ve ekim ayı sonuna kadar devam eder. Ancak yine de en yoğun zamanları ise haziran, temmuz ayları içerisinde olur. Özellikle yolculuğunuzu daha uyguna getirmek isterseniz sezonun kapanışına yakın biletlerinizi ayırtmanız sizler için daha ekonomik olacaktır.

Antalya’da İklim Nasıldır?

Antalya ikim olarak Akdeniz iklimine sahiptir. Yazları oldukça sıcaktır ve kurak geçer. Kış ayları ise ılık ve yağışlı bir hava seyreder. İklim tipi olarak diğer illere göre değişkendir. Mutedil deniz ve sıcak deniz sınıfında yer alır. Hatta Antalya’da daha iç kesimler ise yarı kara iklimine rastlamak mümkündür. 

van_antalya

Antalya Hava Durumu

09 Aralık 2023

Sun

14 °C

10 °C

Uçuş süreleri

Antalya

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 40 dk

Antalya

Adana

1 sa 5 dk

Antalya

Van

1 sa 50 dk

Antalya

Lefkoşa

50 dk

Antalya

Ankara

1 sa 5 dk

Antalya

İzmir

1 sa 10 dk

Antalya

Gaziantep

1 sa 15 dk

Antalya

Samsun

1 sa 35 dk

Antalya

Trabzon

1 sa 45 dk

Antalya

Moskova

3 sa 25 dk

Antalya

Taşkent

4 sa 10 dk

Antalya

Berlin

3 sa 20 dk

Antalya

Bakü

2 sa 50 dk

Antalya

Amsterdam

4 sa 5 dk

Antalya

Bişkek

4 sa 50 dk

Antalya

Paris

4 sa 10 dk

Antalya

Köln

3 sa 45 dk

Antalya

Stuttgart

3 sa 25 dk

Antalya

Viyana

2 sa 50 dk

Van Hava Durumu

09 Aralık 2023

Sun

5 °C

5 °C

Uçuş süreleri

2 sa 10 dk

1 sa 40 dk

2 sa 25 dk

2 sa 10 dk

2 sa 40 dk

1 sa 5 dk

2 sa 40 dk

2 sa 55 dk

2 sa 50 dk

3 sa 25 dk

Alternatif uçuşlar

Van çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.486,20TRY'den
başlayan fiyatlarla
504,99TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.629,09TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.794,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.384,43TRY'den
başlayan fiyatlarla

Van çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

7.206,87TRY'den
başlayan fiyatlarla

Antalya varışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla

Antalya varışlı yurt dışı uçak biletleri

6.055,47TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.818,18TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.389,67TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.367,10TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.393,39TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.932,28TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.289,29TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.463,21TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.390,39TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.279,77TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis