Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

En Uygun Emirates Biletleri Hepsiburada Seyahat'te

Emirates, Dubai merkezli Birleşik Arap Emirlikleri hava yolu şirketidir. 1985 yılında uçuşlarına başlamış olan şirket, şimdilerde 3400 civarında uçuşa imza atmaktadır. Dünya genelinde 136 havalimanına uçuş düzenleyen Emirates, bu uçuşları 48.000 kişilik ekibiyle gerçekleştirmektedir. 2015 yılına geldiğinde 3,7 milyar dolar tahmini değeri ile ‘En değerli hava yolu firması’ ve buna ek olarak da Orta Doğu’nun en değerli markası unvanını kazanır. 2016 yılında dünyanın en iyi hava yolu seçilen Emirates, büyük Avrupa ülkeleri başta olmak üzere toplamda 77 ülkeye uçuş gerçekleştirmektedir.

Yolcular firma ile İstanbul’dan Dubai, Hong Kong, Johannesburg, New York ve Şanghay gibi uzak noktalara özel ayrıcalıklar ve konforla uçabilir. Yalnızca geniş gövdeli uçaklara filosunda yer veren Emirates, 108 adet A380, 164 adet B777 tipi uçak filosuna sahiptir. Bu gelişmiş filoyla Emirates, 159 farklı destinasyona ve çok sayıda ülkeye İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı olmak üzere Dubai bağlantılı olarak uçar.

Check-in İşlemleri

Dünyanın önemli hava yolu markalarından Emirates, yolcularına online check-in ayrıcalığı sunar. Yolcuların online check-in işlem hakları kalkışa 2 gün kala başlar ve uçağın kalkmasına 1,5 saat kalana kadar da devam eder. Bu işlem esnasında yolcular koltuk seçimi yapabildiği gibi sınıf yükseltebilir ve yemek tercihinde de bulunabilir. Emirates, havalimanında check-in yapmak isteyen yolculara da hizmet verir. Yolculara deskler aracılığıyla işlem yapma süresi uçuştan 3 saat önce açılır ve uçağın kalkmasına 1 saat kala da kapanır.

Bagaj Hakkı

Yolcuların bagajlarını kalkıştan 1 saat önce teslim etmesi önemlidir. Emirates tarafından yolculara sunulan bagaj hakları uçuş sınıfına ve güzergahına göre farklılık gösterir. Ekonomi sınıfında uçacak olan yolcuların 35 kilo, business sınıfında seyahat edecek olan yolcuların 40 kilo ve first class yolcuların ise 50 kiloya kadar bagaj hakkı bulunur. Yolculara tanınan bu bagaj ağırlıkları Amerika kıtasına gerçekleşen uçuşlarda farklılık gösterebilir. Bunun yanında yolcuların 7 kiloya kadar el bagajı taşıma hakkı da bulunur. First class ve business sınıfında uçan yolculara 1 el çantası ve 1 tane de giysi çantası ile uçağa binme hakkı sunulur. Ekonomi sınıfında ise yolcular 1 el bagajı ile yolculuk edebilir. Tüm yolcuların yanlarına aldıkları bu el çantalarının 55 x 38 x 20 cm olması önemlidir.

Koltuk Seçimi

Bilet alma işlemlerinde yolcular diledikleri koltuğu seçebilir ve bu seçimi yaparken de özel yemek tercihlerini bildirebilirler. Ancak yurt dışına yapılan uçuşlarda koltuk seçimi işlemleri Emirates web sitesi üzerinden yapılmalıdır. Koltuk seçim ücretleri koltuk tipi özelinde farklılık gösterir. Bebekle seyahat eden ya da özel tıbbi gereksinimleri olan yolculara ücretsiz koltuk ataması gerçekleştirilir.

Diz Mesafesi

First class yolcular için tasarlanan kabinlerde özel aydınlatma donanımları, yatağa dönüştürülebilen koltuklar, aynalı makyaj masası ve LCD televizyon bulunur. Bu hizmetlere ek olarak dileyen yolcular SPA ve duş hizmetlerinden de faydalanabilir. Bunun yanında business sınıfı yolcuların da geniş diz mesafesine sahip olan koltukları bulunur ve bu koltuklar kolaylıkla yatağa dönüştürülebilir. Ayrıca bu koltukların tümünde elektrik prizi yer alır. Emirates, seyahat eden tüm yolcularına kablosuz internet hizmeti de sunar.

Yiyecek-İçecek ve İkramlar

Sunduğu ayrıcalıklı hizmet ile dikkat çeken Emirates, first class yolcuları için ödüllü şefler tarafından hazırlanan özel menüler sunar. Ayrıca first class yolculara kanepe, sıcak ve soğuk içecek servisi de yapılır. Bu servisin hemen ardından da isteğe bağlı olarak özel yemekler de hazırlanabilir. Bunun yanında business sınıfı yolcuların ise menü ve bu menünün yanında ücretsiz şarap hakkı bulunur. Ekonomi sınıfında seyahat eden yolculara yerel lezzetler sunulur ve alkolsüz 1 adet içecek ikramı yapılır.

Biletlendirme Ücreti

Emirates uçak bileti fiyatları, yolcunun uçuş tercihleri doğrultusunda şekillenir. Yolculuk etmek isteyen kişiler, uçuş tarihlerini belirledikten sonra alternatifleri listeleyip kendileri için en uygun seçimi gerçekleştirebilir. Yolcuların uçtuğu sınıf, koltuk seçimi, bagaj hakkı gibi detaylar bilet fiyatlarını büyük oranda belirler.

Emirates, uçak biletlerinin fiyatlandırmasını diğer firmalardan bağımsız olarak kendi hizmet politikalarına göre yapar ve yolcularına ayrıcalıklar sunar. Süre olarak farklı seçenekler vadeden aktarmalı ya da direkt uçuşlar fiyat farklılıklarına da neden olur. Yolcular bilet tercihinde bulunurken konforlarını ön planda tutuar ve buna göre sınıf seçimi yapar. Koltuk seçim opsiyonu, otomatik olarak verilen koltuklarda yolculuk yapmak istemeyen yolculara kendi seçtikleri koltuklarda seyahat etme ayrıcalığı sunar. Koltuk seçimini yanında bagaj kapasitesini de yetersiz bulan yolcular ek bagaj hizmetlerinden faydalanabilir. Tüm bu ek hizmetlerin ücretlendirmesi bilet fiyatına dahil edilmekte ve yolcuların beklentileri doğrultusunda bir seyahat etme deneyimi yaşaması sağlanmaktadır.

Uçulan Ülke Sayısı

Emirates tüm Türkiye uçuşlarını İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nı kullanılarak gerçekleştirir. Filosunda yalnızca geniş gövdeli uçaklara yer veren Emirates, bu kapsamda 108 adet A380, 164 adet B777 tipi uçak ile hizmet sunar. Emirates tüm bu filosu ile 85 ülkeye ve farklı 159 destinasyona İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Dubai bağlantılı uçar. Emirates; Afrika çıkışlı uçuşlarda 22 varış noktası, Asya ve Pasifik çıkışlı uçuşlarda 47 varış noktası, Avrupa çıkışlı uçuşlarda 42 varış noktası, Kuzey ve Güney Amerika çıkışlı uçuşlarda 15 varış noktası, Orta Doğu çıkışlı uçuşlarda 13 varış noktası sunar. Emirates tarafından detaylı olarak hazırlanan özel uçuş haritası ile seçtiğiniz kalkış noktasından hangi Emirates varış noktalarına uçabileceğinizi görebilir ve seyahatleriniz için keyifli ilhamlar alabilirsiniz.

Uçak İçi Eğlence

Hareketli harita sunan Emirates, uçuşları takip etmenizi ve harici kameralarla dünyayı 40.000 fit yükseklikten izlemenizi sağlar. Ayrıca koltuklarda bulunan özel ekranlar ile uçuşla ilgili bilgileri takip edebilir, hava durumuna bakabilir, haberleri izleyebilirsiniz. Bunun yanında kesintisiz olarak podcast, radyo ya da müzik dinleyebilirsiniz. Ayrıca uçuş boyunca Wi-Fi ile keyifli zaman geçirebilirsiniz. Seçiminize göre farklı dillerde sunulan 4.500'i aşkın film, oyun, müzik ve TV programı ile yeni dünyalar keşfedebilirsiniz.

Bunun yanında Emirates Duty Free Collection ile yolculuğunuz sırasında en yeni ürünleri keşfedebilirsiniz. Bu koleksiyon ile eşsiz hediye fikirlerine göz atabilir, akıllı seyahat eşyalarını tanıyabilirsiniz. Büyük markaların yer aldığı alışveriş deneyiminde dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Dilerseniz uçak içi alışveriş deneyimi için almak istediklerinizi Emirates RED mağazasına göz atarak karar verebilir ve uçuştan 42 saat öncesine kadar güvenli ödeme ile satın alabilirsiniz.

Emirates Dinlenme Salonları

Dubai’de bulunan A380 merkezi de dahil olmak üzere, 6 kıtada Emirates dinlenme salonları bulunur. Emirates dinlenme salonlarından yalnızca first class ya da business class yolcular yararlanabilir. Dünya genelinde 30’dan fazla havalimanında dinlenme salonlarında lezzetli yemeklerin tadına bakabilir, duş alabilir ya da işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Dinlenme salonlarının kullanımı hakkında detaylı bilgiyi rezervasyon işlemleri sırasında edinebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Emirates’te koltuk düzeni nasıldır?

Emirates, first class yolcuları için özel süit’lere, business class yolcuları için yatağa dönüşebilen koltuklara ve tüm kabinlerinde ekstra mesafe ile konfor yaşatan koltuklara yer verir. Emirates, yolcularının arkasına yaslanarak büyük ekranda binlerce kanalın, ücretsiz içecek ikramlarının ve lezzetleri yemeklerin tadını çıkarmasını sağlar. Sunulan bu olanaklarla pencere kenarında, koridorda ya da orta koltukta fark etmeksizin konforlu bir yolculuk yaşanır.

Emirates Skywards ayrıcalıkları nelerdir?

Skywards üyesi olan yolcular, first class ya da business class yolculuklarda diledikleri koltuğu ücretsiz seçebilir. Bunun yanında ekonomi sınıfında ya da saver ücretle seyahat eden yolcular da online check-in ile koltuklarını ücretsiz olarak ayırtabilir. Ayrıca Emirates Skywards, dünyayı keşfetme şeklinizi değiştirecek farklı ayrıcalıklar da yaşatır. Mil kazanma ve mil harcama bu ayrıcalıklardan biridir. Skywards ile Emirates ve flydubai uçuşlarında mil kazanabilirsiniz. Dünya genelinde bulunan iş ortaklarıyla miller kazanmaya devam edebilir ve mil satın alabilir ya da hediye edebilirsiniz. Kazandığınız bu milleri nasıl harcayacağınıza karar vermek ise bu hizmetin yaşattığı bir diğer ayrıcalıktır. Kazandığınız miller 3 yıl geçerlidir.

Bagaj teslimat hizmeti için nasıl rezervasyon yaptırılır?

Dubai Uluslararası Havalimanı uçuşlu yolcular için bagaj teslimat hizmeti sunulur. Bagajların teslimatı herhangi bir noktaya yapılabilir ve bu teslimat için ücretler BAE içinde bulunan teslimat noktasına göre farklılık gösterir. Bu hizmetten faydalanmak için Dubai Emirates Terminal 3’te varışta rezervasyon yapabilirsiniz. Pasaport kontrolünü tamamladıktan sonra personeller size yardımcı olarak bu hizmetten faydalanmanızı sağlar.

Self check-in kiosku ne için kullanılır?

Self check-in kiosku; uçuş check-ini yapmak, koltuk seçiminde bulunmak ve biniş kartı yazdırmak için kullanılır. Kiosk ile ayrıca bagaj kartları yazdırılabilir ve ek bagaj için ödeme yapılabilir. Kiosk kullanımı için ekranda belirtilen talimatların uygulanması yeterlidir. Emirates’in self check-in kioskları Dubai Uluslararası Havalimanı’ndaki Emirates Terminal 3'te bulunur.

Online check-in nedir?

Online check-in, uçuşunuz için yapmanız gereken check-in işlemini havalimanına gelmeden önce dilediğiniz yerde, web sitesi üzerinden yapmanızı sağlayan bir hizmettir. Bu işlem uçağın kalkış saatinden 48 saat önce yapılabilir. Online check-in sistemi uçuş saatinden 90 dakika önce de kapanır.

Seyahat grubundaki diğer yolcular için online check-in yapılabilir mi?

Online check‑in aynı rezervasyonla birlikte seyahat eden en fazla 9 yolcu için yapılabilir.

Tek başlarına seyahat eden çocuklar online check-in işlemini kullanabilir mi?

Yanında eşlik eden bir ebeveyn bulunmayan 16 yaş ve altındaki yolcular, check‑in işlemleri için havalimanındaki Emirates bankosuna gitmelidir.

Online check-in nasıl kullanılır?

Online check‑in için, işlem yapılacak yolcuların soyadları ve e-biletteki PNR referansları gerekir. Bu bilgiler girildikten sonra işlem yapılmak istenen yolcular seçilmelidir. Ardından, koltuk değiştirme işlemi gerekliyse yapılabilir. Ancak operasyonel nedenlerle kalkış öncesinde ya da uçakta koltuk değişimi gerekebilir. Bu durumda koltuk seçimi için ek ödeme yapan yolcular iade hakkı kazanır. Bu işlemlerin ardından check-in tamamlandığında uçuş grubundaki her yolcu için e-biniş kartı tanzim edilir.

Uçakta hangi kişisel elektronik cihazlar kullanılabilir?

Emirates uçaklarında birçok elektronik cihaz kullanılabilir. Bu cihazlar; dijital ses ya da MP3 çalarlar, elektrikli saat, elektrikli tıraş makineleri, kalp pilleri, işitme cihazları, diğer kişisel tıbbi cihazlar olarak sıralanabilir. Bunun yanında yalnızca uçak modunda olmak şartıyla cep telefonu, e-okuyucular, tabletler, Bluetooth cihazlar, elektronik oyunlar da kullanılabilir. Kalkıştan birkaç dakika sonra kabin personeli uçak modunu ne zaman kapatabileceğiniz hakkında bilgi sunar.

Bunun yanında yalnızca uçuş sırasında dizüstü ve laptop bilgisayarlar, taşınabilir DVD oynatıcılar kullanılabilir. Uçuş esnasında kullanımına izin verilmeyen cihazlar da AM/FM radyolar, taşınabilir TV setleri, VHF tarayıcı alıcıları, el telsizleri, uzaktan kumandalı oyuncaklar, iki yönlü aktarıcılar ve GPS sistemleridir.

Emirates özel şoförlü araç hizmeti ülkeler arası sınır geçerken kullanabilir mi?

Özel şoförlü araç hizmeti, varış yapılan noktanın ücretsiz hizmet mesafesi sınırları içinde olması şartıyla Almanya hariç çoğu Avrupa Birliği üye ülkesi ve İsviçre dahil olmak üzere çoğu Schengen bölgesi ülkesi sınırları arasında kullanılabilir.

Özel şoförlü araç hizmetleri için mesafe kısıtlaması var mı?

Özel şoförlü araç hizmetinin sunulduğu çoğu varış noktasında, ücretsiz bir mesafe sınırı bulunur. Ancak dileyen yolcular bu hizmeti ek ücret ödeyerek sınırın ötesinde kullanabilir.

Havalimanında Emirates dinlenme salonu nasıl kullanılabilir?

Emirates dinlenme salonları 6 kıta genelindeki uluslararası havalimanlarında bulunur. Bu salonlardan yalnızca first class ya da business class yolcular ücretsiz olarak faydalanabilir. Yolcuların bu salonları kullanmak için biniş kartına ihtiyacı vardır ve uçuş öncesi diledikleri gibi girip çıkabilirler.

Rezervasyon tamamlandıktan sonra seyahat bilgileri online olarak nasıl değiştirilebilir?

Uçuş öncesinde rezervasyonda çeşitli değişiklikler yapmak ve ekstra hizmet eklemek için “rezervasyon yönet” hizmeti kullanılabilir. Emirates rezervasyonlarında uçuş tarihi ya da saati, gidiş ya da varış noktası, kabin sınıfı değiştirme, seyahat programı parçalarını iptal etme gibi değişiklikler yapılabilir. Bunun yanında koltuk seçimi, sık uçan yolcu numarası ekleme, özel yemek tercihi, özel şoför rezervasyonu yapma, iletişim bilgileri ekleme ya da değiştirme işlemleri de gerçekleştirilebilir.

Bebekle seyahatlere ek bagaj hakkı sunulur mu?

Bebek bagaj hakkı, parça ve ağırlık konseptine göre farklılık gösterir. Ağırlık konseptinde bebekler 10 kiloya kadar bagaj hakkında sahiptir ve bu hak bebek bilet fiyatına dahildir. Bunun yanında parça konseptinde bebek biletleri, kabin sınıfından bağımsız olarak 1 parça bagaj içerir. Bu parçanın boyutları 150 cm’i ve ağırlığı 23 kiloyu geçmemelidir. Kabin bagajında ise herhangi bir kabin sınıfında, yanında bebeğiyle seyahat eden yolcular, bebek maması ve bebeğin bakımı için gerekli olan diğer eşyaları muhafaza eden 1 adet el çantası taşıyabilir. Bu çantanın ağırlığı 5 kiloyu aşmamalıdır.

Engelli yolcular için ek bagaj hakkı var mı?

Özel durumu olan yolculara ücretsiz olarak belirli ek bagaj hakkı tanınır. Ancak tekerlekli sandalye kullanan yolcular, tamamen katlanabilen bir sandalye ile seyahat edebilirler. Bunun yanında pille çalışan tekerlekli sandalye kullanan yolcuların seyahat öncesi Emirates bürolarına başvurmaları gerekebilir. Görme ve duyma engelli yolcuların yardımcı köpekleri özel taşıma kutularında bagajda gidebilir.

Çocuk ve bebek yolcular için bilet kuralları nedir?

1 haftadan küçük bebeklerin, yalnızca tıbbi nedenlerle uçağa binmesine izin verilir. 0-1 yaş bebeklerin biletleri tam yetişkin bileti ücreti üzerinden indirimli olarak alınır. Bunun yanında araç koltuğu kullanan 6-36 aylık bebekler, ayrı bir koltuk alınması şartıyla araç koltuğu ile seyahat edebilir. Bu araç koltuklarının yalnızca öne bakan türde olması ve 2 noktalı emniyet kemeri sistemine sahip olması gerekir. 2‑11 yaş arası çocuklar için bilet ücretleri tam bilet ücreti üzerinden indirimli olarak hesaplanır.

Anne ve babalarından farklı bir kabinde yolculuk eden 8 yaşından küçük çocuklar, refakatsiz çocuk yolcu grubuna girer ve tam bilet fiyatlandırması uygulanır. Bunun yanında seyahat eden 2 yaş ve üzeri her çocuğun bir koltuk numarası olmalıdır. Bu sebeple, 2 yaş ve üzeri çocukların bilet ücreti ödenmelidir.

Dubai Uluslararası Havalimanı'nda sunulan hizmetler nelerdir?

Dubai Uluslararası Havalimanı Emirates'in ana merkezidir. Bu havalimanında Airport Hotel, servis aracı ile transfer, karşılama hizmeti, terminaller arası transfer gibi hizmetler bulunur.

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis