Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

En Uygun Lufthansa Biletleri Hepsiburada Seyahat'te

1926 yılında kurulan ve Almanya menşeli olan Lufthansa, dünyanın önde gelen hava yolu şirketlerinden birisidir. Filosunun büyük bölümü de Almanya'daki Frankfurt Havalimanı’nda bulunur. Kıtalar arası uçuş imkanlarıyla öne çıkan Lufthansa, yolcularının güvenli ve konforlu bir seyahat yaşaması için sürekli teknolojisini ve filosunu yeniler. Hızlı ve güvenli olan uçak yolculuğu Lufthansa’nın kalitesi ve tecrübesiyle keyifli hale gelir. Şirketin merkezi Köln şehrinde bulunur. Diğer hava yolları ile uçuş planlaması üzerinde ortaklaşa çalışan Lufthansa, yaklaşık 410 noktaya uçuş imkanı sunar. Markanın turna kuşundan ilham alınarak tasarlanmış logosu ilgi çekicidir. Şirket, sosyal hedefleri doğrultusunda çeşitli derneklere ve spor kulüplerine sponsorluk yapar. Ayrıca kargo birimiyle de almış olduğu yükleri güvenli ve hızlı bir şekilde gideceği yere ulaştırır.

Lufthansa Hakkında

Dünyanın altıncı, Avrupa'nın ise en büyük hava yolu şirketi olma unvanına sahip olan Lufthansa Hava Yolları, binlerce çalışanıyla her saat ve dakika yolcularının uçuş işlemlerini denetim altında tutar. Sürekli olarak kendisini yenileyen havacılık grubu, bölgeleri birbirine bağlayan küresel faaliyetlerini sürdürür. Ortaklık grubundaki Air Marta, Luxair ve LATAM’la olan iş birliğinde, uyum içerisinde belirlenen stratejiye göre çalışır. Uluslararası başarısı için şirket, sorumluluklarını yerine getirerek yasal çerçevede hizmet verir. Lufthansa aynı zamanda kendi bünyesinde lojistik ve havacılık eğitim hizmetlerine sahiptir. Çalışanlarına güvenli uçuş eğitimleri vermesinin yanı sıra alanında uzman pilot yetiştirir. Şirket yönetim şemasında sürdürülebilirliği hedef alır. Uzun yıllardır dünya çapında yolculara verdiği hizmetin kalitesini artırmak ve güvenli uçuş için binlerce kişiyi istihdam eder.

Lufthansa Hava Yolları ile Uçulan Ülke Sayısı

Lufthansa, konforlu uçaklarıyla kıtaları birbirine yakın kılar. Egzotik bölgeler, köklü kültürlerle tanışmanız ve modern ülkelere seyahatinizi kısa bir sürede güvenle gerçekleştirmenize yardımcı olur. Rezervasyon noktasında hızlılık, yolculukta da konfor ön plana çıkar. Lufthansa’yı tercih eden konuklar; İspanya, Norveç gibi Avrupa ülkelerine, Çin, Japonya ve Asya'daki diğer ülkelerin yanı sıra Kuzey Amerika ve Güney Amerika kıtalarına anında ulaşım imkanına sahiptir. 210’dan fazla ülkeye ulaşım hızlı ve güvenlidir. Ortak uçuşlarla bu sayı 410’a kadar çıkar. En çok bilet alınan ülkeler İngiltere, Almanya, İspanya ve Amerika’dır. Uçak içindeki eğlence, teknolojik imkanlar ve üst düzey konfor sayesinde kıtalararası da olsa uçuş süreleri kısa hissedilir. Tüm uçuşlarda yolcu konforu üst planda tutulur. Ortak ve alt grup uçuş şirketleriyle yapılan kapsamlı sözleşmeler ile yolcuların hızlı ulaşımı, güvenli seyahati garanti altına alınır. Frankfurt, Münih ve Berlin havalimanlarında hazır bulunan yedek filolar ile her türlü eksiklik anında giderilir.

Lufthansa ile Uçuş Yapılan Şehir Sayısı

Kıtalar arası mesafeleri tanımayan Lufthansa, şehirler arası uçuşlarında da hızlı ve konforludur. Tüm uçuş noktaları arasında aynı şartlarda uçuş imkanı ve konforu sunar. Almanya’da uluslararası uçuşların yanı sıra iç hatlar hizmeti de verir. Dış hatlarda ise Los Angeles, Moskova, İstanbul, Londra, Barcelona, Madrid gibi yüzlerce şehre, modern ve keyifli yolculuk imkanı sunar. Mesafelerin kısalması sayesinde güvenli ve hızlı seyahat ile sevdiklerinize, seyahatlerinize ve iş toplantınıza saatinde kolayca ulaşmanıza yardımcı olur. Şirket her yeni gün hizmet verdiği şehir sayısını artırır. Dünya üzerindeki her lokasyona ulaşımı olanaklı kılmayı amaçlar.

Lufthansa Bilet Alım İşlemleri

Keyifli ve eğlenceli bir uçuş deneyimi için Hepsiburada Seyahat.com’dan yerinizi hemen ayırabilirsiniz. Kalkış ve varış noktaları, tarih ve kişi sayısı seçildikten sonra biletler en uygun şekilde sıralanır. Filtre seçeneği ile saat, fiyat veya aktarmalı seçenekleri tercih ederek sıralama yapabilir, en uygun bileti hızlıca bulabilirsiniz. Şirket uçuş sözleşmesini gözden geçirerek uçuşlarınızı güvenli bir şekilde rezerve edebilirsiniz. Ekonomi, business, first class ve premium ekonomi sınıflarında yetişkin ve çocuk biletlerini kolayca satın alabilirsiniz. Grup seyahati ve toplu iş seyahatleri için indirimler ve alternatif uçuşlara imkan verilir. Tüm ücret seçeneklerinde esnek rezervasyon imkanına da sahip olabilirsiniz. Alınan biletlere uygun millere sahip olabilir ve yeni uçuşlarda çeşitli indirimlerden faydalanabilirsiniz. Web sitesi üzerinden satın alacağınız biletler için ödeme aşamasında tüm banka ve kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Hem yurt içi hem de yurt dışı uçuşlar için taksitli satın alma imkanlarını da gözden geçirebilirsiniz. Bunların yanı sıra esnek bilet satın alırsanız iptallerde, iade ve değişikliklerde ek ücret ödemezsiniz.

Uçuşlarda Biletlendirme Ücreti

Lufthansa Hava Yolları, ekonomik ve lüks uçuş seçenekleri sunar. Uçmak istediğiniz sınıfların hepsinde konuklara şirketin yaklaşımı ve ilgisi eşittir. Dönem dönem yapılan kampanyalar ve erken alım fırsatlarıyla uygun fiyata yerinizi ayırabilirsiniz. Seyahatinizde stres yaşamamanız için her türlü önlem alınır. Geniş bilet alım seçenekleri ile her zaman en uygun bilete ulaşırsınız. Uygun bilet alma seçenekleri, destinasyonlar seçildikten sonra hızlıca sizlere sunulur. Deniz kıyısı tatillerine, başkentlere, Asya Kıtası’nın farklı kültürlerine, Kuzey Amerika’nın vahşi doğasına ve Güney Amerika'nın Amazon Yağmur Ormanları’na sıra dışı bir seyahat organize edebilirsiniz. Fiyat garantisi ile dilediğiniz lokasyonlar için rezervasyon yapabilir ve seyahat programınıza uygun bir zaman dilimi için ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz. Alınan biletinizi olası karar değişikliklerinde uçuşunuza bir saat kalana kadar iptal edebilirsiniz.

Uçuş Bileti Sorgulama

Biletinizi satın aldıktan sonra Hepsiburada Seyahat’a üye girişi yaparak uçuşunuzla ilgili tüm detayları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca satın alma tamamlandıktan sonra biletiniz tercihinize göre e-posta ve SMS yoluyla size iletilir. Biletinizle birlikte size bir PNR kodu gönderilir. Bu kodla havalimanında biletinizi alabilir, check-in işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda PNR kodunu uçuş değişikliklerinde ve bilet iptalinde de kullanabilirsiniz.

Lufthansa Uçuşta Check-in İşlemleri

Online check-in işleminizi biletinizi aldıktan sonra ad, soyad, PNR kodu veya bilet numarası ile Lufthansa’nın web sitesinden gerçekleştirebilirsiniz. Kalkıştan 23 saat öncesinden itibaren online check-in işlemi yapmanıza izin verilir. Arzu ederseniz havalimanındaki check-in noktalarından da bu işlemi hızlıca yapabilirsiniz. Bu noktalarda yolcu biletinizi sorgulama ve yazdırma imkanınız bulunur. Eğer online check-in yaparsanız biniş kartınızı mobil cihazınıza çevrim içi olarak yükleyebilirsiniz. Bu durumda bagajlarınızı da havalimanında bulunan bagaj makinesine bırakabilirsiniz. Mobil check-in sonrası biniş kartınız artık hazırdır. Tur gruplarına ve kalabalık ailelere yönelik olarak çok sayıda bagaj bulunması durumunda uçuştan bir önceki akşam check-in imkanı verilir. Tur gruplarında bu işlemler için yetkilendirilen kişi, diğer grup üyelerinin kimlik belgeleriyle check-in işlemini havalimanında tamamlayabilir. Evcil hayvanlar için de sadece ayrılış günü check-in yapma imkanı vardır. Bu işlemi tamamladıktan sonra direkt uçağa yönelebilir, hızlı ve konforlu seyahatin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca güvenli uçuş için kayıtlı yolcular, küresel giriş ve otomatik pasaport kontrolü (APC) ile check-in işlemleri sonrası sıra beklemeden ve bazı güvenlik önlemleriyle uğraşmadan ülkelere giriş yapabilir.

Lufthansa Uçuş Bagaj Hakkı

Lufthansa, uçuşunuzda seyahat sınıfınıza göre tarife bazında bagaj hakkı tanır. Bagaj hakkınızı şirketin web sitesinden kontrol edebilirsiniz. Teslim noktalarında el bagajının boyutu, sayısı ve ağırlığı belirtilen şartlarda ise izin verilir. Belirlenen şartları aşıyorsa ekstra ücretlendirme yapılabilir. Uçuş öncesi bagajınızı etiketlemeniz kaybolmasını önler. Üzerine uçuş bilgilerinizi, ad-soyad ve iletişim numaranızı yazabilirsiniz.

Bagajlarınızı teslim etmek için zamanında havalimanında olmalısınız. Avrupa içindeki uçuşlarınız için ekonomik sınıfta 8 kg’a kadar 1 adet kabin ve 23 kg’a kadar 1 parça bagaj, business class uçuş içinde 1 adet 8 kg’a kadar kabin ve 32 kg’a kadar bagaj hakkı verilir. 32 kg’ı geçen bagajlar seyahat bagajı olarak kabul edilmez. Bu tip bagajlar hava kargo ile gönderilir. Statü müşterilerine ekstra bagaj hakları tanımlanır. Evcil hayvanların ise cinsine ve kilosuna göre kabin içerisinde taşınmasına izin verilebilir. Genellikle kedi, köpek ve kuşların kafesle birlikte ağırlığı 8 kilogramı aşmıyorsa kabine kabul edilir. Yasaklı ırklar, hava yolu yönetmelikleri gereği uçağa kabul edilmez. Uçuş öncesinde evcil hayvanınızın kimliği ve aşı kartı yetkililer tarafından kontrol edilir. Bunların yanı sıra rehber köpeklerin kilo problemi olmadan uçakta yolculuk yapması için gerekli belgeleri yanınıza almanız gerekir.

Yurt dışı uçuşlarında gideceğiniz ülkenin bagajda bulunması gereken maddeler konusunda kısıtlamaları olabilir. Bu sebeple seyahatten önce bu kısıtlamaları kontrol etmeniz tavsiye edilir. Ayrıca havai fişeği, sprey gazlar, lityum pilli cihazlar, silahlar, yanıcı, radyoaktif ve kimyasal maddelerin bagajda taşınmasına izin verilmez.

Uçuş Öncesi Koltuk Seçimi

Uçuşun önceside check-in işlemleri sırasında koltuğunuzu seçmeniz sağlanır. Seçenekler arasında size uygun olan pencere, koridor veya daha fazla diz mesafesi bulunan koltuklar sunulur. Uçuşunuzu rezerve ettiğiniz esnada veya satış işlemi sonrasında koltuğunuzu ayırabilirsiniz. Koltuk ayırma işleminde refakatçi çocuklar için de yer ayırabilirsiniz. Ekonomi ve premium ekonomi sınıf uçuşlarında koltuk seçimi ücrete tabi olarak sunulur. Rezervasyon sonrasında dilerseniz uçuştan 52 saat öncesine kadar koltuk seçimi yapabilirsiniz. Koltuk değişim işlemine de imkan vardır. Koltuk seçimi sonrası seçilen koltukta yasal hakkınız bulunmamaktadır. Seçilen kategoriye göre koltuk seçimi tamamlanır. Uçuş değişikliklerinde Lufthansa Hava Yolları benzer koltuğa tekrar erişmenizi sağlar. Benzer özellikte koltuk bulunmadığı durumlarda ödenen ücret iade edilir. Business ve First Class yolcular, koltuk seçimini ücretsiz olarak yapılabilir. Aynı zamanda çevre üyeleri ve senatörler de koltuk seçiminde herhangi bir ücret ödemez.

Uçak İçerisinde Diz Mesafesi

Lufthansa yolcularına diz mesafesi geniş koltuklar sunar. Özellikle kıtalar arası olan uzun süreli seyahatlerde bu koltuklar daha rahat seyahat etmeyi sağlar. Çocuklu aileler için de kullanışlı ve güvenlidir. Yolculuk süresi 11 saat ve daha uzun olan uçuşlarda Sleeper’s Row seti ile Ekonomi Class yolculuk yapsanız bile tam sıra koltuğa sahip olarak yolculuğunuzu daha rahat geçirebilirsiniz. Şirketin uçaklarının iç tasarımında konforunuz için her şey düşünülmüştür. Seyahat esnasında isteğinize göre koltuk diz mesafenizi ayarlama imkanınız bulunur. Uzun yolculuklarda dizlerinizi hareket ettirebileceğiniz alan ve geniş koltuklar sayesinde yorulmadan, dinlenerek uçuşunuzu tamamlayabilirsiniz.

Uçuş Esnasında ve Öncesinde Yiyecek-İçecekler ve Eğlence İmkanları

Rezervasyon kodunuzla birlikte tüm uçuşlarınıza erişerek özel yemek talebinde bulunmanıza olanak verilir. First Class ve Business Class uçuşlarınızda kaliteli tabaklar içerisinde özenle hazırlanmış yiyecekler, tatlılar ve ikramlar ödüllü şarap eşliğinde sunulur. Kalkış ve varış noktası arasındaki uçuş şartları, uçuş mesafesi ve seyahat sınıfına göre menüler oluşturulur. Çocuk yemekleri, karşılama içecekleri, ücretsiz bazı atıştırmalıklar ve menüler, bölgesel lezzetler seçenekler arasında yer alır. Seyahatinizden önce uçuş numaranızı hava yollarının web sitesine girerek hangi menülerle karşılaşacağınızı öğrenebilirsiniz. Alkollü ve alkolsüz seçenekler de menüler içerisinde mevcuttur.

Uçak içi eğlence sistemi konforlu seyahatinize eğlence katarak stressiz seyahate imkan tanır. Filmler, diziler, müzikler ve çeşitli oyunlar yolculara sunulur. Yolculukta sesli kitapları okuyabilir, navigasyon sistemleri ve canlı kameralar ile bulunduğunuz noktayı keşfedebilirsiniz. Bunlarla birlikte size özel müzik listeleri, işitme engelliler için altyazılı filmler, diziler, görme engelliler için özel dil versiyonuna sahip uygulamalar, 200’den fazla TV programı, 150’den fazla film ve 20 dil seçeneğine sahip programlar özel ekranlarda mevcuttur. Eğlence ses görüntü sistemleri ile zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız.

Uçak içerisinde özel olarak hazırlanmış FlyNet internetten kopmanızı önler. Seyahatiniz boyunca kesintisiz ve kaliteli internetin keyfini çıkarabilirsiniz. FlyNet ile iletişim seçenekleri sınırsızdır. Ayrıca verileri akıllı telefonunuzla entegre ederek kullanabilirsiniz. Lufthansa aktarmalı uçuş bilgilerinize, gittiğiniz bölgeye ait hava durumuna ve daha sayılamayacak birçok özelliğe direkt ulaşım imkanı verir.

Uçuş sınıfı özelliklerine göre uçuş öncesi lounge’larda vakit geçirme imkanını sahipsiniz. İş salonları, özel suit’ler, evcil hayvanınızla bekleyeceğiniz salonlar ve karşılama salonları özel salonlar arasında yer alır. Lounge içerisinde internet erişimi bulunur.

Sıkça Sorulan Sorular

Seyahatimi iptal edersem, biletimin parasını geri alabilir miyim?

Geri ödeme talebi firmaya iletildikten sonra gerekli kontroller yapılır. Bilet hiç kullanılmamışsa tüm kısım, aktarmalı seyahatlerde de kullanılan uçuş haricinde kalan bölüm belirlenir. Ardından ödeme yöntemine göre 2-8 iş günü arasında para iadesi kartınıza yansır.

Bilet değişikliği yapabilir miyim?

Bilet değişikliği işlemi başvuru sonrası değerlendirilerek yeni tarih sınıf ve uçuş özelliklerine göre alınır. Burada dikkat edilmesi gereken husus, iptal edilen uçuş tarihinden bir yıl sonrasında yeni uçuş hakkının son bulacağıdır. Ancak biletin tüm hakları satın alan kişiye aittir. Bu sebeple bilet başkasına devredilemez.

Uçuş rezervasyonuna ekstra bagaj hakkı eklenebilir mi?

Hava yollarındaki yoğunluk dikkate alınarak fazla bagaj talebi rezervasyon numaranızla erkenden iletilirse gerekli değişiklikler yapılır. Ekonomi, Premium Ekonomi sınıfında 23 kg’dan 32’i kg’a kadar olan genişlik ve yükseklik toplamı 158 cm’den büyük, derinlikle birlikte 292 cm’ye kadar olan bir bagaj parçası fazla bagaj olarak değerlendirilir. Business ve First Class sınıfında toplam boyutları 158 cm’den 292 cm’ye kadar olan bir bagaj parçası fazla bagaj olarak kabul edilir.

Fazla bagaj hakkında ücret alınır mı?

Belirlenen standartların dışında eklenen fazla bagajlar için belirlenen tutarlarda ek ücretler alınır.

Lufthansa’nın sağladığı sağlık hizmetleri nelerdir?

Uçuştan 48 saat önce yapılan rezervasyon ile elektrikli tekerlekli sandalye sağlanır. Uçak içerisinde sedye taşımacılığı, pulmoner ve kardiyak fonksiyonu bozuk hastalar için oksijen destek sistemi, belirlenen özel yiyecek menüleri ve havalimanında tıbbi operasyon merkezi hizmeti sunulur. Uçak içi personeller, yaşanabilecek olumsuz durumlara karşı hazırlıklı olur. Herhangi bir olay anında kabin ekibi tarafından verilen brifing’lere tüm yolcuların uyması gerekir.

Lufthansa Hava Yolları’nın uçuş dışında sunduğu diğer hizmetler nelerdir?

Lufthansa, uçuş sonrası otel rezervasyonunda ve araç kiralama işlemlerinizde yardımcı olur. Havalimanında bulunan anlaşmalı yerlerden araç kiralayabilir, uygun fiyatlarla konforlu seyahate devam edebilirsiniz. Biletinizi satın aldıktan sonra araç kiralama ve otel rezervasyonlarınızı Lufthansa uygulaması üzerinden yapabilirsiniz.

Kurumsal firmaların ve sürekli seyahat eden yolcuların ayrıcalıklı olarak çeşitli hakları bulunur. Firmalar için çeşitli indirimler, iş insanları ve firma çalışanları için alışveriş çekleri ve hediye miller verilir. Ticari uçuşlarınızı gider olarak verginizden düşmeniz için gerekli evraklar şirketinize teslim edilir. Hızlı ve konforlu bir seyahat, dilediğiniz yere güvenli ulaşım ve yemek, eğlence gibi ek hizmetlerin keyfine varmak için sizler de Lufthansa Hava Yolları’nı tercih edebilirsiniz.

Merak Edilenler

01

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

02

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

03

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

04

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

05

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

06

Biletime nasıl ulaşırım?

07

Faturam ne zaman gelir?

08

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

09

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

10

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

11

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

12

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

13

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

14

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

15

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

16

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

17

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis