Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

En Uygun Air Arabia Biletleri Hepsiburada Seyahat'te

Air Arabia, Kuzey Afrika ve Orta Doğu’nun en büyük uygun fiyatlı hava yolu işletmesi olarak bilinmektedir. Havacılık alanındaki küresel oyunculardan biri olan markanın mottosu “güvenli, konforlu ve uygun fiyatlı uçuş keyfi” olarak tanımlanmıştır. Birleşik Arap Emirlikleri Sharjah merkezli olan Air Arabia, 2003 yılında Sultan bin Muhammad Al-Qasimi tarafından verilen kararname ile Şarika’da kurulmuştur. Air Arabia Maroc, Sharjah Aviation Services, Alpha Flight Services, Air Arabia Egypt ve Air Arabia Jordan başta olmak üzere toplam 10 farklı yan kuruluşa sahip olan hava yolu şirketi, aynı zamanda bölgenin ilk düşük fiyatlı uçuş stratejisi uygulayan işletmesidir.

Sık tarife uygulamasıyla öncelikle bölge halkına, küresel düzeyde de havacılık sektörüne önemli katkı sağlayan kurum, 2021 itibari ile 2302 kişiye istihdam sağlamaktadır. Air Arabia, uçak hizmetlerinin yanı sıra yer hizmetleri ve uçak bakım hangarları ile önemli bir yapılanmaya sahiptir. Air Arabia’nın 2021 itibari ile 31 adet Airbus A320 tipi uçağı bulunmaktadır. Yine aynı tipte 53 uçak daha alımı için Airbus firması ile anlaşma imzalanmıştır.

Air Arabia, Beyrut Lübnan merkezli 19 ülkeden toplam 33 kurucu hava yolu işletmesinden oluşan Arap Hava Taşıyıcıları Organizasyonu (AACO) üyesidir. Tüm bu prestijli üyelikleri, yetkin insan kaynağı ve önemli teknik altyapısının yanı sıra kurumun önceliği hava yolu seyahatinde küresel düzeyde bir fırsat eşitliği yaratmak olarak tanımlanmaktadır. Air Arabia, bu önceliği belirleme nedenlerini, diğerleri kadar şanslı olmayan gruplar için de yeni ufuklar yaratabilmek, olarak açıklamaktadır. Bu doğrultuda geliştirilen uygun fiyat politikası sayesinde Air Arabia, faaliyette bulunduğu 18 yıl boyunca her yıl bir öncekine kıyasla daha büyük bir uçuş hacmine ve daha fazla ciroya ulaşmış ve bu kazancını, destinasyonlarını çeşitlendirmek üzere yatırımlar yaparak değerlendirmiştir.

Air Arabia, uçuş hizmetinin yanı sıra uçuş + konaklama, uçuş + araba kiralama servisleri de vermektedir. Doğrudan uçuşların yanı sıra charter uçuşlarda da yolcuların bu hizmetlerden faydalanmaları mümkündür. Güvenli bir uçuş gerçekleştirmeye verdiği önem doğrultusunda uçak modellerini güncelleyen ve teknik ekibini akıllı uzmanlaşmaya yönlendiren Air Arabia, yüzyılın pandemisini de başarılı bir şekilde yönetmiştir. 2020 yılının başlarından itibaren dünyayı etkisi altına alan ve hava yolu taşımacılığına da önemli ölçüde zarar veren COVID- 19 pandemisine karşı etkin bir mücadele yürüten Air Arabia, General Civil Aviation Authority (GCAA), International Civil Aviation Organization (ICAO), World Health Organization (WHO) ve ilgili tüm sağlık otoritelerinin öneri ve uygulama standartlarını süreçlerine hızla entegre etmiştir. Bu kapsamda uçuş öncesi yapılan kontrollerden bekleme salonlarındaki düzenlemelere, boarding sırasındaki son kontrolde termal kamera kontrolünden uçak genel dezenfeksiyonuna kadar tüm süreç son derece büyük bir titizlikle yürütülmektedir.

Check- in İşlemleri

Check- in işlemleri, uçağa binmeyi sağlayan biniş bileti (boarding ticket) alabilmek için yapılması gereken işlemlerdir. Bu işlem sırasında yolcular uçuş yapacakları seferi seçer ve tercih ettikleri koltukları kişisel bilgileri ile ayırtır. Air Arabia’da check - in işlemi havalimanındaki hava yolu temsilcileri ile iletişime geçilerek gerçekleştirilebileceği gibi kurumun web sitesi (www.airarabia.com) üzerinden ya da mobil uygulamasından da tamamlanabilmektedir. Ana menüde bulunan check- in sekmesinden ulaşılabilen alanda sisteme 8 haneli rezervasyon numarası, seyahat tarihi ve kalkış yapılacak havaalanı bilgilerinin ilk safhada tanıtılması gerekmektedir. Ardından ilgili sefer sayılı uçak sistem tarafından kullanıcıya oturum planı, uçak tipi ve modeli gibi tüm ayrıntıları ile açılmaktadır. Yolcular burada seyahat etmek istedikleri koltukları seçip onayladıklarında Air Arabia dijital bir uçağa biniş kartı oluşturmaktadır.

Check- in işlemi ile birlikte yolcuların seyahata dair tüm bilgileri güncellenmiş ve netleşmiş hale gelmektedir. Çevrim içi ortamda oldukça hızlı ve pratik bir yolla bu aşamayı tamamlamayı mümkün kılan Air Arabia, Sharjah Havalimanı’ndan başlayan uçuşlar için 36 saat, diğer havalimanlarından olan uçuşlar için ise son 24 saat öncesinde check- in işlemlerini başlatmaktadır.

Bagaj Hakkı

Air Arabia’nın düşük fiyatlı uçuş politikası etkisini uçuş hizmetlerinin tüm detaylarında hissettirmektedir. Bu doğrultuda kurum sadece ihtiyaç duyulan bagaj için ödeme yapma fırsatı sunmaktadır. Rezervasyon esnasında ya da uçuş değiştirme işlemleri sırasında parça sınırlaması olmaksızın check-in bagaj ağırlığı yolcu tarafından seçilebilmektedir. 20 kg, 30 kg veya 40 kg olarak seçilebilen bagaj sınırlaması sayesinde havaalanında ödenen bagaj ücretlerinde %90’a kadar tasarruf sağlanabilmektedir. Check-in bagaj ağırlık sınıflandırması seçimi kurumun web sitesinden online olarak, çağrı merkezi vasıtasıyla ya da havaalanlarında bulunan Air Arabia temsilcilikleri ile iletişime geçerek gerçekleştirilebilmektedir.

Air Arabia’nın tek bagaj ağırlık sınırlama limiti 20 kg’dir. Bunun üzerindeki ağırlığa sahip bagajlar için ek ücret talep edilmektedir. Yolcu başına düşen maksimum toplam bagaj ağırlığı ise 32 kg olarak tanımlanmıştır. El bagajı için belirlenen üst limit 10 kg olarak bildirilmektedir. Bunun yanı sıra el bagajı boyutlar itibari ile (saplar, tekerlekler ve cepler dahil) 55 x 44 x 20 cm’i aşmamalıdır. İki yaş altı bebekler için standart boy bir çanta taşınması mümkündür ve herhangi bir yolla ücretlendirilmemektedir. El bagajlarında taşınacak olan sıvı, jel veya macunların su geçirmez şeffaf ve kilitli bir poşet içine alınması ve uçağa bu şekilde çıkartılması gerekmektedir.

Uçuş güvenliği ve konforu için diğer tüm hava yollarında da olduğu gibi Air Arabia’da da bütan, oksijen, dalış tüpü gibi yanıcı ve yanıcı olmayan zehirli gazlar, çakmak, boya, kibrit ısıtıcı bileşenleri, böcek ilaçları, siyanid, ot öldürücüler, bakteri ve virüs gibi bulaşıcı maddeler, her türlü silah ve mühimmat, radyoaktif materyaller, oksitlendirici materyaller, organik peroksitler, cıva, alkali maddeler, korozyon yapan malzemeler, yemek yağları ve sayılan bileşenler ile ortak özelliklere sahip unsurların taşınması kesinlikle yasaktır.

Air Arabia, bagaj teslimi konusunda maksimum efor ile çalışmaktadır. Bununla beraber herhangi bir teknik arıza sonucunda bagajın gecikmesi durumunda yolcular eşyalarının durumuna ilişkin bilgiye web sitesindeki bagaj takip bölümünde pasaport numarası ve rezervasyon numarası ile erişim sağlayabilmektedir.

Koltuk Seçimi

Air Arabia yolcuları, uçuş öncesi koltuk seçimlerini pratik bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Cam kenarı ya da koridor koltukları tercih edilebileceği gibi grup ya da bireysel uçuş için de ilgili seçimler kolaylıkla yapılabilmektedir. Koltuk seçimi aşamasında yapılabilecek bir diğer seçim de özel bir yemek menüsü talep edilip edilmeyeceğidir. Qwe ile çok daha kişiselleştirilmiş bir yolculuk deneyimi yapmayı mümkün kılan kurum, uçuş öncesinde Sky Cafe menüsünden yolcuların talep ettikleri ek yiyecek ve içecekleri koltuk bilgilerine tanımlayabilmektedir. Koltuk seçimine eklenecek yemek özelleştirme hizmeti acentelerle, havalimanındaki Air Arabia temsilcileri ile görüşerek, çağrı merkezi vasıtasıyla ya da online olarak yapılabilmektedir.

İkinci opsiyon olan yolcu sayısına ilişkin koltuk seçimi kalabalık grupların bir arada seyahat edebilmeleri amacıyla tasarlanmıştır. Geniş ailelerin, tur gruplarının ya da iş seyahatine çıkan profesyonel grupların irtibatının uçuş sırasında da kesilmemesi için mevcut koltuk yanına ek koltuklar eklemek üzere hava yolu şirketine talepte bulunulabilir.

Diz Mesafesi ve Koltuk Özellikleri

Air Arabia’nın tüm yolcuları için düşük fiyatlı uçuş politikası sonucunda oluşturduğu uçuş sınıfı ekonomidir. Bu sebeple Air Arabia’nın tüm seferlerindeki uçakların koltukları standart tasarlanmıştır. 32 x 17.3 cm boyutlarındaki oturma alanı sayesinde bölge lideri hava yolu temsilcisi konforlu ve güvenli bir uçuş için gerekli altyapıya sahiptir. Koltuklar üçlü gruplar halinde uçağa yerleştirilmiş olup uçak boyunca iki sıra koltuk grubu bulunmaktadır. Tüm koltuklarda diz mesafesi 82 cm’dir. Acil durum çıkış alanlarında bedensel engeli bulunan ya da hızlı tahliyesi gereken hamileler, yaşlılar ve öncelikli gruplar konumlandırılmaktadır.

Tüm koltuklarda TV ekranları bulunmaktadır. Ekranlar, kullanıcının oturma pozisyonuna göre görüş kaybı olmadan ayarlanmasını sağlayan bir açı ile kontrol edilebilmektedir. Kulaklık girişi bulunan ekranlar sayesinde uçuşlar son derece eğlenceli bir hale dönüştürülmektedir. Air Arabia, uçakta gösterilecek olan film, TV şovu ve programlarını destinasyona göre düzenlenmekte ve uçuş öncesi web sitesinde yolcular bilgilendirilmektedir.

Yiyecek, İçecek ve İkramlar

Air Arabia’nın standart ekonomi sınıfı uçuş programı doğrultusunda tüm yolculara verilen yiyecek, içecek ve ikramlar da standarttır. Bu aşamadaki tek istisna arzu eden yolcuların seyahat öncesinde koltuk numarası belirterek talep edebilecekleri özel menüler için tasarlanmıştır. Air Arabia’nın uçuş süresince hizmet veren Sky Cafe mutfağı, hizmetlerin genelinde olduğu gibi uygun fiyat tatmin edici kalite anlayışı ile tasarlanmıştır. Sky Cafe’nin menüsünde atıştırmalıklardan sandviçlere, dürümlerden sıcak yemek çeşitlerine kadar geniş bir yelpazede seçim yapılabilmektedir. Sıcak yemeklerde kırmızı ve beyaz et seçenekleri mevcuttur. Bu yemekler, Birleşik Arap Emirlikleri’nin yöresel ve geleneksel tarifleri ile hazırlanmakta olup farklı tatlar denemek isteyen yolcularını memnun edecek bir özenle hazırlanmaktadır.

Sıcak yemeklerin aksine atıştırmalıkların (bisküvi, çikolata, cips, şeker gibi ürünler) küresel markalar arasından seçildiği görülmektedir. Yiyeceklerin yanı sıra uçuş sırasında enerji içeceği, su, çay-kahve ve meyve suları ve asitli içecekler de ikram edilmektedir. Bununla beraber Air Arabia’nın hiçbir uçuşunda alkollü içecek ikramı bulunmamaktadır. Kurumun çocuklara özel hazırlamış olduğu kids menü; meyve ve çikolatalı süt, sandviç, şekerlemeler ve bir de hediye içermektedir. Özellikle uzun mesafeli uçuşlarda çocuklara keyifli anlar sunmak için Air Arabia tarafından düşünülen bu hediye paketi içinde organik pastel boyalar ve boyama kitabı bulunmaktadır.

Bilet Sorgulama

Seyahat edilmesi planlanan destinasyona ve tarihe ilişkin Air Arabia seferlerinin sorgulanması; seyahat acentesi, havalimanlarında bulunan Air Arabia irtibat birimleri, telefon ile ulaşılabilecek müşteri ilişkileri merkezi ya da kurumun web sitesinden gerçekleştirilebilmektedir. Air Arabia web sitesinde bilet sorgulama ekranı ana menüde bulunan rezervasyon sekmesinden gerçekleştirilmektedir. Uçak rezervasyonu, uçak + otel rezervasyonu, uçak + araba rezervasyonu şeklinde üç farklı opsiyona sahip olan sistem sayesinde yalnızca hava yolu ile ulaşım değil, gidilecek yerde konaklama ve kara yolu erişimi de Air Arabia güvencesi ile belirlenebilmektedir. Rezervasyon yaptırırken sistemin talep ettiği bilgiler; uçulacak olan destinasyon, uçuş tarihi, yolcu sayısı ve yolcu yaş grubudur (yetişkin ya da çocuk). Rezervasyon tek yönlü yapılabileceği gibi gidiş dönüş şeklinde de arama yapılarak dönüş tarihi belli olan seyahatler için pratik bir programlama gerçekleştirilebilmektedir. Bir diğer önemli avantaj, Air Arabia bilet sorgulama sisteminin bireysel ya da gruplar için rezervasyon yapma şansı vermesidir. Böylelikle grubun bir temsilcisi tüm grup üyeleri için bir uçuş organize edebilmektedir.

Destinasyonun aktarmalı yapılması gerektiği durumlarda charter tarifeleri ve bu tarifelere ilişkin bilgiler yolcuların dikkatine sunulmaktadır. Bu sayede tüm uçuş planı ilk anda netleştirilmiş olup yolculuk esnasında yaşanması muhtemel zaman kaybı en aza indirilmektedir. Bilet sorgulama ekranında promosyon kodu bulunması durumunda yolcular bu kodu girerek ekstra indirim elde edebilmektedir. Bununla beraber Air Arabia’nın başka bir sadakat programı bulunmamaktadır.

Air Arabia seyahat paketleri tatil destinasyonlarını içerecek şekilde özelleştirilmiştir. Birleşik Arap Emirlikleri seyahat programları, hafta sonu tatilleri ve aileler için özelleştirilmiş bu tatil programlarında kalınacak yer, yerel tavsiyeler ve öneriler de verilmektedir. 2021 sonu itibarıyla tatil dönemlerinde ve tatil destinasyonlarına özel tekliflerin sunulacağı bu paketlerin ücret detaylarının yayımlanması beklenmektedir.

Bilet sorgulama ve sonrasında bilet rezervasyonu yaparken dikkat edilecek bir diğer unsur da ek hizmetlerden yararlanma durumuna ilişkindir. Özel ihtiyaç sahibi yolcuların (engelli, hamile ya da küçük çocuk sahipleri vb.) kuruma iletmek istediği talep ya da ihtiyaçlarını bildirmesi mümkün olan bir mesaj bölümü bulunmaktadır. Ayrıca özelleştirilmiş yemek tercihi bulunan yolcular (vegan ya da vejeteryan, glüten intoleransına sahip bireyler, şekersiz ürün talep eden yolcular veya herhangi bir gıda alerjisine sahip olan bireyler vb.) bu iletişim alanı vasıtası ile taleplerini iletebilmektedir.

Biletlendirme Ücreti

Air Arabia’nın bulunduğu hava yolu segmenti düşük fiyat politikası izleyen hava yollarının bulunduğu gruptur. Kurumun fırsat eşitliği sağlamak üzere bir değer yaratmak amacıyla tercih ettiği bu şirket politikası, uçuş sınıfları ya da ilişkili ayrıcalıklı hizmetlerin verilmemesi anlamına gelmektedir. Air Arabia’nın yolcuları için öncelikli stratejisi güvenli, konforlu ve ulaşılabilir fiyatlar ile hava yolu erişimidir.

Belirtilen unsurlar sebebiyle kurumun tüm uçuşları standart koltuklar ve bedelleri baz alınarak fiyatlandırılmaktadır. Bu ücretlendirmeye ek ortaya çıkabilecek biletlendirme masrafları ek hizmetler yoluyla oluşmaktadır. Ekstra bagaj talebi, özellikli yiyecek seçimleri ya da uçuş sonrası otel/ araba rezervasyonu gibi ek hizmetler standart bilet ücretlerine yansıtılmaktadır. Air Arabia, dönemsel olarak ekstra fiyat avantajı sunulan hizmetlerini web sitesinde yayımlamaktadır. Cazip fırsatlar başlığı altında verilen bu indirime konu ürün ya da hizmetler uçuş bedellerine eklenerek ayrıca değer yaratılabilir, keyifli ve hesaplı bir seyahat mümkün kılınabilir. Özellikle sık uçan yolcular için bu tür son dakika fırsatları mevcut düşük fiyat politikasının da ötesinde fayda sağlayabilmektedir.

Uçulan Ülke ve Şehirler

Merkezi Şarika’da bulunan Air Arabia; Orta Doğu, Hindistan, Orta Asya, Avrupa ve Kuzey Afrika’ya sık uçuşlar düzenlemektedir. Kurumun aynı zamanda Kazablanka ve İskenderiye’den de uçuşları bulunmaktadır. Toplam 50 ülke ve 146 şehir merkezine uçan kurumun küresel havacılık sektörü bakımından değerlendirildiğinde önemli bir destinasyon ağına sahip olduğu görülmektedir. Uçulan şehirler arasında Avrupa’nın önemli tarihi ve turistik merkezlerinden Viyana, Venedik, Paris, Brüksel gibi şehirler, Thiruvananthapuram, Tunus, Naqpur, Sharm el Sheikh gibi benzersiz tropik bölgeler, Türki Cumhuriyetleri başkentleri ve Arap Yarımadası’nın Medine, Dubai, Kuveyt gibi önemli merkezleri bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Hava yolu ile seyahat pek çok durumda önemli bedellerin ödendiği bir seyahat türüdür. Yolcuların yaptıkları ödeme karşılığında arz edilen hizmet kalitesi ve çeşitliliği elbette büyük öneme sahiptir. Bu bakımdan en çok merak edilen konulardan biri hava yolu işletmelerindeki seyahat sigortası uygulamalarına ilişkindir. Air Arabia, ekstra konfor için kapsamlı bir seyahat sigortası paketi olan Travel Secure hizmetini sunmaktadır. Bu sigorta içerisinde 50.000 dolara kadar tüm tıbbi masraflar, 1000 dolara kadar bagaj kaybı ya da hasarına ilişkin kayıplar ve biletin orjinal bedeline kadar gezi iptali yapılabilmektedir. Air Arabia seyahat sigortası havalimanı irtibat birimlerinden, seyahat acentelerinden, Air Arabia mobil uygulamasından ya da kurum web sitesinden yapılabilmektedir.

Merak Edilenler

01

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

02

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

03

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

04

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

05

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

06

Biletime nasıl ulaşırım?

07

Faturam ne zaman gelir?

08

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

09

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

10

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

11

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

12

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

13

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

14

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

15

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

16

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

17

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis