Hepsiburada Seyahat

Uçak Biletin

Burada

Nereden

Nereden

Nereye

Nereye

Gidiş Tarihi

Yolcu Bilgileri

1

Yolcu

Ekonomi

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Uçak Bileti Anasayfa

Polonya varışlı yurt dışı uçak biletleri

Gaziantep - Varşova

uçuşları

4.831,67 TRY'den

başlayan fiyatlarla

İzmir - Varsova

uçuşları

2.354,82 TRY'den

başlayan fiyatlarla

İzmir - Varsova

uçuşları

2.354,82 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Ankara - Varsova

uçuşları

3.755,05 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Ankara - Varsova

uçuşları

3.755,05 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Antalya - Varsova

uçuşları

1.430,40 TRY'den

başlayan fiyatlarla

İstanbul - Varsova

uçuşları

2.087,40 TRY'den

başlayan fiyatlarla

İstanbul - Varşova

uçuşları

2.087,40 TRY'den

başlayan fiyatlarla

İstanbul - Varşova

uçuşları

2.087,40 TRY'den

başlayan fiyatlarla

İstanbul - Varşova

uçuşları

2.087,40 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Varşova Uçak Bileti

Varşova Hakkında Bilmeniz Gerekenler 

Polonya’nın başkenti olan Varşova, ülkenin en büyük kentidir. Krakow’da 1595 yılında çıkan yangından bu yana Polonya’ya başkent olan şehir, tam anlamıyla sanat, tarih ve kültür şehridir. Varşova Polonya’nın en fazla turistik şehirlerinden bir tanesidir. İkinci Dünya Savaşı sırasında çok büyük hasarlar alan kent, o dönemden bu yana kadar bütün zararlarını gidermiş durumdadır. Eski görünümü devam eden Varşova daha sağlam yapıdadır. Varşova, Polonya’nın yanı sıra, Avrupa Ülkelerinin de kültürel ve tarihi açısından oldukça önemli şehirlerinden biridir. Stare Miasto isminde eski kent bölgesi kentin en fazla ziyaretçisinin olduğu yerdir. Aynı zamanda burada bulunan birden fazla bina UNESCO Dünya Mirası Listesindedir. Bu yapılar koruma altındadır. Polonya Avrupa Birliğine girmiş olsa bile hala para birimi olarak Euro kullanmamaktadır. Bu nedenle Varşova diğer şehirlere bakılarak ekonomik açıdan gezilmesi daha uygun bir şehirdir. Varşova’nın nüfusu ise 1,765 milyondur. 

Varsova Gezilmesi Gereken Yerler

Nehir üzerinde bulunan ve iki milyon nüfuslu bu şehir, gezilecek yerleri ile görenlerini büyülemekte ve tarihi yapıları ile oldukça popüler hale gelmektedir. Varsova’ya gittiğiniz zaman gezebileceğiniz yerlerden bir tanesi Stare Miasto (Old Town)dur.. Stare Miasta bölgesi şehrin en popüler turistlik adreslerinden biri olmakla birlikte Dünya Mirası Listesi'nde de yer almaktadır. Bu özelliği, tarihi dokusu ve muhteşem atmosferi ile en gözde bölgelerden biridir. Milli Mücadele döneminde büyük hasarlar almasına rağmen 1980 senesinde o döneme uygun olarak tekrar hazırlanmıştır. Şehirde gezilmesi gereken bir diğer yer de Wilanow Sarayı’dır. Wilanow Sarayı Kral lll. Jan Sobieski için yaptırılmıştır ve Wilanow bölgesinde bulunmaktadır üstelik şehir merkezine de 10 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. 1805 senesinde kurulmuş olan bu saray ülkenin sanatsal ve kraliyet mirasının gözdesi olarak kabul edilmektedir. 

Kraliyet Kalesi: Günümüzde kalenin mimarisini ve kraliyet ailesinin eşyalarını merak edip görmek isteyenler için Kraliyet kalesi turistlerin gözdesi haline gelmiştir. Kaleyi ziyarete giden yabancı veya yerli turistler Kale çevresinde bulunan kafe ve dükkanlara uğramadan da geçmiyor. Varsova tatilinizde gezebileceğiniz bir başka yer Kültür ve Bilim Sarayı’dır. Şehrin en yüksek yapısı kabul edilen Kültür ve Bilim Sarayı'nın yüksekliği 230.4 metredir. Şehrin en yüksek yapısı konumunda iken manzara tutkunlarının da gözdesi olmaktadır. 42 katlı bina şehrin merkezinde bulunmakta ve konser, tiyatro ve sergi gibi önemli kültür sanat etkinliklerine de ev sahipliği yapmaktadır.

Kraliyet Yolu: Kraliyet Kalesi'nden Lazienski Park'ına kadar uzanan bu tol yaklaşık 4 kilometre uzunluğundadır. Çevresindeki müzeler ve tarihi binaların yani sıra yürüyüş tutkunları için de kullanabilecekleri bir yoldur. Şehrin gözdesi denilen ve birçok turistin ziyaret ettiği Varşova Gettosu, Nazi güçlerince 1940 senesinde inşaatı tamamlanan 3,4 kilometre karelik bu bölge, 400,000 Yahudi’nin hapis tutulduğu yerdir. Hapis tutulan bu Yahudiler Varşova Gettosu’ndan toplama kamplarına gönderilmektedir. Günümüzde o dönemden kalan binalar ve birden fazla anıt ile gezginlerin dikkatini çekmektedir. Varsova’da gezebileceğiniz yerlerden diğeri de Dollhouse (Bebek Evi) Müzesi’dir. Diğer müzelere nazaran bu müze daha ilginçtir. İçerisi minik bebek evleriyle dolu olan Dollhouse müzesinde keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Varşova’da Tarihi Dokuya Sahip Yerleri

Varşova, II. Dünya Savaşında yerle bir edildiği için pek fazla tarihi yapılara sahip değildir. Varşova’nın tarihi yapıları ve eserlerinin birçoğu II. Dünya Savaşında onarılmayacak seviyede hasar görmüştür. Savaş bittikten sonra Varsova halkı eski yapıların fotoğraflarına bakarak şehir için önemli olan yapıları onarabildiklerini onarmış, bazı yapıları da tekrardan inşa etmişlerdir. Savaşın izlerini Varşova sokaklarında görmeniz mümkün olmasa da bazı yapılarda bu izlere rastlamak kolaydır. Varşova’daki tarihi yapılardan bir tanesi Barbican (Gözetleme Kulesi)dır. En önemli turist noktalarından biri olan Barbican yeni şehir ile eski şehrin arasında yer almaktadır. Şehrin en eski yapılarından biridir. Savaş zamanında hasar almış olsa da daha sonra yenilenmiştir. 1540’lı yıllarda inşa edilen bu kulenin asıl görevi şehri korumaktır. Şehirdeki bir diğer tarihi yapı ise Kraliyet Şatosu’dur. 13. yüzyıldan kalma ve şehrin en eski meydanında bulunan bu Şato oldukça büyüleyici bir yapıdır. İlk olarak ‘Great Tower' olarak bilinen büyük kulenin inşası yapılmıştır, ardından 16 ve 17. yüzyılda kale genişletilmiştir. 1940 senesinde Almanlar tarafından bombalanarak büyük hasar gören bu yapı yeniden inşa edilmiştir. Günümüzde hala bakım çalışmaları devam etmektedir. Şehrin sembolü haline gelmiş olan, eski dönemlerde orada yaşayan kraliyet ailesinin görkemli yaşamına tanık olabilirsiniz. Kraliyet Şatosu'nda ailenin resimleri, eşyaları ve süslemeli odaları bulunmaktadır. Yetişkinler için 30, 0-16 yaş grubundakiler için 1 zloyetidir. Yalnızca çarşamba günleri ücretsiz olarak ziyaret edebilirsiniz.

St. John Katedrali: UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde bulunan bu yapı eski dönemlerde Kralların taç giyme törenlerine de ev sahipliği yapmıştır.

 Wilanow Sarayı: Varşova'nın vazgeçilmezlerinden biri olan Wilanow Sarayı şehir merkezine 12 kilometre uzaklıktadır. Avrupa’nın ziyaret edilmeyi hak eden en görkemli ve en güzel saraylarından biridir. Türkler için sarayın ayrı bir önemi vardır. Varsova’da tarihi eserlerin sergilendiği önemli yerlerden birisi de Kopernik Bilim Müzesidir. Müze gezginlerin bilim yasalarını keşfetmelerini ve tek elle deneyler yapmalarını sağlayan 450’den fazla farklı sergi içermektedir. Varşova’da farklı bir müze gezmek isterseniz Varşova Ulusal Müzesini gezebilirsiniz. Varşova Ulusal Müzesi yaklaşık 830,000 civarında hem modern hem antik dönem tarihi eserlere yer vermektedir. Tarih tutkunlarının mutlaka gidip görmesi gereken yerlerden biridir. 

Chopin Müzesi: Palac Gninskich üzerinde bulunan Chopin Müzesi müzik tutkunları için farklı ve özel bir deneyim sunmaktadır. Biyografi müzeleri arasından en moderni olan bu müzede Chopin’in bestelediklerini her an işitebilirsiniz. Müzenin içinde bir bölümde ünlü müzisyenin yüzünün kalıbına göre hazırlan gerçeğe çok yakın bir maske ile bir parça saçına da rastlayabilirsiniz. Varşova’yı gezerken Kültür ve Bilim Sarayını ve Vistül Nehrini de ziyaret listenize eklemeyi ihmal etmeyiniz. Burada geçirdiğiniz zaman boyunca her güne bir gezi programı ayarlayabilirsiniz. 

Kültürel Etkinliklerin Odağında Varşova

Polonya'nın başkentinde yapılan etkinlikler görülmeye değer n iteliktedir. Şehirdeki en ünlü müzik festivallerinden biri de Orange Warsaw- rock müzik festivalidir. Elektronik müzik sevenleri bir araya toplayan eşsiz bir festivaldir. Haziran ayında başlayan ve yaz aylarını eğlenceli hale getiren bu festival müzik tutkunlarına iyi gelecektir. Yüksek sesli müzik burada oldukça popülerdir. Müzik severlerin akınına uğrayan festivale Varşova tatilinizde katılabilir ve eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Bunun en iyi örneklerinden biri Eylül ayında düzenlenen Helicon Metal Festivalidir. Gençlerin en çok tercih ettiği ve sevdiği mekanların başında Voodoo Club gelmektedir. Festivalin amacı sahnedeki yeni müzisyenleri keşfetmelerini ve tanımalarını sağlamanın yanı sıra farklı ülkelerden metal müzikseverlerini bir arada toplamaktır.. Temmuz ayında düzenlenen bir diğer festival Sonisphere festivalidir. Bu festival her yıl PGE Narodowy Stadyumu’nda düzenlenmektedir. Bu festivallerin yanı sıra Polonya’nın başkentinde bulunan birkaç müze perşembe günleri ziyaretçilerine ücretsiz ziyaret hakkı vermektedir. Bunlardan birkaçı Państwowe Muzeum Etnograficzne, Muzeum Pałacu Króla Jana III, Muzeum Historii Żydów Polskich ve Muzaum Niepodległości perşembe günleri bu müzeleri ücretsiz olarak ziyaret edebilirsiniz. Yahudi kültürünü daha yakından görmek isteyenler için Festiwalu Warszawa Singera ‘ya katılabilirsiniz. Burada Yahudilerin müzikleri, sanatları, dansları, gelenek ve görenekleri gösterilmektedir. Her yıl düzenlenen bu festivale siz de katılıp eğlenebilir yeni bir şeyler öğrenebilirsiniz. 

Varşova’da Konaklama İmkanları 

Ziyaret ettiğiniz şehrin duygularını hissedeceğiniz yerlerde konaklamak istiyorsanız Varşova'da otel bulmanız oldukça kolaydır. Birçok turistin ilk tercih ettiği gibi Varşova’nın en güzel bölgelerden biri olan Eski Şehir bölgesinde konaklayabilirsiniz. Eşsiz atmosferi, gezilecek yerlere yakınlığı, yeme-içme çeşitliliği, alışveriş olanakları ile Varşova Eski Şehir Bölgesi’ni rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bölgenin kalbi olarak adlandırılan Rynek Meydanında bulunan çeşitli konaklama imkanlarından birini seçerek turistlik alanlara yürüyerek gidip keyfini çıkarabilirsiniz. Yürüyüş mesafesinde olan Virgül Nehri kıyısına ulaşarak Nehrin tadını çıkarabilirsiniz. Şehrin diğer tarihi yerlerine ise toplu taşıma araçlarını kullanarak ulaşabilirsiniz. Şehrin en gözde ve turistlik alanlarından biri olmasından dolayı konaklama fiyatları farklı bölgelere göre değişiklik göstermektedir. Fakat ziyaretinizden önce detaylı araştırma ve erken planlama ile Varşova Eski Şehir bölgesinde cebinize uygun konaklama imkanları elde edebilirsiniz. Otellerin dışında daire kiralama seçeneği ile de gezilerinizin keyfini çıkartabilirsiniz. Varşova’nın modern ve tarihi güzelliklerinin noktası olarak kabul edilen Srodmiescie, şehrin merkezinde yer almaktadır. Varşova’ya gitme sebeplerinizden biri işiniz ise işlerinizi hallederken şehri de tanıma olanaklarına sahip olmak için Srodmiescie semtini tercih edebilirsiniz. 

Burada konaklamak oldukça konforlu ve kolaydır. Srodmiescie'de alışveriş merkezlerinden, kafelere, restoranlara hatta sinema ve tiyatro salonlarına kadar birçok farklı etkinlik alanları bulunmaktadır. Varşova’da gezip görebileceğiniz en güzel ve önemli yerlerden Kültür ve Bilim Sarayı, Sigismund Sütunu, Parlamento Binası, Srodmiescie bölgesinin en güzel örneklerinden biri sayılabilir. Şehir içi ulaşımın en kolay ve rahat yapıldığı bu bölgede şehrin istediğiniz noktasına hızlıca ulaşabilirsiniz. Yeşil alanı bol ve şehir merkezine yakın bir yerde konaklamayı tercih ediyorsanız Mokotow bölgesi size en uygun yerlerden biri olabilir. Şehir merkezinin güneyinde yer almaktadır. Yeşil alanlarının dışında kültürel noktaları ile de ön planda bulunmaktadır. Varşova'nın en uzun bisiklet yolu, en büyük gölü ve sayısız parkı Mokotow'da bölgesinde bulunmaktadır. Yaz aylarında seyahat planlıyorsanız Varşova'nın Mokottow bölgesini tercih ederek Mokottow'un doğal havuzu kabul edilen Czernikowskie Gölü nün de keyfini çıkarabilirsiniz. Bu bölgede konaklarken çeşitli müze, saray ve kiliselere de yürüyerek kolayca gidip ziyaret edebilirsiniz.

Varsova Denenmesi Gereken Lezzetler

Polonya'nın başkentinde ziyaret edebileceğiniz farklı mekanlar bulunmaktadır ve bu mekanlarda Varşova'nın en güzel lezzetlerini deneyebilirsiniz. Son derecede doyurucu lezzetleri bulunmaktadır. Genelde soğuk iklime sahip olan Polonya'da sebze meyve çeşitliliği çok fazla bulunmamaktadır. Çeşitliliğin az olması mutfaklarına yansımıştır. Mutfak lezzetlerinde çoğunlukla et ürünleri, patates ve hamur işleri ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Pierogi en meşhur olan yemeklerinden biridir. İçeriğinde tercihe göre peynir, kıyma, patates, ıspanak ve farklı şeyler bulunan büyük mantıya benzemektedir. Polonya’ya uğrayan turistlerin lezzetinin bağımlısı olduğu tatlardan bir diğeri de Kielbasa. Ülkenin simgesi haline gelmiş olan farklı lezzetlerde çeşitli sosları çokça görebilirsiniz. Deneyip seven turistler fazlaca alıp ülkelerine de götürmektedirler. Bu farklı lezzetleri denemeden önce dikkat etmeniz gereken noktalardan biri et ürünlerinin hangi türde olduğudur. Domuz ve sığır eti çeşitleri bulunmaktadır.

Varşova’da deneyebileceğiniz yemeklerden bir tanesi de Bigos yemediğidir. Varoşa akşamlarının vazgeçilemez lezzeti olan Bigos doğranmış etin kuşkonmaz ile harmanlanarak pişirilmesiyle yapılmaktadır. Pilav ya da makarna ile servisi yapılan yemek, deneyenlerin vazgeçilmezi oluyor. Varoşa’ya gidenlerin kesinlikle denemesi gereken lezzetler arasında yer almaktadır. Bir diğer enfes lezzet ise Sanok’dur. Sanok, her yerde bulup sipariş verebileceğiniz tatlardandır. Sığır eti ile özel sosların bir arada servis edildiği bu yemek deneyip vazgeçemeyeceğiniz lezzetler arasındadır. Flaki Çorbası, ülkenin yöresel lezzetleri arasında bulunan bu çorba Türkiye'nin meşhur işkembe çorbası ile neredeyse aynıdır. Polonya'nın eşsiz lezzetlerinden olan Flaki Çorbası defne yaprağı, et suyu, maydanoz, havuç, sığır eti ve bolca baharatlar ile hazırlanmaktadır. Polonya’ya uğrayanların denemesi gereken lezzetlerdendir. Kartofle ile Kotlet Schabowy, Varşova’da fast food yiyebileceğiniz en güzel lezzetlerden biri Kotlet Schabowy. Şnitzele benzeyen tarzı ile deneyenlerin vazgeçilmezi oluyor. İçeriğinde domuz eti de bulunmaktadır. Patates ve garnitür ile servis edilmektedir. Polonya’nın vazgeçilmez ve en eski lezzetlerinden biridir, fast food sevenlerin mutlaka denemesi gereken lezzetlerin başında gelmektedir. Bagels, kahvaltıların vazgeçilmez lezzetlerinden biridir. Kahvaltı masanızda bulunmuyorsa en yakın pastaneden alıp kahvaltı sofranızı şenlendirebilirsiniz. Zapiekanka, pizza kıvamında olup baget ekmeklerden yapılmaktadır. Ülkenin hemen hemen her sokak satıcı ve restoranında bulunan enfes bir lezzettir. Tercihe göre çeşitlendirilebilen atıştırmalığın üstüne peynir, salam, sucuk, mantar ekleyebilirsiniz. Yemek hazırlamakla vakit kaybetmek istemiyorsanız bu lezzet tam size göre olacaktır. Polonya’ya gittiniz de bu yemeklerin dışında Pierniki, Makowiec, Ponçiki, Kotlety Mielone gibi diğer lezzetleri de denemelisiniz. 

Varşova’da Ulaşım Olanakları

Varşova Chopin Havalimanı, uluslararası bir havalimanıdır. Havaalanından şehir merkezine gitmek için şehir içerisinde metro, tramvay ve otobüsler kullanılıyor. Taksiler de şehir içinde birçok noktada bulunuyor. Şehir içinde ulaşım açısından hiçbir zorluk yaşanmamaktadır. Yine şehrin birçok noktasından havalimanına taksilerle, otobüslerle ve metro ile kolayca ulaşım sağlanıyor. Otobüse binmek istediğiniz zaman bileti şoförden temin edebilirsiniz. Bileti otobüsteki makinaya okuttuğunuzda gitmek istediğiniz yere ulaşım sağlarsınız. 

Taksi ile Ulaşım 

Varşova’da hemen hemen her noktada taksi durakları bulunmaktadır. Taksi bulmakta asla zorluk yaşamazsınız. Şehir içinde istediğiniz yere normal fiyatla ulaşım sağlayabilirsiniz. Üstelik bulunduğunuz noktadan havalimanına da taksi ile gidebilirsiniz. 

Otobüs ile Ulaşım 

Şehir de en fazla tercih edilen ulaşım araçlarından biri de otobüslerdir. Şehir de bulunan otobüsler kart sistemi ile çalışmaktadır. Otobüse bindiğiniz zaman şoförden kart isteyerek daha sonrasında da kartı otomatik cihaza okutarak yolculuk yapabilirsiniz. Üstelik fiyatı da oldukça uygundur. 

Metro ile Ulaşım

Metro hatları şehrin hemen hemen her noktasına ulaşım sağlamaktadır. Üstelik diğer ulaşım araçlarından daha hızlı bir şekilde gitmek istediğiniz yere ulaşırsınız. Metroya binebilmek için istasyondaki makinalardan günlük kullanımlık bilet alarak istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. 

İstanbul – Varşova Arası Uçuş Kaç Saat Sürer?

İstanbul ve Varşova arası uçuş mesafesi yaklaşık 2 saat sürmektedir. Bu uçuş süresi aktarmasız uçuşlar için geçerlidir. Aktarmalı uçuşlarda bu süre artmaktadır.

İstanbul – Varşova Arası Mesafe Kaç Kilometredir?

İstanbul ve Varşova arası uçuş mesafesi yaklaşık 1389 kilometredir. Bu mesafe aktarmasız uçuşlar için geçerlidir. Aktarmalı ve rötarlı uçuşlarda mesafe daha da artmaktadır. 

Varşova’da İklim Nasıldır?

Şehir de yaz ayları genellikle parçalı bulutlu olur ve çok fazla sıcak olmaz. Kış ayları ise yaza göre daha uzun süreli rüzgarlı, yağışlı ve kar yağışlı geçiyor. Yıl içinde hava sıcaklığı -5 derece ile 35 derece arasında değişiklik gösteriyor. Çok nadir -14 derecenin altına ve 30 derecenin üzerine çıkıyor. Polonya Hava Durumu

04 Aralık 2022

Sun

1 °C

0 °C

Uçuş süreleri

Varsova

Antalya

3 sa

Varşova

Antalya

2 sa 50 dk

Alternatif uçuşlar

Polonya varışlı yurt dışı uçak biletleri

Gaziantep - Varşova

uçuşları

4.831,67 TRY'den

başlayan fiyatlarla

İzmir - Varsova

uçuşları

2.354,82 TRY'den

başlayan fiyatlarla

İzmir - Varsova

uçuşları

2.354,82 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Ankara - Varsova

uçuşları

3.755,05 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Ankara - Varsova

uçuşları

3.755,05 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Antalya - Varsova

uçuşları

1.430,40 TRY'den

başlayan fiyatlarla

İstanbul - Varsova

uçuşları

2.087,40 TRY'den

başlayan fiyatlarla

İstanbul - Varşova

uçuşları

2.087,40 TRY'den

başlayan fiyatlarla

İstanbul - Varşova

uçuşları

2.087,40 TRY'den

başlayan fiyatlarla

İstanbul - Varşova

uçuşları

2.087,40 TRY'den

başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Nasıl uçak bilet satın alabilirim?

02

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

03

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

04

Esnek bilet nedir?

05

Promosyonlu bilet nedir?

06

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

07

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

08

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

09

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

10

Biletime nasıl ulaşırım?

11

Faturam ne zaman gelir?

12

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

13

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

14

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

15

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

16

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

17

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

18

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

19

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

20

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

21

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

22

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

23

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

24

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Şirket

Yurt İçi Uçuşlar


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çözüm Merkezimizi arayın

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


guvenli-alisveris.pngpci-dss.png3d_secure.svgssl.svg
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.svg
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
bonus-new.svgmaximum-new.svgworld-new.svgziraat-new.svgfinans-new.svgaxess-new.svgadvantage-new.svgparaf-new.svgvisa.svgmastercard.svgae.svgtroy.svg

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2022 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis