Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

En Uygun Air Astana Biletleri Hepsiburada Seyahat'te

Air Astana, 2001 yılında kurulan ve 2002 yılının ortasında ilk uçuşunu yaparak hizmete giren bir hava yoludur. 2004’ten beri Kazakistan’ın bayrak taşıyıcı hava yolu şirketi olan Air Astana, Kazakistan’ı uluslararası sahada temsil eder ve ülkenin milli hava yolu olarak da tanımlanabilir. Yüzde 51’i Kazakistan’ın sahip olduğu Ulusal Refah Fonu’nun olan şirketin yüzde 49’u ise BAE Systems isimli bir İngiliz havacılık şirketinindir. Kazakistan’ın eski başkenti ve en kalabalık şehri olan Almatı, aynı zamanda Air Astana’nın merkezinin bulunduğu şehirdir.

Ülke içi ve uluslararası olmak üzere onlarca noktaya uçuş düzenleyen Air Astana, binlerce personel ile üstün kalitede hizmet vermeye devam etmektedir. Hava yolunun filosunda otuzdan fazla uçak bulunmaktadır. Filodaki uçaklar arasında Airbus, Boeing ve Embraer uçaklar da vardır.

Air Astana ile Tescillenmiş Kalite

Altı defa Orta Asya ve Hindistan’ın en iyi hava yolu seçilen Air Astana, farklı yıllarda APEX Ödülleri’nden beş yıldızlı hava yolu derecesi, Skytrax’ın düzenlediği ödüllerde ise dört yıldız almıştır. Başarısı ve kalitesi tescillenmiş olan şirket, uluslararası ve bölgesel birçok kuruma üyedir ve güvenli uçuş sağlamak için pek çok sertifikası bulunmaktadır. Aynı zamanda Air Astana, Skytrax tarafından düzenlenen Covid-19 hava yolu Güvenlik Derecelendirmesi’nde beş yıldız alarak kalitesini bir kez daha kanıtlamıştır. Air Astana, Türk Hava Yolları ve Air France’in de dahil olduğu 12 farklı hava yolu şirketiyle ortak uçuş anlaşmasına sahiptir. Aynı zamanda onlarca ülkede faaliyet veren 53 farklı hava yolu şirketiyle de Interline anlaşması bulunan firma, uluslararası alanda önemli bir yere sahiptir.

Air Astana Check-in İşlemleri

Check-in işlemi, bagajınızı verebilmeniz ve uçağa binebilmeniz için gerekli kayıt işlemidir. Bu işlem sonucunda oturmak istediğiniz koltuğu seçebilir, biniş kartınızı bastırabilirsiniz. Air Astana ile uçuş öncesinde check-in yaparken ücretsiz bir şekilde dilediğiniz koltuğu seçebilirsiniz. Ancak bazı özel durumlarda seçtiğiniz koltuk değişebilir. İç uçuşlarda ise serbest oturma düzeni uygulanabilir. Aynı zamanda check-in işleminizi yaparken ek yolcu seçeneğini seçerek arkadaşınız ve aileniz için de check-in gerçekleştirmelisiniz. Air Astana ile yolculuk yapacaksanız check-in işlemlerini iki şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. Dilerseniz havalimanında uçuştan önce check-in yapabilirsiniz, dilerseniz de çevrim içi şekilde işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Bazı durumlarda online check-in işlemi yapmanız mümkün olmayabilir. Örneğin, reşit olmayan çocuklar, sedyedeki yolcular ve ekstra koltuğu olan yolcular check-in işlemlerini havalimanında yapmalıdır. Çocuklu yolcular, özel taleplerde bulunan yolcular gibi bazı gruplar ise online check-in işlemi yapabilir, ancak biniş kartlarını havalimanında bastırmalıdır. Bu sebeple uçuşunuzdan önce duyuruları takip edebilir, kural değişikliklerini ve özel durumları göz önünde bulundurabilirsiniz. Check-in işleminin gereken sürede yapılmamasının rezervasyonun iptal edilmesi, uçağa binememek gibi sonuçları olacağından kesinlikle dikkat edilmesi gerekir.

Check-in İşlemleri Nasıl Yapılır?

Check-in işleminizi havalimanında yapmak isterseniz Air Astana kiosklarını kullanarak kolayca işleminizi tamamlayabilirsiniz. Uluslararası uçuşlarda ve iç hatlarda uçuştan 40 dakika önceye kadar havalimanında check-in yapabilirsiniz. Bu süre bazı şehirlerde ve uçuşlarda değişim gösterebilir ve check-in işleminizi daha erken yapmanız gerekebilir. İşleminizin daha hızlı ve kolay gerçekleşmesi için online check-in yöntemini tercih edebilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan check-in işlemleri uçuş saatinden 36 saat önce yapılmaya başlanır. Online check-in işleminin en geç uçuştan bir saat önce yapılmış olması gerekir. Air Astana web sitesi üzerinden “Rezervasyonum” sekmesine tıklayarak Online check-in sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için yalnızca soyadınızı ve rezervasyon numaranızı gerekli alanlara girmeniz yeterlidir.

Rezervasyon numarası yerine e-bilet numaranızı ya da Air Astana’nın Nomad Club üyelik numaranızı girmeniz de mümkündür. Bu işlemden sonra mail kutunuza uçuş bilgilerinizin bulunduğu bir elektronik ileti gelecektir. Gelen bilgileri çıktı alarak uçuş esnasında kullanabilirsiniz. Online check-in işlemlerinizi cep telefonundan yapmanız da mümkündür. Air Astana uygulamasına aynı bilgileri girerek mobil giriş kartınızı oluşturabilir, telefonunuza kaydederek kullanabilirsiniz.

Bagaj Hakkı

Air Astana, aldığınız bilete göre farklı ölçülerde ücretsiz bagaj hakkı sunmaktadır. Örneğin, ekonomi sınıfı için yanınıza en fazla 23 kg olacak şekilde bir parça bagaj alabilirsiniz. Economy sleeper sınıfı için iki adet 23 kg bagaj hakkı bulunurken business class için 32 kilograma kadar iki parça bagaj hakkı vardır. Air Astana için yurt içi ve uluslararası uçuşlarda bilet sınıfına göre bagaj hakları aynıdır. Eğer bagaj hakkınızdan daha ağır ya da daha fazla parça bagajınız varsa belirli bir ücret ödeyerek bagaj hakkınızı artırabilirsiniz. Bagaj hakkınızı son dakikada artırmak yerine uçuştan birkaç gün önce veya rezervasyon esnasında bu tercihi yaparsanız daha uygun fiyatlar ile yanınıza daha fazla bagaj alabilirsiniz. Ödeyeceğiniz ücret kilo başınadır. Aynı zamanda ekstra ücret ödense dahi bir bagajın en fazla 32 kg olabileceği unutulmamalıdır.

Her yolcunun ücretsiz bir şekilde uçakta yanına alabileceği kabin bagajı hakkı da bulunmaktadır. Ekonomi ve premium ekonomi sınıfı için birer kabin bagajı hakkı mevcutken business class için iki adet kabin bagajı hakkı vardır. Kabin bagajların boyut ve kilo sınırları herkes için aynı olup ağırlığı en fazla 8 kg ve boyutları en fazla 56 x 45 x 25 cm olmalıdır.

Air Astana Bagaj Kuralları

El bagajınızda dizüstü bilgisayar, fotoğraf makinesi ve kamera, kitap ve dergi, katlanabilir bebek arabası gibi eşyaları taşıyabilirsiniz. Genel kural olarak kabin bagajında 100 mililitreden fazla ve toplamda 1 litreden fazla sıvı taşımak yasaktır. Bu sıvıların da özel poşetlerde taşınması gerekir. Bebek maması ve her zaman kullanılması gereken ilaçlar ise el bagajına konulabilecek istisna ürünlerdir. Bu ürünleri yanınıza almak için yanınızda reçete bulunması ve yalnızca yolculukta ihtiyacınız olacak miktarda ürün olması önemlidir. Aynı zamanda kabin bagajında kesici aletlerin ve ateşli silahların da taşınması yasaktır.

Hem sizin hem de uçaktaki tüm yolcuların güvenliği için bagaja asla alınmayan belli ürünler vardır. Uçuş güvenliği için bu kurallara tüm yolcuların uyması beklenir ve gerekli kontroller yapılır. Uçağa alınmayan tehlikeli ürünler arasında patlayıcı, zehirli, radyoaktif, manyetik maddeler, lityum piller ile çalışan motorlu araçlar, yanıcı sıvılar ve basınçlı gazlar bulunur.

Eğer yanınıza spor ekipmanı almanız gerekiyorsa binişten önce spor aletlerinizi ve eşyalarınızı kayıt ettirmeniz gerekir. Yanınıza alacağınız müzik aletleri ise boyutlarına göre farklı kurallara tabi olacaktır. El bagajı boyutları kadar olan müzik aletlerini yanınızda taşıyabilirken daha büyük veya ağır müzik aletleri için ekstra koltuk almanız gerekecektir. Air Astana sayesinde evcil hayvanlarınızla da rahatça seyahat edebilirsiniz. Her evcil hayvanla ilgili farklı kurallar vardır ancak hayvanın boyutuna göre kabinde veya kargo bölümünde taşınması mümkündür. Eğer evcil hayvanınızı seyahatinizde yanınıza almanız gerekiyorsa rezervasyon sırasında bu bilgiyi vermeli ve yolculuk öncesinde uymanız gereken kuralları takip etmelisiniz.

Koltuk Seçimi

Air Astana uçuşlarınızda koltuk seçimini online veya havalimanında check-in işleminizi tamamlarken yapmanız mümkündür. Bu işlemde uçakta müsait olan koltuklardan istediğinizi seçebilirsiniz. Aynı zamanda Air Astana web sitesindeki “Seyahatimi Kontrol Et” sekmesinden de koltuğunuzu seçebilirsiniz. Eğer uçağın ön sıralarında oturmak veya acil çıkış sırasında seyahat etmek isterseniz MySEAT özelliği sayesinde belirli bir ücret ödeyerek konforunuzu artırabilirsiniz.

Yiyecek, İçecek ve Uçak İçi İkramlar

Air Astana ile yapacağınız kısa ya da uzun her yolculuk birbirinden keyifli ve rahat geçecektir. Çünkü yolcuların konforu için birçok imkan ve hizmet sunulmaktadır. Ödüllü bir yemek servisine sahip olan Air Astana, yolculuk boyunca çok zengin bir menü ile yiyecek ve içecek servisi verir. Sıcak ve soğuk içecekler, dünya mutfağından birbirinden lezzetli yemekler ve mevsim meyve ve sebzeleriyle hazırlanmış yiyeceklerle uçak ikramları oldukça tatmin edicidir. Üstelik vejetaryen/vegan, glütensiz gibi özel diyet gereksinimleriniz varsa önceden belirterek beslenme şeklinize uygun yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Diz Mesafesi ve Koltuk Aralıkları

Air Astana uçuşlarında koltuk aralıkları da tüm yolcuların rahat seyahat edebilmesi için ayarlanmıştır. Bineceğiniz uçağın modeline ve biletinizin sınıfına göre değişim gösteren koltuk aralıkları, business class için 34 inç ile 59 inç arasında, ekonomi sınıfı için ise 29 inç ile 35 inç arasındadır. Koltuk genişlikleri ise business class için 19 inç ile 29 inç arasında değişim gösterirken ekonomi sınıfı için koltuk genişlikleri 16 inç ile 21 inç arasındadır. Ayrıca Air Astana uçuşlarında business class için yatabilen ve maksimum konfor sağlayan koltuklar da sunulmaktadır.

Air Astana ile Keyifli Bir Yolculuk

Air Astana uçuşlarında çorap, göz bandı gibi kişisel ihtiyaçları içeren seyahat çantaları bulunduğu gibi business class yolcular havalimanı salonları ve kişiye özel makyaj setleri gibi pek çok hizmetten de yararlanabilir. Air Astana Sky Duty Free özelliği ise uçuş boyunca birbirinden lüks ve kaliteli ürünler arasından zevkinize göre seçim yaparak alışveriş keyfi yaşamanıza da olanak sağlamaktadır.

Yolculuğunuz esnasında yararlanabileceğiniz farklı eğlence seçenekleri ve çocuklu yolcular için etkinlikler yer almaktadır. Air Astana’nın sizin için sunduğu bireysel eğlence sistemi sayesinde film, dizi, müzik, belgesel ve e-kitap gibi birçok seçenek ile yolculuğunuzu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Çocuklar ile seyahat eden yolcular için ise bebek koltuğu temin edilebilir, çocuklara özel lezzetli menüler sağlanabilir, farklı yaş grupları için hazırlanan ve içerisinde eğlenceli aktiviteler bulunan sırt çantaları hediye edilebilir ve bu sayede çocukların yolculuktan maksimum eğlence ve unutulmaz hatıralarla ayrılması mümkün olur.

Air Astana ile Uçulan Ülke Sayısı

Air Astana sayesinde hem Kazakistan içinde hem de ülkeler arası 60’tan fazla destinasyona seyahat edebilirsiniz. Kazakistan’ın başkenti Nur-Sultan en başta olmak üzere ülkenin en büyük şehirlerine uçan hava yolları, en çok uçuşu başkent ve Almatı’dan yapmaktadır. Air Astana’nın uçtuğu ülke sayısı yirminin üzerindedir. Bu ülkeler arasında Kazakistan’ın komşu ülkeleri Rusya, Çin, Kırgızistan ve Özbekistan vardır. Maldivler ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi tatil destinasyonları için de Air Astana’yı tercih edebileceğiniz gibi Hong Kong, Malezya, Vietnam, Hindistan, Güney Kore ve Tayland uçuşları ile Asya’nın incilerini keşfedebilirsiniz. Air Astana’nın uçtuğu diğer ülkeler arasında Türkiye, Almanya, Fransa, İngiltere, Karadağ ve Belarus da bulunmaktadır.

Air Astana ile Uçulan Şehirler

Air Astana toplamda elliden fazla şehre uçuşlar düzenleyerek dünya çapındaki önemini korumaktadır. Air Astana’nın gittiği destinasyonlar arasında Özbekistan’ın başkenti Taşkent, Kırgızistan’ın başkenti Bişkek, Tacikistan’ın başkenti Duşanbe, Azerbaycan’ın başkenti Bakü ve Gürcistan’ın başkenti Tiflis de vardır. Aynı zamanda Air Astana ile Rusya’nın Moskova ve St. Petersburg şehirlerine, ve Ukrayna’nın başkenti Kiev’e de uçabilirsiniz. İstanbul ve Antalya’ya uçuşlar düzenleyen Air Astana ile Paris, Londra, Amsterdam ve Frankfurt gibi Avrupa şehirlerine de gidebilirsiniz.

Air Astana’nın Ayrıcalıklarından Faydalanın

Air Astana’yı sık kullanan yolcular için hazırlanmış olan Nomad Club size pek çok ayrıcalık sunmaktadır. Nomad Club isimli ayrıcalıklı programa dahil olmak için web sitesi üzerinden online kayıt yaptırabilir, ilk uçuşunuzdan sonra ise kartınızı teslim alabilirsiniz. Nomad Club kartınızla her uçuşta puan kazanabilir, puanlarınızı artırdıkça daha fazla avantajdan yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda Nomad Club ile anlaşmalı kurumlardan yaptığınız alışverişler ve aldığınız hizmetler de puanınızı artıracaktır. Puan biriktirdikçe üyeliğinizi gümüş, altın ve elmas seviyelerindeki kartlara da yükseltmeniz mümkündür. Nomad Club’a katılarak kazanabileceğiniz öncelikler arasında check-in önceliği ve ücretsiz ek bagaj hakkı da vardır.

Biletlendirme Ücreti

Air Astana uçuşları için mobil uygulama hariç tüm kanallardan alınan biletler, biletlendirme ücreti denilen bir hizmet bedeline tabidir. Biletlendirme ücretleri iç hatlar ve dış hatlar için farklı olduğu gibi biletinizin sınıfına göre de değişim gösterecektir. Aynı zamanda belirli bir yaşın altındaki çocuklar için biletlendirme ücretlerinde indirim yapılabilir. Biletinizi satın alırken ücret tarifeniz ile ilgili en doğru bilgiyi alabilir, uçuşunuza göre gerekli biletlendirme ücretini öğrenebilirsiniz.

Air Astana Bilet Sorgulama

Air Astana internet sitesinde bulunan “Rezervasyonum” sekmesinden seyahatiniz ile ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Yalnızca soyadınız ve rezervasyon numaranızı kullanarak biletinizi ve uçuş bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Air Astana ile yapacağınız tüm yolculuklarda elektronik biletinizi de rahatça kullanabilirsiniz. Elektronik bilet, kağıt bilet yerine geçer ve yolculuğunuz ile ilgili bütün bilgileri içerir. Aynı zamanda bu bilgiler Air Astana’nın veri tabanında saklanacaktır. Biletinizi satın aldıktan sonra mail kutunuza gelen elektronik bilet sayesinde uçuşla ilgili önemli bilgileri ve check-in, boarding zamanlarını görebilirsiniz. Böylece biletinizi kaybetme ya da evde unutma gibi sorunlar ortadan kalkacak, biletiniz her zaman yanınızda olacaktır. Dilerseniz yine de elektronik biletinizin bir çıktısını alarak binişte görevlilere gösterebilirsiniz.

Air Astana ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Neden Kazakistan’a seyahat etmeliyim?
Zengin doğal kaynakları, köklü tarihi ve doğal güzellikleri ile Kazakistan, her mevsim tatil yapabilmek için uygun bir ülkedir. Dünyanın en büyük ülkelerinden biri olan Kazakistan, Bayterek Kulesi, Nur Astana Camii, Hoşgörü ve Barış Piramidi gibi önemli turistik noktalarıyla dikkat çeker. Ülkenin doğal güzellikleri arasında ise Medeo Vadisi, Balkaş Gölü ve İle-Aladağ Milli Parkı öne çıkmaktadır. Aynı zamanda Kazakistan, kayak sporlarıyla ilgilenen ziyaretçiler için de çok uygun bir destinasyondur. Üstelik içinde Türkiye’nin de bulunduğu belirli ülkelerin pasaportlarını taşıyan vatandaşlar, otuz gün boyunca Kazakistan’ı vizeye ihtiyaç duymadan ziyaret edebilir ve keyifli bir seyahat geçirebilir.
  • Biletimi iade edebilir miyim?
Biletinizi iade etmek isterseniz rezervasyon ve kişisel bilgilerinizin bulunduğu bir formu doldurabilirsiniz. Bileti alırken belirtilen şekilde bir kısmi ücret iadesi almanız mümkündür. Eğer uçuş iptali gibi sizden kaynaklanmayan bir sebep için biletinizi iade ediyorsanız tam iade alabilirsiniz.
  • Uçağa en son ne zaman binebilirim?
Uçuşunuzdan önce biniş zamanı, beklediğiniz kapıdaki duyurularda ve panolarda yazacaktır. Air Astana uçuşları için, iç hatlar ve uluslararası uçuşlarda biniş kapısı uçuştan 15 dakika önce kapanır. Bu süreye kadar uçağa binmeniz mümkündür. Yine de en son biniş süresi için duyurular yapılmaktadır.
  • Uçağa binerken yanımda hangi belgeler bulunmalı?
Yanınızda bulundurmanız gereken belgeler Air Astana ile seyahat edeceğiniz ülkeye bağlıdır. Ancak her halükarda biniş kartınızı veya biletinizi yanınızda bulundurmalısınız. Aynı şekilde fotoğraflı bir kimlik belgesi ya da uluslararası bir uçuş yapıyorsanız süresinin bitmesine altı aydan fazla olan pasaportunuz yanınızda mutlaka olmalıdır. Eğer vize gerektiren bir ülkeye seyahat düzenlediyseniz pasaportunuzda vizenizin de olması gerekmektedir.
  • Uçuş boyunca özel ihtiyaçlarım için destek alabilir miyim?
Air Astana, tüm yolcuların seyahat öncesinde ve seyahat boyunca rahat etmesi ve tüm ihtiyaçlarının karşılanması için hazırdır. Özel ihtiyaçlar, özellikle uzun uçuşlarda konforlu ve güvenli yolculuk için mutlaka Air Astana’ya uçuş öncesinde bildirilmelidir. Rezervasyon öncesinde ya da seyahatinizden birkaç gün önce Air Astana ile mail, telefon ya da web sitesi yoluyla iletişime geçtiğiniz takdirde özel ihtiyaçlarınızın sağlanması için gerekenler yapılacaktır. Bu özel ihtiyaçlar arasında beslenme şeklinize uygun yiyecek ve içecekler, sahip olduğunuz hastalık ve rahatsızlıklar için alınacak önlemler, hamile yolcuların gereksinimleri ya da bebekli ve çocuklu yolcuların ihtiyaçları yer almaktadır.
Havayolu sayfası - Air Astana

Merak Edilenler

01

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

02

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

03

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

04

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

05

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

06

Biletime nasıl ulaşırım?

07

Faturam ne zaman gelir?

08

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

09

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

10

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

11

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

12

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

13

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

14

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

15

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

16

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

17

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis