Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

En Uygun Corendon Biletleri Hepsiburada Seyahat'te

Seyahat etmeyi sevenlerin ve işi gereği sık sık şehir değiştirmek zorunda olanların konforlu bir ulaşım için ilk tercihi uçak yolculuğudur. Mesafeleri kısaltması ve hizmet kalitesi açısından düşünüldüğünde alternatif ulaşım yolları arasında en cezbedici olanı uçaklardır. Corendon, Boeing 737-800 uçakları ile Türkiye’nin farklı şehirlerine ve farklı ülkelere sizi en konforlu yoldan ulaştırmaktadır. Corendon, tamamen yolcularının konforunu düşünen yaklaşımıyla hizmet vererek hem kısa sürede hem de hiçbir yorgunluk yaşamadan gideceğiniz yere ulaşmanızı sağlar. Size sunulan ekstra bagaj hakkı, evcil hayvanla seyahat, engelli yolcu desteği gibi ek hizmetlerden yararlanarak kişiselleştirilmiş bir yolculuğun rahatlığında her yöne seyahat edebilirsiniz. Corendon ile yaptığınız uçuşlarda kendinizi güvende hissetmeniz için de gereken tüm detaylar düşünülür. Yolunuz ne kadar uzun olursa olsun konforlu uçuş olanakları sayesinde rahat bir yolculuk deneyimi geçirebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızda destek alabileceğiniz kabin ekibi, sorunsuz bir yolculuk için profesyonel hizmet verir. Yanınızda bulunan evcil hayvanlarınız da en az sizin kadar rahat bir seyahat geçirir. Fiziksel engeli olanların, özel olarak yapılan düzenlemeler sayesinde yolculuğun sonuna kadar herhangi bir sorun yaşamaları önlenir.

Hakkında

Corendon, Hollanda’da tur operatörü olarak faaliyetlerine başlayan bir firmadır. Hizmet kapsamını zamanla genişleten firma, otelcilik ve hava taşımacılığı alanında da hizmet vermeye başlamış ve büyük bir turizm grubu olma yolunda önemli bir adım atmıştır. Turizm grubunun bünyesinde Türk ve Hollanda tescilli iki hava yolu şirketi, bunun yanı sıra Corendon Airlines Europe adıyla anılan bir firma vardır. Şirket, kurulduğu günden bu zamana kadar uygulamaları ile örnek teşkil etmeyi başarmıştır. Sabiha Gökçen Havalimanı’na ilk uçuşu gerçekleştiren firma olma özelliğine sahip olan Corendon, daha pek çok ilke imza atmıştır. Bunlardan biri de dünyanın en emniyetli hava yolu firmaları arasına adını yazdırmayı başarmasıdır. Firma, sahip olduğu sertifikalar ile de kalitesini kanıtlamaktadır. Ticari amaçlı uçak kullanımına izin veren AOC, emniyet standartlarının uluslararası kurallara uygunluğunu onaylayan IOSA ve uyulması gereken bazı kuralları belirleyen JAR-OPS 1 şirketin sahip olduğu belgelerdendir. ISO 9001, 10002, 14001, 27001 JAR 145 ve engelsiz hava yolu sertifikası da şirketin kalitesini ispatlar. Şirket, iş birliklerine de son derece önem vererek faaliyetlerini sürdürür. Özellikle tur operatörleriyle iş birliği yapan şirket, taşıdığı yolcu sayısını her geçen yıl daha da artırmaktadır. Yatırımlarını tanıtım faaliyetlerine yönlendiren Corendon’un adı, bugün bazı Avrupa ve İskandinav ülkelerinde Türkiye ile beraber anılmaktadır.

Check-in İşlemleri

Online check-in ayrıcalığından yararlanarak havalimanında fazla vakit kaybetmeden uçağınızın konforuyla buluşabilirsiniz. Uçuşunuza beş saat kalana kadar yaptırabileceğiniz online check-in sayesinde erkenden havalimanına ulaşma telaşı yaşamanıza da gerek kalmaz. İşlem için süreniz, uçuş tarihinden 7 gün öncesinde başlar ve uçuşunuza 5 saat kalıncaya kadar sürer. Koltuk seçimini de işlem sırasında gerçekleştirebilirsiniz. Check-in sonunda sistemde oluşturulan biniş kartını cep telefonunuza, tabletinize ya da bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bunun yanı sıra mail ya da SMS ile gönderim tercihi de yapabilirsiniz. Havalimanında check-in yaptıracak yolcular zamanı verimli kullanmalıdır. Uçuş saatinden 25 dakika öncesinde kapılar kapandığı için gecikme yaşamayacağınız şekilde havalimanına ulaşmalısınız. Bazı ülkelerde havalimanında da online check-in yaptırma şansınız vardır. Bunlar Almanya, Belçika, Birleşik Krallık, Hollanda, İspanya, Mısır, Polonya, Türkiye ve Yunanistan’dır. Online check-in sırasında Corendon tarafından sunulan ekstra bagaj hakkı, yemek gibi hizmetleri de satın alabilirsiniz.

Bagaj Hakkı

Uçak yolculuğu sırasında hem yanınızda hem de bagajda eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Bu haktan yararlanmanız bazı sınırlar dahilinde mümkündür. Örneğin, yanınıza alacağınız el çantasının toplam ağırlığının 8 kiloyu aşmaması bu şartlardan biridir. Kullandığınız çantanın ölçülerinin de 55x40x25 cm’den büyük olmaması gerekir. Corendon, size uygun fiyatlarla ekstra bagaj hakkı sunmaktadır. Bu hakkın kapsamı gideceğiniz ülkeye göre farklılık gösterir. Genel olarak uygulamada 40 kiloya kadar ekstra bagaja izin verilir. Bu hakkın kullanımı sırasında toplam ağırlığa bakılır. Dilerseniz birçok valiz ve çantaya bölerek ya da tek bir çanta ile eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Burada önemli olan nokta, tek bir bagajın 32 kilogramın üzerinde bir ağırlığa sahip olmamasıdır. Bu uygulama, en çok yeni bir şehirde yaşamaya başlayanların ve uzun bir seyahate çıkanların işine yarar. Örneğin, üniversite okumak için farklı bir şehre ya da ülkeye gidenler, Corendon tarafından sunulan bu ayrıcalıktan yararlanarak istedikleri tüm eşyaları kolayca yanlarında götürebilirler. Koltuk rezervasyonu olan çocukların da yetişkinler kadar bagaj hakkı vardır. Bazı uçuşlarda bu hak bebeklere de tanınmıştır. Almanya, İsviçre ve Avusturya kalkışlı ve varışlı seyahatlerde bebeklerin 2 kilo bagaj hakkı mevcuttur. Uçuş kuralları gereği hava yoluyla bazı eşyaların taşınması yasaktır. Bunun yanı sıra maddi açıdan yüksek değere sahip olan eşyaların taşınması halinde oluşabilecek zararlar da şirketin sorumluluk kapsamında değerlendirilmez. Örneğin yanıcı maddeler, lityum piller ve aşındırıcılar tehlikeli madde statüsündedir.

Koltuk Seçimi

Mesafe uzadıkça koltuk seçiminin önemi de artmaktadır. Hangi sınıfta uçarsanız uçun, Corendon firmasına ait uçaklarda bulunan tüm koltuklar rahat yapıdadır. Konforunuzu daha da artırmak için uygun fiyat avantajından yararlanarak iki koltuğu birden satın alabilirsiniz. Bu sayede daha geniş bir hareket alanına sahip olarak rahat bir yolculuk yapmanın tadını çıkarabilirsiniz. Herhangi bir rahatsızlığınız ya da hareket engeliniz varsa acil çıkış kapısını engellemeyecek bir konumda oturmanız gerekir. Seçiminizi yaparken bu durumu göz önünde bulundurmanız hem sizin hem de diğer yolcuların güvenliği için son derece önemlidir. Uçuş sırasında size ayrılan koltuğa oturmalı, diğer yolcularla kendi aranızda yer değişikliği yapmamalısınız.

Diz Mesafesi

Uzun otobüs yolculuklarında sıklıkla yaşanan sorunların başında, koltuk ve diz mesafesinin kısa olması gelir. Önünüzde oturan yolcuların koltuğu yatırması halinde daha da kısalan bu mesafe, dizlerinizin sıkışmasına neden olacağı gibi hareket etmenizi de güçleştirir. Corendon’un konforlu koltukları her yolcunun rahat edeceği bir alana sahip olmasını sağlar. Bu sayede mesafe çok fazla olmasa bile sizi rahat ettirecek bir yolculuk anlayışından asla taviz verilmez. Dizleriniz ve bacaklarınız ağrımadan her anından keyif alacağınız bir yolculuk için siz de yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda Corendon’u tercih edebilirsiniz.

Yiyecek İçecek ve İkramlar

Standart ikramların yapıldığı uçuşlarda kendi damak zevkinize uygun yiyeceklerle buluşmak istiyorsanız check-in sırasında yemek seçimi yapabilirsiniz. İkramlar arasında sandviç, çay, çikolata gibi atıştırmalıklar yer alır. Açlığınızı yatıştırmak için tercih edebileceğiniz sandviçlerin içerisinde farklı malzemeler bulunur. Peynir, ızgara biber, tavuk, paprika, dana jambon bu malzemelerden bazılarıdır. Vişne, portakal ve elma suyu gibi içecekler de özellikle çocukların uçuşlarına keyif katacak türdendir. Dileyen yolcular alkollü içecekleri de tercih edebilir. Size sunulan menüler uçuşlara göre değişebilir.

Bilet Sorgulama

Corendon, uçuş öncesi ve sonrasında işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilmenizi sağlar. Bilet sorgulama, iptal, değişim ve açığa alma işlemlerini yapabilmeniz için PNR numarasını kullanmanız gerekir. Rezervasyon numarası olarak da adlandırılan bu koda biletinizle ilgili tüm işlemlerde ihtiyacınız vardır. Bunun yanı sıra size verilen bilet numarasına da ihtiyacınız olabilir.

Biletlendirme Ücreti

Arkadaş grubunuzla beraber bir seyahate çıkmak istediğinizde Corendon’un 10 ve üzeri kişilerden oluşan gruplara uyguladığı özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Bu sayede hesaplı bir yolculuk ile istediğiniz şehre varabilir ve artan bütçenizi yeni yerler keşfetmek için harcayabilirsiniz. Kısalan seyahat süresi, turistik amaçlı geziler yapmanıza ve merak ettiğiniz yerleri görmenize fırsat verir. Her firma, kendine göre bir politika oluşturarak fiyatlarını da ona göre belirlemektedir. Uçuş mesafesi, hangi sınıfta uçtuğunuz ve hava yolunun size sunduğu ekstra ayrıcalıklardan ne ölçüde yararlandığınız da nasıl bir ücretle karşılaşacağınız noktasında belirleyicidir. Uçuş tarihi yaklaştıkça tüm firmaların sunduğu fiyatlarda artış yaşanır. Bu nedenle planlı seyahatlerinizde, önceden biletinizi almanız size avantaj sağlar. Direkt ve aktarmalı uçuşlarda da belirli bir fiyat farkı vardır. Bütçenize uygun bir şekilde uçuş yapmak için istediğiniz tarihte ve saatte alternatifler arasında bir sıralama yaparak kararınızı verebilirsiniz.

Yolculuğunuz sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmamak ve güvenli bir uçuş deneyimi yaşamak için tercih edeceğiniz firmanın sadece bilet fiyatlarına değil, sunduğu ayrıcalıklara da dikkat etmelisiniz. Deneyim, kabin hizmetleri, bagaj olanakları bu noktada oldukça önemlidir. Engelli yolcuların ve evcil hayvanlarıyla beraber yolculuk yapacakların çok daha fazla detaya dikkat etmesi gerekir. Sadece fiyata odaklanmanız halinde beklentilerinize uymayan bir deneyimle karşılaşabilir, memnun kalmayacağınız bir süreç yaşayabilirsiniz. Uçuş maliyetlerinde yaşanan değişimler de zaman zaman bilet fiyatlarına yansımaktadır. Özellikle yakıt giderleri ve döviz piyasasında yaşanan dalgalanmalar Türkiye’de uçak bileti fiyatlarının artışına sebep olabilir. Her yıl Avrupa’ya, Türkiye’nin çeşitli şehirlerine ve farklı ülkelere 6 milyon yolcu taşıyan Corendon, hem deneyimiyle hem de fiyatıyla güvenli bir uçuş için ideal bir seçimdir.

Uçulan Ülke Sayısı

Corendon, size özel teklifleri ile yanınızdadır. Özel teklifleri değerlendirerek hem otel rezervasyonunuzu yapabilir hem de araba kiralama ya da farklı transfer alternatifleri arasından seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede hiç bilmediğiniz bir ülkeye gitseniz bile planlı hareket ederek tüm seyahatinizin istediğiniz gibi geçmesini sağlayabilirsiniz. Corendon, dünyanın farklı ülkelerine konforlu bir şekilde seyahat etme fırsatı verir. Bu ülkelerin sayısı 40’tan fazladır. Uçuş düzenlenen havalimanı sayısı da 145’tir. Belçika, Almanya, Avusturya, Fransa, İtalya, Polonya, Çek Cumhuriyeti ve Romanya gibi Avrupa ülkeleri; İsrail, Mısır ve İskandinav toprakları Corendon konforuyla gidebileceğiniz yerler arasındadır.

Uçulan Şehir Sayısı

Hiç aklınızda yokken uçak konforundan yararlanmak, dünyanın ya da Türkiye’nin farklı yerlerini keşfetmek için küçük bir hafta sonu kaçamağı yapabilirsiniz. Sevdiğiniz sanatçıların konserini izlemek ya da dünyaca ünlü bir tiyatro oyununun prömiyerini seyretmek istediğinizde uçak yolculuğuyla istediğiniz şehre ya da ülkeye kolayca varabilirsiniz. İşlerinizin yoğun olması ya da vakit kısıtı nedeniyle sürekli ertelenen buluşmaları da Corendon sayesinde daha kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuz ya da çok özlediğiniz bir aile üyeniz için yola Corendon güvencesiyle çıkabilirsiniz. Kaliteli bir firma farkıyla yapacağınız bu yolculukta ister yalnız ister sevdiklerinizle olun, zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız.

Hem Roma İmparatorluğu’na hem de Bizans’a ve Osmanlı’ya başkentlik yapmış; muhteşem Boğazı, efsanevi Kız Kulesi ve tüm cezbedici özellikleriyle İstanbul ya da gizemi hala çözülemeyen Piramitler için Kahire...Her ikisine de Corendon farkıyla uçabilirsiniz. Antalya, İzmir ve Kayseri şirketin Türkiye’de bulunan operasyon merkezleridir. Özellikle Türkiye’deki farklı şehirlerden Avrupa’ya düzenlenen direkt uçuşlar sık sık seyahat etmek zorunda olan iş insanlarının hayatını kolaylaştırır. Aynı zamanda tatil deyince akla gelen şehirlere düzenlenen uçuşları tercih ederek hiç yorgunluk yaşamadan varış noktasına ulaşabilir, tüm enerjinizi tatiliniz sırasında harcayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Uçuş Sırasında Yanımda Hangi Belgeleri Bulundurmalıyım?

Yasa gereği uçak yolculuğu sırasında kimliğinizi ya da pasaportunuzu yanınızda bulundurmalısınız. Pasaport yerine eş değer statüde kabul edilen ve uluslararası geçerliliği olan seyahat belgelerini de kullanabilirsiniz.

Biletimi İnternetten Almam Halinde Herhangi Bir Sorun Yaşar mıyım?

İnternetten uçak bileti almak size zamandan tasarruf sağlayan bir yöntemdir. Corendon Airlines’ın güvenli altyapı sistemleri sayesinde internetten yaptığınız alımlarda herhangi bir güvenlik endişesi taşımanıza gerek kalmaz. İstediğiniz gün ve saate göre sıralama yaparak sizin için ideal olan uçuşa ulaşabilir, bu sayede satın alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Uçuş Ücretine Dahil Olan Hizmetler Nelerdir?

Ödediğiniz ücrete dahil olan hizmetler seçtiğiniz uçuş sınıfına bağlı olarak değişiklik gösterir.

Uçuştan Kaç Saat Önce Havalimanında Olmam Gerekir?

Tüm işlemlerinizin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için uçuş saatinizden en az bir saat önce havalimanında olmalısınız. Check-in kontuarları uçuştan 2 saat 30 dakika önce çalışmaya başlar.

Havalimanında Check-in İşlemi Sırasında Ne Yapmam Gerekir?

Bilgi ekranlarından hangi kontuarda check-in yaptırmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Online check-in yaptırmayanlar, havalimanında ücret ödemek zorunda kalabilir.

Uçuş Saatinde Değişiklik Söz Konusu Olduğunda Ne Yapmalıyım?

Corendon tarafından yapılan uçuş iptallerinde para iadesi talep edebilir ya da bilet hakkınızı farklı bir uçuş için kullanabilirsiniz. Bu durum biletinizi Corendon web sitesi ve mobil uygulamasından satın almanız halinde geçerlidir. Farklı bir web sitesinden yapılan satın almalarda iptal başvurunuzu ya da iade talebinizi o siteye iletmelisiniz.

Bagajımın Kaybolması Halinde Ne Yapmalıyım?

Bagajınızın kaybolması halinde havalimanında bagaj düzensizlik raporu almalısınız. Bu belgenin yanı sıra uçak bileti, biniş kartı ve bagaj etiketlerini web sitesi üzerinden Corendon’a iletmeniz gerekir.

Bagajımda Hasar Varsa Ne Yapmam Gerekir?

Bagaj kaybı durumunda talep edilen belgeleri, hasar durumunda da Corendon’a web sitesi üzerinden iletebilirsiniz. Hasarı gösteren resimleri de belgeler arasına ekleyerek durumu ispatlamanız gerekir. Rapor ibraz edilmediğinde; çizilme, kirlenme ve tozlanma gibi durumlarda, uçuşa uygun olmayan şekilde kapatılan ya da paketlenen bagajlarda Corendon sorumluluk kabul etmez. Sınırlı sorumluluk etiketi taşıyan bagajlarda ve hasarın nedeninin valizin içerisinde bulunan bir eşyadan kaynaklandığı durumlarda da firmanın sorumluluğu yoktur.

Evcil Hayvanımla Beraber Uçağa Binebilir Miyim?

Corendon, sadece kedi ve köpekleri evcil hayvan statüsünde değerlendirir. Bu hayvanların uçağa binebilmeleri için en az dört aylık olmaları gerekir. Kargo kısmında taşınacak hayvanlar için bir ağırlık sınırlaması yoktur. Evcil hayvanınızı yanınızda taşımanız halinde ise taşıma kutusuyla beraber ağırlık 8 kilogramı aşmamalıdır.

Hamileler Uçakla Seyahat İçin Herhangi Bir Belge Sunmalı mıdır?

Çoğul bir gebelik geçirmiyorsanız hamileliğinizin 36. haftasına kadar uçakla seyahat etmenizde herhangi bir engel yoktur. Çoğul gebeliklerde ise 32. haftadan itibaren uçak seyahatine izin verilmez. Doktor tarafından verilen raporlar kısıtlamaların kaldırılmasını sağlamaz. Gebeliğiniz 24 haftanın üzerindeyse check-in işlemleri sırasında sizden sağlık formu doldurmanız talep edilir.

12 Yaşından Küçük Çocuklar Tek Başına Seyahat Edebilir mi?

Çocuğunuz 6 yaşından küçükse yanında refakatçisi olmadan uçuş yapamaz. 6 ve 12 yaş arasında olanlar ise havalimanına ebeveynleri tarafından getirilerek kefalet belgesi ile yalnız başlarına yolculuk yapabilirler. Bu sırada çocuklara uçağa binene kadar Corendon tarafından yetkilendirilen bir personel eşlik eder. Uçus sırasında çocuk kabin ekibinin sorumluluğundadır. Varış noktasında karşılama sorumluluğunun kime ait olduğu önceden belirlenerek hava yolu şirketine bildirilir. Uçuş sona erdiğinde ve varış noktasına ulaşıldığında çocuk, Corendon yetkilileri tarafından sadece belirtilen kişiye teslim edilir.

Havayolu sayfası - Corendon

Merak Edilenler

01

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

02

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

03

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

04

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

05

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

06

Biletime nasıl ulaşırım?

07

Faturam ne zaman gelir?

08

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

09

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

10

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

11

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

12

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

13

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

14

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

15

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

16

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

17

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis