Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

En Uygun Sunexpress Biletleri Hepsiburada Seyahat'te

80’li yılların sonlarından beri Antalya ve Avrupa arasında uçuş seferleri düzenleyen SunExpress Hava Yolları, her geçen gün rotasına yeni lokasyonlar eklemeye devam eder. Toplamda 30 ülke, 90 destinasyona uçuş imkanı sunan şirket, keyifli ve konforlu uçuş için en çok tercih edilenlerin başında gelir. Antalya, İstanbul, İzmir ve Ankara ofisleri sayesinde Türkiye iç ve dış hat uçuşlarını herhangi bir aksaklık olmadan tutarlı bir şekilde koordine eder. Şirketin kısa bir sürede üst düzey başarı göstermesinin sırrı, uçuş yapacak yolculara ve güvenliğe verdiği önemden kaynaklanır. Zengin uçuş seçenekleri ile ülkeler ve şehirler arası mesafelerde hızlı ulaşım sunar. Sağlamış olduğu ekstra hizmetlerle de uçuşlar daha eğlenceli hale gelir. Aktarmalı ve direkt uçuş seçenekleriyle birçok destinasyona kesintisiz ulaşım imkanı sunar. İş ve turizm amaçlı yolculuklarda kalkış noktasından iniş noktasına ve havaalanına ulaşımdan gideceğiniz yere kadar sizlere hizmet vermeye devam eder. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra SunExpress, uçaklarına yaptığı sanatsal nüanslarla da dikkat çeker. Hemen şimdi uçak biletinizi satın alarak gideceğiniz yere hız ve konforla ulaşabilirsiniz.

SunExpress Hakkında

SunExpress, 1990 yılında Almanya’da serüvenine başlar. Deneyimli kabin görevlileri tarafından hızlı ve kolay ulaşımı için her türlü ayrıntı titizlikle düşünülür. Şirket artan taleplere anında cevap vererek yolcuların istek ve arzularına yönelik çalışma sistemini günceller. Yapmış olduğu sosyal yardım projeleriyle de çalışanlarını destekleyen ve çevre bilincini ön planda tutan SunExpress Hava Yolları, başarılı inovasyonları ile dikkatleri üzerine toplar. Hem ulusal hem de uluslararası ödülleri ile de adından söz ettiren hava yolu şirketi, yenilikçi bakış açısıyla gün geçtikçe değerine değer katar. Uçuş iptali ve aksama durumlarında yolculara gerekli ödemeler yapılır.

SunExpress’le Uçulan Ülkeler

SunExpress Hava Yolları’nın geniş ulaşım ağıyla hızlı ve güvenilir bir şekilde dilediğiniz ülkeye seyahat etmenizi sağlar. Mesafeleri kısaltan şirket, şehir içi ve şehirler arası uçuşlarda en çok tercih edilen seçenekleri sizlere sunar. Çok kısa sürede iş, eğlence ve turizm amaçlı seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye, Almanya, Fransa, Çek Cumhuriyeti, Belçika, Danimarka, İran, Irak, Mısır ve Slovakya gibi ülkeler, şirketin hizmet verdiği lokasyonların başında gelir. Seyahatiniz ile ulaşmayı amaçladığınız noktada büyük bir havalimanı olmasına gerek yoktur. SunExpress uçuş hedeflerinizi önemsediğinden küçük havaalanlarına da seyahat imkanını yolcularına tanır. Hemen hemen her gün ve saatte bu bölgelere uçuşlar gerçekleştirilir. Hemen şimdi bir bilet satın alarak kısa bir sürede Avrupa’nın tüm ülkelerine özgürce uçabilirsiniz.

SunExpress ile Uçulan Şehirler

SunExpress Hava Yolları, ülkeler arası seyahatte olduğu kadar iç hat seferlerinde de dikkatleri çeker. Antalya başta olmak üzere İzmir, Ankara ve daha birçok lokasyona uçuş seferleri düzenler. Tüm alışveriş, doğa, kültür ve iş seyahatlerinizde her zaman yanınızda yer alır. Ekonomik uçuş tarifeleri ile dilediğiniz şehre veya başkente konforlu seyahat seçeneklerini sizlere sunar. Stressiz ve eğlenceli bir yolculuk için Hepsiburada Seyahat.com üzerinden rezervasyon yapmak oldukça kolaydır. Doğru yönlendirmeler ile kısa sürede uçuş planınızı yapmanıza yardımcı olan SunExpress Hava Yolları, gün içerisinde binlerce kişiyi sevdiklerine kavuşturur. Kalkış ve varış noktası arasında iş birliği içinde olduğu hava yolu şirketleri ile doğru zamanlama ve planlamayı esas alarak çalışır. Bu sayede aktarmalı uçuşların da sorunsuzca geçmesini sağlar.

SunExpress Satın Alınan Bileti Sorgulama

Satın alma işleminin tamamlanmasının ardından uçuş kartınız hem SMS hem de e-posta yoluyla size ulaşır. Bunun yanı sıra ek hizmetlerle zenginleştirebileceğiniz uçuş biletinize, Hepsiburada Seyahat.com’a giriş yaptıktan sonra açılan biletlerim sekmesinden ulaşabilirsiniz. Bu sekmede kalkış ve varış noktası, yolcu sayısı, uçuş sınıfı seçenekleriyle birlikte PNR numaranızı da görüntüleyebilirsiniz. PNR numarasıyla uygun şartlarda değişim, check-in, ek seçenekler belirleme, ek uçuş ekleme, ilave bagaj, tarife yükseltme ve koltuk seçimi gibi işlemler çok kısa bir sürede gerçekleştirilir. Bu numara tur operatörleri ve acente üzerinden yapılan rezervasyonlarınızı da kontrol etme imkanı tanınır. Sorgulanan bilet bilgilerinde bir yanlışlık olduğunu düşündüğünüz takdirde Hepsiburada Seyahat.com ile iletişime geçerek taleplerinizi iletebilirsiniz..

SunExpress Biletlendirme Ücreti

SunExpress Hava Yolları, özel seçenekleri sayesinde yolcularına avantajlı fiyatlarla uçuş seçeneği sunar. Fırsatlar ve ek hizmetlerle dolu biletinizi uygun fiyatlarda alabilir, stressiz bir şekilde yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Özel seçeneklerde SunEco, SunClassic ve SunPremium hizmetleri yer alır. Bagaj kilogram miktarı, koltuk seçim ücretleri, yiyecek içecek çeşitleri ve uçak içi eğlence imkanları uçuş sınıfları arasında değişiklik gösterir. Ayrıca ekstra ödeme yaparak uçuşunuzda boş orta koltuk, ek bagaj ve golf gibi sporların ekipmanlarının taşınması seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Bilet fiyatları uçuş yapacağınız lokasyonlara göre değişiklik gösterebilir. Hepsiburada Seyahat.com seyahatiniz için en uygun bileti bulmanıza ve satın alma işlemin güvenli bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur. Ödemede tüm kredi ve banka kartlarını kullanabilir, satın alma işleminin tüm adımlarını kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Uçuş kartınız sizin adınıza olacağı için başkasına devredilemez. Üzerinde herhangi bir isim değişikliği yapılamaz. Ancak satın aldığınız bileti iptal etmek isterseniz hava yolu şirketi tarafından gerekli incelemeler yapıldıktan sonra ücret sizlere iade edilir. İade edilen ücret banka veya kredi kartınıza 2 ile 8 iş günü arasında yansır. Son anda yaşanabilecek aksaklıkları önlemek için esnek bilet satın alabilirsiniz. Böylelikle gerekli durumlarda biletinizi kolaylıkla değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz.

Uçuş Öncesi Check-in İşlemleri

SunExpress ile Türkiye, Almanya havalimanları ile Amsterdam, Basel, Viyana ve Zürih şehirlerinden kalkışlı tüm uçuşlarda online check-in işlemi yapabilirsiniz. Uçuş saatinden 36 saat önce şirketin web sitesinde ve uygulamasında online check-in ekranı açılır. Bu ekrana ad soyad, PNR veya tur operatör numarası ekleyerek işlemini saniyeler içerisinde tamamlayabilirsiniz. Bu işlem sayesinde yolcular, hızlı bir şekilde uçuşa hazır olur. Son dakika aksaklıklarının yaşanma ihtimali minimum seviyeye düşer. Online check-in yaptığınızda havalimanında uzun kuyruklar bekleme ihtimaliniz de azalır. Çevrim içi tamamlanan işlemler için çalışan özel bankolardan bagajınızı dakikalar içinde teslim edebilirsiniz. Bunların yanı sıra biletinizi satın aldıktan sonra size iletilen e-mailde uçuş kartınız da yer alır. Bu kartla birlikte cep telefonunuza bir karekod gelir. Karekod sayesinde havalimanında biletinizin basılmış halini almanıza gerek kalmaz. Birinci ve ikinci kapılardaki yetkililere karekodu göstererek uçağınıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Hem satın alma hem de check-in sırasında koltuk seçimi de yapabilirsiniz. Eğer herhangi bir seçim yapmazsanız sistem tarafından otomatik olarak koltuk ataması yapılır. Belirlenen yerden memnun olmazsanız yer durumuna göre ufak bir ücret farkı ödeyerek dilediğiniz koltukta seyahat etmenin özgürlüğünü yaşayabilirsiniz. Arzu ederseniz havalimanındaki noktalardan da check-in işlemini tamamlayabilirsiniz. Bu işlem sırasında gerekli kontroller yapılarak bagajınız teslim alınır. Uçuşa zamanında hazır olabilmek için iç hat uçuşlarında en az 45 dakika, dış hat uçuşlarında da en az 60 dakika önceden havalimanında olmanız gerekir.

Yolcu Bagaj Hakları Hakkında Önemli Bilgiler

Yolcular uçağın içinde 8 kilograma kadar 1 adet el bagajı bulundurma hakkına sahiptir. Belirlenen sınırlar dışında olan bagajlar, uçağın alt kısmında bulunan kargo bölümünde titizlikle taşınır. Yolcunun yanında bulundurmak istediği sıvı maddeler, ağzı açılıp kapanabilen maksimum 1 litre kapasiteli şeffaf poşet içerisinde, en fazla 100 mililitre olacak şekilde taşınabilir. Bunun yanı sıra yanıcı ve patlayıcı olabilen maddelerin taşınmasına yönetmelik gereği izin verilmez. Uluslararası uçuşlar için kargo bölümünde 20 ile 40 kilogram arası bagaj taşınabilir. Ancak belirlenen kilo sınırını aşan bagajlar için sizden ekstra ücret talep edilebilir.

Bebek arabaları gibi araçlar, ek ücret alınmadan uçağın kargo kısmına kabul edilir. Elektrikli kaykay, bisiklet, golf malzemeleri, spor ekipmanları ve akülü motorsiklet gibi araçlar da kargo bölümünde taşınır. SunExpress ile yapılacak aktarmalı uçuşlarda uluslararası bagaj taşıma yönetmelikleri geçerlidir. Yolcuların uçuş yapmadan önce bu konuda bilgi alması önemlidir. Bunların yanı sıra bazı ülkeler, bazı eşyalara sınırlama getirmiştir. Bu sebeple yurt dışı seyahatlerinde gideceğiniz ülkenin bagaj kurallarını önceden kontrol etmeniz faydalı olabilir. Ayrıca uçuşa elverişsiz paketlenen ve etiketi ibraz edilmeyen bagajlar da uçuşa kabul edilmeyebilir.

Yolculuk sonrasında veya öncesinde bagajınızın kaybolduğunu düşünürseniz hemen kayıp eşya ofisine müracaat edebilirsiniz. Gerekli incelemeler sonucunda SunExpress Hava Yolu zararınızı karşılar. Güvenliğiniz için bagaj kaybı kesinleşmeden önce bagaj numarası ile dünya çapında online kontroller yapılır.

Uçuştan en az 3 gün önce bildirilmesi kaydıyla evcil hayvanlarınız da seyahatinizde sizlere eşlik edebilir. Küçük ırk olan kedi ve köpekler, şartlara uyulması halinde yanınızda seyahat edebilir. Bunun için evcil hayvanların hava alan, sızdırma yapmayan ve kilitlenebilir kafeslerde taşınması zorunludur. Kafes boyutlarının 55x40x23 cm ebatlarında olması gerekir. 8 kilogramdan daha ağır olan evcil hayvanlar ise uçağın kargo bölümünde uygun kafesler içerisinde seyahat edebilir. Ayrıca rehber köpekler, gerekli belgeler ibraz edildiği takdirde 8 kilogramdan büyük olsa da kabin içerisinde seyahat edebilir. Ancak yasaklı ırkların seyahatine asla izin verilmez. Eğer yurt dışına bir uçuş planladıysanız evcil hayvanlar için istenen şartları önceden incelemeniz gerekebilir. Her koşulda check-in yaparken kedi veya köpeğinizin sağlık karnesi ve kimliği yetkililer tarafından kontrol edilir.

Yolcu Koltuk Seçimi Nasıl Yapılır?

SunExpress Hava Yolları birlikte seyahat edeceğiniz arkadaşlarınız ve ailenizle tek sıralı koltukları satın alma önceliğini sizlere verir. Pencere kenarı, koridor veya orta kısmı seçerek koltuk seçimini tamamlayabilirsiniz. Şirket, yolcularının uçuş güvenliğini en üst düzeyde tutmayı önemser. Bu sebeple de güvenlik gibi gerekçelerle koltuk değiştirme hakkını saklı tutar. Acil çıkış kapısındaki ve ön sıradaki koltuklar çeşitli ücretlerle yolculara sunulur. Satın alma sırasında seçim yaptığınızda belirlenen koltuk ücreti bilet toplamına eklenir.

Yolcu Koltuk Diz Mesafesi

Yolcuların seyahatleri sırasında rahat hareket etmeleri için SunExpress Hava Yolu XLeg koltuk seçimi sunar. Yurt içi uçuşlardan 3 saat, yurt dışı uçuşlardan ise 3 gün öncesinden itibaren Xleg özelliklere sahip olan diz mesafesi en geniş koltukları seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra hareket kabiliyeti kısıtlı olan yolculara XLeg koltuk seçiminde öncelik verilir. Ayrıca havalimanına girdiğiniz andan itibaren ihtiyaç duyanlar için tekerlekli sandalye ve sedye ile yolcu taşınma imkanı bulunur. XLeg seçeneğinin dışında şirket tüm filosunun iç tasarımını konforlu yolculuklar için özel olarak tasarlamıştır. Bu sebeple SunExpress ile güvenli ve rahat seyahatin tadını çıkarabilirsiniz. Talepler ve değişiklikler için uçuştan önce hava yolu şirketine ulaşarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

SunExpress Yiyecek-İçecek ve Uçak İçi Eğlence Sistemi

SunExpress, uçuş esnasında 1 euro’dan başlayan fiyatlarla yiyecek ve içecek imkanı sunar. Satın alınan tarifeye göre belirlenen menüler uçuş anında yolculara servis edilir. Uçuştan 36 saat öncesinde uygulama veya tarayıcı üzerindeki ön sipariş yemek listesinden yolculuk süresince servis edilmesini istediğiniz yiyecek ve içeceklerin seçimlerini yapabilirsiniz. SunEco uçuş sınıfında da bu hizmet bulunur. Ayrıca yolculuk yaparken de menüye göz atabilir ve keyifli atıştırmalıkların tadını çıkarabilirsiniz. SunClassic uçuş sınıfında ise özel olarak hazırlanmış kutunun içerisinde bir adet su ile birlikte lezzetli tatlı ve tuzlu atıştırmalıklar sizlere ikram edilir. SunPremium uçuş sınıfında da arzu ettiğiniz bir adet sıcak menünün yanında 2 adet içecek seçebilirsiniz. İsterseniz bu içeceklerden birisini alkollü içecekler arasından tercih edebilirsiniz.

Uçak içerisinde yolcuların keyifli vakit geçirebilecekleri film, dizi ve TV eğlence sistemi mevcuttur. SunEco ve SunClassic uçuş sınıflarında Premium eğlence sistemi isteğe bağlı olarak satın alınabilir. Ayrıca uçak içerisinde sunulan hizmetlerin yanı sıra akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlarınızı kullanarak yolculuk süresince Wi-Fi ağına bağlanabilirsiniz. Bu hizmet için telefonunuzu uçak moduna aldıktan sonra Wi-Fi taraması yapmanız yeterli olur. Karşınıza çıkan SunExpress ağını seçtikten sonra kesintisiz internete bağlanabilirsiniz. Güncel haberler ve dergilere de ulaşarak uçuş boyunca keyifli ve güzel anlar geçirebilirsiniz

Sıkça Sorulan Sorular

Online rezervasyon sonrasında bilet işlemi nasıl ilerler?

Rezervasyonunuzu tamamladıktan sonra SunExpress Hava Yolları size direkt olarak mail yoluyla online biniş kartı gönderir. Bu kart sayesinde havaalanının içerisinde de check-in işlemini tamamlayabilirsiniz. Ardından biniş kartınızla hemen uçağınızın bekleme noktasına gidebilirsiniz.

SunExpress Hava Yolları hangi tip uçakları kullanır?

SunExpress yolcu güvenliğini ve konforunu maksimum düzeyde sağlamak için Boeing 737-800 ve Boeing 737-700’leri filosunda kullanır. Uçakların gerekli kontrolleri ve bakımları uzman ekiplerce rutin olarak yapılır. Kabin ekibi oluşabilecek olumsuzluklara karşı tüm önlemleri alarak yolculuğu başlatır.

Uçuş sırasında bagajın zarar görmesi durumunda neler yapılabilir?

Bagajınızın hasar aldığını fark ederseniz iniş alanında bir zarar tutanağı düzenlemek için bagaj hizmetleri bölümünden yardım isteyebilirsiniz. Tutulacak tutanak ile zarara uğrayan bagaj, anlaşmalı şirkete gönderilir. Yolcuya gerekli bilgilendirmeler yapılır. Bu süreçte müşteri hizmetlerine ulaşarak detaylı bilgi almanız sağlanır. Ayrıca bagaj hasarlarını havalimanından ayrıldıktan sonra tespit ederseniz hava yolu şirketine 7 gün içinde yazılı olarak talepte bulunabilirsiniz. SunExpress gerekli incelemeleri yaptıktan sonra size destek sağlar.

Uçuş bilgileri nasıl ve ne şekilde teyit edilir?

Uçuş saatinizden önce hem Hepsiburada Seyahat.com’dan biletinizle ilgili tüm bilgilere ulaşabilir, ihtiyaç duyduğunuz zaman müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

SunExpress lounge hizmeti verir mi?

SunExpress’in sağladığı Lounge Pass hizmeti ile 350 farklı havalimanında bulunan yaklaşık 600 lounge’dan yararlanabilirsiniz. Lounge’a giriş yaparak ücretli veya ücretsiz seçeneklerle sunulan lezzetlere ve sosyal imkanlara erişimin tadını çıkarabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde uçuş saatini beklerken eğlenceli aktiviteler yapabilirsiniz. Sessiz ve keyifli ortamın tadını çıkarırken gazete ve dergilere göz atabilir, lezzetli atıştırmalıkları deneyebilirsiniz.

Spor ekipmanları taşıma yönetmeliği nasıldır?

Yolculuklarınızda yanınızda götürmek istediğiniz spor ekipmanlarını uçuşa en az 36 saat kala şirketin çağrı merkezini arayarak bildirmeniz gerekir. Türüne ve ağırlığına göre belirlenen ücret karşılığında tüm ekipmanlarınızı kargo bölümünde taşıyabilirsiniz.

SunExpress'in sunduğu ekstra olanaklar nelerdir?

SunExpress Hava Yolu’nun sizlere sunmuş olduğu olanakların içerisinde ulaşım ve konaklama hizmetleri de bulunur. Yönlendirileceğiniz anlaşmalı ve güvenilir firmalar sayesinde araç kiralama, konaklama ve transfer hizmetlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Sizler de hızlı, güvenilir, eğlenceli ve konforlu bir seyahat için SunExpress Hava Yolları’nı tercih edebilirsiniz.

Merak Edilenler

01

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

02

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

03

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

04

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

05

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

06

Biletime nasıl ulaşırım?

07

Faturam ne zaman gelir?

08

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

09

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

10

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

11

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

12

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

13

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

14

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

15

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

16

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

17

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis