Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

En Uygun Türk Hava Yolları Biletleri Hepsiburada Seyahat'te

Türk Hava Yolları, 1933 yılından beri ülke içi ve yurt dışı olmak üzere sürekli gelişen bir uçuş ağına sahiptir. Yakın zamanda yolcu artış sayısının hızı bakımından Avrupa’da birinci, dünyada ise dördüncü sıraya yerleşen Turkish Airlines firması, şu anda yaklaşık 137 ülkeye tarifeli uçuş seferleri düzenler. Amerika, Afrika, Orta Doğu, Avrupa, Uzak Doğu, Avustralya gibi dünyanın birçok yerinde yüzlerce şehri ziyaret etme imkanı bulabilir, yeni rotaları keşfetmek istiyorsanız Türk Hava Yolları’nın geniş uçuş ağı sisteminden yararlanabilirsiniz. Firma aynı zamanda dünyadaki seçkin hava yolları firmalarının yer aldığı Star Alliance grubunun da üyesi durumundadır. 87 yıllık geçmişinde birçok başarıya imza atan Türk Hava Yolları, yolcuların konforunu üst düzeyde sağlamak için her aşamayı özenle planlar.

Yüksek teknolojik donanım, uçak içi eğlence sistemi, üst seviyede konforlu uçak tasarımı ve birçok gelişmiş yolcu hizmetleri hava yolu firmasının sunduğu avantajlar arasındadır. Business ya da ekonomik sınıf olarak uçuş kriterlerinizi belirleyebilir, ayrıcalıklardan yararlanarak seyahatinizin detaylarını planlayabilirsiniz. 372’den fazla sayıda uçağın bulunduğu genç filosu, deneyimli kadrosu, konforlu koltukları, leziz ikramları ile Türkiye’de olduğu gibi dünyada da ön sıralarda bulunan Turkish Airlines birçok kampanya düzenler. Bu kampanyaları takip ederek Türk Hava Yolları uçak bileti seçeneklerini çok daha uygun fiyatlarla değerlendirmeniz mümkündür. Wi-Fi hizmetleri sayesinde gökyüzündeyken de dünyayla bağlantıda kalabilir, seyahatinizin her anını kendiniz ve sevdikleriniz için daha keyifli bir deneyime dönüştürebilirsiniz.

Check-In İşlemleri

Uçak seferinizi gerçekleştirmeden önce yapmanız gereken bazı bagaj ve bilet işlemleri bulunur. Bu işlemler uçağınızın tarifeli kalkış saatinden belirli bir süre öncesine kadar tamamlanmalıdır. Belirlenen süre içinde havaalanında yapılan tüm bagaj ve bilet işlemleri check-in olarak isimlendirilir. Check-in yaptırdığınızda uçağa bineceğinizi de ilan etmiş olursunuz.Havaalanında vakit kaybetmeden kolaylıkla online check-in işlemi yapabilmek ise yolcu konforunu önemli ölçüde artıran hizmetler arasında yer alır. İşlemin online kanallardan veya havaalanında gerçekleşmesi, iç/dış hat uçuş seferleri için yapılması gibi kriterler özellikle süre konusunda bazı farklılıklar yaratabilir.

Check-In İşlemlerini Ne Zaman Yaptırabilirim?

Online kanallar aracılığıyla check-in yaptırmak istiyorsanız bunun için tarifeli uçuş seferinizin 24 saat öncesinden işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Online olarak uçuş saatine 90 dakika kalıncaya kadar check-in yaptırmanız mümkündür. Online check-in işlemlerini havaalanında gerçekleştirme imkanınız da mevcuttur ancak bu seçenek her havaalanı için geçerli olmayabilir. Türk Hava Yolları sitesinin check-in/bilet yönetimi bölümünden uçuşunuzun gerçekleşeceği havaalanında online check-in işlemi yapılıp yapılamayacağını kontrol edebilirsiniz. (Online-Mobil Check-In Olanakları bölümü)

Havaalanında check-in yaptıracak yolcular içinse son işlem saati sefere göre değişkenlik gösterir. İç hat seferleri için tarifeli uçuş saatinden 60 dakika önce check-in yapma işlemleri sona erer. Yolculuğunuz dış hat uçuşlarına dahilse havaalanında check-in yaptırmak için uçağınızın kalkış saatinden 75 dakika öncesine kadar süreniz vardır. Check-in işlemlerinden sonra biniş kartınız basılmadıysa koltuk değişimi yapmanız da mümkündür. İç hat uçuşlarında seçtiğiniz pakete bağlı olarak koltuk numaranızda değişiklik yapabilir, seyahatinizin detaylarını düzenleyebilirsiniz.

Online Check-In İşlemi Nasıl Yapılır?

Online check-in işlemi yapmak size vakit kazandırır ve daha pratik bir şekilde yolculuğunuzu planlayabilme şansı sunar. Check-in işlemini gerçekleştirmek için bilet ya da rezervasyon kod (PNR) bilginiz ve soyadınız yeterlidir. Check-in rezervasyon bölümüne istenen bilgileri girerek ve ekranda sizi yönlendiren adımları takip ederek online işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Böylece havaalanında sıra beklemeden geçiş yapabilir, seçtiğiniz uçuş sınıfına dahil olan koltuklar arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Online check-in işlemleri akıllı telefon, tablet, mobil uygulama üzerinden yapılabileceği gibi aynı zamanda çoğu havaalanında bulunan kiosk cihazları aracılığıyla da gerçekleştirilebilir. İsterseniz biniş kartınızı bu kiosk cihazlarında kısa sürede ve pratik bir şekilde bastırabilirsiniz. İnternetten check-in işlemlerini tamamladığınızda size biniş kartı barkodlu olarak gönderilir. ( E-mail ve SMS yolu ile )

Bagaj Hakkı

Yolcuların uçuş seferleri için maksimum olarak yanlarına alabilecekleri serbest ve ek bagaj hakkı için bazı limitler bulunur. Bu limitler uçuş sınıfına, yurt içi/yurt dışı seferlerine göre değişkenlik gösterebilir. Serbest bagaj hakkı ile beraber satın alabileceğiniz fazladan bagaj kapasitesi toplamda 50 kg’ı geçmemelidir. ( 1 kişi için ) Bebek yolcular içinse hem yurt içi hem yurt dışı bagaj hakkı 10 kg olarak belirtilmektedir. Türk Hava Yolları firmasında bazı uçuş türleri için parça bagaj uygulaması da vardır. Buna göre her bir bagaj, tanımlanmış olan ölçü ve ağırlık üst sınırlarına uygun olmalıdır. Bebeklerin parça uygulamasının geçerli olduğu uçuş seferlerinde maksimum 23 kg ağırlığında bir bagaj hakkı mevcuttur. 115 cm’yi geçmeyen boyutlardaki pusetler de bebekler için sunulan haklar arasındadır. Yetişkin ve çocuklarda ise tek parça bagaj ağırlığı en fazla 32 kg olmalıdır. Bunun üzerinde ağırlığı olan bagajlar tek parça olarak kabul edilmemektedir.

İç hat uçuşlarında ise THY şu an için parça bagaj uygulamasına yer vermez. Bu seferlerde kg konseptli bagaj hakkı vardır. Ekonomik sınıfta yolculuk edecek olan kişilerin aldıkları ekonomik paketlere göre serbest bagaj hakkı kapasiteleri değişir. Standart olarak ekonomik uçuş için 15 kg, ExtraFly paketi alanlar için 20 kg, PremiumFly paketi ile seyahat edenler içinse 25 kg serbest bagaj hakkı vardır. Business class uçuşlarında ise THY’nin yolcuları için sunduğu serbest bagaj hakkı maksimum olarak 30 kg’dır. Ekonomik sınıf iç hat uçuşlarında kabin bagaj hakkı ise maksimum 8 kg’dır. Business sınıf seyahatlar için her biri maksimum 8 kg olmak üzere iki parça kabin bagaj hakkı sunulur.

Ek Bagaj Hakkı

Uçak yolculuklarında en büyük avantajlardan biri, ihtiyacınıza göre makul bir ücret ödeyerek ekstra bagaj hakkı satın alabilmenizdir. Türk Hava Yolları firması da yolcularına ek bagaj satın alma hizmeti sunarak onların daha konforlu bir yolculuk deneyimi yaşamalarına yardımcı olur. Serbest bagaj kapasitesi sizin ihtiyaçlarınız için yeterli değilse uçuş öncesinde ek bagaj hakkı imkanlarından yararlanabilirsiniz. Kendinizi sınırlamadan yanınızda birçok eşyanızı taşıyabilmeniz için bilet ya da rezervasyon kodunuz (PNR) ve adınız-soyadınız ile ek bagaj satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bileti satın alma aşamasında ya da sonrasında bagaj kapasitesini artırmanız mümkündür. Fazladan bagaj hakkı satın almak aynı zamanda havaalanında olası sürprizlerle karşılaşıp zaman kaybetmenizin de önüne geçer. Bagaj ağırlığınız üst limitin üzerine çıktığında vakit kaybetmeden sorunu çözebilir, konforlu bir uçuş deneyimi yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda THY’nin müzik ve spor enstrümanlarınızı güvenle taşıyabilmeniz için de bagaj hizmetleri mevcuttur. Ek bagaj işlemlerini online olarak da gerçekleştirebilir veya 0850 252 40 01 numaralı Hepsiburada Seyahat çağrı merkezine ulaşıp destek talebinde bulunabilirsiniz.

Koltuk Seçimi

Uçuş seyahatinizi özenle planlıyor ve yolculuğunuzda en konforlu hissedebileceğiniz koşulları ayarlıyorsanız oturacağınız koltuğu de kendiniz belirleyebilirsiniz. Artık check-in işlemlerinden önce de yolcuların kendi oturacakları koltukları uçuş sınıflarına göre ücretli veya ücretsiz olarak tayin etmeleri mümkündür. Çok daha keyifli bir uçuş için sizin kriterlerinize en uygun tercihi yapabilir, uçak içinde maksimum rahatlığa ulaşabilirsiniz. Koltuk seçimleri ve ücretlerinde güzergah, uçuş sınıfı, seçim süresi, koltuk tipi gibi kriterler belirleyici rol oynar.

Business class ile yolculuk yapacak olan kişiler tüm seferler için ( İç ve dış hat fark etmeksizin ) ücretsiz olarak koltuk seçimi gerçekleştirebilir. Uçuştan 355 gün öncesinde koltuk seçimi yapmaya başlayabilir ve tüm koltuk tipleri arasından tercihte bulunabilirsiniz. Ekonomik class yolcuları ise koltuk seçimlerini birtakım kriterlere bağlı olarak gerçekleştirebilir. İç hat seferlerinde standart ve diz mesafeli koltuk seçimleri için ekstra bir ücret ödemeleri gerekir. Diz mesafesi geniş koltuklar sunduğu ekstra rahatlık nedeniyle standart koltuk tiplerine göre biraz daha pahalıdır. Aynı zamanda dış hat ekonomik sınıf uçuşlarında da standart ve ekstra diz mesafeli koltuklar uygun bir ücret karşılığında seçilebilir. Economy class sınıflarında da koltuk seçimleri uçuş tarihinden 355 gün öncesinde başlar. Ekonomik sınıf dış hat yolcuları uçuşa 26 saat kala, dış hat aktarmalı iç hat yolcuları ise 24 saat kala ücretli koltuk seçimlerini tamamlamalıdır. Business class yolcularına ise tüm iç ve dış hat seferlerinde check-in süresi bitinceye kadar ücretsiz koltuk seçimi yapma hakkı sunulur.

İç hat uçuşlarında, standart koltuk tiplerinde ekonomik sınıf paketlerine göre farklılıklar bulunur. EkoFly paketi satın alan yolcular uçuşa 6 saat kalana kadar ücretli olarak standart koltuk tercihinde bulunabilir. EkstraFly ve PremiumFly paketleri ile yolculuk edecek kişiler ise uçuştan 6 saat öncesine kadar standart koltukları ücretsiz olarak seçebilirler. Hem ekstra diz mesafeli hem de acil çıkış kapısı koltuk seçimleri tüm paketler için 6 saat kalana kadar ücretli olarak satışa sunulur. Acil çıkış kapısı koltuklarını seçmek için THY tarafından belirlenen bazı koşulları karşılayabilmeniz gerekir. Örneğin bebekli, çocuklu ya da hareketi kısıtlı olan kişiler bu koltukları seçememektedir. Miles&Smiles, Elite ve Elite Plus üyeleri ise ilgili süreler kapsamında belirtilen koltuklar arasından ücretsiz olarak tercihte bulunabilirler.

Diz Mesafesi

Diz mesafesi daha geniş olan koltuklarda rahatça hareket edebilir, konfor seviyenizi yükseltebilirsiniz. Diz mesafesi aralığı geniş olan koltuklar özellikle uzun boylu, çocuklu ya da ekstra konfor isteyen yolcular tarafından yoğun ilgi görür. Türk Hava Yolları, uçuşunuzdan önce ekstra diz mesafeli koltuk seçme hakkı tanır. Yolculuk yapacağınız uçağın tipine ve özelliklerine bağlı olarak diz mesafe aralığı değişkenlik gösterebilir. Standart koltuklar ortalama 78 cm diz aralığına sahipken ekstra diz mesafeli bir koltuk satın aldığınızda uçak modeline de bağlı olarak bu aralık 200 cm’e kadar genişleyebilmektedir. Ayrıca bebek pusetli ekstra diz mesafeli koltuklar da çoğu ebeveyn için büyük bir konfor sunar. Çocuğunuzla birlikte çok keyifli ve rahat hissettiğiniz bir yolculuk geçirebilirsiniz. Acil çıkış koltuklarına da ekstra diz mesafeleri bulunduğu için yoğun talep vardır.

Yiyecek İçecek ve İkramlar

THY tarafından sunulan ikram ve özel yemek talepleri ile uçuş yolculuğunuzu daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. İç ve dış hat yolculuklarında leziz ikramlar ile yolcular karşılanır. Bazı sağlık, beslenme tarzı gibi nedenlerden ötürü özel yemek talebinde bulunmanız da mümkündür. Özel bir yemek talebinde bulunmak istiyorsanız uçuşunuzdan 24 saat öncesine kadar isteğinizi hava yolu firmasına iletebilirsiniz. Bebek ya da çocuk menüleri, diyabetik menüler, bazı alerjilere karşı özel hazırlanan yiyecekler ile yolculuk konforunuzu artırabilirsiniz. Menülerde genel itibarıyla Türk ve dünya mutfağından birçok farklı lezzeti bulabilirsiniz. İkramların mevsime göre seçilmesine ve daima taze olmasına özen gösterilmektedir. Uçan şefler aracılığıyla uçağın mutfağında hazırlanan yiyecekler soğuk/sıcak servis seçenekleri ile yolculara sunulur. Menüler uçuş sınıfına, güzergaha, uçuşların süresine ve kalkış saatine göre değişebilir. Özel alerjen içermeyen menüler içinse 48 saat öncesine kadar bilgi vermek gerekmektedir. Zengin bir içecek ve snack ( atıştırmalık ) menüsü de sizi THY uçuşlarında bekleyen lezzetler arasındadır.

Bilet Sorgulama

Türk Hava Yolları’ndan aldığınız biletinizi Hepsiburada Seyahat’daki üyelik hesabınızdan veya kurumun resmi web sitesinden görüntüleyebilirsiniz. Biletinizi sorgulamak için Hepsiburada Seyahat üye girişinizi gerçekleştirdikten sonra sağ üst köşede yer alan “Biletlerim” sekmesine tıklayabilirsiniz. Satın almış olduğunuz biletinize dair tüm detaylar işleminiz sonrasında size e-mail ve SMS aracılığıyla gönderilir. Adınız-soyadınız, rezervasyon kodunuz (PNR) veya e-bilet numaranız ile THY sitesi üzerinden de sorgulama yapabilirsiniz.

Bilet satın alma aşamasında ise Hepsiburada Seyahat ana sayfası üzerinden gidiş/dönüş ya da tek yön olarak arama yapabilir, farklı hava yolu firmalarının istediğiniz güzergahtaki ve tarihteki biletlerini inceleyebilirsiniz. Türk Hava Yolu tarafından düzenlenen seferler için de tüm biletleri görüntülemeniz mümkündür. Biletinizi alırken çıkış ve varış noktanızı, uçuş tarihinizi, gerekiyorsa dönüş tarihinizi, yolcu sayısını, uçuş sınıfını belirtmeniz gerekir. Sorgulama sonucunda isteğinize yönelik tüm seçenekleri görüntüleyebilir, alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Direkt veya aktarmalı olarak çok sayıda tarifeli uçuş seferi önünüzde listelenir.

Biletlendirme Ücreti

Türk Hava Yolları sefer tipi, uçuş sınıfı, paket alımı gibi çeşitli etkenlere bağlı olarak uçak bileti satın alma aşamasında sizden bir hizmet bedeli tahsil eder. Biletlendirme ücreti şeklinde de isimlendirilen bu ücret karşılığında kesintisiz ve kaliteli bir hizmet almanız mümkün olmaktadır. Yolcudan kaynaklı olarak uçuş seferi iptal edildiğinde bu bedel geri ödenmez. İç ve dış hat yolculuklarınız için web sitesi, seyahat acentesi, satış ofisi, çağrı merkezi üzerinden aldığınız bilet satış hizmetleri karşılığında sizden değişen miktarlarda bir biletlendirme ücreti talep edilir. Business ve ekonomik class biletlendirme ücretlerinde de değişiklikler bulunur.

Uçulan Ülke Sayısı

Turkish Airlines firması dünyanın en çok sayıda ülkesine uçuş yapan hava yolu şirketleri arasında önde gelir. Güncel verilere göre Türk Hava Yolları ile 127 ülkeye uçak yolculuğu yapabilir, yepyeni rotaları, maceraları keşfedebilirsiniz. Hava yolu firması Uzak Doğu ülkelerinden, Amerika’ya, Orta Doğu’dan Avrupa’ya, Avustralya’dan Afrika’ya kadar çok geniş bir uçuş ağına sahiptir. En çok sefer düzenlenen ülkeler arasında ise Almanya, Amerika, Yunanistan, İtalya, İspanya, İngiltere, Fransa, Hollanda, Rusya bulunur. Çok sayıda ülkede birçok uçuş noktasına THY farkı ve konforu ile ulaşabilirsiniz.

Uçulan Şehir Sayısı

Türk Hava Yolları firması iç ve dış hat uçuşlar olarak toplamda 320 şehre tarifeli sefer düzenler. Ayrıca 325 havaalanına da THY aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İç hat uçuşlarında en popüler şehirler İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Konya, Kayseri, Samsun ve Batman’dır. Yurt dışında yolcular tarafından en sık ziyaret edilen yerler arasında ise Atina, Paris, Londra, Amsterdam, Berlin, Barcelona, Viyana, Roma, Moskova, Beyrut, St. Petersburg, Doha, Dubai, Houston, New York, Boston, Tunus, Kahire, Tahran bulunur.

Sıkça Sorulan Sorular

Türk Hava Yolları’nın Ek Hizmetleri Nelerdir?: THY tarafından yolcularına birçok ek hizmet olanağı sunulur. Business grade, araç kiralama, fazla bagaj, e-vize, ekstra diz mesafeli koltuk, taşınabilir Wi-Fi cihazı, otel ve seyahat sigortası uçuş konforunuzu artırmak için yararlanabileceğiniz hizmetler arasındadır.

Grup Biletler için Online Check-In Yapılabilir mi?: Hepsiburada Seyahat üzerinden satın almış olduğunuz grup biletlerinde yolcuların soyadlarını ve bilet numaralarını tek tek yazarak check-in işlemini gerçekleştirmeniz mümkündür. Tek bir işlemde en fazla 9 kişi için check-in yapabilirsiniz.

Gidiş/Dönüş Biletlerinde Farklı Paket Seçimi Yapabilir miyim?: İç hat uçuş paketleri arasından gidiş ve dönüş yolculuklarınız için farklı seçenekleri tercih edebilirsiniz. Aktarmalı uçuşlarda ise tercih ettiğiniz paket geçerlidir. Aktarmalı uçuş için farklı bir paket seçilemez.

Ne Zaman Uçuş Kapısına Gitmeliyim?: Türk Hava Yolları’nın tüm seferlerinde uçağın kalkışından en geç 20 dakika önce uçuş kapısında bulunmalısınız. İsrail, İngiltere, ABD gibi özel güvenlik kontrollerinin yapıldığı ülkeler içinse bu süre 25 dakikadır. Bazı hava yollarının özel durumları, yoğunlukları süreyi etkileyebilmektedir.

Merak Edilenler

01

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

02

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

03

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

04

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

05

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

06

Biletime nasıl ulaşırım?

07

Faturam ne zaman gelir?

08

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

09

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

10

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

11

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

12

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

13

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

14

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

15

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

16

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

17

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis