Viyana Antalya Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Avusturya Antalya uçak biletleri

5.057,03TRY'den
başlayan fiyatlarla

06 Ara 2023

06 Ara 2023

2.799,13TRY'den
başlayan fiyatlarla

08 Ara 2023

08 Ara 2023

2.188,29TRY'den
başlayan fiyatlarla

09 Ara 2023

09 Ara 2023

3.149,64TRY'den
başlayan fiyatlarla

10 Ara 2023

10 Ara 2023

2.697,04TRY'den
başlayan fiyatlarla

13 Ara 2023

13 Ara 2023

Viyana Antalya Uçak Bileti

Antalya Hakkında

Akdeniz Bölgesi’nin batısında yer alan ve Türkiye’nin beşinci büyük ili olan Antalya, turizm beldesi olarak bilinmektedir. İklim bakımından da turizm açısından hızla gelişen ve büyük imkanlar sunan bir şehirdir. Hem yurt içinden hem de yurt dışından gelen turist sayısı ile en fazla ziyaretçi kabul eden tatil beldelerinin başında gelir. Doğal tabiatı, denizi, kumsalı, güneşi ve antik kentleri ile geçmişteki medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Likyalılar, Lidyalılar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular ve Osmanlıların hakimiyetine geçmiş ve her bir medeniyetin etkilerini ve yapılarını da yıllarca korumuştur. Antalya çevresinde bulunan iller ise Muğla, Burdur, Isparta, Konya, Karaman Mersin olarak sınırlandırılmaktadır. 

Antalya, Türkiye’nin hiç şüphesiz en popüler tatil şehridir. Popülaritesinin nedeni ise turkuaz renge sahip olan denizidir. Her yıl dünyanın dört bir yanında turistler denizi, kumu, güneşi için gelebilir. Ancak gelme nedenlerinden bir diğeri de antik kentin en fazla olduğu şehirler arasında olmasıdır. Eski medeniyetlerden kalan birçok antik kent hala misafirlerini karşılamaya devam etmektedir. Antalya, Türk Rivierası olarak da tanımlanmaktadır. Türkiye’nin en önemli kıyıları buradadır. Kültürel zenginliklerinin beraberinde eşsiz koyları da huzura yelken açmanızı sağlayacaktır. 

Antalya’nın gözde turizm beldeleri Kaş, Kemer, Belek, Side, Alanya ve Konyaaltı ilçeleri en sık ziyaret edilen yerlerdir. Mavi bayraklı plajları ve eğlenceli renkli hayatı ile Türkiye’nin turizm kalbi burada atmaktadır. Olimpos, Simena, Aspendos hem Türkiye’nin hem de dünyanın en önemli antik kentlerinin vatanıdır. Antalya’ya seyahatinizi planladığınız anda birbirinden güzel beldeleri ile Türkiye’nin muazzam hazinelerinin yanı sıra ekstrem spor olanakları çok ünlü olduğunu belirterek bu sporlara da katılım göstermenizi tavsiye ediyoruz.

Antalya’da Gezilmesi Gereken Yerler

Antalya, ülkenin tatil mekanlarının başında gelmiş ve konuklarını doğal güzelliği ile büyülemiştir. Altın plajları, masmavi denizi ve parlak güneşi ile eşsiz olduğunu kanıtlamaktadır. Şehrin koylarını, ilçelerini ve tarihi mekanlarını gezmeniz için bir gezi rotası belirlemelisiniz. Bunun içinde gezinize Kaleiçi’nden başlamalısınız. Antalya’nın göbeğinde bulunan bu mekanı ziyaret etmeden geçmemelisiniz. Tarihi sokakları, geçmiş dönemin izlerini taşıyan hamamları, anıtları ve Antalya evlerini yakından görerek kendinizi tarihi bir yolculuğa çıkarabilirsiniz. Bizdeki adı Üçkapılar olan ama asıl adı Hadrian kapısı olan surların M.Ö. 130’lı yıllarda Roma İmparatoru Hadrianus için yaptırılmıştır. Hem o dönemde hem de günümüzde görkemi ile ziyaretçilerini etkilemeye devam etmektedir. Hıdırlık Kulesi, silindir yapılı bir kule olup daha çok savunma alanında kullanılmak üzere yapılmıştır. Denize sıfır yapısı ile son derece heybetli bir görsele sahiptir. 

Antalya’da en çok ne bulunur sorusuna verilebilecek yanıt mağara ve şelale olacaktır. Her bir mağaranın oluşumu ve ayrı bir özelliği bulunmaktadır. Bu mağaralardan birkaçını mutlaka ziyaret etmelisiniz. Örneğin Karain Mağarası’nın varlığı tam 500 bin seneye kadar uzanmaktadır. Kireç taşından meydana gelen oluşumu ve mağara içindeki atmosferi sizi büyüleyecektir. Şelalelerin hangi biri anlatılmalı, hangi biri o güzelliği yazılara dökülmesine yardımcı olur bilemiyoruz. Ancak Düden Şelalesi cennetin nasıl bir yer olduğunu göstermek için yapılmış gibi. Antalya’nın nefes aldırmayan sıcağını ortadan kaldıran mekanlar arasında yer alır. Burada dilerseniz piknik yapabilir, ruhunuzu şifalandırabilirsiniz. Kurşunlu Şelalesi ise tam yedi ayrı şelalenin birleşimi ile oluşur ve coşkun suyun sesi sizlere terapi sağlayacaktır. 2 km uzunluğundaki şelale ile ormanın içinde huzuru ve var olduğunuzu hissedeceksiniz. Manavgat Şelalesi’ni de görmeyi sakın ihmal etmeyin.

Antalya’nın en güzel mekanlarını gezip gördü iseniz şimdi plajlarında yüzmenin ve güneşlenmenin tam zamanı diyebiliriz. Doğal plajlarından Konyaaltı, Cleopatra, Patara, İncekum, Lara plajlarını tavsiye ediyoruz. Dilerseniz Atbükü, Gökliman, Adrasan, Korsan, Sakaz koylarına giderek doğal güzellikleri yerinde görebilirsiniz. Antalya’nın bu kadarla bittiğini sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Dilerseniz Aspendos Antik Tiyatro, Köprülü Kanyon, Perga Antik Kent, Antalya Müzesi, Uçansu Şelaleleri, Sapadere Kanyonu, Geyikbayırı Köyü, Kızlar Sivrisi, Tilkiler Mağarası, Alabalık Vadisi, Yalan Dünya Mağarası ve Güver Uçurumu da gezilmesi ve muhakkak görülmesi gereken diğer mekanlardır. 

Antalya Tarihi

Kültür ve turizmin en yoğun olduğu şehirlerin başında gelen Antalya’nın antik kentleri, kiliseleri, camileri ve tarihi yapıları ile her dönemin medeniyetini bünyesinde toplamıştır. Deniz turizmi ile antik kentleri de ziyaretçilerin en uğrak yerleri arasındadır. Toros Dağlarının doğal yapıları ile oluşan mağaraların yapısı bugün tüm turistlerin merak ettiği ve gezip gördüğü yerlerin başında gelir. Üç kutsal dinin özgürce yaşandığı kent, Kudüs’ten sonra gelen tek şehirdir. 

Antalya, kent merkezine 30 km uzaklıkta olan Korkuteli yolu üzerinde bulunan Karain Mağarası, insana ait ilk yerleşim yeri olarak kabul edilir. 5000 yıl öncesine dayan Eski Taş Çağının ilk dönemlerine rastlamaktadır. Karain mağarasında, mağara adamlarının kemik kalıntıları bulunmuştur. Bölgede Hititlere ait eserler ve kalıntılarda bulunmuştur. Öyle ki Hititler ilk siyasi birliğini kurması ile Antalya’nın Patara, Perge adları bu dönemde de varlıklarını ait olduğu kalıntılar ile kayıt altına alınmıştır.

Likyalılar antik bölgeye hakim olduktan sonra Roma İmparatorluğu’nun bölgedeki varlığı II. Attalos zamanında inşa edilen Hadrian Kapısı M.S. 130 yılında yapılması ile kanıtlanmıştır. Akdeniz’den gelen Rodos, Ceneviz ve Venedik korsanlarına karşı saldırıya uğramış kendini surlar ile bu şekilde korumuştur. Liman kenti olan Antalya, geçmiş dönemde de günümüzde de önemli bir deniz ticaret üssüne sahiptir. 

Antalya’nın Türklerin eline geçmesi, Selçuklu dönemi ile başlar. Ancak Selçuklu egemenliği öyle sanıldığı kadar uzun sürmemiştir. Selçukluların ardından Anadolu Türk Beylikleri burada hüküm sürmüştür. Daha sonra Osmanlı Hükümdarı Sultan Yıldırım Bayezid 1390 yılında Osmanlı İmparatorluğunun eline tamamen geçmesini sağlamıştır. 1. Dünya Savaşı’ndan sonra Mondros Ateşkes Antlaşması sırasında Antalya ve çevresi İtalya Krallığı’na verilmiştir. Ancak Cumhuriyet’in ilk adımları atılırken Anadolu topraklarında cemiyetler kurulmaya başlanmış ve Antalya Müdafaa-i Heyetiye Cemiyeti ile de direnişe ilk katılan şehirler arasında yerini almıştır. 1923 yılında tamamen kurtulan şehir 1950 yılına kadar gelişmeye açık hale gelmiştir. 1950 yılından sonra da şehir büyük göçler almış ve turizm alanında kendini göstermeye başlamıştır. 2004 yılında ise büyükşehir unvanını almıştır.

Antalya Kültürel Etkinlikler

Şehir efsaneleri ile ünlü olan ve birçok tarihi kalıntılara sahip olan Antalya, tarih severlerin en uğrak yerleri arasında ilk sırada yer alır. Tarih severlerin araştırma yapmak, her bir eseri yerinde görmek, adeta o tarih dönemlerinde yaşıyormuş hissine varmak için onlara dokunmak isterler. Likyalılar başta olmak üzere Romalılara, Bizanslılara, Selçuklulara ve Osmanlılara ait onlarca yapı bulunmaktadır. Her birinin kendi içindeki mimari yapılarını yakından görmenizi öneriyoruz. 

Turizm şehri olmasına karşı son derece popüler bir etkene sahiptir. Birçok spor müsabakalarına ev sahipliği yapmıştır. Bunların başında da Dünya Ralli Şampiyonası turnuvaları gelmektedir. Bunun yanı sıra ülke içinde gerçekleştirilen eskrim, halter, judo, Tekwando gibi uluslararası müsabakalar da yapılmaktadır. Tenis, golf ve kayak sporlarının yapıldığını da unutmamak gerek. Kış sporlarının da Antalya’da gerçekleştirilmiş olması kulağa biraz garip gelebilir. Ancak Toros Dağlarında kayak keyfi yapmak sizin şehre olan sevginizi artıracaktır. Hem denize girip hem de dağlarında kayak yapmak iki muazzam olayı aynı yerde gerçekleştirmek pek de rastlanılası bir şey olmasa gerek!

Şehrin en önemli festivallerin başında Antalya Geleneksel Kumluca Festivali gelir. Ocak ayında yapılan bu festivale şehrin her yanından katılım sağlanıyor. Festivalde deve yarışları yapılır. 100’ün üzerinde deve bu yarışlara katılarak büyük bir coşku ve eğlence içinde geçer. Antalya Çiçek Festivali hem yurt içinde hem de yurt dışında çiçek kültürünün artmasına yönelik bir festivaldir. Binlerce değişik çiçeklerin tanıtılmasının beraberinde çiçekçilik alanında faaliyetler düzenlemesi amacı ile yapılır. 

Likya Kaş Kültür ve Festivali, Antalya’nın Kaş ilçesinden başlayarak Cumhuriyet meydanına kadar bir kortej oluşur. Bu kortej de halk oyunları, renkli giysiler giyen ve müzikle dans eden katılımcılar eşliğinde festival alanına gidilir. Festival boyunca konserler, yarışmalar ve söyleşiler yapılmaktadır. Yalnızca Türkiye’de değil yurt dışında da Antalya çok özel bir konuma sahiptir. 2016 yılında Expo Antalya organizasyonuna ev sahipliği yapmıştır. Bu da ülke ve şehir tanıtımına turizm açısından büyük bir imkan sağlamıştır. 

Antalya Konaklama

Doğal güzelliklerine sahip olan Antalya, birçok şehirden ve ülkeden konuklarına sorunsuz konaklama imkanı sunmaktadır. Şehre hangi nedenle gelirseniz gelin, mutlaka kendi zevkinize ve bütçenize uygun bir konaklama imkanına erişebilirsiniz. Otellerin tamamı yaz turizmi için son derece idealdir. Havuzlu ve açık büfe imkanları ile otellerin sundukları hizmetler benzersizdir. Bu nedenle öncelikle nerede kalmak istediğinizi ve bütçenizi belirleyerek otel seçeneklerini internetten araştırıp, rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. 

Otellerin imkanları yalnızca havuzlu olması yeterli olmayan misafirler için saunası, Türk hamamı, klimalı odaları, vale hizmetleri, manzaralı odalar, ebeveyn odaları gibi seçeneklerde son derece talep edilen seçenekler arasındadır. Bununla bittiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Otellerde canlı müzik hizmeti sunanlarında sayısı hiç de az değildir. Geleceğiniz dönemin yaz veya kış sezonuna göre karar vermeli ve bir tarih belirlemede acele etmelisiniz. Çünkü yaz sezonunda turizm beldesi olan şehrin nüfus yoğunluğu iki katına çıkmaktadır. Bu da otellerin doluluk oranlarının artmasına ve konaklama imkanlarının kısıtlanması neden olmaktadır.

Denize sıfır otellerin yanı sıra dağ manzarası isteyen konuklar içinde imkanlar sunulmaktadır. Antalya merkez olarak konaklama imkanları elbette çok fazladır. Ancak Antalya merkez olarak Kaleiçi ve Belek hem ulaşım bakımından hem de tarihi gezilerinizi yapmanızda size kolaylık sağlayacaktır. Otellerinizi bu bölgelere yakın yerlerden bakabilirsiniz. Ayrıca buralara yakın iskelede yat ve tekne turlarına katılabilirsiniz. Otellerin yanı sıra daha ekonomik olan butik oteller, pansiyonlar ya da apartlarda da konaklayabilirsiniz. 

Antalya Lezzetleri

Antalya, denizi ve doğal güzellikleri kadar çok yönlü mutfağa sahip ender şehirlerden biridir. Hem Türk yemeklerini hem Akdeniz mutfağını hem de dünya mutfağının lezzetlerini bir arada bulabilirsiniz. Antalya ziyareti sırasında tatmanız gereken çok özel lezzetler var. Antalya tarım alanından oldukça gelişmiş olan şehirler arasındadır. Antalya için turunçgillerin vatanı diyebiliriz. Ayrıca ananas ve avokado gibi tropikal meyvelerde yetişmektedir. 

Yemek kültürü ve dünya mutfağına özgü lezzetlere de sahip olan Antalya’nın ilk lezzetleri arasında Taratorlu tekir tava gelir. Özellikle Akdeniz Bölgesi’nde en sık tüketilen tekir, tarator sosu ile harmanlandıktan sonra tavada kızartılır. Tatmanızı özellikle tavsiye ediyoruz. Diğer bir lezzet ise hibeştir. Antalya mezesi olarak adlandırılan bu lezzetin içerisinde limon, sarımsak, tahin, kırmızı biber, kimyon gibi baharatlar ile çok kısa sürede hazırlanan bir yemek türüdür. Beyaz ya da kırmızı et yemeği çeşitlerini de deneyebilirsiniz. Testi kebabı ve Enginarlı Girit kebabı en çok sevilen ve beğenilen tatlar arasındadır. Et severler için mutlak denenmesi gereken tatlardan biri de kaburga dolması gelir. İnsanın iştahını kabartıyor ve cezbediyor.

Piyaz, Türk mutfağında yer alan haşlanmış kuru fasulye ile salatanın genel adıdır. Antalya’da piyazın tadına mutlaka bakmalısınız. Piyaz diğer yöresel lezzetlerden biraz daha farklıdır. Bu farkı ise tahinli sos ile hazırlanmasıdır. Antalya’da piyaz ile daha çok köfte tercih edilir. Dilerseniz bu piyaz lezzetini domates, haşlanmış yumurta, kuru soğan ve elma suyu ile yapılan çeşidi de vardır. 

Frig dolması, eski medeniyetlerin ünlü lezzetlerinden biri midir bilmiyoruz, ancak enfes bir tadı olduğunu söylemek isteriz. Sebze yemeklerinden vazgeçmeyenler içinse cive önereceğimiz ilk lezzetler arasındadır. Gökçesu pilavını hiç denediniz mi? Cevabınız hayır ise çok şey kaçırdığınızı itiraf ediyoruz. Sedik aşı ve Alanya bohçası yöre halkının vazgeçemediği tatlardandır. Tatlar demişken Antalya’nın tatlıları da gerçekten bir başkadır. Bergamot reçelini kesinlikle tatmalısınız. Enfes kokusu ve tadı ile bir harikadır. Taş kadayıf, Finike muz tatlısı damaklarınızda kalacak ve kendi evinizde mutlaka denemek isteyeceksiniz. Toros tatlısı ve kabak çiçeği dolmasını yerinde yemelisiniz. Yanık dondurmanın ismini ilke kez duymuş olabilirsiniz. Ama tadının lezzetli olduğunu tahmin edemezsiniz. Yanık dondurma adının verilmesinin nedeni ise keçi sütünün hafif yanması sonucu oluşan lezzetidir.

Antalya Ulaşım 

Turizm beldesi olması sebebiyle ulaşım konusunda asla sorun yaşamayacaksınız. Şehrin hemen her ilçesine ulaşım sağlayan araçlar bulunmaktadır. Motorlu taşıtların en yoğun olan şehirlerin başında Antalya gelir. Ulaşım havayolu, denizyolu ve karayolu ile sağlanmaktadır. Antalya Havalimanı uluslararası havalimanıdır. Türkiye’nin en çok yolcu ağırladığı ikinci şehirdir. Orta Doğu ve Avrupa ülkelerine direkt uçuş hizmeti vermektedir. Bu özelliği ile hem yurt içinde hem de dünya sıralamasında yer almayı başarmıştır. 

Antalya Havalimanı, şehir merkezine 13 km uzaklıktadır. Şehir merkezinden belediye otobüslerinin yanı sıra HAVAŞ, taksi veya araç kiralama hizmetleri ile de kolay ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs

Antalya Havalimanına, şehir merkezinden belirlenmiş olan noktalardan ve saat aralıklarından ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Şehir merkezinden belediye otobüsleri ile ulaşımınız yaklaşık 40 dk sürmektedir. Havalimanından başlayan ulaşım limana ve şehir merkezine kadar yapılmaktadır. Kullandığınız belediye otobüsünün ardından minibüsler ile ilçelere de gidebilirsiniz. Örneğin; Kemer, Kaş, Alanya, Kumluca, Gazipaşa, Side ve Manavgat gibi ilçelere geçebilirsiniz. 

Taksi

Havalimanından başlayan yolculuğunuz siz nerede isterseniz orada sonlanacaktır. İster şehir merkezine isterseniz konaklayacağınız otele kadar dilediğiniz yere kadar gitmenizi sağlayan hızlı ve konforlu araçlardır. Eğer Antalya’ya ilk ziyaretiniz ise ve gideceğiniz yer hakkında herhangi bir bilginiz yoksa taksileri kullanmalısınız. Hem şehir merkezine hem de tatil beldelerine daha hızlı ulaşım sağlayabilirsiniz. Otobüs kadar ekonomik olmayabilir ancak onlardan daha hızlı ve daha konforludur. 

Araç Kiralama

Antalya Havalimanı’na ulaşmak için kendi aracınız haricinde diğer ulaşım araçlarınızı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle uzun süre araçlarınızı otoparkta bekleyecek ise alternatif seçenekleri değerlendirmenizi öneriyoruz. Diğer otoparklar gibi ilk 15 dk ücretsiz olup sonraki saatler için otopark ücreti alınmaktadır. Ancak dilerseniz havalimanında araç kiralama şirketlerinin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. 

Havalimanına gelmeden veya havalimanına iniş yaptıktan sonra araç kiralama şirketlerinin bürolarından istediğiniz bir model aracı belirlediğiniz süre içerisinde kiralayabilirsiniz. İnternetten veya Antalya Havalimanı içinde bulunan araç kiralama şirketlerinin fiyat aralıklarını araştırarak kendi aracınızın konforunu yakalayabilirsiniz.

Viyana Havalimanı Ulaşımı

Viyana Havalimanı, şehir merkezine uzaklığı yaklaşık olarak 18 km’dir. Viyana’nın güneydoğusunda Schwechat kasabası sınırları içinde yer alır. Havalimanına ulaşmak için metro, otobüs, taksi veya araç kiralama araçlarını kullanabilirsiniz. 

Viyana Antalya Arası Uçuş Kaç Saat?

Viyana Antalya arası uçuş süresi 2 saat 40 dk’dır. 

Viyana Antalya Arası Kaç Km?

Viyana Antalya arası 2.253 km’dir.

Antalya’ya En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Yılın her mevsimi bilet alabilirsiniz. Ancak yaz sezonlarında bilet bulmanız zor olabilir. Bu nedenle hem bütçenizi hafifletmek hem de erken bilet alımlarında yaşayacağınız avantajlardan yararlanmak için Antalya’ya gidiş tarihinizden en az 15 gün öncesinden biletinizi temin etmelisiniz.

viyana_antalya

Antalya Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

18 °C

14 °C

Uçuş süreleri

Antalya

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 40 dk

Antalya

Adana

1 sa 5 dk

Antalya

Van

1 sa 50 dk

Antalya

Lefkoşa

50 dk

Antalya

Ankara

1 sa 5 dk

Antalya

İzmir

1 sa 10 dk

Antalya

Gaziantep

1 sa 15 dk

Antalya

Samsun

1 sa 35 dk

Antalya

Trabzon

1 sa 45 dk

Antalya

Moskova

3 sa 25 dk

Antalya

Taşkent

4 sa 10 dk

Antalya

Berlin

3 sa 20 dk

Antalya

Bakü

2 sa 50 dk

Antalya

Amsterdam

4 sa 5 dk

Antalya

Bişkek

4 sa 50 dk

Antalya

Paris

4 sa 10 dk

Antalya

Köln

3 sa 45 dk

Antalya

Stuttgart

3 sa 25 dk

Antalya

Viyana

2 sa 50 dk

Avusturya Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

0 °C

-2 °C

Uçuş süreleri

Viyana

İstanbul

2 sa 10 dk

Viyana

Ankara

2 sa 25 dk

Viyana

Antalya

2 sa 40 dk

Viyana

İzmir

2 sa 10 dk

Viyana

Kayseri

2 sa 55 dk

Viyana

Adana

3 sa 25 dk

Alternatif uçuşlar

Avusturya çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

1.446,17TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.367,10TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.678,71TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.774,85TRY'den
başlayan fiyatlarla

Antalya varışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla

Antalya varışlı yurt dışı uçak biletleri

6.055,47TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.818,18TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.589,69TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.367,10TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.393,39TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.932,28TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.289,29TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.475,35TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.390,39TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.279,77TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis