Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

En Uygun Aeroflot Biletleri Hepsiburada Seyahat'te

Dünyanın en eski ve aktif hava yollarından biri olan Aeroflot, Rusya Federasyonu'nun bayrak taşıyıcısıdır. Kurulduğu tarih 1923'lere dayanan Aeroflot'un merkez havalimanı Şeremetyevo Uluslararası Havalimanı'dır. 52 ülkede 146 noktaya uçuşlar gerçekleştiren şirketin hava yolu ittifakları SkyTeam ve SkyTeam Cargo'dur. Köklü ve bilinmeye değer tarihi ile Aeroflot, kurulduğu tarihten bugüne teknolojiyi yakından takip etmiş, takipçisi olduğu yenilikleri kısa sürede kendi şirketinde de kullanılır hale getirmiştir. Uçak filoları, yolcu konforu ve benzeri alanlarda kullanıcılarına en üst kalitede hizmet sunmayı her zaman görev bilen Aeroflot'un günlük gerçekleştirdiği uçuş sayısı 250'nin üzerindedir. Bu konforlu ve güvenli yolculuk deneyiminden daima memnun kalan kullanıcılar ise firmayı tercih eder. Aeroflot'un yıllık yolcu sayısı 18 milyon civarındadır. Moskova, Rusya üs merkezli hava yolu şirketi, 30 bini aşan çalışan sayısı ile güven ve konforun bir arada bulunduğu keyifli seyahatleri mümkün kılar. Dünyanın dört bir yanına taşımak için Türkiye'deki kullanıcılarını ise Antalya ve İstanbul havalimanlarında bekler.

Aeroflot Hakkında

Aeroflot, kuruluşundan sonraki ilk 70 yıl Sovyetler Birliği'nin bayrak taşıyıcısıydı. 5 bin civarındaki uçak filosunu genişletmeye devam ederken oluşturduğu uluslararası uçuş ağı dışında asker ve kargo uçakları ile de hizmetini sürdürdü. Sovyetler Birliği'nin dağılmasından sonraki süreçte bağımsız bir şirket haline gelen Aeroflot, uluslararası pazarını genişletmeye devam ederek günümüzün hala aktif olan en eski hava yolu şirketlerinden olmayı başardı. Şimdi ise 400'ü aşkın genç uçağı ile yolcularını bulutlar üzerinde keyifle gezdiriyor. Aynı zamanda Aeroflot’un “Avrupa Topluluğu Yabancı Hava Aracı Emniyet Değerlendirmesi (SAFA) Endeksi”, uluslararası ölçekte faaliyet gösteren hava yolu şirketlerinin sonuçları ile karşılaştırıldığında rekabet eden düzeyde.

Aeroflot'de Check In İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Yolcuların havaalanında uçuştan hemen önce hava yolu şirketi tarafından uçağa kabul edildiği işlem olan check in, başta daha önce bu işlemi yaptırmamış kişiler için karmaşık gelebilir. Aeroflot biletiniz ile check in yaptırmak için kullanabileceğiniz birçok yöntem bulunuyor.

Havalimanında check in yaptıracak yolcuların uçuştan 2-3 saat önce havalimanında bulunması gerekir. Dış hat uçuşlarında 2 saat havalimanında olmayan yolcular, check in işlemlerine yetişemeyebilir, bunun sonucunda ise uçuşa alınmaz. Uçuştan saatler önce havalimanına ulaştıktan sonra, Aeroflot kontuarlarını bulmalı ve sıraya girmelisiniz. Sıra dış hat ve iç hatlar gibi kategorilere ayrılır, doğru sırada olduğunuzdan emin olun. Check In işleminin sorunsuz gerçekleşmesi için pasaport ve kimliğinizin yanında olduğundan emin olun. İç hat uçuşlarında pasaport zorunlu olmasa da dış hat uçuşlarında kesinlikle pasaportunuzu yanınızda bulundurmalısınız.

Kontuar görevlisine gerekli evrak ve biletleri teslim ettikten sonra bagajlarınız ağırlık kontrolünden geçirilir. Bagaj ağırlığınızın biletinize ait bagaj hakkını aşması durumunda eşyalarınızın bir kısmını bırakmalı veya ek bagaj ücreti ödemelisiniz. Kabin (el) bagajlarınızı Aeroflot kısıtlamalarına uygun seçmeyi unutmayın. Tüm bu prosedürlerin ardından görevli arkadaşlar bagajlarınızı uçağın kargo bölümüne gönderir, sizi de uçağa bineceğiniz kapıya yönlendirir.

Check in işlemlerinizi, bulunduğunuz havalimanına göre akıllı kiosk cihazlar ile de hızlı ve pratik şekilde halledebilirsiniz. Check in işleminizi kendiniz yapacağınız kiosk cihazlar ile ilgili bir sorun yaşamanız dahilinde size en yakın görevliye bilgi vererek bu konuda destek alabilirsiniz.

Check in işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz tek yer havalimanları değil. Aeroflot online check in imkanları ile oturduğunuz yerden kendiniz ve ailenizin check in işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Check in işlemleri uçuş seferlerine bağlı olarak uçuşa 45 dakika ya da 24 saat kala arasında online işleme açılıyor. En hızlı ve pratik şekilde online check in işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için Aeroflot mobil uygulaması ya da internet sitesine girmeniz gerekli. İlgili online check in sayfasına ulaştıktan sonra sizden istenen PNR (rezervasyon) kodu ve ad soyad bilgilerinizi girmelisiniz. Ardından hala hakkınız varsa koltuk seçimi yapmalısınız. Genelde koltuk seçimleri gerçekleştirilebilir olsa da bazı uçuşlarda teknik sebeplerden dolayı oturma düzenleri, yolculara seçme hakkı tanınmadan, önceden planlanmış olabiliyor. Online check in işleminiz gerçekleştikten sonra SMS olarak telefonunuza ve mail hesabınıza gelen kodu güvenlik geçiş işlemlerinde biniş kartı olarak kullanabilirsiniz. Online check in kolaylığı sayesinde havalimanına ulaştığınızda kontuarlarda sıra beklemeden bagajınızı seri bir şekilde teslim edebilirsiniz.

Aeroflot Bagaj Hakları

Yolculuk esnasında yolcularla birlikte bagajlar büyük bir ağırlık fazlalığı oluşturur. Bu durumun uçuş esnasında sorun yaratmaması için bir sınır belirlenmiştir ve bu sınır uçak kapasitesine göre yolculara eşit dağıtılarak bagajlar kabul edilir. Serbest yani ücretsiz bagaj hakkı Aeroflot hava yolu şirketinde dış hatlara yapılan uçuşlarda 23 kg’dır. Business sınıfı bilet satın alan yolcuların uçağın kargo bölümünde taşıyabilecekleri bagajın ağırlığı maksimum 32 kg olarak belirlenmiştir. Özel durumlar ve ihtiyaç hallerinde ücretli bagaj paketleri satın alınarak ekstra bagaj hakkı elde edilebilir. Standart paket satın alınması durumunda bagaj hakkı dış hat uçuşlarda 55 kg'a kadar çıkarılabilir. Paket satın alınmadığı durumlarda bagaj kontrollerinde bagaj hakkının aşıldığı bir durum ile karşılaşılırsa check in işlemleri sırasında aşılan kilogramın hakkı ödenerek geçiş sağlanabilir. Aeroflot dış hat uçuşlarda bu ek bagaj hakkı için euro bazında 50 - 100 arası birim ücret ödenir. İnternet satışlı bagaj hakları fiyatlandırma aşamasında farklılık gösterebilir.

El bagajlarında ise yolculara tanınann maksimum sınır 10 kg’dır. Business yolcuları için bu sınır 15 kg olarak belirlenmiştir. Bagajlar için tanınan boyut sınırlaması 56x45x25 şeklindedir.

Bagaj dışında özel spor malzemeleri taşıyan yolcular, bu taşıma hakkı için ek ücret ödemelidir. Bu ücretin doğru belirlenmesi için uçuşunuzdan 24 saat önce Aeroflot iletişim merkezleri ile iletişime geçerek gerekli ücretlendirmeler hakkında detaylı ve doğru bilgi alabilirsiniz.

Bagajlar ile ilgili en çok bilinen ama en az dikkat edilen noktalardan biri likit ürünlerin taşınması ile ile ilgili kurallar. Bagaj içinde sıvı ve akışkan maddeler taşınmamalıdır. İyi muhafaza edilseler dahi oluşan basınç farkı dolayısıyla patlayabilir, akabilir ve kendi bagajınız ile birlikte diğer bagajları da kirletebilir.

Kişi başı uçağın kargo bölümünde taşınabilecek maksimum ağırlık 40 kg'dır. Bebek yolcuların bagaj hakları ise 10 kg'dır. Uçuşların gerçekleştirildiği uçaklara göre değişiklik gösterebilen bu bilgiler ile ilgili en doğru bilgiyi almak için Aeroflot Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz. Kayıp bagajları olan yolcuların havaalanından çıkmadan ilgili birimlere başvurması ve rapor tutturması zorunludur. Aksi halde haklarını talep edemezler.

Aeroflot Koltuk Konforu ve Diz Mesafesi

Diz mesafesi, konforuna önem veren yolcuların sıklıkta dikkat ettiği etkenlerden biridir. Hava yolu şirketlerinin diz mesafeleri standart mesafe dışında farklılıklar gösterebilir, her şirketin baz aldığı standart ölçü farklı olabilir. Bu gibi durumlarda sorun yaşamamak için hava yolu şirketini arayarak bilgi almanız gerekir Aeroflot yolcularının diz mesafeleri ise business sınıfı biletlerde oldukça geniş. Öyle ki koltuklar yatak haline çevrilebiliyor. Comfort sınıf Aeroflot koltukları 96 cm'lik bir diz mesafesi ile hareket kısıtlamasını minimumda tutarak bacak ve ayaklardaki uyuşma, ödem ve eklem - kas ağrısı gibi problemlerin yaşanmasının önüne geçiyor. 49 cm koltuk genişliği ise rahat bir yerleşim imkanı sunuyor.

Koltuklara monte açılıp kapanabilen yemek masası, yiyecek ve içecek ikramlarında pratik bir çözüm oluştururken yiyecekler dışında yazı yazdığınız ya da ihtiyaç duyduğunuz anlarda portatif hacmi ile yolculara konfor sağlıyor. USB portu ve şarj soketleri de yolcuların akıllı cihaz ve telefonlarını şarj edebilmesi, cihazları arasında bağlantı kurabilmesi için koltuklarda bulunuyor. Uçuşlarda ihtiyaç duyabileceğiniz diş fırçası, diş macunu, dil fırçası, göz maskesi, kulak tıkacı, havlu ve terlik gibi ürünlerden oluşan setler de koltuğun bölmelerinde yolcularını bekliyor. Tek kullanımlık ürünlerden hazırlanan set ile hijyen %100 korunmuş oluyor. Koltukların karşısında bulunan 10 inç’lik akıllı ekranlar yolculuk boyunca eğlenceli vakit geçirebilmeniz için tüm olanakları sunuyor. Comfort yolcularının tamamı, yolculuk esnasında talep etmeleri durumunda yastık ve battaniye desteği alabilirler. Bu hizmeti almak isteyen ekonomi sınıfı yolcular, 8 saat ve daha uzun süreli uçuşlarında host ve hosteslerden talepte bulunabilir.

Aeroflot Yiyecek ve İçecek İkramları

Aeroflot, uçuş süresince iç hat ya da dış hat seferi uçuşlar fark etmeksizin; sıcak ve soğuk yemek, alkollü ve alkolsüz içecekler, kahvaltı, tatlı ve tuzlu atıştırmalıklar ikram eder. Beslenme ve dini tercihlerinize, alerji ya da hastalıklarınıza özel yemek seçimlerinizi uçuşunuzdan 36 saat öncesine kadar yaparak hava yolu şirketini bilgilendirebilirsiniz.

Aeroflot uçuşlarında ikram edilen yiyecekler ekonomi ya da business sınıflarında farklılık gösterebiliyor. Ekonomi sınıfında seyahat eden yolculara iki çeşit sıcak ve iki çeşit soğuk olmak üzere toplam 4 çeşit yemek ücretsiz olarak ikram edilir. Uçuş süresine ve rotasyona göre değişiklik gösterebilen Aeroflot menülerini, Aeroflot resmi internet sitesinden inceleyebilirsiniz.

Premier ve VIP Aeroflot uçuşlarında yolculara özel en yetenekli şefler tarafından hazırlanan menüleri inceledikten sonra siparişinizi uçuş esnasında verebilirsiniz. En taze ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen yiyecek ve içeceklerde hijyen %100 oranında sağlanıyor. Yolculara sunulan menüler ise sık sık değiştiriliyor, çeşitlendiriliyor. Uçuş süresine göre değişiklik gösterebilen yiyecek ve içecek servislerinden VIP ve Premier yolcular ücretsiz olarak yararlanabilir.

Aeroflot ile Evcil Hayvan Taşıma Hakkında

Evcil hayvanınızı seyahatlerinizde yalnız bırakmak zorunda değilsiniz, her zaman sevimli dostlarınızı Aeroflat güvenliği ile yanınızda taşıyabilirsiniz. Evcil hayvanınızın konforu ve güvenliği, hava yolu şirketinin sürekli üzerinde çalıştığı bir önceliktir. Böyle bir yolculuk özel hazırlık gerektirir, Bu nedenle mevcut ulaşım yöntemlerini ve bunlar için gereksinimleri, ayrıca gerekli belgelerin listesini ve mevcut kısıtlamaları önceden öğrenmeniz gerekir. Evcil hayvanlar sadece yetişkin bir yolcu tarafından taşınabilir.

Bir uçuşta 6 aylıktan büyük 3 evcil hayvan taşıyabilirsiniz. Yolcu bölmesinde toplam ağırlığı 8 kg'ı geçmeyen bir kapta 1 hayvan ve bagaj bölmesinde 2 hayvan veya yolcu bölmesinde toplam ağırlığı 8 kg'ı geçmeyen bir kapta 2 hayvan ve bagajda 1 evcil hayvan olacak şekilde evcil dostlarınızı taşıma planınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Çocuklara Yönelik Hizmetler ve Refakatsiz Çocuk Uçuşları

Aeroflot ile uçmak yolcular ve çocukları için olabildiğince konforlu ve eğlenceli haldedir, şirket ekstra güvenlik ve rahatlık için devamlı çalışır. Bebek arabası, bebek sandalyesi, bebek beşiği ve alt değiştirme masası gibi hizmetler bebekli yolcular için uçuş esnasında sunulur.

Hava yolu gözetiminde 5 ila 16 yaş arası çocuklar refakatsiz taşımaya kabul edilir. Bir hava yolunun gözetiminde bir çocuğun seyahatini planlarken ulaşımın gerçekleştirildiği bölgeden ülke mevzuatının gerekliliklerini büyükelçilik veya konsoloslukla kontrol etmeyi unutmayın. Kabin memurları ve süreç içerisinde yer alacak tüm personel, kalkış ve varış esnasında, havalimanında, uçakta ve aktarma transferlerinde tüm formalitelerden geçerken çocuklarla ilgilenecektir. Refakatsiz bir çocuğun taşınması çocuk indirimleri hariç geçerli ücretin %100'ü üzerinden ücretlendirilir. Refakatsiz bir çocuğa geçerli ücret üzerinden sağlanan ücretsiz bagaj hakkı tanınır. Ödeme, belirlenen maliyete eşdeğer bir tutara tabidir ve hizmetin verildiği ülkenin para biriminde, satış tarihinde Rusya Federasyonu Merkez Bankası'nın döviz kuru üzerinden hesaplanır. Ödeme döviz kurları haftalık olarak çarşamba günleri güncellenir.

Hizmet yalnızca çocuğun yasal temsilcileri tarafından verilebilir: Ebeveynler, evlat edinen ebeveynler, veliler, mütevelli heyeti. Hizmete kaydolmak için başvuru sahibinin kimlik belgesi ve çocuk ile başvuru sahibi arasındaki ilişkiyi belgeleyen bir belge ibraz edilmesi gerekmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

-Aeroflot bilet satışlarında biletlendirme ücreti kesiyor mu?

Hayır, Aeroflot bilet satışlarında yolculardan ekstra biletlendirme ücreti almıyor.

-Aeroflot ile yurt dışına seyahat edebileceğim şehirler nelerdir?

Aeroflot’u tercih ederek Moskova, St Petersburg, Erivan, Krasnodar, Yekaterinburg, Kazan, Rostov, Kişinev, Soçi, Bakü, Minsk, Helsinki, Varşova, Amsterdam, Berlin, Belgrad, Bangkok, Seul, Taşkent, Barselona, Tokyo, New York, Male ve daha birçok şehre seyahat planı oluşturabilirsiniz.

-Engelli yolcular Aeroflot ile seyahat edebilir mi? Gereklilikleri nedir?

Fiziksel engelli yolcular Aeroflot bünyesinde rahatlıkla seyahat edebilir, tekerlekli sandalye gibi ekipmanlar hava yolu şirketi tarafından sağlanır. Ancak uçuş rezervasyonunuzu yaptırmadan önce engel durumunuzla ilgili bildirmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunur. İstenen bu bilgiler şunlardır:

-Yaşam ve aktivite sınırlamasının seviyesi,

-Havaalanında ihtiyaç duyulabilecek eskort ve yardım hizmetleri,

-Eşlik eden bir kişinin varlığı,

-Bir rehber köpeğin varlığı,

-Kişinin kullanması gereken bireysel araçların sayısı, boyutu, ağırlığı ve diğer özellikleri (pilin varlığı ve teknik özellikleri dahil),

-Bir oksijen konsantratörü taşıma ihtiyacı duyulup duyulmadığı,

-Varsa tıbbi ekipman, ekipmanın teknik özellikleri

-Araç kiralama hizmetlerinden faydalanmak için nelere ihtiyacım var?

Ödeme yapacağınız kredi kartı ile birlikte ödediğiniz ücreti kanıtlayan bir onay makbuzu, en az 24 ay geçerli sürücü belgesi, kredi kartında yeterli limitin olması ve kimlik yerine kullanabileceğiniz herhangi bir belgenin bulunması halinde Aeroflot araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Araç kiralama hizmetinin yaş sınırı 21 yaş ila 70 yaş arasıdır. 25 yaş altı ve 70 yaş üstü müşterilerden ek ücretler tahsil edilebilir. Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, bagaj sayısı ve aracın teslim edileceği noktanın havalimanına uzaklığıdır.

-İnternet üzerinden uçuş sigortası satın alabilir miyim?

Seyahatlerinizde sigorta güvencesi sağlamanız durumunda içiniz daha rahat olur. Çok karmaşık gözüken bu seyahat sigortası minimum belge ile Aeroflot internet sitesi üzerinden çevrim içi olarak kolayca halledilebilir. Koşullar ve tutarlar rezervasyonun ayrıntılarına bağlı olarak değişiklik gösterir.

-Aeroflot biletimi nasıl iptal ederim? İade prosedürü nasıl işliyor?

Promosyon ve kampanyalar dahilinde satın alınan Aeroflot biletlerde iptal ve iade gerçekleştirilemiyor. Ancak esnek tarifeli uçak biletleri, belirli kesintiler yapılarak iptal edilebiliyor. Bu kesinti yüzdesi yetişkin yolcu biletlerinde %20 iken çocuk yolcu biletlerinde %10 oranında oluyor. Uçuş rotasına göre kesinti yüzdelerinde farklılıklar meydana gelebilir.

-Aeroflot müşteri hizmetlerine nasıl ulaşırım?

Özel durum ve tercihlerinizi bildirmek ve uçuşunuz ile ilgili detaylı ve doğru bilgi edinmek için Aeroflot Müşteri İletişim Merkezleri ile görüşebilirsiniz. Aeroflot Türkiye Müşteri Hizmetlerine 0 (212) 973 52 50 numaradan ulaşabilirsiniz.

-Aeroflot IATA kodu nedir?

Aeroflot hava yolu şirketinin IATA kodu SU’dur.

-Aeroflot’un özel programları var mı?

Şirketin, devamlı müşterilerinin daha indirimli fiyatlar ile uçak biletleri satın almasını sağladığı, puan biriktirme temelli bir bonus programı bulunur. Aeroflot Bonus ile uçak biletinin sınıfı yükseltilebilir ya da uçak içi hizmetlerden ücretsiz faydalanılabilir.

Merak Edilenler

01

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

02

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

03

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

04

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

05

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

06

Biletime nasıl ulaşırım?

07

Faturam ne zaman gelir?

08

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

09

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

10

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

11

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

12

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

13

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

14

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

15

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

16

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

17

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis